Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. January 2012, kl 22.22

Hei-hei, ilusat aasta algust kõigile ja minu meelest oleks ju parim aeg kohe aasta algul alustada millegi toredaga! Lugedes uusi duellitamisi, tõdesin, et kõik "kohad" juba täis. Seega mõtlesin, et kutsuks siis ise veel ühe kamba kokku, seltsis ikka segasem ju..winking smiley Ma küll osalen ka veel ühes teises duellis, kuid ega see ei sega siis ometigi..kaks ikka parem kui üks! Ja seda rohkem on motivatsiooni. Mina olen ise 38.a, kaalu tänase seisuga 67 kg, pikkust 173cm, kuid eesmärk oleks veel -7kg, et saavutada oma eesmärk 60 kg. Kui keegi leiab, et sooviks ka liituda, siis- aga palun! Ma muidugi suht hilja siin algatasin selle teema, kuid teeks homme hommikul siis kaalumise ja hakkakski homse seisuga asju arvestama. Kaalumine nagu siin tavaks saanud, reedeti. Ootan julgeid liitujaid!!!! Kui kellegil on mõni hea idee näiteks tähtaja või soovkaalu suhtes, siis kõik pakkumised on teretulnud. Let´s Go!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.54

Aga järsku liitud siis ise veel mingi duelliga. Samas, ütled et osaled ju juba ühes duellis? Eks neid duelle ole siin päris palju. Kirjutama ajendas mind see, et minu vanus lähedane Sinu omale ja kaal ka enamvähem. Hetkel siis minu pikkus 168 ja kaal 62,7. Sooviks oleks kaotada vähemalt 3 kilo aga ideaal oleks kusagil 6-7 kilo kergemaks saadasmiling smiley
Nii, et võin vabalt duellitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.05

Hei!

Ma ka liituks teiega. Kaal 66,6 kg tänahommikuse seisuga. Pikkust 170 cm. Lõplik eesmärk oleks viia kaalule ainult 60 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. January 2012, kl 13.03

Hei!
Olete liiga kerged minu jaokssmiling smiley Mul pikkust 168, kaalu täna hommikul 80,5, vanust - oh issandsmiling smiley 46. Osalen ühes duellis küll ka, aga see selline vaikne - ainult saadetakse reedeti kaal ja muud suhtlust polegi. Mul vaja vahel haladasmiling smiley ja vahel ka kiruda - ja koos on alati kergemsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Edu ja päikest sellegipoolest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 06. January 2012, kl 15.46

Tere!
No ma ei tea..teeme siis uue duelli või mitte? minu meelest on kolm juba seltskond..meid oli vist neli.. Minu kaal täna katastroofilised 67,5!!! ma ei tea, kuidas see on võimalik, aga nii see oli igatahes...tongue sticking out smiley Ma ootan selle nimekirjaga veel pühapäevani, siis paneks lukku. Kirjutage, kui teil on muid ettepanekuid. Ja Zant, pole sul häda midagi, ega kergematel ongi raskem maha saada, seda tean omast käest! Võtaks su ikka kampa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 15.51

Ok, ootame pühapäevani ja siis lukku smiling smiley Minu jaoks on see täitsa esimene duell, kuigi kasutan Kaaluabi juba peaaegu et aasta. Aga kergematel on tõesti raskem maha saada! Mina isiklikult olen selle aasta aja jooksul kokkuvõttes aind 3 kg alla saanud ja enamus ajast lihtsalt üles-alla rallitanud... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. January 2012, kl 16.07

Ok, olen siis käsismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 06. January 2012, kl 18.35

Tubli, Zant, seda just vaja oligi! oled kambas

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 21.20

Tere õhtust!
Kas võtate mind ka kampa? Olin enne jõule ka paaris duellis osaline, aga kahjuks "kaotasin" end piparkoogikuhjade ja kommikausside vahele äratongue sticking out smiley ja seetõttu jäid need pooleli...
Olen kaaluabis tegutsenud juba üle aasta ning alla võtnud 18 kilo(no jõulud ja aastavahetus tõid muidugi paar kolm neli kilo tagasi). Praegune kaal on 78,5kg ja pikkus 164cm. Luban, et poole duelli pealt ära ei kao, sest aprilliks on plaanis kaaluda maksimaalselt 68kg! Nimelt on mul siis ümmargune sünnipäev. Vanus praegu 39.

Seniks aga päikest...


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: aville
Kuupäev: 06. January 2012, kl 21.51

Tere, sooviksin ka teiega liituda duellil kui mind muidugi kampa võetaksesmiling smiley. Olen 168 cm pikk ja kaal peaks umbes 64 kg lähedal olema. Alla tahaks võtta 6-7 kg. See oleks mu esimene duell smiling smiley. Jään huviga ootama ja lootma et mahun kampa veel. Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Loona
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.22

Tere!
Ühineksin ka. Osalen ka ühes teises, kuid arvan, et seltsis segasem ja asisem. Jõulud on lajatanud paar kilo tagasi ja nüüd tuleb veidi enam pingutada. Pikkus 167cm, kaal kõigub 92-90kg vahel. Tahaks jõuda 85kg-ni, siis vaataks mis edasi saab. Noh ja vanust parajalt- veebruaris juba 43. Jään ootama Teie otsust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Hope
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.44

Tere! Mina sooviksin ka liituda, kaal on 67, pikkus 169 ning vanus 32. Soov oleks kaaluda ca 60 kg. Olen teisel ringil, aasta tagasi õnnestus kaaluabiga 5 kg maha võtta, kuid kahjuks on suvine grilliaeg jms kõik taastanud. Ehk siis asun teisele katsele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Madam
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.59

Tere!
Liituksin ka teiega! Olen siin kaaluabis üritanud üle aasta oma toitumist märkida ja kaalu ka langetanud kuskil 9 kg, kuid vahepeal unarusse jätnud ja kilod osaliselt tagasi, eriti raske on talvel. Prooviksin nüüd jälle kambas motivatsiooni tõsta! Kaal praegu 72 kg, ideaaleemärk -7 kg jaanipäevaks, kuid ka väiksem miinus on saavutus! Pikkus 164 cm ja vanust enam kui eelnevatel... Kui alustame, siis võiks kohe kinnitada ka dulelli lõpetamise kuupäeva, et siis siht selgem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 07. January 2012, kl 10.22

Tere minu poolt kasmiling smiley eelmised katsed on luhta läinud, aga äkki nendest on midagi õpitud ka smiling smiley)

Pikkus 1.67, praegune kaal 71.5, soovkaal 58, aga juba 7 kg kadumise üle oleksin väga happy smiling smiley Vanus40

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 07. January 2012, kl 10.41

eh, leidsin enda nime kõrvalejäänud -10 duellistsmiling smiley seega ma siin ei osale siiski, kirjuks läheb mitmes kohas märkimist meeles pidada, aga teile kõikidele soovin edukat ja meelekindlat kaalualandamistsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: katzi
Kuupäev: 07. January 2012, kl 14.43

hei, sooviksin ka liituda, pole peale jõulue isegi kaalule julgenud astuda, kuna söömist oli palju ja nüüd ei saagi pidama nagu, aga liituksin hea meelega, pikkus siis 168,5 cm ja homme hommikul ütlen enda kaalu, vahepeal olin kuskil 73 ringis, aga soov oleks saada 65 kg suveks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: birxike
Kuupäev: 07. January 2012, kl 15.40

Tere!

Mina sooviksin ka liituda, kaal eilse seisuga 73.8, pikkus 1.68, vanus 31. Soov oleks saada juuni alguseks 62 kilo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. January 2012, kl 23.48

Nonäed siis, muudkui aga lisandub teid! Loomulikult võtame kõik soovijad kampa! winking smiley ma siin lugedes leian, et mitmed on seadnud endale n.ö sihtmärgiks hiljemalt suveks vorm saamise, sama on ka minuga. Teekski siis oma lõpptähtajaks näiteks "Jaanuarist jaanini" või pakub keegi mõne muu toreda nimetuse, mis me oma duellile võiks nimetuseks panna.. jään huviga ettepanekuid ootama ja homme paneks siis ka nimekirja lukku et saaks tabeli teha. Jõudu ja enesekindlust kõigile! Vaadake õue, imeline talveöö on- tähed ja kuu säravad taevas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: aville
Kuupäev: 08. January 2012, kl 00.14

jaanuarist jaanini minuarust sobiks imeliselt. Igatahes mina ootan juba suure huviga duelli algust, olen nii ärevil, sest see mu esimene.Kas homme tuleb anda siis täpsed kaalud ka või kuidas see käib.... Ilusat talve teile soovides.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: brita
Kuupäev: 08. January 2012, kl 02.16

Ma olen ühes duellis, aga kuna Birxikese andmed olid umbes minuga sarnased (paar kilo kergem, sent lühem), siis jään jälgima teie teemat! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: katzi
Kuupäev: 08. January 2012, kl 08.33

tere hommikust, kuna ma eile täpselt enda kaalu ei teanud, siis ütlen selle täna, kaal on 72,5 kg, veidike masendav, kuna olen selle kaalu peal püsinud juba 2,5 kuud, ja alla ei taha minna, pigem kõigub ikka sinna üles poole minekuga ja siis saan jälle 72 peale ja niid pidevalt, loodan et nüüd siiski kaal vähenema hakkab ja pikkus siis 168,5 ja eesmärgiks suveks oleks 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Hope
Kuupäev: 08. January 2012, kl 11.15

Minu täna hommikune kaal oli 66,6. Eesmärgiks jäâks siis jaanipävaks 60.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 08. January 2012, kl 13.06

Mina tuleksin ka, sest meie duelliteema üldse ei toimi. Olin seal juba täitsa üksi. Kaalu 82 kg ja pikkust 163. Unistus jaaniks oleks 64 kg. Aga märtsi keskpaigaks 74-75 kg. Vanust 35

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 08. January 2012, kl 13.39

Tere!
Oleks ka väga huvitatud. Kahel korral olen põrunud, aga te tundute väga optimistlikud ja mulle talv peaks olema sobiv aeg endaga tegelemiseks. Ja minul on ka 40 suvel ukse ees. Aga kaal on 93 kg ja pikkust 164 cm. Loodan, et võtate kampa. Kui 10 kg alla saaks, vot see oleks lahe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: darkness
Kuupäev: 08. January 2012, kl 13.50

Tere, soovin ka kampa hüpata. Tänane kaal 67,1kgsad smiley Pühad tegid oma töö....

Pikkus 157cm..........soov jaaniks 58kg.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati darkness 08.01.2012 13.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 08. January 2012, kl 14.48

Tere!
Olen kaaluabis küll täitsa uustulnuk, 5 päeva tegutsenud.
Kui on vaba ruumi, siis tuleks ka duellitama.
Mõõdud siis 164cm ja tänase seisuga 68,9 kilo, ikka pühade süü smiling smiley
Soov oleks jõuda suveks 60-ni.
Äkki koos on motivatsioon ka kõvem.
Jään lootma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: siuts
Kuupäev: 08. January 2012, kl 15.00

Tere, oleksin väga huvutatud teiega ühinemast. Pisut on minu andmed teised, kuid loodan, et see ei ole segav faktor. Teeks ka tasa ja targu. Vanust 35, Pikkust 170, hetkel kaal 73 (pidustuste ajal +3kg) Muidu kõigun 70 kg ringis: tammun pidevalt. Soov oleks hetkeks saada 65: seega -8kg kevadeks ja siis veel....Kindlasti soov oleks ka teie mõtteid lugeda kuidas kaaluiga maadlete ainult kaalu nr sisestamine mulle ei aita. Nii on "Igav". Kaunist õhtu jätku. Siuts

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Kuupäev: 08. January 2012, kl 16.35

Tere!
Sooviksin ka teiega duellitada... Olen 20 ja pikkus on mul 169 cm ning kaalun 71,3 kg.. Loodan väga, et saan ka teiega liituda.. Samuti soovinjuuniks kaaluda 60 kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 08. January 2012, kl 22.15

Tere!

Sooviksin ka ühineda. Ei ole enne duellitanud, aga nüüd tundub, et üksi ei saa kuidagi hakkama... Vanust siis 32, pikkus 178 ja kaalu kuskil 87 kilo. Homme hommikul vaatan, mis kaal täpsemalt näitab. Suveks tahaks 6 esimeseks numbriks saada... 69,9 täitsa sobiks juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks veel duellitada?? Kõik kohad juba täis...sad smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. January 2012, kl 00.12

Super!!!
Meie seltskond on paisunud üpriski arvukaks, aga sellest pole midagi! winking smiley Ma algul kartsin, et ei tulegi üldse kedagi.. OK, tänase seisuga on siis nimekiri lukus ja alustame tabelisse kandmisega. Lepime siis nii kokku, et kaalume end reede hommikuti(peale ärkamist ja WC-s käimist winking smiley ), siis saab nädalavahetusel kokkuvõtteid teha ja tublimaid kiita, teisi rohkem motiveerida jne.. winking smiley
seniks olge siis mõnusad ja ärge endale liiga tehke! Aa, kui keegi viitsib, võiks kirjutada ka, milliseid nippe on kasutanud, kas ja kuidas trenni teete.. ja vb olla on mõni hea retseptki pakkuda, kõik on teie teha. Mulle meeldib lugeda teiste tegemistest ja ise ka nõu anda, kui oskan.. Kui keegi ise ntks trenninõu soovib, võib ka mulle kirjutada (olen ka ise treener), kasvõi erakirjadesse, kui siia ei taha.. Tuult purjedesse!!
Anny

P.S ma teeks siis uue rubriigi nimeks "Jaanuarist jaanini"2012, kui olen tabeliga ühele poole saanud, siis koliks sinna üle

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.