Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. September 2011, kl 08.41

Alustame reedese kaalumisega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. September 2011, kl 08.50

Alustame siis kes uue hooga ,kes alles tulnud aga siht meil ikka üks,kergema tuleviku nimel!Kokku meid 11,katsun tabeli teha nii nagu oskan ,kas või esialgu kergem variant ja siis lihvin oskusi,panen siia meie nimed,rohkem küll ei võta sest muidu liiga palju ja usun et äkki ei saa hakkama tabeli majandusega!Edu siis meile ja tuult tiibadesse!
karuke03
Pille345
memm52
kakuke36
krissu26
ragralle
Ellu32
Veggies
Crystalline
lamiate
tervisennekõike
Need siis meie nimed ja olge paid öelge oma kaalud,arvan et mõõte pole vaja ,teeb asja liiga kirjuks.Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. September 2011, kl 09.05

Tsauspinning smiley sticking its tongue out

minu kaal 89.1eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 21. September 2011, kl 10.20

Ohh väga toere, et ka ikka kampa mahtusinspinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal tänase hommiku seisuga 94.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 21. September 2011, kl 10.44

Minu kaal tänase seisuga 80 kg. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 21. September 2011, kl 11.03

Minu kaal tänase seisuga 70kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. September 2011, kl 12.53

Minu tänane kaal- 66 sad smiley Meeletus, tõusvas tempos läheb see viimasel ajal... thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 21. September 2011, kl 14.54

Ja minu tänane kaal 67.5 Enne jonni ei jäta kui kaalunumber 5-ga algab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 22. September 2011, kl 07.28

Tere hommikust sõbrad!

Minu kaal siis täna hommikul 101.00kg ( ma siin duellis vist kõige raskem ja suuremwinking smiley Minu eesmärk on nr 8-ga algav. Ma olen nagu tigu sellest lastesaatest " Tammetõru seiklused"- ikka edasi ja edasi, ei sammukestki tagasi. Nii ma siin siis teosammul liigun eelmise aasta novembrist. Korralikult ( õigem on öelda teadlikumalt) hakkasin tegelema asjaga jaanuarist, selle ajaga olen 9kg kergem, vähemalt langus. On olnud ka pluss nädalaid ja üsna tihti on minu motivatsioon ka jalutama läinud. aga edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. September 2011, kl 09.57

Tere hommikust mu tibukesed!
Teate pakun välja et esialgu teeme tabeli vana-aasta lõpuni ja siis juba jälle uue aastaga edasi.Teiseks unustasin küsida teine soov kaalu,kuni uue aastani.Ise võtan teo sammul aga tahaks jõuda 70,ehk õnnestub.Sinna on 13 nädalat.Praegu on kaal tõusnud jälle.Alustasin märtsis 88,juuniks olin 75 ja siis pandi jälle rohud peale ja nüüdseks juba 77-78.Ka minul vahest kaob mot. täitsa ära ja piisab vähehest et ei viitsi alati toitu kirja panna see on suurim viga minu puhul.Nüüd võtan end taas kokku ja hakkan roomama õhema tuleviku suunas.Kallis tervisennekõike sa oled maru tubli,müts maha su ees ja jaksu meile kõigile!
Arvan veel et koos oleme palju tugevamad ja võib olla pisut distsiplineeritumad,mulle on jube oluline olla pundis ja suhelda.
Mul oli mehel 2 nädalat tagasi infarkt ja nüüd vaikselt taastume,ise olen arvutis suht põmmpea aga tema mul on tarkur ja aitab mul esialgu tabelit teha nii et palun veel kord vabandust et veel puudub tabel aga palun ka teie soov kaalud.Loodan väga et homme saan tabeli valmis!
Suured kallid ja homme on esimene kaalumine.Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 22. September 2011, kl 11.04

Tere,
Kirjutan siis veel üle korra siia hetkel kaal 94 ja sooviks siis, et uut aastat alustada numbriga (soovkaal siis aasta lõpuks) 79....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 22. September 2011, kl 11.08

Hei-hei. Minu kaal 73,5 kg. Ideaalis tahaks saavutada 60, kuid esmane reaalsem eesmärk siiski 65.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 22. September 2011, kl 11.09

Nii smiling smiley Minu hetkekaal siis kahjuks 80 kg ning aasta lõpuks sooviks jõuda 67 kg juurde. Can't wait! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 22. September 2011, kl 11.14

Lisan veel nii palju, et...maksimumkaalus olen olnud 89,... kg. Seega praegune kaal minu jaoks juba üsna tubli, aga teisest küljest...on see hetkel just nii paigas, et ei taha hästi muutuda. See tähendab, et õnneks/kahjuks on kaal viimane pool aastat suhteliselt sama püsinud, kõigudes vahel ka päevade lõikes 1-2 kg. Aga loodan siis ka uut motti saada ja ikka oma ideaalid kätte saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 22. September 2011, kl 11.15

Karuke03, tänan kiidusõnade eest, aga ma usun et on minust tublimaid, kes on ammu sellise aja peale oma soovkaalu saavutanud. Arvan, et kamba peale saame ikka tabeli tehtudsmiling smiley

Niisiis, minu soovkaal... mhmm, ma arvan, et kui ma aasta lõpuks 90kg kaalun, siis vast ei ole see liiga suur eesmärk.

Lets go girls!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.26

tere
mul ei õnnestu suuri eesmärke seada,kuid ikka tahaks kaaluda aasta lõpus 80 kg,see oleks tõesti tore

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 22. September 2011, kl 15.22

Kaal 67.5 (see nädala alguse seisuga, enne homset uuesti ei kaalu) ja unistan ikka 5-ga algavast numbrist. Nii et aasta lõpuks võiks 59.9 olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.21

Nonii, reede käes. Minu kaal siis 65,5 tänahommikuse seisuga. Seega õnneks ehk hakkab langema. -500g siis võib mulle kirja panna.
Karuke, kui tekib ikka probleeme tabeli tegemisega siis võin ka ennast kurssi viia. Peaasi, et mul oleks kambajõmme ja peaasi, et ei loobuks enne kui 5-ga algav number käes! Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.37

Tere,

Nii tore, et minu ka kampa võtsite. winking smiley Täna hommikune kaal on siis 64,5 kg ja eesmärgiks on minul 59 kg. Teiega koos vast suudan eesmärgi saavutada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.51

Tere! Ma ikka õnnega koos, et Karukesega interneti avarustes kohtusinsmiling smiley Me juba mõndaaega kaalu alandamise kallal pusinud. Mina küll väga edukas ei ole olnud, kui koos olles ei lase kaalu ka palju juurde.... Karuke kuidas suitsetamisega? Minul saab homme 7 päeva täis!

Kaal täna 77,8 ja jõuluks sooviks 69,9

ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.57

Minul on ikka 80 kg sad smiley , niiet kaalumuutust paari päevaga hetkel pole, loodan aga järgmise reede peale!!! Have to start working my ass off grinning smiley!!! (eesmärk aasta lõpuks oli 67kg ).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.05

Hommikust

Minu hommikune kaal 89,0eye rolling smiley,loodan ikka ,et kaal langeb...
Jõudu ,meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.15

Hommikust,
Kaal täna hommikuse seisuga 92,9, niiet selle viie päevaga -1,1, olen küll praegu väga rahul kuigi pole suutnud seda kaloraazi tabelit paika saada ja ei jõua kõiki kaloreid täis süüa ja kui päevas veel kõvasti trenni teha siis pea võimatu see, kuidas teil kalorid kõik paigas (valgud, rasvad, süsivesikud)????
Ja panen siis kohe siia veel igaks juhuks uuesti aasta lõpuks sooviks näha nubrit 79thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.22

Hei, hei!!

Minu kaal siis täna hommikul 100,9. Kaalukadu siis -100grammi (ikkagi langus)smiling smiley Järgmisel reedel soovin näha kaalul kahekohalist numbrit, oeh...

Ellu32- minul sama, et ei saa toitumist tasakaalu, küll on valke palju ja siis jälle rasvasid. Püüan esmalt püsida päeva kaloraaziz ja siis kui see selge, siis hakkan toitumist tasakaalu ajama, aga kusjuures paar korda on juhtunud, et on tasakaalus, seda siis rämpstoiduga, kummaline eks ole.

Aga edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 23. September 2011, kl 13.00

Hei, hei minu kaal täna hommikuse seisuga 68,2. Aasta lõpuks oleks ka unistuseks saada 5-ga numero! Eile oli kaduneljapäev ja vanarahva tarkuse järgi lasingi kehal ühe päeva toidust puhata - jõin vett ja teed. Täna hommikul kohe teine tunne ja muutus viimasest kaalumisest
-1,8kg! Eks näis mis järgmine reede näitab. Toredat sügisealgust ka kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 23. September 2011, kl 14.38

Hei. hei!

Minul täna 66.8 kg. Kui oleks ka sel nädalal usinalt trenni teinud, oleks ehk veel paremini läinud. Aga järgmiseks nädalaks on motivatsioon olemas. Et ikka jõuluks 5 kätte saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. September 2011, kl 17.44

Hei-hei. Minu kaal täna sama, mis mõned päevad tagasi kirja sai pandud. Ehk 73,5 kg. Ja nagu öeldud, siis lähem eesmärk 65, kaugem (loe: ideaalis) 60 kg. Vähem ei tahaks ka kaaluda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. September 2011, kl 21.29

Ma lihtsalt kirjutamise pärast kirjutan. Igavusest ka. grinning smiley Kes viitsib, see loeb.

Ma ei tea, ma olen vist imelik, aga mul on peaaegu alati valgud ca 100% üle, kui mitte rohkemgi confused smiley Ma lihtsalt totaalselt armastan kana, kodujuustu, kohupiima, jogurtit, piima jne. Süsivesikud on nii enamvähem või siis alla normi ja rasvasid ei oska peaaegu kunagi täis süüa, juhul kui tõesti Mäkki või Hessi ei satu, mida juhtub väga harva. Isegi kui salatitele ohtralt oliiviõli panen, on rasvu alla normi. Pähklifänn ka kahjuks väga ei ole sad smiley Ja muidu ei armasta ka väga rasvast toitu...aga selle eest olen ise rasvane grinning smiley Kus on loogika eks? Ülekaal, jah tean, on tingitud siis lihtsalt stressist (suuremalt jaolt üksindusest) ja kohati esinenud totaalsest passiivsusest (autoga uksest-ukseni jne). Kuigi, viimasel ajal õnneks mitte nii väga smiling smiley olen töisem, aktiivsem, käin tööle jala ja muud toimetused ka jala, auto seisab ainult hädapärasteks juhtudeks. Ka vihmase ilmaga ei lähe tööle autoga. smiling smiley Sellest ilmselt ka veidi ilusam number kaalul kui muidu oli mõnel aastal vähemalt. Aga sellega paraku minu ambitsioonid ei piirdu...seega? Ei saa jonni jätta ja ma arvan, et me kõik teame, mida eesmärkide saavutamiseks teha tuleb! smiling smiley Lihtsalt kindlat meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. September 2011, kl 07.15

Väga õige lamiate. Lihtsalt ei tohi jonni jättasmiling smiley Mul pole ka valkudega probleemi, aga veel rohkem armastan ma magusat- nii et minu komistuskivi on just süsivesikud!!! Rasvadega on enamikel probleeme. Mina lahendasin neid suvel sellega, et tõesti võtsin (vastikustundega) õli sisse. Oliivõli, kreekapähkliõli, linaseemneõli jne. Lihtsalt minu seedimine on nii aeglane ja õlid tegelikult väga teretulnud asi. Nüüd olen lihtsalt lõdvemalt lasnud (mida on kahjuks ka minu kaalult näha) ning ei pinguta nende %-de kättesaamisega.
Kõige parem kaalulangetaja on siiski liikumine. Olin paar päeva ilma autota ja täielik paanika!!! Kõik asjad- lasteaed, poeskäigud, tööasjad tuli ajada rattaga või jalgsi. Tegelikult päris lahe, kuigi võttis aega.... Tänu sellele oli tänahommikune kaal päris ilus. Näis, kas õnnestub hoida järgmise reedeniwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. September 2011, kl 08.42

Tere mu kullakesed!
Kõige pealt tabeli sain ilusti valmis aga vat kus lops üle kanda siia ei õnnestu,tuleb mingi pudru ja kapsad,kuid ärge muretsege ajan ka selle asja korda loodan et täna pea selgem ja õnnestub täna ta ka üle kanda.
Pilleke suured tänud soojade sõnade eest,samuti kui sind poleks oleksin juba teab kui kõrgel oma kaaluga,need pagana rohud ajavad mu hulluks,mu tava kaal oli alati 57-59 aga nagu haigeks jäin nii oligi tagumendis.tongue sticking out smileyMul häbi tunnistada aga suitsuga ei pidanud vastu kuigi kasutasin veel lisaks nõelu mis maksid 25 aga essugi,kui ikka endal puudub tahtejõud siis ei aita midagi,olen enda peale jube vihane.
Käime nüüd mehega rattaga sõitmas paar korda päevas,tema tervis paneb ka mind liikuma,loodan et see aitab veidi langetada.
Olen maru õnnelik et saime nii palju tahtjaid juurde sest koos on tõesti parem ja kindlam.Mina olen kõva vestutaja siin sest muidu olen suht erak ja suhtlemis vaegus vist ikka kimbutab.Ja üldse on tore hommikut alustada alati siit ja lugeda mis keegi teeb ja kuidas läheb!Elan alati väga kaasa kui läheb hästi ja elan ka väga üle kui ei lähe väga hästi.
Kuid kõige tähtsam et ikkagi proovime ja ei löö käega isegi kui on tagasi lööke,mul endal on ostetud siia juunini aga tean et ilmselt pikendan sest see on maru hea keskkond ja isegi kui jõuan 59 peale siis säilitamine on suht raske ja ilmselt vajan seda abi pikemaks ajaks ja üldse mulle meeldib teie seltsis olla!
Ilusat nädala vahetust ja suured kallid!
Tabeli pärast ärge muretsege,ei jäta enne jonni kui siia ta saan!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.