Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.26

No nii, hakkame siis pihta! smiling smiley Teeme duelli natuke teistmoodi - hakkame loendama kaotatud sentimeetreid. Muidugi paneme kirja ka enda kaalud iga reede aga sentimeetrid loevad smiling smiley

[docs.google.com]

Siin siis asub meie tabel ja seda hakkame alates reedest täitma! Sentimeetrid tulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.45

Jeeismiling smiley väga tore..seda midagi uut oligi vaja et motivatsioon uuesti lakke saadasmiling smiley ootan juba reedetsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.46

Laps magab, sõbrapäeva puhuks tehtud kook on ahjus ja ise hakkan kohe trenni tegema smiling smiley Olen avastanud enda jaoks koduse treeningu. Kuigi sellel on omad miinused, näiteks see, et ma ei saa muusikat nii kõvasti kuulata ja ei ole seda tunnet, et ohh pean nüüd rohkem pingutama, muidu teised näevad, et ma olen nõrk grinning smiley Aga siiamaani olen plussideks pidanud seda, et ma ei pea väikse beebi kõrvalt kuhugi sõitma hakkama, saab kohe pesema minna ja ei ole piinlik oma keha pärast teiste ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. February 2012, kl 22.28

Õhtust.
Tubli oled Trinka99, minust ei ole kunagi saanud kodus treenijat - 500 muud tegemist tundusid olulisemad, kui trennsmiling smiley Ma pean end kodust välja vedama, tulin natuke aega tagasi just trennist - selg, kõht, tuhar - ja nüüd hea voodis mõni rida kirjutadasmiling smiley Alates sellest aastast olen treeninud 4-5x nädalas, kaal veidike langes, siis mõne patustamispäevaga tuli kõik kolinal tagasi. Nüüd tõstsin oma kaloraazi, liitusin jaaniduelliga ja ohhoo- kohe esimese kaalumisega oli juures 1,4 kg. Normaalne - teised langetavad, ma tõstansmiling smileysmiling smiley Väga ma muidugi ei põe seda, sest tean, et praegu keha hoiab kõike kiivalt kinni, eks peab harjuma, et nüüd ongi nii, et kogu aeg saab normaalset süüasmiling smiley See nädal ongi 3 nädal ehk siis targad räägivad, et uuendustega harjubki organism ära 21 päevaga. No eks näha ole. Kui aga ikka mingit langust lähima nädala jooksul ei saabu, siis lähen oma minimaalsete kalorite peale tagasi.
Oma isiklikku meiliaadressi ei saa hetkel saata, kuna ei saa sisse logitud - ei mäleta, mis parool olismiling smileysmiling smiley Vast saadavad mulle vastuse tagasi, eks siis annan teada.
Aga ilusat õhtut ja armsaid unenägusid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 14. February 2012, kl 22.31

OH" entusiasm mulle meeldib grinning smiley Ma ise sõin ka komme-mandleid jne üle natuke, aga ei põe. Mul on 3x nädalas erinevate projektide jaoks kaalumist, siis on vaja... aga ega ma ei morjendu, kui nats kõrgem on kaal, küll ta alla ka läheb.

Hetkel põen lihasvalu bodypumpist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. February 2012, kl 08.54

Hommik.
Brita - bodypump on minu lemmik trenn. Seal ei pea hüppama ja kargama ega mingeid keerulisi sammukombinatsioone tegema - tõsiselt minu trennsmiling smiley Tütar viis mind ükskord mingisse tantsutrenni (käime temaga koos trennis) - no karu ikka tantsima ei õpeta. Tundsin end täieliku jobuna - las need trennid jäävad ikka noorematelesmiling smileysmiling smiley Käin nädalas 2 või 3x bodypumpis, siis selg,kõht,tuhar trenn ja laupäeval talvel üritame mehega suusatada. Kevadel asendub suusatamine aiatööga ehk siis riisumine jms. Jooksmine mulle ei istu, kere suur ja raske, ei jõua. Suvel sõidan natuke ratast, klubitrennides ei käi 3 suvekuud, sest elame maal ja siis tahaks peale tööd ikka kohe maale loodusesse - linnavurlede värksmiling smiley
Loen oma eelnevat teksti ja mõtlen, et küll olen korralik "trennimees", miks siis toitumisega ei suuda end joonel hoida - kaal ju läheks siis alla küll. 3,5 aastat tagasi jätsime päeva pealt mehega suitsetamise maha - krt, sellega sain hakkama, aga õgimisega mitte. No on see inimene ikka nõrk tegelane küllsmiling smiley Selle nädala algusest on hakanud kaal tasakesi ka allapoole liikuma, no näis, reedel mul jaaniduelli kaalumine - vast saan viimasest kohast lahtismiling smiley
Aga kirjutage - äkki on mingeid kavalaid nippe edukaks sentimeetrite kaotamisekssmiling smiley
Jõudu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 15. February 2012, kl 11.45

No Zant, sa oled ikka eriti usin trennitegija. Ja bodypump on minu meelest lihastele sada korda hullem piin kui igasugused tantsulised aeroobikad. Ma ise ka pigem teen lihtsat lihastreeningut. Ma panen siia ühe lingi mille järgi ma viimased paar õhtut olen teinud. Arvestades seda, et mul laps on 6-kuune, siis ma pole umbes aasta ja kolm kuud mingisugustki trenni teinud ja võhm on ikka väga välja selle trenni lõpuks.

[www.squidoo.com] siit otsige üles vidoe nimega "summer slim down"

Kaaluga on mul ka veidrad lood hetkel. Tavaliselt on sedasi, et kui korralikult loen, mida söön, siis kindlasti langeb. Praegu olen kummaline see, et esimese paari päevaga läks kilo alla aga nüüd on pool kilo tagasi hiilinud. Ja ausõna ma olen korralikult kalorid täis söönud. Aga ma pole trenni märkinud? Kas asi tõesti selles, et saan just liiga vähe kaloreid neil päevil kui trenni teen ja keha säästureziimil? Kaal muidugi pole mingi suurem asi näitaja, enesetunne on küll trenni tehes paranenud smiling smiley Hularõngaga peaks ka hakkama hoolega tegema - see sangade suur hävitaja ju grinning smiley

Brita, see lihasvalu ongi minu meelest kõige magusam valu - selle valuga vähemalt tead, et midagi ei ole korrast ära, vaid näitab, et oled oma kehaga tööd teinud smiling smiley

Mul õnneks see trennirõõm veel, et saan lapsevankrit lükata läbi lume - saavad nii käed kui jalad vatti. Nüüd lähengi õue! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. February 2012, kl 13.09

Ma siin ennist kirjutasin, et muutsin kaloraazi, sest tundus, et keha oli pidevas energianäljas. Tegelikult peabki panema õige valiku liikumise osas, ma ka alguses arvasin, et panen liikumist pole, ise vuhin trenni teha, trennikaloreid tagasi ei söö ja nii kaal langebki! Aga võta näpust - olen siin 5-6 kiloses vahemikus pendeldanud pea aasta. Alguses langeb, siis tuleb mingi nädalavahetuse üritus - ja kohe kõik tagasi, vahel rohkemgi veel. Ja siis esmaspäevast alustasin uuesti, reedeks sain minimaalse miinuse ja ... pidev jo-jo effekt. Nüüd siis kaloraazi muutmisel on kadunud see pidev mõte peas, et tahaks süüa, et mida veel, et nälga ei jääks. Viimased paar päeva on lausa olnud sellised, kus õhtul peale trenni pean sööma, muidu ei saa kaloreid täis. Minu puhul on see lausa imesmiling smiley Mul on igasugu seemneid ostetud, panen neid ja veel natuke pähkleid ning ongi selline mõnus amps olemas - grammiliselt vähe ja emotsionaalselt paljusmiling smiley
Trinka99 - pakun, et sinu keha samuti säästureziimil, seda enam, et sul laps alles nii väike. Mina ise sain oma esimese lapse kilod kuidagi muretult maha, kuigi kaalusin sünnitama minnes 97,2smiling smiley Arvan, et siin mängis rolli see, et mul ei olnud siis rõduga korterit ja korraliku lapsevanemana käisin iga päev lõunaune ajal lapsega jalutamassmiling smiley Teise lapsega läks raskemalt - kaalusin 102smiling smiley ja maha sain kilod siis, kui läksin kaalujälgijatesse ja hakkasin trennis käima. Poiss oli 0,5 aastane, kui kaalujälgijatesse läksin, varem ei tahtnud, arvasin et piim kaob ära. Tegelikult tuli piima juurde, nii et toitsin last rinnaga 1 aastani.
Õhtul vaatan sinu video ka üle - siin blogides ka kirjutatakse pidevalt kodus tehtavatest trennidest, eks ma siis näen.
Ilusat talveilma kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 15. February 2012, kl 15.26

Zant, mina olen just jooksja tüüpi ja bodypump ei kuulu mu lemmikute hulka. Mulle meeldib rohkem Balance smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. February 2012, kl 16.28

Ma pole balances käinud - olen küll treeningkavast vaadanud, mõelnud ja siis ikka bodypumpi valinudsmiling smiley Kunagi oli tartus süvavenitus, selles käisin, aga peale bodypumpi trenni. Siis meeldis väga, aga kui ainult venitusse oleks pidanud minema - ilmselt poleks läinud. Peaks ikka ära proovima selle bodybalancesmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 15. February 2012, kl 16.37

Ma pole ka balances käinud, aga tundub huvitav. Kahjuks elan kolkakülas, kus igasugune selline trennivõimalus puudub. Peaksin 35 km sõitma, et minna trenni.

Zant, mul oligi jäänud kalorinorm liiga väike - kuna ma teen 3-5 korda nädalas kodus trenni ja see minu mõistes väga intensiivne, siis saingi väikse klikiga omale 400 kalorit juurde päevas. Ei tea, kuhu mul see toit mahub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 15. February 2012, kl 16.48

Ma alles nüüd avastasin, et brita on kirjutatud väikse tähega. Ma loodan, et sa ei ole pahane mu peale, et sellise vea tegin smiling smiley Lihtsalt oma harjumusest kirjutan suurega, sest eesti keel ju nõuab nii tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 15. February 2012, kl 18.51

Ohh trinka ..loen ja mõtlen siin et kas minu teisik smiling smiley
Oleme suht ühes mõõdus ..mul samuti 6kuune laps.. mingi aeg tegin ka kodus netist aeroobikat. smiling smiley ja elan samuti lähimast spordiklubist tiba liiga kaugel.. Kui elukaaslane koju jõuab et lastega jäääda on juba lootusetult hilja. kahjuks minu puhul veel see jama et ei saa igapäev käia lapsega jalutamas..üks 2aastane härrasmees ka mul veel ja nende kahega..üks vankris teine kelgul..on vähe raske liikuda..täna läbi miski ime 2aastane tahtis kõndima minna..ta pole kunagi väga tahtnud jalutada alati ratas v kelk..seega sain täna mõnusa tunnikese lastega väljas.. smiling smiley päev oleks olnud ideaalne aga langesin tuppa tulles oma makaronid-hakklihaga sõltuvusse ja peale veel 7 souffle kommi.. mõunusalt lõidkalorid mul uppi...

Ootan juba reedet..lähme elukaaslasega pärnu tervise spaasse.. tuleb mõunus tervislik nädalavahetus vees hullates ja jõusaalis..smiling smileylisaks hommikuujumine ja smiling smiley oeh ootan juba..homne päev veel siis tuleb kaalumine..katsume siis ekstra tublid olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 15. February 2012, kl 19.28

Secret, no näed kui tore, et me siis siia kokku sattusime smiling smiley Aga ma ei kujutaks ennast küll kahe lapsega hetkel ette smiling smiley Tubli naine ikka oled! Meil ka just plaanis spaasse minna, aga ilmselt järgmine kuu ja siis Saaremaale. Elame-näeme mis sellest mõttest välja tuleb tongue sticking out smiley

Ja mul sama teema, et elukaaslane tuleb liiga hilja töölt, et ta ei jõua enam siis last vaadata. Äkki mul tõesti kaksikõde olemas? Oleksin väga õnnelik grinning smiley Mis siis et mul juba 2 õde, 2 venda olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 15. February 2012, kl 20.52

Ehh siis sa õnnega koos..vähemalt mõlemadsmiling smiley mulle on antud 3 venda. tongue sticking out smiley ega kahe nii järjestikuse lapsega kerge muidugi pole aga samas ei kujutaks enam elu ette ilma nendeta.. põhikoolis hakkas kaal tõusma mul. meil see perekonnas soodumus muidugi ka. sis keska lõpus hakkasin alla võtma..kui olin juba 10 kg maha saanud ja kaalusin 72 kg.. siis jäin rasedaks. võtsin juurde 20 kg. ja kui laps oli 10 kuune jäin teistkordselt rasedaks..tuli veel juurde 10 kg.. nüüdseks sis viimase raseduse kilod maas kuid esimene ikka veel kukil..aga küll ma neist lahti saan ja sina ja me kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 16. February 2012, kl 08.42

Trinka, muidugi... olen juba guugeldamas Sinu andmeid, et kirvega ukse taha tulla tongue sticking out smiley Kuna see on mu hüüdnimi, siis on väiksega, aga võib ka suurega olla smiling smiley

Mul on kodus 10-kuune laps (kolme päeva pärast saab) ja spordiklubi on lähedal.
Secretiga see sarnasus, et ma jäin ka rasedaks, kui kaalusin 72 kg, võtsin 22 juurde. Kuue ja poole aasta pärast sain teise lapse, stardikaal oli 62, tuli 28 juurde. Praeguseks olen maha võtnud umbes 20 kilo, tahaks veel natuke smiling smiley Ehk siis kokkuvõttes tahaks kaaluda 60 või isegi 57 (kuigi kivid sokis mind ei ahvatle).

BodyBalance annab ka koormust, aga teistmoodi kui BodyPump. Käisingi esmaspäeval pumpamas ja teisipäeval balansseerimas... no mõõõõõõnus venitus. Aga lihasvalu hakkab alles täna ära kaduma tongue sticking out smiley

Secret21, ma käin muide Tervise Paradiisis trennis smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati brita 16.02.2012 08.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. February 2012, kl 08.56

Hommikut!
Nagu ma saan aru, olete kõik kolmekesi noored emmedsmiling smiley Mina aga juba staazikas lapsevanemspinning smiley sticking its tongue out Minul lapsed juba suured - tüdruk 17, poiss 15. Aga mäletan hästi seda tunnet, kui 2 last järjestikku on. Vahel läksin trepist üles nii, et poiss ühes kaenlas, tüdruk teises ja söögikott hammaste vahelsmiling smiley Aga hakkama sain. Tähtis on muidugi kaaslane kõrval - kui palju abi temast on. Aga eesti naised on ju tublidsmiling smiley
Trinka99 - kui nüüd kalorinormi tõstsid, siis alguses ilmselt kehakaal tõuseb - minul oli +1,4. Paari nädala jooksul loksub paika - aga samas ei pea sinul nii see minema, võibolla võtab keha kõik kiiresti omaks ja hakkab kaal langema.
Secret21 - edu sulle spaassmiling smiley Minu spaad tavaliselt lõpevad preemiaga - viimane kord +3 kilosmiling smiley Aga ma ise ka tegin selleks kõik, et see nii lõpeks - ei mingit liikumist, vaid protseduur, söök, vedelemine, järgmine protseduur, jälle söök, ja nii kõik need 3 päeva. Selge see, et midagi head sealt ei tule. Ära ole minusugune, ole tubli!
Homme reede - ilusaid numbreid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.34

Hommik.
Palun Trinka 99 pane mu andmed üles - ma ikka ise ei saa hakkamasmiling smiley
vöö - 83
puus - 110
reis - parem 65,5, vasak 66,0smiling smiley
käsi - mul vasak 34,5, parem 33,5smiling smiley
kaal - 80,8
Pane siis mulle käele ja reiele suurem mõõt - mul kogu elu olnud need eri mõõdus.
Algus siis tehtud ja kaal on ka omas alguses tagasi - olen superrahulsmiling smiley Täna meil ilus ilm ka - päike paistab ja on reedesmiling smileysmiling smiley
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 17. February 2012, kl 12.58

Zant, sisestasin Su andmed ära smiling smiley Sa pole mulle oma meiliaadressi saatnud, sellepärast sa ei saagi muuta seda. Ma saatin mingi aeg erakirja sulle! winking smiley Muidu vist peaks lihtne see muutmine olema, sisetad oma andmed ära ja salvestab ise automaatselt sinna. Igatahes praegu lisasin ära. Mul pole selle vastu ka midagi, kui ma ise iga nädal sisestan. Vaatan, et me jah täitsa ühes kaalus ja ühed mõõdud ka enam-vähem.

Brita, kui pikk sa oled?

Mul ongi kaal tõusnud. Umbes nädal tagasi oli kaal 79,9 aga nüüd 80,6. Aga samas enesetunne on parem tänu trennile. Muutsin eile ikkagi veel seda kalorite suurust - märkisin sinna, et teen 1-3 korda nädalas trenni ja nüüd pean igapäev sööma 1773 kalorit. See tundub liiga suur mu jaoks. Pean väga pingutama, et kalorid täis süüa. Eile lubasingi endale 50 gr tumedat šokolaadi. Ja pähkleid pidin ka sööma. Toitumine ei saa mul kunagi tasakaalu mulle tundub.

Ma ise kardan muidugi seda ka, et kaal ja magamine on ju omavahel ka seoses. Kuna lapse pärast pean ikka öösel ärkama ja vahest isegi temaga tunnikese üleval olema ja hommikul vara ärkama, siis ehk jääb mul unetunde ka puudu. Ja see võib ka mõjutada ma usun. Muidugi on mul praegu lausa luksuslik elu võrreldes paari kuu taguse ajaga - laps läheb kell 19.00 magama, ärkab 22.00 ajal, et süüa ja siis jälle 03.00. Hommikune äratus kella 7-8 vahel. Aga mina lähen ju magama alles 12 paiku öösel. Ja siis saangi magada umbes 7 tundi või vahel ka 6, kui laps on öösel üleval olnud. Minu jaoks on seda vähe. Samas õhtul on nii mõnus enda aeg - teengi õhtuti trenni tavaliselt ja olen niisama või koristan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.39

Tänud Trinka99 andmete sisestamise eest!
Magamise koha pealt - uni on tähtis jah, et kaalu langetada - proovi lõuna ajal magada veidike, kui laps magab. Mina esimese lapsega tavaliselt jalutasin, aga teise lapsega magasime kõik kolmekesi oma 2 tundi, siis ei ole nii väsitav ka see öine ülevalolek.
Mina ka mõnulesin eile õhtul - röstsai nussa shokolaadikreemiga ja tass teed - kõik lubatud piirides, küll oli heasmiling smiley Kas hakkavad nüüd mu keha ja aju koostööd tegema, eks näis.
Olge rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 17. February 2012, kl 20.57

Trinka, 167 olen winking smiley
Ma olin ka eelmine nädal 69.9, aga nüüd olen 70,6. Meil on kaal sama palju tõusnud confused smiley
Aga ise tahan alati öösiti süüa ja ... no unetundidest tuleb puudu. Minu kaal langeb, kui söön VÄHEM kaloreid normist. Viimased 3-4 päeva olen üle normi läinud confused smiley ja kohe näha ka.
Paneme pikkused ka tabelisse?'

Ajaa, märkige koma asemel punkt tabelisse, siis ta võtab selle numbrina.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 18. February 2012, kl 19.26

Nii, ma nüüd olen päeva õhtusse suutnud veeretada. Hommikul oli BodyPump trenn ja laulmine ja siis õhtuni olen kenasti toitunud (täitsa normaalse kaloraažiga). Miks kõik päevad ei või vennad olla???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 18. February 2012, kl 20.26

Zant, ma tean, et see ajutine, aga ma käisin eile peol ja oli kella poole neljani öösel üleval. Hommikul oli kella 8-st äratus ja kaal näitas ilusamaid numbreid smiling smiley

Brita, tänud sulle, muutsin seal tabelis ära need komad punktideks.

Mul on täitsa crazy nädalalõpp olnud. Käisin eile üle pika aja klubis tantsimas. Laps läheb nagunii kella 19-st magama ja magab enamasti öö läbi või siis tahab varahommikul alles süüa. Seega lapsel polnud nagunii vahet, kas ma magan seal samas toas või olen peol smiling smiley Süümekaid ei tundnud, alkoholi ei tarbinud ja pärast kabanossi ei söönud. Jõudsin poole nelja ajal koju. Hommikune äratus oli vara, liiga vara confused smiley Aga ajasin ennast üles ja läksin Body Pumpi. Ja peale seda veel pool tunnikest tantsulisemas trennis. Lisaks veel pool tundi massaaži ja õhtupoolikul käisime veel ämma sünnipäeval. Homme on mul trennivaba päev. Puhkan ja lähen vist solaariumisse. Äkki siis need venitusarmid paistavad vähem välja, kui natukenegi pruunim olen. Täna on kalorid lõhki - sünnipäeva lauas ikka head ja paremat ja kaks vastlakuklit sõin ka tongue sticking out smiley Aga ma ei stressa üldse - täna massöör rääkis ka natuke toitumisest ja ütles, et kui tahad süüa, siis söö. Tunneta oma keha ja ta ütleb sulle mida sul vaja on. Ja isegi kui sööd õhtul kell 22.00 šokolaadi, siis söö mõnuga, mitte ära tunne süümekaid. Ära söö endale stressi sisse. Hea nõuanne, kui vaid oskaks oma mõtlemist sedasi muuta. Ahjaa...Tema kaotas 8 kg peale seda, kui enam piimatooteid ei tarbi. Ma kavatsen ka seda proovida u. kuu aega. Enne söön muidugi oma jogurtid ja asjad ära külmkapist, mis sinna varutud on grinning smiley

Kaalu peale enne reedet ei astu. Las siis üllatab mind grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 18. February 2012, kl 20.35

Secret21 -uuuu, kus sa oled! Tule august välja ja sisesta oma andmed tabelisse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 18. February 2012, kl 20.54

Jeever, mina nii ei saaks. Ma ei armasta piimatooteid, aga hommikukohvi joon piimaga ja vahest kodujuustu tarbin ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 19. February 2012, kl 13.03

Heiismiling smiley
Vabandan et varem pole jõudnud.. Lihtsalt ei ole arvutis käinud mitu päeva .. Puhkasin ja nautisin spaad ilma ühegi interneti ja isegi telefoni väga ei kasutanud.. Väga mõnus oli.
Vaatasin tabelist et kaalun teist kõigist palju rohkem. Enne jõulu sain ennast ligi sinna 80-le aga pärast seda on suur tõus olnud ja pole ennast tagasi reele saanud. Aga mis siis ikka. Küll millalgi jälle saan. Õnneks jõudsin reedel enne ära sõitu märkmikusse kirjutada oma mõõdud ja nüüd siis saan edstada need. Aga trinka ma pole su kirja kätte saanud seega ma ei saa lisada oma andmeid ise. Proovid äkki uuesti saata. katakas009@hotmail.com Praegu aga siis krijutan need siia. smiling smiley

Vöö: 75cm
Puus: 110cm
Reis: 61cm
Käsi: 28cm
Kaal: 85.3 kg

Ise mõõdan ma veel rinda ja "sanga" ka smiling smiley Need minu jaosk ühed olulisemad grinning smiley

Aga nüüd siis tagasi spaast ja argielu hakkab pihta jälle ja katsun siis hästi tubli olla ..igapäev teha üks vankri ja kelgu matk et ennast liigutada.. ja mõtted kisuvad taas sinna poole et peaks hakkama vist jäle kodust aeroobikat või siis vähemalt a'la kõhulihaseid tegema.. smiling smiley

Jõudu teile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 19. February 2012, kl 15.20

Issand, milline udupea ma olen. Ma ju unustasin täitsa ära, et sa SPA-s käisid smiling smiley Vabandused, Secret! Ja Secret, sa võid ju kaaluda rohkem, aga sentimeetrid on küll sul ilusamad kui mul smiling smiley

Sisestasin Su andmed ära smiling smiley Kui pikk sa oled Secret21? Ja Zant, sinu pikkuse paneks ka tabelisse kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. February 2012, kl 16.01

Hei,
minu pikkus 1.68. Homme kirjutan pikemalt, täna mul tütre kipakas väike läpakas, suht kehv kirjutadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 19. February 2012, kl 19.07

Minu pikkus on samuti 168.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 19. February 2012, kl 19.49

Ma põmst puusa mõõdangi "sanga" koha pealt, kõige laiemast otsast.

HIHI ja meil on kõik ühepikkused, va. mina, kes ma KÕIGIST SENTIMEETER LÜHEM olen spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.