Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: meku
Kuupäev: 10. March 2011, kl 10.14

kas ma laup2ev v6in kaalu nr i anda, ma t2na maale ema juurde ja seal ei saa kaaluda..ning ma koju alles laup. hommikulsmiling smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: aile236
Kuupäev: 10. March 2011, kl 11.54

mul n2itas midagi 1350 ainult, aga ma ei arvesta kaloreid, yritan lihtsalt inimese moodi syya, mitte nagu loom ja rohkem ennast liigutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. March 2011, kl 12.22

aile236 - tegelikult seda kalorite arvestamist ikka täitsa julgen soovitada küll - tõesti toimib!

Ma teen eelmisel õhtul järgmise päeva menüü valmis siin süsteemis ja siis on hea kindel tunne, et võin vaid neid asju mis planeerisin ja muud ei tohi.

Kui kunagi varem huvipärast oma endameelest täitsa normaalse päevatoidu sisse lõin, siis tuli ca 3500 kalorit.confused smiley Ega ma midagi erilist tol päeval ei söönud - praadi ning snitslit ja mõned võileivad, natuke magustoitu jne.

Hetkel ma kaalun kõik üle - et palju saiaviil või õun kaalub, mitu grammi kartulit ja kui suure kotleti ma prae juurde söön jne, et ikka hästi täpne olla.

Ma ei tea, kas sellest kasu on, aga ma tõesti tahan seekord õnnestuda! spinning smiley sticking its tongue out

Niiet mai lõpuks -10 raudpoltkindlalt.
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. March 2011, kl 12.24

Seda ka veel, et ma esialgu spordi eest lisatoitu ei arvesta, sest minu sport on pigem sümboolne esialgu - täna plaanin esimest korda minna ujulasse ja ujuda niipalju kui jaksan, aga mitte vähem kui 20 minutit järjest.smiling smiley

Kuidas teised? Kas sööte spordiarvelt rohkem?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. March 2011, kl 12.37

Tere!!!
Kas võiksin ka teiega duellile tulla kui marleen77 ei võta osa?
Olen 165cm pikka ja kaalun 78,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 10. March 2011, kl 14.07

minul on lubatud 1404.

aga tahtsin öelda, et Duell ei oleks hea väljend uue teema jaoks, sest duell on ju kahevõitlus. Meid on aga rohkem.
Kui meid on 7, siis võiks olla näiteks Seitsmikdiim või midagi muud

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. March 2011, kl 14.10

Seitsmikdiimgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 10. March 2011, kl 15.46

Hatugirl: teeme nii, et võtame kampa selle, kumb teist homme esimesena oma kaalu ütlebsmiling smiley Mõõtude järgi oled täpselt meie gruppi sobiv.

Seitsmiktiimi koht niipalju, et idee on hea, aga siin on kirja pandud duellide reeglid, mis näevad välja järgmised:

1. Omale kaaslase leidmiseks lugege kõigepealt teiste püstitatud teemasid, enne kui hakkate enda oma kirjutama, äkki juba leidub mõni, kes just teile sobib.
2. Kui ei leidnud, püstitage oma otsimise teema.
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval. Pärast seda hakkab toimetaja tabelit koostama ja hiljem märgitud numbrid selle nädala arvestusse kirja ei lähe. Peale kilode tuleb ära märkida ka kaalukaotus võrreldes eelmise nädalaga.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.
7. Ärge koguge liiga suurt hulka osalejaid ühte duelli (v.a. kampaaniaduellid a la Jõuluduell, Jaaniduell), sest üsna ruttu jääb neist alles vaid 2-3 osalejat ning pealkirja ei saa hiljem muuta.
8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.

Mina saan sellest pikast jutust aru nii, et kui teeme omaloomingut, siis ei osale me iganädalasel Kaaluabi duelliülevaatel st. et tegutseme omaette. Kuna minule sobivad mõlemad variandid, siis ootan teiepoolseid ettepanekuid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 10. March 2011, kl 17.13

Kuidas tunduks, kui teha nii. Kuna homme on reede ja stardialgus, siis võiks esimese sissekande teha järgmiselt:
1.Enda praegune kaal,
2. pikkus
3.võiks olla, aga ei pea - sünniaasta,
4 vöö ja puusaümbermõõt
5. ja natuke võiks olla enesetutvustust, kui palju on iga enda otsustada.
Kuna ise olen lapsega kodus haiguslehel, siis võin alguse ise homme ära teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: mina
Kuupäev: 10. March 2011, kl 17.21

Hetke kaal 84
Pikkus 179
80nda aasta väljalase
Puusa 106 vöö 86
Töötan, 1 laps

Vaatasin just et Kalorinorm 2049 kalorit/päevas!!

Minu jaoks ilmselgelt liiga palju.
Üritan alla 1600 hoida. Trenni teen 4-5-6 korda nädalas, 2x90 tantsimist ja 3-4-5 x 60 min stepperil.
Ideaalkaal 72 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: aile236
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.21

adeele - ma usun, et kalorite lugemisest oleks v2ga kasu, aga ma lihtsalt ei suuda. Eks kui ma tabelis juba viimane - hapupiimane olen, siis hakkan lugema, luban smiling smiley

m66tudest niipalju, et mul t6esti pole m66dulinti, kui korterikaaslased tulevad koju, siis kysin nendelt, aga kui neil ka pole, siis ma t6esti oma m66te ei tea. Aga kaal on mul kyll olemas ja homme annan oma t2pse kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.32

mina - seepärast ilmselt ongi kalorinorm nii suur, et teed palju trenni.

Mul kahjuks hetkel ei olegi selliseid asju nagu vöö ja puus.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: mina
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.34

Esimene kaalumine tehtud ja kaalult vaatab vastu 82,1 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.35

Teen siis otsa lahti:

Pikkus 165cm
Algkaal 79,3
Tänane 78,9
Sünnia. 1979
Puusad 109cm
Vöö 83cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.59

Mina: nonäedsanüüdsiis, jõudsid minutiga ettesmiling smiley

Mul jäi ennem end tutvustustamata. Kaaluga olen jagelenud viimased 10-11a ja eriti peale laste sündi. Lapsi on 3 e. üksik 7a ja kaksikud 5a. Viimase kahe aastaga on mul 10kg juurde tulnud ja veebruari algul nägin kaalul numbrit 82,2. Siis tegin valiku endise harjumuste ja uute harjumuste vahel ning otsustasin uute kasuks. Tänasega on täpselt 1 kuuga kaalu kadunud 3,3kg. Lõppeesmärgiks on kaalu hoida 60-64 vahel e. kanda jälle 38 riideidcool smiley
Jätkan samal kursil e. joon 1,5 liitrise kannutäie vett päevas ja söön kolm korralikku toitu aeglaselt nautides. Trenni teen kodus teleka ees ja ka klubis. Korra olen käinud infrapunasaunas higistamas ja lähen kindlasti veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.22

Tere hommikust, Seitsmiktiim!smiling smiley
Minu tänased mõõdud:
1.82kg
2.162cm
3.1984
4 Keskkoht on 108cm, nn. puus on samapalju. Olen õunakujuline.
5.Töötan, olen ema, abielus. Priske olnud viimased 5-6 aastat, keskkoolis olin suhteliselt normaalses kaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: aile236
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.42

Hommik!

kaal 79.7
pikkus 170
vöö 89
puus 106
vanus 40

elan ja töötan juba 2 aastat Inglismaal, lapsed 18 ja 15 elavad Eestis isaga. Armastan hirmsasti süüa aga siis on ka kaal kohe laes. Elasin 7 kuud koos mehega, kes kokkas iga päev ja kell 7 õhtul koju jõudes oli loomulikult vaja see kõik ära süüa. Nii olid need viimased 5 lisakilo kerged tulema ja oi kui raske on neist nüüd lahti saada. Aga tänasest siis uus elu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.26

Loodan siis,et jõuan esimesenasmiling smiley

Kaal 78,8kg
Tänahommikune kaal 78,2kg
Vöö 99cm
Puus 114cm
Sünniaasta 1986

Olen kodune ema juba päris kaua olnud.Lapsi kolm:6a,3a ja 1a.Kuni esimese raseduseni olin 47kg kõigesööja.Rasedusega tuli ligi 25kg juurde.Teise raseduse alguses kaalusin 72kg ja peale sünnitust kohe jälle sama palju.Peale rinnaga toitmise lõppu läks kaal 76-77kg peale aga sain sellest mingi aja jooksul lahti.Kolmanda raseduse stardikaal oli jälle 72kg.Peale rinnaga toitmise lõppus siis jälle paisusin ja ükspäev täis kõhuga näitas kaal lausa 79,3kg(!).
Tuleb ennast jälle tõsisemalt käsile võtta,sest varsti ei lähe muidu enam 40/42 riided ka selga ja suvi ju ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 11. March 2011, kl 10.13

Tänane stardikaal 79,9

Pikkus 152
vööümbermõõt - 99 sm
puusaümbermõõt - 114 sm
sünniaasta 1972

Peres 3 poega - 20, 7 ja 5 aastane.
Esimese raseduse alguses oli kaal 52, peale sünnitust 60.
Teise raseduse alguses 68, peale sünnitust 72
kolmanda raseduse alguses 75, peale sünnitust 86.

Kõige suurem kaal on olnud ligi 90, sealt olen ka allapoole tulema hakanud eelmise aasta jaanuarist alates.

Ideaalis tahaks jõuda kaaluni min 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.24

Kui meku ka omad näidud teatab siis saan tabeli ära teha, aga asume nüüd täpsustuste kallalesmiling smiley

1. Mis on meil uue teema täpne pealkiri?
2. Kas lõpetame täpselt 31.mail või loeme alates 8.03 kolm kuud?
3. Teen ettepaneku, et igal teisel nädalal teen lisatabeli mõõtudega.

tupsu36:kas sinu algkaaluks panen 79,6kg või 79,9?

Muud ei tulegi hetkel meelde....

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 11. March 2011, kl 19.07

Võiks vast ikka reeglite järgi talitada, et siis pealkirjaks duell ja nimed. Ma arvan, et on kasulik, kui keegi veel meil silma nö peal hoiab, ma mõtlen siis kaaluabi inimest. Ja eks vahel on ka kena ju ennast esilehelt kiidutabelist leida. smiling smiley

Aga omakeskis võiksime ikka Seitsmiktiim olla. Nii äge nimi. smiling smiley Ja loodan, et 7 jääb lõpuni ja keegi ei katkesta aega loobu.thumbs up

Või mis teised arvavad?

Lõpuks võiks kujuneda vast 8.juuni?? Öeldakse ju, et 0,5 - 1kg on tervislik nädalas kaotada ja kuna meil algkaal suhteliselt suur ikkagi, siis arvatavasti ei ole see liiga kiire. Pärast hea rääkida, et 3 kuuga võtsin 10 kg alla.
------------------

Muud juttu ka - mul on nüüd ujula kuukaart. Tähendab, et võin igal ajal minna ja ujuda. Olen nüüd 2 päeva järjest käinud ja korraga 30 minutit edasi-tagasi ujunud. Lugesin, et kaalulangetamine + ujumine on hea, kuna siis ei jää nahk lotendama. Söömine on ka praegu igati kontrolli all ja joomine ka. Panen hommikul kannu vett täis (1,5l) ja valan sealt nii tööle kaasavõtmiseks pudeli täis kui ka joon kodusolles niisama. Mulle tundub, et kui see vesi seal kannus mu silme all ei ole, siis ma seda ka ei jooks. Ei saa öelda, et mulle otseselt meeldiks vee maitse, aga nii saab see joodud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 10.17

Tere!
Ehh, täiesti tobe algus tänasele päevale ja tuju nullis.
Tegime täna perega mõnusa hommikusöögi värskete saiakestega ja mina sõin 3 väikest saiakest, kohvi ja ühe tüki kooki. Mõtlesin, et hiljem löön need korralikult menüüsse sisse ja siis vaatan, mida veel saab süüa üldse täna. Ma teadsin, et saiakesed annavad palju kaloreid, aga et lausa nii palju... Igatahes nüüd selguski, et kahjuks on nüüd mu päeva kalorid ühelpool, aga kell on ju alles 10 hommikul. confused smiley
Ideid, kuidas ellu jääda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: meku
Kuupäev: 12. March 2011, kl 12.55

See mis sa hommikul sööd kaotad päeval liikudes ära..niiet soovitan palju liigutada ja vett juuasmiling smiley
Alati kui sl isu mingi magusa,saiakese vmt järgi siis söö kindlasti seda hommikul siis pole probleemi. Aga normipiires ikka!
smiling smiley
Lõunaks ja õhtuks söö midagi kerget mis ei anna palju kaloreid aga täidavad kõhtu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 13.19

meku - anna meile oma kaalunumber ka teada..

Ma mõtlesin, et lähen lõunasöögi asemel nüüd hoopis ujuma. Aga tegelikult saingi oma õppetunni siit kohe kätte, teinekord ei jäta päeva menüüd etteplaneerimata ja saiakestest hoian ka eemale edaspidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 12. March 2011, kl 20.12

Vajadusel võin ise n.ö varumeheks hakata, kui on vaja tabelit teha. Vähemalt püüan.
Jõuluduelliga sain vähemalt hakkama, loodan, et nüüd ka saan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 20.39

Võiks ikka täna duelliteema teha, et siis oleks nagu ametlik asi või nii.

Minu tänane patupäev möödus kokkuvõttes hästi. Hommikkusöögiga suutsin terve päeva kalorid nahka pista ja seetõttu tegin ülejäänud päevast veepäeva + käisin veel ujumas ka. Enesetunne on üllatavalt hea, ei valuta pea ega midagi. Vett jõin lausa 2 liitrit. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 20.41

Ps. Oleks tore lugeda ka teiste päevamuljeid, usun, et see natuke distsiplineerib ka, kui loed kaasvõitlejate tegemistest ja kordaminekutest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 12. March 2011, kl 21.30

Ma oleksin tabeli juba ära teinud, aga ootasin veel meku kaalunumbrit.

Käisin eile sünnipäeval, sõin kõhu soolast kraami täis ja palusin oma koogitüki kaasa pakkida tänaseks. Mõtlesin seda hommikukohvi kõrvale süüa. Nüüd peale õhtusööki läksin külmkappi asju panema ja mis ma näen, mu armas koogitükike vaatas seal vastu. Vaatasin teda pika pilguga ja otsustasin ta ikkagi nahka pistasmiling smiley Sellest järeldub, et ootan kui lapsed magama lähevad ja alustan oma öise trenniga. Varuplaan juhuks kui nad ei taipa õigel ajal magama jääda on homne topelt trenn/jalutuskäik vms.
Vett olen joonud 1,5l, aga paistab, et sellega veel ei saa piirduda. Hoian oma kaalu kontrolli all sellega, et kaalun nii hommikul kui ka õhtul. Õhtune kaal tohib olla max 600g suurem kui hommikune, siis on asi tasakaalus. Kui kaalu on vähem kui 600g juures, siis on hommikuks oodata allavõtmist, kui suurem siis juurdevõtmist.

Paistab, et hakkan ikka uut teemat tegema, meku vist täna oma kaalu ei teata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 21.45

Oi need sünnipäevad on sellesosas jubedad. Mina ei suuda kunagi piiri pidada ja pärast kahetsen. Eriti raske on, kui neid pidusid tuleb muudkui üksteise otsa. Ei taha ju perenaisi solvata, samas ei taha igas seltskonnas oma dieeti ka jutuks võtta..

Tirts, kas sa loed ka kaloreid või sööd lihtsalt mõistlikult?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 12. March 2011, kl 21.50

Tead, ei loe kaloreid. Eelmine aasta lugesin, aga see oli jube tüütu kui käisin külas või sõin väljas. Nüüd võtan lihtsalt lastega sama suure portsu(praetaldrikult söön ainult toorsalateid) ja joon vett enne söömist. Supikoguse mõõtsin välja ja normaalne mu kõhu jaoks on umbes 300g. Üldse proovin üle 300g korraga mitte süüa.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.