Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. March 2011, kl 22.08

Ma söön ka suppi 300gr nüüd ja katsun seda hapukoorega mitte üleujutada. Kui aus olla, siis varem olen ikka poole rohkem kindlasti söönud. Prae katsun ka mõistliku teha, ainult toorsalatit võtan nö vaba käega. Menüü proovin ka kodus rohkem "supise" teha, eks see ju lahjem ikka kui praed.

Kõige rohkem on mul muutunud veejoomine. Varem ma ei joonud üldse vedelikku, ainult hommikul kohvi ja teed ning see oli kõik. Nüüd sunnin 1,5l kindlasti sisse ja loodan, et see saab ajaga vajaduseks ja harjumuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tirts
Kuupäev: 13. March 2011, kl 10.47

Pean kurvastusega teatama, et mu arvuti keeldub siia foorumisse tabelit tegemastsad smiley Proovisin mitut moodi, aga tulevad mingid kirjad ette ja kõik. Mul oli rõõmus ja värviline tabel valmis ja puha... seega Tupsu36 - ole nii kena ja hakka ise tabelitegijaks. Mõtlesin sinna panna veel KMI ja langetatud %, et oleks informatiivsem ning samuti eesmärgiks 10kg kergema kaalunumbri (et see ikka silme ees oleks ja teaks, mis numbri poole püüelda).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. March 2011, kl 10.47

otsin uusi kaaslasi duelliks

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. March 2011, kl 13.44

Ma teen nüüd meie duelliteema ise ära, ma ei jõua enam oodata. spinning smiley sticking its tongue out

hatugirl - palun pikkust ka .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.03

Kolime nüüd edaspidi oma juttudega siis duelliteemasse.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: meku
Kuupäev: 14. March 2011, kl 12.36

ma saan alles reedel anda..kuna ma pole kodus ja mul jbe palju teha synnip1ev tulemas jnetongue sticking out smiley
Aga reedel annan kindlasti siis ma kodune ja kaalule l2hedal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi: 80-85 kg ja esialgu sooviks 10 kg maha.
Saatis: Tink
Kuupäev: 17. March 2011, kl 11.31

Tere! Selline lugu, et ma tegelikult juba ühel duellil olen, kuid sealsed kaaslased vist ei taha täita kõiki duellitamise reegleid. No tegelikult just duelli nime oma ja seega ei arvestata meid tubliduse tabelisse. Minu jaoks oleks see aga äärmiselt hea motivaator. Kuidas teil need plaanid oleks? Minu algkaal oli 80,6kg aga olen siinses keskonnas juba eelmisest laupäevast. Arvan, et sobiksin hästi. Kui olete mind nõus enda rüppe võtma?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.