Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 04. November 2011, kl 21.59

Tahaks ka duellitada smileys with beer aga võrdne oleks, kui oleks ikka enam vähem samas kaalus, kui siin üldse on nii suuri moody smiley tüdrukuid.Igaljuhul ootan tagasisidet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 04. November 2011, kl 22.44

Teresmiling smiley Kannan ette, et vähemalt üks kaaslane on sul leitudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 04. November 2011, kl 23.21

Super smiling smiley ei tea kas ootame veel või teeme teema lahti ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 05. November 2011, kl 09.11

Oleks ka huvitatud, koos ehk on lihtsam,
praegu võtan end aina homsest käsile ja nii juba vist aasta, tulemuseks pidev kaalutõus

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 09.26

tulen ka

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 11.04

Tere kena laupäeva kaasliitujatelespinning smiley sticking its tongue out. Kas ootame nädalavahetuse veel ja stardime esmaspäevast?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 11.17

spinning smiley sticking its tongue out Nii tore ... Tere kõigile.

Ootame esmaspäevani ja siis teeme uue teema ja alustame. Kaalumise päevaks teeme reede! ja oleks tore kui kõik siin viibijad paneksid siis oma alg-kaalu juba siia kirja, siis saax esmaspäeval kohe suure hurraaga hot smiley pihta hakata.

Pange kirja ka omapoolsed mõtted, kuidas oleks parem ja tulemuslikum seda teemat edasi arendadasmiling smiley


Mina siis alustan 123,3 kg ... eesmärgiks on saada 5 nädalaga 100ni ..... peab õnnestuma cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 05. November 2011, kl 11.29

Minu praegune kaal 126,9...pikem eesmärk on saada tagasi enne teise lapse sündi olev kaal 68kg, aga 5nädalaga tahaks saada kaaluni 110kg (ei tea kas see küll võimalik on, üle 2kg nädalas, aga loodan ikka). Nii et eesmärk 5 nädalaga 110-ni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 13.11

Kirjutan siis kohe heaga winking smiley ära oma loo ka, enne kui te mu välja viskatesad smiley. Kui KonnaLonni duellitamise soovi üles riputas olin väga rõõmus, et "suured" ikka ka olemas onsmiling smiley Panin ennast kohe kirja. Kui nüüd hoolega mõtlen, siis ehk see enam vähem sama kaal mida ta kirjutas oli mõeldud 120+. Kuna ma alles väga äsja kaalusin 124 ja olen endiselt väga suur, siis lootus, et ehk "suur" on ikka "suur" olgu ta siis 120kg. või 111 kg. nagu ma praegu kaalun. Kuna olen 163 cm. pikk, siis senine kaalukadu on rohkem selline kosmeetiline olnud, ehk siis, et kaal näitab vähem ja natuke rahulolu ka, kuid ei mingit tunnet, et tahaks 80 kiloste "pisikestega" (räägib kadeduseussike)duellitada. Seega, kui kampa võtate olen ülirõõmussmiling smileyhot smiley
Esimesed kolm tasuta päeva kaaluabis tõid täis kõhu, veejoomisraskused, ja 400 lisagrammi.
Esialgne eesmärk on vastu pidada 1. jaanuarini ja saada maha 11,1 kilo, ehk minu jaoks maagilise 99-ni jõuda. Olen terve elu suur olnud, seega pikemalt ei julgegi ette mõeldagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 13.46

eye popping smiley ... kas ma kirjutasin 5 nädalaga 100ni ... eye popping smiley ... tegelikult mõtlesin 5 kuuga cool smiley 5 nädalaga pole see küll võimalik kuidagi (0,5-1 kg nädalas on tervislik ja me ei taha ju oma tevisega riskida)....kuigi päevad pole vennad ja üle enda varju ei hüppa ....

Aga igatahes - Grandmari ära põe spinning smiley sticking its tongue out oled kambas.

Päikest teile tüdrukud ja mina igatahes olen põnevil ja ootan juba algust winking smiley




Toimetatud 1 kord(a). Viimati KonnaLonni 05.11.2011 13.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Saatis: pata
Kuupäev: 05. November 2011, kl 19.20

Õhtust kõigile.

Olen ka suur tüdruk kaaluga 127 kg. Võtaksin meeleldi osa Teie duellist.Mulle tundub ka asi õiglasemana,kui enam vähem samas kaalus olevad täissaledad tüdrukud hakkavad tervislikult kaalu alandama ja tekib väike võistlusmoment.Minu arust on see igati positiivne.Kui teil pole midagi selle vastu,siis ühineksin teiega.
Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 05. November 2011, kl 21.16

Tere.

Sooviksin ka teiega ühineda. Olen siin ühes duellis juba kirjas, aga seal on paljud mul eest ära jooksnud ja mina vaa laisk ja saamatu ei saa kuidagi. Pendeldan aga muudkui, kilo kaks siia ja tänna. Nii , et hea meelega alustaksin uuesti enda kaalus tüdrukutega. Pisut minu kaalu kogumise loost ka: Minu kilod on tulnud kõik peale laste saamist. Kunagi olin tsirka 67, enne esimese lapse saamist. 1.73 pikkuse juures see täitsa ok, arvestades, et mul kont ka raskem. Aga siis hakkas kogunema: 20 kilo peale esimest last ja teine 20 peale teist last. Eeldused kilode kogumiseks kõik olemas: Olen kontoritöö peal olnud terve elu, kalduvused tervel suguvõsal kilosid koguda ja ausalt öelda, liikumiseks ei ole ka lihtsalt aega. Töötan mitme kohaga ja töö kõik arvuti taga. Eesmärk oleks just toitumine korda saada, võitlen ikka, et hommikusöögid ja lõunad ära ei jääks.
Tänane kaal on mul siis 116,0. Tahaks ka esialgu 100 kätte saada, siis oleks kapist riideid ka võtta.

Ootan põnevusega ja loodan ka end leida nimekirjast esmaspäeval spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Saatis: mija
Kuupäev: 06. November 2011, kl 11.28

Tere!

Ühineksin ka hea meelega. Üksi kohe kuidagi ei õnnestu. Lugu on mul nii mõnegagi sarnane, et peale esimest last tuli 10kg juurde, siis teise lapsega veel 20kg ja nüüd, olles kolme lapse ema, on lisakilosid juures 50kg. Tänaseks kaalun siis 117kg. Saan aru küll, et 3kg on 120kg puudu, aga palun võtke ikka kampa. Minu eesmärk oleks siis ka esialgu 100ni jõuda.

Jõudu jaksu ja toetust kõigilesmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslast - 120+
Kuupäev: 06. November 2011, kl 19.31

Tere siis kõigile, kes on ennast kirja pannud ja oma alg-kaalu teatanud.

NÜÜD ON NIMEKIRI LUKUS !!!

Sees on siis: KonnaLonni, Lisett73, Grandmari, Pata, Teletupsu ja Mija.


Algse tabeli leiate uue teema alt - DUELL - Kuus kanget kergenemise teelsmiling smileyja sinna nüüd siis kolimegi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.