Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin duellikaaslasi
Saatis: heisina
Kuupäev: 25. May 2012, kl 19.03

Tere! Otsin mitu päeva juba, aga ei ole leidnud kedagi, kellega ühineda..niiet teen ise siis teema. Olen 167 cm pikk ja kaalun 71 kg.Olen nädalaga iseseisvalt juba 1kg kaotanud tongue sticking out smiley. Minu jaoks ei ole oluline, et inimene just sama kaalu oleks, peaasi et tahet oleks !!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 07. June 2012, kl 08.14

Ma võin Sinuga duelli pidada küll, oleme samas kaalus ja enam-vähem sama pikad ka.
Mina olen 165 cm ja 71 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: lauriine
Kuupäev: 08. June 2012, kl 11.36

Tere,

Kas Teie duell on juba alanud?
ma olen samas kaalus.. 70-71 - pikkust veidi rohkem küll, agasee pole vast oluline =)
alustasin siin ligi 73-kg-ga. Praeguseks olen 70 ja 71 vahel =)

Kas sobin? =)

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: heisina
Kuupäev: 10. June 2012, kl 16.51

Pole veel alustan duelliga . Teiega võiks seda pidada küll. winking smiley
Ise olen nüüd juba kaalus 69.5 . Kas keegi oskab ja tahab ehk tabelit teha ? Keegi soovib, siis saaks liituda veel ka cool smiley
Andke teada ruttu ! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Kuupäev: 10. June 2012, kl 17.29

Hei!
Ma tabelit teha ei oska, aga liituks küll hea meelegasmiling smiley
Lühidust mul 163 cm ja kaal ca. 72,5 kg.
Siiani olen kaalunud esmaspäeviti, aga poleks probleem ka mõnel muul päeval seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 11. June 2012, kl 07.06

Ma võin tabelit ise teha, ma oskan. Ainult uus teema tuleb kuskile mujale teha? Siin me vist duelli pidama ei hakka.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: lauriine
Kuupäev: 11. June 2012, kl 15.34

Jah, ma saan aru, et duellid on eraldi teemana motivatsiooni foorumi teema all. Et uue teema nimi peaks siis olema: duell, siis kaua see kestab, duelli nimi? (ei tea, kas peaks ka olema) ja siis äkki meie nimed ka. Põhimõtteliselt tuleks vist duelli reeglid kõigil läbi lugeda alustuseks smiling smiley
Aga ma arvan, et alustuseks võiks siis võtta täna hommikused kaalu nu brid igalt ühelt, ja panna tabelisse. Ja siis kokku leppida, et ki kaua meie duell kestab? Ma pakun välja 2 kuud? Kas selle ajaga on kõigil teoreetiliselt võimalik oma soovitud kaalu nu ber saavutada? Kui jah, siis peaks vast sobima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: heisina
Kuupäev: 11. June 2012, kl 20.33

Väga hea,Vinnipeg, et võid tabelit teha smiling smiley
Mina arvan et duelli nimeks sobib meie nimed ehk ? Aga võibolla on kellegil midagi orginaalsemat välja pakkuda ? winking smiley
Minule sobib kaks kuud ! Teeks siis septembri alguseni..sobib teistele ka ?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: anit
Kuupäev: 12. June 2012, kl 07.37

Tere

Sooviks ka duellis osaleda kui Teile sobib? Olen 172 pikk ja hetkel kaal 69. Kaks kuud oleks esialgu väga mõistlik aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. June 2012, kl 07.42

Tabeli tegemiseks on vaja ka soovkaalu teada.
Mina olen hetkel 72,5 kg ja soovkaal on 60 kg. 2 kuuga kindlasti seda ei saavuta ja ma ei üritagi. Mina sean endale eesmärgi reaalsema aja jooksul saavutada, ehk siis minu puhul 3 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: anit
Kuupäev: 12. June 2012, kl 09.12

Mina olen hetkel 69 kg ja soovkaal 63, ja ma loodan, et 2 kuuga saan oma soov kaaluni.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: lauriine
Kuupäev: 12. June 2012, kl 12.24

Aga vinnipeg, äkki siis duelli eesmärgiks paned selle kaalu, mis sa soovid, et sul oleks kahe kuu pärast? =) siis saame sealt edasi minna. ma võin siin ka ju unistada, et saan kahe kuuga hakkama, aga võibolla võtab ka kauem ja siis teeme lihtsalt uuesti?
samas.. mulle sobib ka kolm kuud siis on rohkem aega tongue sticking out smiley
Mina olen 171 cm, hetkel kaalun 70,3 ja soov oleks 62.
Hetkel olen graafikus esimese 1,5 nädalaga olen siin kaaluabis saanud juba 2 kg maha.. alustasin kuskil 72,5 pealt. Seega igati tänu väärne keskkond ja kui veel duellitama ka saaks siis on miski mis motivatsiooni hoiab kui enam nii kiiresti ei lange.
Sest eks see on ju teada, et esimesed kilod mis kõigeenam üle on, Lähevad kiiremini.
Aga teeme siis 3 kuud?

Paneks selle tabeli kokku ja hakkaks peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: heisina
Kuupäev: 12. June 2012, kl 14.40

Hakkaks peale jah. Minu andmed siis järgmised : pikkust 167 cm , algkaal 69,5kg ja soovkaal 60 kg.
Alustasin 72 pealt muidu ..aga jah eks esimese kilod lähevdaki kiirelt grinning smiley Loodetavasti saan ülejäänud 9.5 ka kenasti lahti.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati heisina 12.06.2012 14.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Kuupäev: 12. June 2012, kl 18.11

Mina siis hetkel 72,4kg (tegelikult eilse seisuga) ja soovkaaluks paneks esialgu 64, see tundub kaheks kuuks paras eesmärksmiling smiley
Kui teeme kolm kuud, siis panen 61
Pikkus 163

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. June 2012, kl 19.59

Ma ei saa hästi aru, miks te üldse mingit ajalist piirangut sellele duellile anda tahate? Kui te ajalist teha tahate, siis mina ei osale.
Kui Kaaluabiga liitusite, siis ju tuli täita soovkaalu lahter ja aeg mille jooksul soovid selle kaalu saavutada. Selle järgi annab Kaaluabi päevas tarbitavate kalorite hulga. Mul on plaanis selle järgi kaloreid tarbida ja kaal siis peakski mul mõistliku aja jooksul langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: anit
Kuupäev: 12. June 2012, kl 21.18

OK, aga siis ei pane ajalist piirangut. Keegi, kel kogemust peaks selle tabeli siis ära tegema ja määrame siis kaalumise päeva. Koos duellitades on tõesti hea motivaator winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: lauriine
Kuupäev: 12. June 2012, kl 22.36

A, ega me ei pea panema ajalist piirangut, ma millegi parast arvasin, et duellis peab see olema. Aga kui ei pea siis on ju kõik hasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 13. June 2012, kl 08.25

Paneme selle teema siis lukku!

Uus teema on siin: [foorum.kaaluabi.ee]
Palun esmaspäeviti uus kaalunumber anda. Palju edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.