Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. February 2012, kl 08.22

Pikkust 175 ja kaalu 78. Tahan alla võtta jaanipäevaks u 10 kg ehk siis sihiks 68 kg.
Andke märku, kel sarnased plaanid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. February 2012, kl 08.39

Ahoi Niirt! Ma tulin siia just samade mõtetega! Esmaspäeva hommikul ikka tahaks korralikuks hakata grinning smiley Ma olen kunagi juba ideaalkaalu saavutanud ja rohkemgi, aga nüüd olen üle poole aasta kaaluvaba elu peal, ei ole mõelnud söömisele üldse ja muidugi jälle ühtteist tagasi saanud; seega sooviks 5 kg alla võtta. Pikkus 173, kaal 63-64 ringis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: Catlyn
Kuupäev: 13. February 2012, kl 08.54

Tere.
Sooviksin duellis osaleda. Mul kaalu muigugi palju rohkem kui teil, aga eesmärk sama - ennast vormi saada.
Pikkust 173 ja tänane kaal 92,6kg. Jaanipäevaks soovin olla 75kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.03

Seejuures ilma vähimagi pahatahtlikkuseta pean tunnistama, et teie ülesastumine, kallid kaaskannatajad, teeb siirast rõõmu smiling smiley
Nimelt pelgasin, et kõik huvilised on oma duellid juba leidnud.

Ootab päeva lõpuni, vaatab, mis seis huviliste osas on ja minu poolest registreerime duelli ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 13. February 2012, kl 10.08

tere!
Mina ka palun. Täna hommikul 87,2 ja pikkust 170cm. Samuti soov olla jaanipäevaks 75kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 13. February 2012, kl 11.47

Tere!

Nii hea meel siin seda teemat näha, sest see duell on täpselt minu jaoks - olen 171 cm ja täna hommikul näitas kaal 74 kg, eesmärk on jõuda suveks oma ideaalkaalu 65 kiloni.

Olen olnud laisk ja lasknud end käest ning suutnud vaatamata oma küllaltki headele eeldustele (mul on kiire ainevahetus ja tegelikult ei võta üldse kergesti juurde) jõuda mitme aasta jooksul vähehaaval kilosid kogudes sinnamaani, kus sõbrannad peavad lohutama, et "sulle sobivadki need naiselikud vormid" ja poes pean valima L ja XL riideid, kui varem olin M'i kandja. Mulle aitab sellest jamast! Tahan asja kontrolli alla saada, end kätte võtta ja teeksin seda hea meelega koos teiega - väljakutse vastu võetud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: step
Kuupäev: 13. February 2012, kl 12.52

tere ka minu poolt

astun meelsasti duellitajatega kampa, sest üksiküritajana on neist beebikilodest ikka ületamatult raske lahti saada..
hetkel seis siis selline - pikkus 167cm ja kaal 69,8. Ideaalis võiks mu kaal jaanipäevaks olla vahemikus 62-64

Valikud: VastaOsunda
Ma sooviks ka kellegiga duellitada...
Saatis: Mayry
Kuupäev: 13. February 2012, kl 14.51

ma sooviks ka duellitada..aga ma ei tea kuidas see käib? äkki keegi seletab mullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. February 2012, kl 15.25

Kõige adekvaatsema info duellitamise kohta saad foorumist- toetus ja motivatsioon all olevast esimesest sissekandest teemal Duelli uued reeglid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: kalka
Kuupäev: 13. February 2012, kl 16.52

ja mina kaa olen huvitatud

kaal hetkel kuskil 70, pikkus 172
soov oleks 61kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. February 2012, kl 17.46

Teen ettepaneku duelliseltskond lukku lüüa!
Hetkel siis (?) alustamas meid 8:
niirt, Aretha, Catlyn, Monika9999, CherryChan, step, kalka ja mayry (?).

Kas alustame homsest ja paneme algkaaluks eelmise reede näidu või alustamegi eelolevast reedest?

Ettepanekuid duelli nime osas?
Lihtsaim variant on loetleda duellitajate nimed lihtsalt.

Tabelipidamise osas teen ettepaneku jagada seda kohustust nö külakorda.
Aga kui kellelgi kogemusi selle variandi laituseks, siis jagage julgelt.

Jään ootama Teie ideid ja ettepanekuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: Catlyn
Kuupäev: 13. February 2012, kl 18.11

Sorry, aga mina loobun. Tunnen end teie seltskonnas tõelise elevandina. Isegi minu eesmärgi kaal on suurem kui te enamuses siin praegu kaalute.
Loodan, et saate aru.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. February 2012, kl 18.26

Kahtlemata on see sisetunde küsimus, aga ma arvan, et asja tuum on hetkel lihtsalt üksteisele olemas olles õhemaks saada, mitte end otseselt kellegagi võrrelda, ja seda soovi jagame me kõik, hoolimata stardikaalust smiling smiley Mina julgustan proovima, aga kahtlemata see on sinu otsus. Ja kui see on lõplik, siis edu sulle salenemisel ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: Catlyn
Kuupäev: 13. February 2012, kl 19.05

Edu teilegi salenemisel!
Ise jätkan Jaanilahingus, mõne duelliga liitun võib-olla kunagi tulevikus, aga teid käin siin vahepeal piilumas - niiet ärge andke alla enne kui eesmärgid käes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 13. February 2012, kl 19.37

Cathlyn, ära loobu, ma ju pea samas kaalussmiling smiley

Nime osas, usun et sobib ka kasutajanimedega, aga kui kellelgi on paremaid mõtteid siis miks mitte.
Tabelit olen nõus külakorda pidama, kuigi esimene ei tahaks olla, pole varem teinud lihtsalt

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. February 2012, kl 09.01

Mina olen ka nõus vaheldumisi tabelit tegema, kui keegi tark põhja valmis teeb..mul nimelt see häda, et mul pole arvutis endal ei excelit ega wordi, aga ma usun, et kuidagi saaksin ikka hakkama! Algkaaluks võib minu poolest panna küll eelmise reede, aga võibolla kõik ei kaalunud end sel päeval? et siis ehk on lihtsam alustada järgmisest reedest.
Pakun mõned duellinimed: Hea enesetundega suvesse, Kilod kukuvad kevadel, Peegelpildiga sõbraks
aga vabalt võivad ka lihtsalt nimed olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.25

Head sõbrapäeva hommikut teilesmiling smiley

Tegin google docs'is valmis tabeli.
vaadake, kas sobib.

[docs.google.com]

Ja nime osas tänan Arethat idee eest, mida veidi modifitseerides panin tabelile nimeks:
Peegelpildi ja iseendaga sõbraks smiling smiley

Kui see on Ok teile, siis saame sääraselt ka meie sõbralikku jõukatsumist nimetama asuda.

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.27

Mulle sobib ka külakorda tabeli tegemine. Pole samuti enne teinud, nii et päris esimene ei tahaks olla, aga midagi keerulist seal ju pole vist?

Mulle meeldib väga Aretha pakutud nimi "Kilod kukuvad kevadel".

Ja alustamise päeva osas eelistusi pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.28

Ups, ei näinud eelmist postitust, tabel juba valmis lausa! smiling smiley

Ja ka peegliga sõbraks saamine kõlab hästi thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.53

Tabelit saab nii muuta, et igaüks teist saab ise oma kaalu sisestada, aga selleks vajan teie mailiaadresse.

Kuna Aretha tõepoolest mitu väga head nime välja pakkus ja duelli nimi pole veel lukus, siis saame ka kevadiste kilokukutajatena üles astuda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.21

Super! Aitäh, niirt, kiire tegutsemise eestsmiling smiley See on ka väga hea, kui saame kõik ise oma kaalu sisestada, siis ei veni siin foorum liiga pikaks. Nime osas olen mina kõigega nõus ja jääme aga reedet ootama, et pidulikult esimene number sisestada smiling smiley
Ma olen küll sel nädalal kodus haige, nii et karta on koledat numbrit. liigutada ei saa ja mesi ja puuviljad ajavad süsikad lakke! eile sõin alla oma normi, aga süsikad olid totaalselt lõhki ja kaalu ka kohe veidi rohkem. Aga siis saabki seda innukalt vähendama hakata! Spordiklubi raiskuläinud kuukaardist on ka kahju. Ilmselt saan end korralikumalt liigutama hakata alles paari nädala pärast.
Kõigile rõõmsat meelt ja mott lakke! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.53

Väga hea tabel. Kuidas sinna sisestamine täpselt käib, peab endale salvestama? Pole varasemalt docs.googlet kasutanudspinning smiley sticking its tongue out
minu e-mail on monika9999@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 14. February 2012, kl 12.25

Nii, Monika, lisasin sind dokumendihaldajate hulka. Printsiibis peaks tulema sulle sellekohane kiri mailile. Ja dokumenti enesele salvestama ei pea, saab eelpool toodud lingiga kohe sisse minna ja seal siis toimetada. Proovi, kas ja kuidas toimib.

Mina ise olen ka muide haige - nohus ja kurguvalus.
Selle häda positiivne külg on see, et maitset suurt ei tunne ja isu ei ole, aga isu puuviljade järele on meeletu. Hetkelgi istungi ja järan pomelot.

Õnneks on reede veel mägede taga ja on aega end kaunima kaalunumbri nimel korrale kutsuda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 13.24

Niirt, e-kirja sain, aga nr kirjutada lahtrisse ei lasesad smiley
Head paranemist sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.18

Minu aadress aretha.hahn@gmail.com.
Raske on see kodus sitsimine. Mul täna kasvas söödu 1800 kcal-ni "tänu" koogile, mille ise küpsetasin smiling smiley aga jah nüüd õnneks veel paar päeva aega patte lunastada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 20.49

Ehh, ma ostsin cherryst voucheri ja esmaspäeva hommikul vara juba kirjutasin kaaluabisse, et palun koodi, no siiani veel ei midagi, kohe nukraks teeb, tahaks ju kaloreid lugeda angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 14. February 2012, kl 21.14

Tere, teie duell sobiks ka minule! Kas veel mahub juurde? Pikkust 182,5 ja tänane kaal oli pisut rohkem kui eelmised nädalad, 75. Alla võtta soov 7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda ja kutsun duellile!
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. February 2012, kl 14.28

Hei Belinda1, mahub-mahub smiling smiley Lisan su tabelisse!

Teen siis kohe ära ka uue duelli nimega "Suveks peegliga sõbraks"

Saame seal jätkata suhtlemist!

Kohtumiseni winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.