Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 20. October 2011, kl 16.44

Alates homsest siis koos fiskarsiga hakkame püüdlema oma ideaalkaalu poole. Me oleme tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.29

Nii täna siis algab meie koos tegutsemise plaan kergema elu saavutamiseks.

Panen siia, siis kirja n.ö meie kirjutamata reeglid:
- duelli mõõtmised reedeti vastavalt KA nõuetele;
- duelli näitude esitamine hiljemalt pühapäeval kella 15.00 et saaksin nädala alguseks tabeli meie võistlusest teha;
- Võistlus 5kg kaupa ehk siis kes esimesena 5 kg kätte saab, see on "võitja". Kaotaja teeb "välja", midagi (vaba valik) millest saavad osa mõlemad... motivatsiooni tõstmiseks järgmise 5kg langetamiseks.
- lisaks kilodele paneme kirja 1x kuus (kuu alguses) järgmised mõõdud: Rü, Vü, Pü, Reis, käevars. Eesmärk neid vähendada aga mingit võistlust ei pea.
- edukamaks langetamiseks hindame iga näda kaalulangetamise tegevusi ja paneme paika endale tegevused järgmiseks nädalaks, et langus jätkuks;
- jagame aktiivselt soovitusi ja räägime oma tegemistest ehk oleme toeks teineteisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.46

Alustan siis endast ja fikseerin tänase päeva seisuga järgmised näidud:
kaal - 89,8kg
Rü - 102 (rinna alt, kuna imetan veel siis pealt ei tuleks õige mõõt)
Vü - 100/114,5 (vöökoht ja kõht laiemast kohast)
Pü - 108,5
Reis - 67
Käsi - 35,5 (laiem mõõt)

Hindamaks oma möödunud nädalat, siis kartsin, et number on suurem kui eelmine nädal (90,2) sest sellesse perioodi jäid naistepäevad ja romantiline väljasõit mehega. Eilse päeva võtsin rahulikult ning täna ei uskunud oma silmi ja pidin lausa 3x kaaluma eri kohtades, veendumaks et 8'ga algav number siiski kaalul. Ei oleks elu sees uskunud, et selle numbri nägemine sellise positiivse energia laengu annab, aga olen ütlemata õnnelik.

Järgmise nädala eesmärgiks on säilitada 8'ga algav number ja püstitan eesmärgiks langust ca 500-600g.

Selleks aga, et kaal langeks alustan tänasest UUESTI Jillian Michaels'i 30 day shred'iga (leida igas päevas 30 minutit trenni tegemiseks... pole palju ja pean ennast taas kätte võtma). Kolm on kohtu seadus ja loodetavasti jõuan seekord kõik 30 päeva tehtud - esimene kord jõudsin 5 päeva teha ja siis murdusin, teine kord 16 päeva aga siiani olen pidanud pausi tegema (ca 2,5 nädalat), ses kurnasin vähese puhkamisega (öised teadustöö kirjutamised hommikul kella 4-5'ni, päevane titede majandus ja aktiivse trenniga organismi nii välja, et jäin lihtsalt haigeks.

Lisaks trennile ja toidu järgimisele on kavas üle päeva hakata jooma Figura1 teed - katsetan 1 kuu, hindamaks tema toimet ja siis sealt edasi kas suurendan kogust soovitavalt 1 tass päevas või loobun.

Kuna kirjutan tööd, siis liigun vähe ja pigem istuv töö... kuni kaitsmiseni ma ei näesiin muutust ette (ehk kuni detsembri lõpuni)

Sellised on siis minu mõtted ja tegevused

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 21. October 2011, kl 21.01

Tere, täna kaalusin ja minu kaal on nats suurem, 101,7, võtsin juurde 200 grammi. Homme kirjutan oma mõõdud, kuna meil külalised ja pidu. Olen jooksujalul arvutis. Siis homme pikemallt, mis teen ja vaatan meie asjad ilusasti üle, jõudu meilehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 23. October 2011, kl 09.47

Tere,taas. Mul siin kaasal sünna ja inimesi käib "uksest ja aknast". Ei saanud eile arvutit lahti. Annan täna oma mõõdud, mis on järgmised:

Kaal oli reedel sii 101,7 ja

RÜ - 92
VÜ - 96
PÜ - 116
Reis - 69
Käsi 44

Ma ka tahtsin liigutada vähe rohkem, kuid kuna mul oli liiklusavarii juunis, siis liikumisega on vähe raske. Mul veel jalg paistetab ja kui kiiresti liigun, siis õhtul jalg on väga valus. Võtan jõudumööda liikumist, aga energiat on küll rohkem.
Ma tarvitan oriflame jooke, see võtab maha magusaisu, olen saanud šokolaadisöömist vähemaks. Minu õnnetus ongi see, et armastan jäätist, komme(šokolaadist) ja liha, kust see rasv kõik ka tuleb. Nüüd tahan sel nädalal rohekem salatit süüa ja jooks kah teed rohkem.

Idee on hea, saaks iga nädal maha pool kilogi. Jõudu meile ja tugevat tahetsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 23. October 2011, kl 16.14

Eks ta nii olegi, et kui tervis 100% ei luba keskenduda, siis on raske. Muide mis sul juhtus? Sa küll mainisid kunagi aga kuna ei tahtnud kirjutada, siis ei torkinud ka ise.

Kuigi võtsin plaani, et hakkan aktiivsemalt JM'i tegema, siis tänaseni on 0 seis... hirm, et jälle kurnan organismi välja kuna kirjutan varaste hommikutundideni ju magistritööd ning unetunde on päevas max 6 hetkel. Seda õudust ei tahaks enam läbi elada, mis alles oli (2 nädalat õõd ja päevad kirjutamist ning max 4-5 tundi magamist) -> oli tunne, et nüüd on minek (palaviku lõi üles 40 kraadile, vererõhk madal aga pulss oli 96 lööki minutis, silmadest ma üldse ei räägi... paar päeva silmad nii paistes ja kinni).

Seega püüan veel paar päeva lihtsalt toitumist järgida ja süüa tervislikumalt (nt värskekapsasuppi või salatit lihaga ja kindlasti hommikusöögiks on eelkõige tatrapuder... söö palju aga kaloreid annab vähe smiling smiley . Lisaks siis veel figurat

Siit aga meie tabel (uurin veel kuidas tabelit tektsi lisada, hetkel pole lihtsalt aega pusida...järgminekord olen juba korralikum).

Seekord vahet ei ole, kas kaal tõusnud või langenud, sest kokkulepe oli, et alustame nullist. Mis on huvitav ja mille üle võid väga uhke olla on see, et kuigi sa oled täna veel minust 10 kilo raskem, on sul super ilusad näidud (nt Rü on 10 cm ja Vü 4cm) ja mul on mille poole püüelda smiling smiley

             21.10.2011
lohekene	89,8
fiskars        101,7


Mõõtude tabel	Lohekene	Fiskars
Rü (alt)	102	        92
Vü	       100/114,5	96
Pü	        108,5	        116
Reis	        67      	69
Käsi	        35,5	        44
Kuupäev		     21.10.2011


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 26. October 2011, kl 10.55

Tere, olen hetkel soomes ja mul siin terve pere külas. Käime kauplustes ja liigume palju ringi. Alles täna hommikul jõudsin arvuti. Ei ole ka korralikult pidanud päevikut, kuid lubasin täna, et algan korralikult täitma.

Mul oli mootorratta õnnetus. Teine mootorrattas sõitis mulle otsa ja ma jäin oma ratta alla jalgupidi. Olin neli kuud väikese liikumisega ja ainult söömisega võtsin vähe alla. Nüüd riisun , et saada rohkem füüsilist koormust. Õnneks lehti on palju, kuna elame maal. Lähen kahe nädala pärast tööle ja meil on töö juures oma treeningusaal, kus kõiksuguseid masinaid, kus saab treenida. Kolm korda nädalas on ka treener ja võimlemine. Luban olla korralik ja teha niipalju, kui paistes jalg lubab.smiling smiley

Jah, keskkoht on väiksem, kuid selle eest on mul tagumik poole suurem, kuid küll me hakkama saame.

Ma lugesin, et teed tatraputru. Ma olen ka korra proovinud teha, kuid mul ei tulnud see hästi välja. Saad sa mulle anda retsepti, kuidas seda teha, et sellel pudrul ka maitset on. Proovin järgi teha.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 28. October 2011, kl 14.21

Tere, olen tänasest 500 grammi kergem, kaalun 101,2 kg, liigun tasapidi alla sada, mida ootan juba pool aastat. Siis tuleb suur pidu jess. Ja ma olen natuke üllatunud. Mul oli ju peres sünna ja külalisi käis mitu päeva järjest ja jälle tort ja nii edasi. Ja lapsed tegid pirukaid ja sõin natuke valesti. Käisin palju ja sellest ka jalg paistes, kuid sellest pole midagi, ikkagi 500 grammi maas.hot smiley

Arvan, et minu kaalukaotamisel oli see, et ei söönud õhtul palju. Ikka kaks tundi enne magama min ekut ja siis sõin ka vähe, kas jogurtit, puuvilja, kohupiima. Proovin süüa liha vähem, see paneb mind õhku täis ja enesetunne on paha.

Praegu õpin ka õigesti söömist ja vaatan, mis toidud mulle sobivad. Mõtlesin hakata proovima neid retsepte, mid kaaluabis on läbi käinud. Olen omale arvutisse mõned lemmikud salvestanud.

Kuidas endal ka läinud. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 28. October 2011, kl 22.29

Kirjutan homme pikemalt. Mul selle nädala teine pool nii kiire olnud, et pole aega isegi toitumist järgida olnud. Lisaks oli täna suur pidu - pisipreili 3.a sünnipäev ning alles nüüd hilisõhtul (öösel sain maha istutud, et kirjad ära sirvida ja siis magama).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 29. October 2011, kl 11.58

Hommikust, ennem kui hakkan taas oma tööd kirjutama proovin kribada paar rida tegemistest ja plaanidest.

Üldiselt on see nädal kuidagi nadilt läinud ja kuigi ma pole allaandja tüüp, siis on tulnud ette hetki kui tahan käega lüüa... seega söömise jälgimisele pole kuidagi pihta saanud ja pigem olen endale lubanud rohkem rämpsu see nädal (loe: Hesburgeri tooteid). Eks ühtepidi ole süüdi ka see, et kui ma pean päeval sõidus olema (käisin juhendamiselTartus ja tegin intervjuusid ministeeriumites) või kodust eemal siis hüppad ja võtad ikka ettejuhtuvat ning kuna korralikult ei söö, siis ongi nii, et pidev näksimine käib. Lisaks oli eile pisipreili sünnipäev ja oli ka vaja nii lasteaeda kui peokohta süüa teha (eelkõige kooke küpsetada) ja degusteerida. Järgmised 2,5 nädalat on samasugune pidude ralli - järgmine nädal on mu vanema lapse 16a sünnipäev ja ema suur sünnipäev ning peale seda nädalat tuleb 2 sõbranna lapse sünnipäevad - seega ahvatlusi on lähinädalatel palju mu teedel.

Mis puudutab aga kaalu, siis sa oled väga tubli olnud see nädal. Sama aga ei saa ma enda kohta öelda, sest arvan, et hea on kui ma plussiga ei lõpeta... nii eile kui täna unustasin kiiruga ennast kaaluda ja täna peale söömist kaaludes, võin indikatiivselt öelda, et tõenäoliselt on +100g... aga homme hommikul püüan kaalule pihta saada ja siis on reaalsus käes. Oehh... läheb raskelt see jälgimine, kuigi järgmiseks suveks PEAN saama oma vana kaalu (68-71kg) tagasi, sest muidu tuleks veel meie eelmisel nädalal paikapandud tähtpäev edasi lükata, sest olen pähe võtnud, et ennem altari ette ei lähe kui "vana mina" tagasi pole - sinnani on aga tänase seisuga 35,5 nädalat... teoreetiliselt ja praktiliselt peaks see olema võimalik saavutada, kui vaid keha minuga koostööd teeks smiling smiley. Mis eesmärk sul endal on? Palju alla tahaks võtta kokku?

Mis puudutab tatraputru, siis teen seda kahte moodi:
- tatrahelvestest: analoogselt teistele putrudele ehk panen pool vett ja pool piima ja törts soola ning lasen siis piima peaaegu keema kui lisan helbed ning keedan tasasel tulel, seni kuni nad on hästi pehmed (ca 20 minutit vähemalt). Kui näen, et pudru saaks varem valmis või on liiga paks, lisan jooksvalt ka piima kuni on näha, et tuleb ikka pudru mitte plönn. Ennem lõppu lisan aga törtsu vahtrasiirupit (kanada vahtrasiirup - 100%) - see ananb pudrule hea karamellise alatooni ning võrreldes suhkruga on see tunduvalt parem ja tervislikum + siis ei pea ka moosi kasutama söömiselsmiling smiley.
- tatratangust: reeglina panen õhtul tangudele vee peale ning lasen neil hommikuni vees paisuda (esiteks hoiab aega kokku keetmisel, teiseks on tang mõnusalt pehme ja puder ei tule teraline nagu prae kõrvale tehakse). Hommikul kurnan vee ja mustad terad välja ning lisan tatra enam vähem keevale piima-veele. Keedan taas analoogselt esimesele näitele ning lõpetuseks taas lisan siirupi.

Kogustest ei oska ma kirjutada, kuna teen alati tunde järgi ning lähtun sellest, et pigem olgu piima/vett rohkem kui näidatud pakenditel, sest mulle meeldib kaua keedetud puder mis on selline mahedalt pehme ja analoogne manna/riisi/kaerahelbe pudrule. Seega kui on näha, et pudru liiga vedel, keedan kauem ja kui näen, et liiga paks, siis lisan vedelikku ja nii see tegemine mul käibki smiling smiley.

Tekkis ka küsimus, kuidas või mille alusel sa vaatad, mis toiduaine sulle sobib/ ei sobi? Olen püüdnud ise endal välja selgitada ja no ei saa mina aru... tean vaid seda, et nii kui ebaregulaarselt söön, nii toimub 24h näksimine ja teiseks on magus see, mis mul kaalu tõstavad. Muus osas ei oska ma kuidagi aru saada, mis mulle sobib ei sobi sad smiley . St kuna mul on aeglane ainevahetus ning n.ö suuremat asja WC'sse on vaid 2-3 korda nädalas, siis ei saa ka selle järgi midagi öelda. Olen isegi täheldanud, et kui ma söön rohkem rohelist (puu- ja juurvili), siis läheb kordade arv veelgi väiksemaks, kuigi kaal selle juures ikka 100g võrra langeb päevas vahest.

Homme siis kriban näidu ja seekord teen ka korralikud tabelid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 30. October 2011, kl 12.52

Ma vihkan oma arvutit... juba kolmas kord kirjutan tulemust ja ta ikka ei saada ära...no on tegelane.

Igatahes enda üllatuseks avastasin miinuse ja veel päris korraliku -0,7kg ehk siis hommikune kaal oli 89,1kg... uskumatu, kui arvestada, et eile ma veel patustasin ja sõin sünnipäevapeost järgi jäänud kohupiimatorti pea 250g ära õhtuooteks

Tabeli korrastan täna õhtul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 30. October 2011, kl 14.49

Minu eesmärk on saada lahti üle 30 kilost ja soovkaal võiks olla nii 68 kilo, kuna olen pikk 1,72. Aga ma arvan, et kui olen 75 kilo, siis vaatan, kuidas välja näen ja kas võtan veel alla või jääb 75-le.

Mul on raamat veregrupidieet. Seal on ka kirjas, mis mulle sobivad ja mis ei. Ja onngi nii, kui söön kanaliha, siis mul seda lima, mis kurgu kinni paneb palju rohkem. Jäätis tõstab kaalu, mis ei ole mulle üldse lubatud ja ka banaan. Kuna mulle meeldib palju küpsetada ja ma olin leivakas ka tööl, siis saiakestega on hea suhe. Ainult ma pean jätma nad kõik oma menüüst välja. Rohkem pean tarbima salatit, igasugust, kas soojalt või külmalt. Ja usu või ei , kaal langeb paremini, ja koht ei ole ka nii täis st. ei ole raske olla ja rinna alt täis tunne. Enne magama minekut nii kaks tundi ei söö. smiling bouncing smiley

Ja kõik algab peast, sest inimene ei taha palju süüa. Kui sa mõtled ainult söögile, siis oledki külmkapis iga paarikümne minuti pärast. Mul oli ka algul söögikorrad segamini ja sõin, mis maitses, nüüd proovin iga 2,5- 3 tunni tagant süüa ja vähe. kolm korda sööki ja kolm vahepala.
Ma liigun ka vähe ja alati on mul puuvili kaasas ja ostan kas kanasalatit, kreekasalatit, krevetisalatit, sest neis on seda juustu, kana ja krevette just niipalju, kui vaja läheb.
Kuid sünnipäevadel luban endale tükk torti ja midagi head. See ju üks ainuke päev.spinning smiley sticking its tongue out

Ja joon piisavalt, ka siis kui janu ei ole. Küsisid, millest saan aru, et valesti söön. Sellest saan ka, kui ei käi korralikult väljas, siis kas toit on liiga soolane, või olen vähe tarbinud salateid. Ka stress peab vett kinni. Elu tuleb võtta lõbusalt, mitte mõelda, kas saan ja kuidas saan. Üks päev korraga ja korralikult.smiling bouncing smiley

Ja ma ei mõtle enam, mida kaal iga päev näitab, kaalun igal reedel, siis näen. Kui 15 aastat tagasi võtsin kaalujälgimises maha 37,5 kilo, siis mulle ei olnud ühtegi + nädalat. Ainult tegin suure vea, et läksin oma endise söömiise juurde tagasi, mõttega, et küll ma alla võtan, korjasin kõik tagasi, oleks pidanud jääma sama söömise juurde. Luban endale, et enam seda viga ei tee, kui nüüd alla saan.sad smiley

Sul vist kool pooleli ja pisike majas, saan aru, et on raske, kuid loodan eet kahekesi viime oma unistuse, järgmiseks suveks üleliigne maha, täide. Sellepärast mulle ka sobib 5 kilo kaupa allavõtmine, ise ootan, millal mul lööb ette number 9. Jõudu meile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 30. October 2011, kl 14.50

Ja tubli oled, said minust 200 grammi rohkem mahahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 30. October 2011, kl 15.39

Nii, tagasi arvuti juures hetkeks. Veregrupi dieet... peaks ka selle raamatu muretsema - no vähemalt huvi pärastki teada saamaks mida siis võin või ei ja järsku on sellest kasu. Viimastel aastatel olen igasuguseid erinevaid asju proovinud ja ükski pole pikemaajaliselt istunud... no olen vahest püsimatu, eriti kui ei saa spontaanselttoidule läheneda. teiseks põhjuseks on olnud aja nappus või pigem see, et ma ei saa korralikult alati maha istuda, et sööki nautida ning nii venivad tihti hommikusöögid lõunasse ja lõunasöögid juba pea õhtusöögiks...selline näksimine aga pole ka hea aga alla kugistada ka kõike korraga ei taha.

Olen ise ka 1,72m pikk ning kodus on mul kokku 3 last: vanim saab nüüd kohe-kohe 16, keskmine sai just 3 ja pisem 13 kuud. Teise lapse ootusega panin kaalule paugu... rasedusega võtsin juurde 36eye popping smiley kilo ja peale sünnitust sain maha vaid 10. Kolmanda lapsega võtsin juurde ja sain lahti 12 kilost. Ehk siis teise lapsega saadud kilod on need, millest pean lahti saama, sest tahaks taas seal 70 kilo juures olla. Aasta ennem teise lapse sündi kaalusin 67 kilo ning olin sportlik (nädalas 3x shapingut + tennis, orienteerumine, jalgratas, kiirkõnd jmt).. nüüd aga olen... ma parem ei ütlegi.

Hetkel on jah nii, et kirjutan aktiivselt magistritööd... oma laiskusest on hetkel kiire, sest kes keelas mul töö ka Eestis ära kaitsta, kui 9 aastat tagasi Rootsis lõpetasin magistri... karjäär oli tähtsam ja sinna see kirjutamine jäi. Selle aasta detsembris aga on viimane võimalus kaitsta... muidu kaotan teaduste kraadi ja seda ma ka ei tahaks, sest selle uue süsteemi järgi mida nüüd õpitakse saad kraadi madalama + peaksin paar ainet veel juurde võtma... milleks? Veel 3 nädalat ning siis saan kergemini hingata ning siis peab vaid kaitsmiseks ettevalmistama smiling smiley. Peale seda aga saan tõisisemalt spordi ja kaalu langetamisega tegelema hakata the finger smiley...ootan seda aega juba, sest tunnen, et vaja ennast taas leida.

Olen sinuga nõus, et haigeks ei tohi ennast muretseda ja kaalu jälgimist tuleb võtta hobbina mittekui kohustusena, sest muidu ei tuleks sellest midagi välja, sest siis sa ise muretsed ennast halliks!



Nüüd aga möödunud nädalast: ME OLIME ÜTLEMATA TUBLID... 1/10 esimesest eesmärgist täidetud ning kui samas vaimus jätkame, siis täpselt 31.12.2011 peaksime -5 kilo kergemad olema. Kas see poleks ilus nn näärikingitus??? Ainuüksi mõte sellest paneb mu naeratama ja on mida oodata!

Tabelitest:
Kõigepealt siis kaalutabel.
Siin saavad kirjas olema nii viimase nädala langetus kui ka kaalukadu kokku. Juhul kui kaal langeb , on kõik OK, aga kui on võrreldes möödunud nädalaga +, siis hakkan nn "häbiposti metoodikat rakendama" - st märgin Boldis ja punasega grinning smiley

Mõõtude tabel: tegin seda veel täiuslikumaks ning see on meile endile vaid heaks orientiiriks, sest öeldakse ju tihti, et kuigi kaal ei lange on oluline teada hoopis mida mõõdulint näitab, sest see on õigemspinning smiley sticking its tongue out. Fikseerisin meie algnäidud ning panin ka soovnäidud ning vahe soovi ja reaalsuse vahe. Enda soovnäidud on võetud aastal 2006/2007 olnud paberitest ehk siis sellises mõõdus ma olen olnud ja tahaks taas olla. Kuu näitudes aga saab võrrelad vahede muutusi. Juhul kui sa ei taha sellist tabelit enda kohta... pole hullu, sest nagu ma ütlesin tegemist on vaid meie endi jaoks mõeldud tabeliga.

Teine oluline aspekt tabelite puhul on see, et seda ma siia avalikult ei pane ja sellele pääseme juurde vaid meie - teised ei pea teadma ning KA meeskond saab oma numbrid kätte ka foorumist, kui tahavad.

Mõõtude ja kaalu tabel

Loodan, et ei saanud jutt keeruline.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 30. October 2011, kl 18.29

Ma rumal.kuid ma ei saa sisse, mõõtude ja kaalu tabelissesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 01. November 2011, kl 11.40

olen pusinud meie tabeli avamise kallal, kuid kui minu mõistus ei võta, siis ma ei saanud seda avatud. Loodan sinu abi peale. Huvitav on vaadata, kuidas see välja näeb.sad smiley

Tulen 04.11 Tallinna ja olen ka 05,11 seal. Mul alati kiire, kuid saaks kokku , leiaks natuke aega, kui sulle sobib. Sul vist sünnipäevade ralli poolele. spinning smiley sticking its tongue out

Ma ise olen soomes tööl ja käin pidevalt eestis. Ka elu saatis teisele poole lahte. Elu muutusega ja teise maale minemisega ja sellega kaasneva stressiga võtsin juurde üle 20-ne kilo. Kuna tahan proovida kõike ja soomes on palju uut saada, siis sõime, sõime ja kogusime kaalu.grinning smiley

Ühtaegu, kui kaal hakkas minema juba üle 110-ne, tuli nagu äratus, et kuhu minek on. Selle kaalu juures hakkab ka tervis käest lippama, sest see on juba vist haiguslik rasvumine. Nii ma hakkasin vaatama, kuidas alla saada kaalu. Ega see nii kerge ka ei ole, eriti kui nii kiire elu on, seda tead sa omast käest. Nii ma olen juba pool aastat + ja - tegelenud, kuid olen ka alla saanud 10% esialgsest kaalust. Igapäev läheb kergemaks. Kaaluabist on palju, palju abi. Tahaks veel saada mõnda nädala menüüd, kuidas enamvähem tervislikult toituda. Mul on ka valke palju. Kuidas alla saada ja süüa tasakaalukalt. Mul valke alati 100-200 vahel, mitte kunagi alla. Õppida on veel palju.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 03. November 2011, kl 13.03

oihh... mulle millegi pärast ei tulnud teadet, et sa kirjutanud oled. Süvenen peale lõunat ning parnadan vead ja mured smiling smiley. Hetkel pean lindistust kuulama, et paberile midagi asjalikku saada

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 03. November 2011, kl 19.48

Mul ka kirjutatud siia, et tuleks teade, kui sa kirjutad, aga ei ole tulnud. Kus ma seda teada saansad smiley

Mul on selline tunne, et sel korral korralik mahavõtt, ainagi 500 grammi, nagu meil oli eesmärkspinning smiley sticking its tongue out

Kas sel korral tuleb ka kirjutada mõõdud, kuu algas. Ma mõõdan iga kord, kui kaalun, huvitav jälgida, kuidas mõõdud vähenevad.

Ma olin täna poes ja kaks minu tuttavad küsisid , olen ma maha võtnud, hea oli kuulda, et on juba ka näha kuskilt.

Olin aasta algul ju 113 kilo, nüüd ju vähemtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 03. November 2011, kl 23.33

Nii panen nüüd 3 kord linnukese, et teade tuleks, kui sa kirjutanud oled, sest ka viimase kirja kohta märget polnud.

See, et kui teised märkavad on eriti vahva ja see annab nii palju juurde motivatsioonile. Kuigi kaalust pole ma midagi eriti maha võtnud viimase kuuga (ca 3 kilo), siis tänu sellele, et tegin JM'i 16 päeva on n.ö mõõtude sulamine olnud iseenesest ning inimesed, kes nägid mind kuu tagasi tegid lapse sünnipäeval komplimente ja see oli eriti hea... lkui vaid nüüd kaalule pihta saaks.

See,et sa aastaga juba pea 12 kilo alla saanud oled, on ju tubli saavutus... vähemalt mina arvan nii!!! Ma pole selle aasta algusest rohkem kui 8 maha saanud, kuigi püüdnud olen - eks vahel ikka mõni apsakas lendab sisse, aga vähemalt püüdsin.

Mis puudutab mõõte, siis võime ka selle kuu kirja panna, kuna ma ise nii kui nii jälgin ka iga kuu alguses ja kui sa ka seda teed, siis pole mõtet järgmist kuud oodata... ongi parem ülevaade silme ees. Seega paneme kirja siis homme ka ümbermõõdud.

Mis puudutab kaalulangust see nädal, siis ideaalis tahaks homemhommikul olla alla 90, st. mul see nädal nii sassi läinud, et ma parem ei taha sellest rääkidagi - vähe sellest, et sünnipäevi 2, siis pean nädalavahetuseks töö ära esitama ning olen kirjutanud hommikul kella 3'ni igapäev aga kuna 2 ööd tegi pisikene tralli ning piiga pärast pean ikka kell 8 üleval olema, et ta lasteaeda viia (Keeldub issiga resoluutselt minemast, aga koju jättaka ei saa, sest siis ma ei saaks päeval üldse midagi tehtud), siis tänu magamatusele olen pidevalt käe magusa järgi haaranud ning täna hommikul näitas kaal lausa 90,6eye popping smileyeye popping smiley... olen täna püüdnud küll tagasi hoida aga kardan siiski, et taas 90'ste grupis. Mul üldse viimasel ajal kaal kõigub palju. Järgmisel hommikul peale näidu edastamist eelmine kord oli kaal 98,4, kuigi päev ennem seda polnud ma kuidagigi patustanud ja pigem isegi natukene alla söönud. Ei saa aru, mis toimub - päevi ka saabumas pole veel.

Tabel... ei saa aru, miks sa lahti ei saa... selleks aga, et sa ikka näeksid, panen siia eelmise korra näidud ning uurin veel tupsu käest, et mis võib viga olla. Tahaks ikka, et meil ilus tabel oleks, siis on hea järge ajada smiling smiley



Kaalutabel	ALGKAAL    21.10.2011	28.10.2011	Nädala kaalukadu	
lohekene          89,8        89,1	    -0,7	    -0,7
fiskars          101,7	     101,2	    -0,5	    -0,5

Mõõtude tabel	  Lohekene       Lohekene      Lohekene
               ALGNÄIT 21.10	   SOOV	         VAHE	
  Rü (alt)	  102	           96,5	         5,5	92		
  Vü	          100	           75,2	        24,8	96		
  Pü	          108,5	           93,5	        15	116		
  Reis	           67	           53,7	        13,3	69		
  Käsi /õlg	   35,5	           25,7	         9,8	44		
  Kaal	           89,8	           68	        21,8	101,7		

                 Fiskars         Fiskars        Fiskars
               ALGNÄIT 21.10	   SOOV	         VAHE	
  Rü (alt)         92		
  Vü	           96		
  Pü	          116		
  Reis	           69		
  Käsi /õlg	   44		
  Kaal	          101,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 04. November 2011, kl 07.21

Minu tänane kaal on 100,7 ja mõõdud anna õhtul, lippan nüüd laeva peale, sõidan eestismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. November 2011, kl 18.16

Oi kui vahva. Mul läks taas hommikul kiireks... pidin lõunasse sõitma ning kui kell 8 ärkasin olin paras zombi ja unustasin kaalule astuda ning alles siis kui kohvi oli ära joodud tuli meelde et täna reede. Seega homme hommikul võtan kaalu ja mõõdud

Oleks tahtnud kokku saada... hea oleks ju teada/tunda ka inimest reaalelus, kellega koos pürgid ilusa elu poole. Kahjuks on hetkel aga nii, et kuna üks laps on veel tissisõltlane ja teine on lootusetu sabarakk ja issiga maha kuskile ei jää, ning selleks, et ma saaks esmaspäeval juhendamisele Tartusse minna, pean lapsed ema juurde kabetama ja siin edasi asju tegema. Hetkel ongi nii, et kuni 21.11 olen nagu orav rattas ja ühtegi kohtumist/kokkusaamist/suhtlust ei korralda ja ei võta ka külalisi vastu... sest laste kõrvalt töö kirjutamine on üks paras kannatuste rada... päeval väsitavad lapsed ja öösel on mul kirjutamine... hetkel on tunne, et ma ei enam ei jõua aga peab, sest kraadi kaotada ka ei taha!

Kunas sa järgmine kord Eestisse tuled? Mul on hetkel nii et kuni 11 olen lõunas ning siis kuni 20.11 Tallinnas. 21.11 Tartus ja peale seda olen nädalake Tallinnas ning siis orienteeruvalt nädal Viljandimaal. Kaitsmine on mul 05.12 - 10.12 vahes ning peale seda olen pidevalt Tallinnas ning siis oleks juba kergem kokkusaamist korraldada. Kindalsti tahaks kokku saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 04. November 2011, kl 21.32

Mul oli suht kiire täna laevale tulekuga, et jätsin mõõdud lauale. Lähen tagasi soome pühapäeval, siis saadan mõõdud, mul on läinud käsivarrest vist 4 cm maha, mujalt nats vähem. smiling smiley

Meil ka homme sünnipäevapidu ja eesti tulemist veel ei tea. Ilmselt kuskil jõulude ajal. Kirjutan pühapäeval rohkem ja pikemalt, pregu tõmblen lastega ringi.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 05. November 2011, kl 12.04

ei midagi rõõmustavat 89,7 ehk siis 2 nädalaga kõigest -100g.... tuju teeb kehvaks aga mis teha- ise olen süüdi ja nüüd on motivatsioon veelgi suurem... pean ju lisaks sinu järgmise nädala langetusele ka veel 900g extra maha võtma ehk siis üle kilo.... raske saab olema, aga peab!

Mõõtudest, siis kõige parem on Reis muutus -2cm... seda on olnud ka pükstega käies tunda smiling smiley. Ise arvasin, et ka Vü, sest püksid mida ennem õieti kinni ei saanud, lähevad nüüd kinni ja ei pigista nii nagu varem... Aga pole hullu, ju siis 0,5cm piisas et nii juhtuks. Teised muutused on olemtaud (-1cm rinna alt ma ei arvesta, sest see siiski ka mingil määrals imetamisest sõltuvuses - st viisin 3'lt korralt 2'le, nüüd tahaks see kuu 2'lt ühele saada, kuigi raskeks läheb, kui selline tegutseja kodus)

Kui oma andmed annad, siis tuleb korralik ülevaade smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 06. November 2011, kl 22.38

Annan ruttu täna veel mõõdud:

rü - 92

vü - 93

pü - 114

reis - 69

käsi - 40

kaal - 100,7smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 07. November 2011, kl 16.15

Sain andmed ilusasti kätte ja panin juba ka tabelisse eile öösel. Kuna hetkel väga kiire - pean töö ära esitama täna homme siis ennem ei võta kätte, et seda siin KA's paika loksutama hakata, sest see võtab liiga palju aega. Luban et kolmapäeval saab üleval olema ning siis saan ka rohkem kirjutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.03

spinning smiley sticking its tongue outMa arvutasin, mis võiks minu soovmõõdud olla, seda tean, et kasutasin rinnahoidjat mõõduga 75, siis sellest ka selline mõõt.

Soovmõõdud on sellised, ma ei tea , peavad nad ka paika, aga eks näe:

Rü - 75

Vü - 74

pü - 80

reis - 50

käsi - 25

kaal - 69

Mul sel nädalal käis palju külalisi ja oli lapse sünna, igal pool oli kohv ja kook. Me kodus rääkisime, et see on viimane nädal, kus kooki ostame, kui ,siis teen ise lahjemat. Hakkame pakkuma midagi lahjemat ja soolast. On palju selliseid retsepte, kus on väherasvased produktid toidus ja näeb veel ilus välja ka , kui valmis meisterdad.smiling bouncing smiley

Käisin väljas söömas ja tellisin salati pardilihaga, see oli tehtud lihtsatest asjadest ja nägi kaunis välja, liha oli paar viilu ja rohkem oli salatit, kurki , tomatit ja uputatud muna. Oli ka maitsev.

Juba olen saanud nii kaugele, et õhtul ei söö 3 tundi enne magama minekut. Ja
käin ka ööseti tööl, imelik on see, et ei teki söögiisu öösel. Enne töö lõppu söön ühe salati või võileiva, et ülesse tõustes ei oleks kohutavat nälga.

Loodan, et sel nädalal on ka miinus selle suure magusa juureseye popping smiley, tänasest olen korralik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 09. November 2011, kl 18.33

Kuigi üleval oleks on üks suur piin.. vähe sellest, et magada on saaud viimased päevad 4-5 tundi tibu kõral, siis nüüd otsustas pisipreili endale palaviku külge haakida... ja tänane öö ei saa ka lust ja lillepidu olema.

Teen tabeli ära. Juhul kui vead sees anna teada. Samas palve, palun vaata oma RÜ üle - mulle tundub, et see pole reaalne või oli alt mõõt (mul üldine mõõt aga me võime teha ka alt... siis peaks vist selline olema): Teiseks ma vaatan sul päris ambitisoonikad eesmärgid smiling smiley ja ma loodan, et sa selle saavutad! Minu enda näidud põhinevad kunagise treenituse baasil ning sõltuvalt sellest kuidas ma seekord välja nägema hakkan selle järgi korrigeerin mõõte - st tookord öeldi, et ma olin liiga "niru" ja kondine, kuigi treenitud

Siit aga tabelid:

Kaalutabel
	    21.10.2011	  28.10.2011	 4.11.2011     Nädala      Kaalukadu
                                                      kaalukadu	     kokku
lohekene	89,8	     89,1	    89,7         0,6         -0,1
fiskars	       101,7	    101,2	   100,7        -0,5         -1,0

Mõõtude tabel

Lohekene        
        ALGNÄIT           SOOV         04.11.2011     1 kuu kadu (cm)      
Rü 	  102              96             101            -1
Vü	  100              75              99,5         -0,5
Pü	  108,5            93             108,5           0
Reis	   67              53              65            -2
Käsi	   35,5            25              35,5           0
Kaal	   89,8            68              89,7         -0,1


Fiskars        
        ALGNÄIT           SOOV         04.11.2011     1 kuu kadu       
Rü 	  92               75             92              0
Vü	  96               74             93             -3
Pü	 116               80            114             -2
Reis	  69               50             69              0
Käsi	  44               25             40             -4
Kaal	 101,7             75            100,7           -1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 09. November 2011, kl 20.27

Terekest, jah sul oli õigus, mul rü võetud rinna alt. Kui rinna pealt, siis on minu mõõt tänase õhtuse seisuga 106 cm ja see on rinna pealt.

Ja kui saaks rinna ja tagumise poole mõlemad samaks, küll siis oleks tore. grinning smiley Ainult ma ei mäleta, millised mõõdud olid mul siis, kui maha võtsin. Eks näe, missugused mõõdud lõpus on. Võib-olla on praegu kirjutatud liiga väiksed. Küsin tütre käest, ta samasuur, kui tahan olla.smiling smiley

Ja tean, et lastega on raske, kui nad haiged on. Nii, et soovid tugevalt jõudu sulle ja pisitütre paranemist, siis ka lõbusam allavõtmine.

Eks ka kaalumine on meil kahe päeva pärast. Homme vaatan, kuidas ujuda saan jalaga, mul ei lubatud jalutama minna, kuna olen suur ja see on jalale halb. Võin ainult jalgratta trenasööril olla ja kõige kergema peal, et saan jalalaba õigesti liikuma. Ehk saan ujuda, vaatamespinning smiley sticking its tongue out

Aga, mis ma ikka kurdan, jõudu meile mõlemale ja ainult positiivset mõtlemist ja mitte stessata, küll siis kilod hakkavad ka kukkumahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.36

unustasin täna kaaluda ja juba sõin, kaalun homme, saab näha, mis on , vist plussis, ei tea. Ei lähe täna põhimõtteliselt kaalule.sad smiley

Kuidas omal on see nädal läinud. Ja kas pisipreili on terve või olete veel haigedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 11. November 2011, kl 17.56

hej... ma parem ei räägi meist. Üleeile varahommikul andsin töö ära kommenteerimiseks ning siis lõuna ajal viskas pisipreilil palaviku üles, mis kulmineerus eile kiirabi välja kutsumisega, kuna me ei saanud kuidagi palavikku alla ja juba oli 39,8 ning ta hakkas oksendama. Arstid kuulasid üle ja kõik oli korras ehk siis panid 3 päeva palavikku kirja selle ja juhul kui ei lähe üle siis oleksime pidanud artsi juurde pöörduma. Täna hommikul oli tibul palavik kadunud. Nüüd aga Tallinnasse sõites lõi haiguse pisik - ka palaviku tõus ja ei midagi muud - suuremale sisse ning hetkel ta mul juba maganu pea 2 tundi ja ennem oli palavik 37,7 - ta oli täitsa sossu. Seega minu kannatuste jada jätkad täiskäigul... pean täna hakkama taas tööd täiendama, kuna juhendajalt tulid ettepanekud (tehnilise dküll, aga siiski), ag akus ma selle aja võtan... õhtul jõuab mul ka vend oma elukaaslsaega Eestisse ja siis on vaj aju hea õde olla ja neid võõrustada nädalavahetusel - nad tulevad pulma ja on meil 4 päeva ja siis tagasi Saksa.

Ma küll täna hommikul kaalusin, kuid kuna olin juba ühe ampsu võtnud, siis mõtlesin ka lükata homseks, et siis ikka n.ö puhtalt. Tegelikult ma arvan, et vahet pole kas reede või laupäev kaaluda, sest sõltuvalt sellest on ka nädal kas 1 päev lühem või pikem ning vahest võib ka n.ö kaaluga mängida smiling smiley Minu enda eelduste kohaselt on hea kui üle-eelmise nädala näit tuleks aga pigem vist mitte confused smiley Täna on kavas veel sauna teha ja võib olla siis midagi veel liigub, aga kahtlen. Eks tegelikult on mul tulemas ka kohe-kohe need igakuine värk, seega ise kirjutan oma kaalu mitte languse praegu selle kaela Aga eks homme ole tõehetk meil mõlemil.

Kuida sendal muidu nädal läinud on?

Ahjaa.. mul võib tegelikult kaal seista ka kuna ma hakkasin David Kirschi 7-päeva ettekirjutust tegam ehk siis iga päev on eritrenn (pigem küll erinevate lihasgruppide treening) ning pean ausalt tunnistama, et meeldib rohkem sest ei ole sellist hüppamist ja võhma välja ajamist. Ise arvan, et see võib-olla sobib ka sulle, sest sa saaksid ise valida mis päeva teed, et jalale liiga ei teeks ning seni kuni jalg veel nõrk saaksid näiteks käsi, selga, õlavöödet, kõhtu treenida. Siin on viide [www.youtube.com]. Juhul kui soovd võin sulle DVD'de peale panna

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.