Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 25. August 2011, kl 18.25

Hei.. siin siis meie tabel

NIMI_________algkaal___25.08__KOKKU
Anka73________110.5___
Rasvapõletaja___89_____
Rints___________99_____
Tiuks___________93_____
Trints__________98,7____
Tweety_________82,9____

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 25. August 2011, kl 22.04

Selge, kui kuuik, siis kuuik! Mina sain nädal tagasi 37, terve elu olnud normaalkaalus ja spotlik, kuid viimased 4 aastat on peale teise lapse sündi olnud rasked ja kogunes nii u 15 lisakilo. Teen viimane aasta omal käel sporti enamasti 5 korda nädalas vähemalt 1 tunni, aga ikka on ilma söömist kontrollimata raske kaalust alla saada, siiski olen alla saanud u 5 kilo ja tänaseks on veel 10 kilo vaja alla saada. Ma tänan teid, et te minuga koos vaeva näeta, kuna ma ise ei ela juba 2 aastat Eestis, siis on toidunimekirjas orienteerumine keeruline, samaväärse toidurühma leidmisega on probleeme. Täna oli üks pidu ka, nii et raske on, õnneks jooksin hommikul 45 minutit. loodan, et homme on ikka hea tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.02

Minu kaal sellel nädalal sama - 99 kg. Püütud ja trennitatud küll sai aga ju siis võtab natuke aega enne kui liikuma hakkab....järgmisel nädalal ootan juba miinust.. kuidas teil kaasvõitlejad?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.06

Tere hommikust smiling smiley
Mul tuju jube hea, astusin igaks juhuks mitu korda kaalu peale - täna hommikul on kaal 82,4kg smiling smiley Kuigi patustasin eile- töökaaslasel oli sünnipäev ja no ei saanud koogist ära öelda... Ootan põnevusega järgmist nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.27

Tere, minu kaal täna 87,7 kg, nii et 1,3 kg läinud. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 26. August 2011, kl 11.30

Tere!
Minu kaal täna 98kg seega 700g läinud grinning smiley
Edu teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 26. August 2011, kl 11.57

Oi kui tublid naised!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 26. August 2011, kl 15.17

Esimene nädal, kõik on veel innukad, vaatame järgmine nädal, mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 27. August 2011, kl 15.08

Anka73 ja Tiuks..
ootame teie numbreid

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Anka73
Kuupäev: 28. August 2011, kl 09.52

Vabadust, et oma kaalunumbrit teatanud ei ole. Võtsin endale nädalase puhkepausi kaaluabist. Kuna sel nädalal midagi kirja ie pannud, siis pole kaal ka langenud. Reedene kaal oli 110,7 ehk siis juures 200 gr.
Olgugi, et 200 gr on juures, siis tunnen, et see nädal on minu jaoks oluline olnud. Suutsin oma sisemise mina taas ülesse leida ja leidsin ülesse ka selle motivatsiooni, miks ma kaalu langetama hakkasin talvel. Järgmine nädal on kindlasti juba parem.

Tublid teistele, kellel kaal miinust näitas.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 28. August 2011, kl 18.09

Nii.. siin siis meie uus tabel. Palun lisage siia ka oma soovkaalud, et saaksin ka need tabelisse lisada

NIMI_________algkaal___25.08_______KOKKU
Anka73________110.5___110,7(+0,2)____+0,2
Rasvapõletaja___89_____87,7(-1,3)_____-1,3
Rints___________99_____99 (0)________ 0
Tiuks___________93_____93 (0)________ 0
Trints__________98,7____98(-0,7)______-0,7
Tweety_________82,9____82,4(-0,5)____-0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 29. August 2011, kl 06.19

Tere hommikust!
Olen 168cm ja soovkaal oleks 65kg.

Ilusat langust kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Anka73
Kuupäev: 29. August 2011, kl 06.37

Minu soovkaal on 75kg praegu ja pikkust 163.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.06

Tere

Mina ei ole ennast reedel hakanud üle kaaluma kuna liitusin alles neljapäeval seega võib mulle kirja panna sama 93, järgmisks reedel loodan ehjk mingeid tulemusi.
minul pikkust 167 ja soovkaal oleks 75 kg.

Toredat nädala algust kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.16

Hommikust naised smiling smiley

Minu pikkus on 174cm ja soovkaaluks hetkel 70kg.
Rints, aitäh tabeli eest smiling smiley

Jõudu, jaksu ja järjepidevust!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 30. August 2011, kl 14.33

Tere, minul pikkust 180 ja soovkaal 77 kg esialgu, kui saavutan, siis ehk veel 2 kilo alla. Vanus ka juba selline, et pole mõtet pilli lõhki ajada!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 31. August 2011, kl 18.51

Tere Õhtust!

Kuidas teil läheb ka? Mul hirmus suhtlemis vajadus ja kannatamatus, lihtsalt ei suuda reedet ära oodata sest olen olnud väga tubli, seda eriti oma tänaste singi-juustu pirukatega grinning smiley Vaatasin teiste duelllide alt et kõik suhtlevad ja räägivad oma kogemustest ja toimetustest, et ka meie võiksime väheke elavamad olla winking smiley või mis?

Igaljuhul edu meile ja loodame reedel suurt langust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 01. September 2011, kl 07.33

Tere hommikust,

Ma ikka vist olen oma elukaaslast ära tüütanud, peakski võibolla siin hoopis asjast rääkima. Nagu näiteks, olen avastanud väga-väga hea tuunikala salati, mis on just siis abiks kui töö juures on patustada saanud, õhtul on kõht tühi, aga kaloreid ei tohiks palju süüa. Olen üritanud tubli olla ja mitte üle treenida, ikka mõistlikult asja võtta. Mida pean juba praegu ütlema, et näidu annan ilmselt laupäeva hommikul, kuna täna öösel ma kodus ei ole ja kaalu peale ei saa astuda. Täna ikka piilusin - ja mulle meeldivad need numbrid, mida kaal näitas. smiling smiley
Naised, kuidas teil edeneb, mida olete menüüsse lisanud ja mida välja visanud?

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 01. September 2011, kl 14.44

Tere

Mul ka hirmus vajadus kellegagi rääkida oma püüdlustest. Nii tore lugeda et keegi endaga rahul, kuigi jah ega nr mis kaalul täna hommik oli on ka mulle meeltmööda winking smiley menüüst olen kõrvaldanud sealiha(söön ainult singina või hakklihas) ka muna söön väga vähe kuna mu kolesterool ei kannata seda, piimatooteid söön üldse vähe ja pastat söön ka täistera variandina. Siinseid retsepte olen ka piilunud ja mõtteid saanud, teostanud vähe, teen ikka seda mis pähe kargab ja et oleks kerge.

Ilusaid numbreid meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 01. September 2011, kl 19.47

Oh õudust, mul nii möödas nädal, ainult peod ja väljas söömine, lisaks veel lapsele lubatud pizzapidu ja valgešokalaadi tort (elu esimene kooli algus tal ju), millest ramusamat ja paremat ma ei teagi! No miks küll kohe nüüd, kui selline ilus tulemus oli eelmine nädal, mind ei aita see nädal isegi see, et olen pea iga päev vähemalt tunni trenni teinud, mu ainus soov on, et homme ei oleks plussis, aga täna oli veel 200 g plussi. Seda ma kartsin, et nagu alati, esimesed kaalulangetamise päevad on suur tuhin peal ja siis kui on eimene tagasilöök, annan alla. No mida teha, kui meel läheb mõruks ja enesehaletsus peale tuleb, ikka kisub kohe toidu järele ja ilmad siin külmad ka, keha tahab kohe pekki koguma hakata. Aga teie olete tublid ja edu kõigile.
Homme siis on kohtupäev!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 02. September 2011, kl 05.58

No nii nüüd siis käes kaalumise aeg ja kaal näitab 91,9 ( -1,1). Võin vist nädalaga rahule jääda kuigi selle liikumise peale- iga päev 4 km sõrki võiks ikka tulemus parem olla! No ilmselt ikka patustasin ka magusaga liiga palju.
Aga teile kõigile ilusat jätku ja alustame uut nädalat jällegi uue hooga, peaasi on mitte allaanda!
Ilusat kaalulangust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 02. September 2011, kl 06.43

Hommikust!

Minu tänane kaal 96 seega -2kg lihtsalt supper spinning smiley sticking its tongue out

edu meile järgmisel nädalal!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 03. September 2011, kl 07.49

Tere tüdrukud,

Sain siis lõpuks ka kaalu peale, numbriks seekord 81,8 smiling smiley Tuju jube hea, ja paneb edasi pingutama. Pühapäeval on kahe silla kõnd, eks see annab ka väikestviisi koormust juurde tongue sticking out smiley

Päikest ja ilusaid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 03. September 2011, kl 09.08

Tere tere ka minu poolt!!!! See rohkem suhtlemise mõte on igati hea ja mina olen kahe kaega poolt!!!!! Tore oleks jagada rõõme ning yheskoos üle saada muredest. see nadal palju ei kirjutanud kuna poeg läks esimest aastat kooli ning need ettevalmistused võtsid rohkelt aega. Aga nüüd kaalust, minu kaal 98,6 seega kadu 400 gr, võiks rohkem olla aga samas seegi asi

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Anka73
Kuupäev: 04. September 2011, kl 09.49

Minu kaal on sel nädalal 110,3. Maha läinud sel korral 400 gr.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 05. September 2011, kl 10.33

Rasvapoletaja uuu.. ootame sinu numbreid

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 05. September 2011, kl 12.26

Hei hei!!!
MA vaatan et me üldse oleme kõik jube uimased siin winking smiley et ise tahaks olla ergas ja kargleks ainult ringi, aga ei tea kust selle laengu saaks.Lastel seda millegi pärast jagub ka peale pikka ja väsitavat lasteaiapäeva a emme väsib ja väsib. Kuidas teil nädalavahetus möödus, ise jõin veini mehega laup õhtul(alkoholi jõin viimati pool aastat tagasi) ja täna patustasin mesikäpa kommidega mmmmmmmmmmm nii head smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 05. September 2011, kl 13.47

Tervitusi,

Mul on ka kuidagi väsimus peal, ainuke mis liikuma paneb, on see, kui kaal väiksemat numbrit näitab, siis sisestangi endale, kui peale tööd teleka ette viskan, et kui mul on aega pikali olla, järelikult on mul aega trenni teha ka... Natuke mõjub...
Aga nädalavahetus oli minul tegus - sai laup õunamoosi keedetud, muru niitis küll mees, aga mina sain kokku riisutud- päris hea oli, isegi vast võib trenniks lugeda (meil päris suur aed). Ja eile esimest korda võtsin osa Kahe silla kõnnist - töökaaslased võtsid kohe sellise tempo üles, et jõudsin vaevu-vaevu järgi, sealt tulemus üle tunni aja kõnni keskmine pulsisagedus oli 165, 9km on distants sad smiley aga hea oli olla ja enda üle uhke, et läbi tegin. eks ma homme kurdan kuidas mul kõik valutab tongue sticking out smiley Muidugi õhtul tuli ennast premeerida ka, lubasin endale roosat veinci ja natuke snäkke, kardsin küll et sõin üle, aga ei, tutkit, täitsa normis smiling smiley
Mina jälgin oma söögipoolist hoopis teises leheküljes, siin ainult kirjutan foorumis, aga kaloraaz mida pakutakse siin on ikka tunduvalt suurem kui seal teises, jää nüüd siis uskuma et kumb see õige on.... Siin on ca 2000 aga seal kuni 1550...
Keegi teab millest erinevus võib tulla?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 06. September 2011, kl 14.31

Tere, palun vabandage mind, aga ma saatsin enda sõnumi juba laupäeval, aga oh imet, mida pole on mu numbrid.
Need olid 88,2, seega midagi plussis 400 g vist.
Vabandage väga!
Jätkan vaatamata tagasilöökidele!
Edu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 06. September 2011, kl 14.43

Kas õhus on sügist, aga ma olen terve päeva näljane, eriti õhtul ja tahan süüa mida iganes. Teen küll pea 5 korda nädalas vähemalt tund aega trenni (kas orbitrekil või jooksen või mängin pallimänge, korra nädalas jõusaal), aga ei midagi, kaal kasvab. Üritan vältida pidustusi, et mitte tarbida alkot, mis on pea-aegu et võimatu, ikka väike vein, või pubis prae kõrvale õlle ja nii need kilod kogunevad. Aga isu on ikka pöörane, eriti eelmine nädal. Kuidas teil?
Ja kulla Tweety, ma tõesti ei tea, mis nende kaloritega toimub, jälgin vaid seda, mille kaaluabi on mulle ette andnud. Kui keegi teab rohkem, siis valgustagu ka mind!
My best regards!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.