Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 05. April 2010, kl 16.05

ühinesin ka lõpuks, mittemidagi enam ei aita kaalu langetada
üksi ikkagi kuidagi Raske üle 33 kilo vaja alla saada
kes lööks kampa , teeks ühe positiivse mõtlemise klubi kes oleks toeks üksteisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 05. April 2010, kl 17.07

minugipärast, me päris ühte mõõtu ja usu , siin kaaluabis sul motivatsiooni jätkub.Ma ütlen seda seepärast et ma ise olen praegu üldse oma elu jooksul suutnud nii pikalt oma söömist kontrollida ja ka kaalu alandada.Kõiksugused eelmised katsetused on läinud vett vedama kuna ei ole olnud enam huvitav, aga siin on .Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: nairam
Kuupäev: 05. April 2010, kl 17.10

Ma olen ka käsi. Esialgse eesmärgini on veel 37 kg ning tunnen, et õige pea kulub väike motivatsioonisüst marjaks ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 05. April 2010, kl 19.24

esimene päev läks mul küll aia tagha, aga ma üritan ikka edasi.
Öeldakse et tasa sõuad kaugele jõuad

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: nairam
Kuupäev: 06. April 2010, kl 12.51

Ma olen täitsa hämmingus, kui palju piimatooted, küpsetised jm. säärane kaloreid annavad. Olen kaks päeva söönud mille järele isu on (st. mida paastudes ei saanud) ja kilo juures. Magu näeb ka hirmsat vaeva rikkaliku toidu seedimisega. Tänasest hakkasin jälle vaatama, mis suhu satub smiling smiley

Härra tegi ka eile ettepaneku, et me võiks paastumenüü peale tagasi minna thumbs up, nii et päris käest asi minna veel ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. April 2010, kl 11.08

Mina ise olen enamvähem saanud kontrollida peale paastu oma söömist aga kaasa sai nagu paisu alt vabaks ja hakkas sööma ka kõike mida 40 päeva ei söönud. Leidis, et ikka raske on. Täna hommikul ütles ka samad sõnad, et peaks uuesti paastumenüüle minema. Siis oli hea kerge olla.

Eks ma püüan teda ka veidi mõistusele tuua. egas söögid kuskile kao. Lihtsalt veidi vähem ja mitte kõike korraga.

Jõudu kõigile. Ka minul on üle 30 kg alla võtta. Ma püüan rohkem liikuda kui varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: irru
Kuupäev: 10. April 2010, kl 09.22

Kui te olite nö paastumenüül siis mida te sõite? Kuidas see välja nägi?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: Siku
Kuupäev: 20. April 2010, kl 11.21

Soovin ka kampa lüüa, mul plaanis -33 kg saavutada.
Loodame et see ka õnnestub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 24. April 2010, kl 17.37

Mul oleks ka motiveerijat vaja smiling smiley Tahan suvex siis 7kg alla saada ...

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. April 2010, kl 11.09

No aga hõika välja "Duellid" teemas ja kutsu keegi duellile. Seltsis segasemwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 29. April 2010, kl 16.37

Kas duellikaaslane leitud? Kui veel pole, siis ma oleks käsi. Mul vaja 5 kg maha võtta. Siiani edeneb kenasti, aga elu on näidanud, et mingi hetk kipub tagasilangus tulema. Ülejäänutel on liiga muljetavaldavad numbrid sihikul ja nendega läheks liiga keeruliseks edusamme võrrelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 02. May 2010, kl 17.14

Sobib. teeme ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 03. May 2010, kl 08.48

Suurepärane! Just saabuski hetk, kus kogu kaal on kolinal tagasi tulnud ja nüüd peab 5 kiloga otsast peale hakkama. Vaatasin väheke teiste duellitajate tegevust ja nad kaaluvad ennast korra nädalas. Pakun, et võiksime seda teha pigem 2 korda. Sunniks rohkem pingutama. Kolmapäev ja pühapäev? Või sobiks paremini nädala sees? Esmaspäev - neljapäev? Hakkame kohe sellest nädalast peale? Mis seal ikka venitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 03. May 2010, kl 10.06

kusjuures väga hea idee

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 03. May 2010, kl 13.53

Kas meid on juba kolm? Miks ka mitte! Ongi põnevam. Niisiis minu praegune kaal on 74,1 kg. Järgmine kaalumine kolmapäeval?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 05.25

ecydonia, teeme meie omavahel, ma siis duellitan mitmega nagusmiling smiley Või tahad et teeme kolmekesi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. May 2010, kl 08.20

Nõus, teeme kahekesi. Ja kui keegi tahab hiljem veel ühineda, siis annab teada. Kas teeme endale eraldi rubriigi või kuidas iganes nad siin seda kutsuvad? Minu variandis peaks üritus vähemalt 3 nädalat kestma. Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 08.38

Võtaks esialgu eesmärgi siis 5 kilo ja raporteerime nt 2x ndl. nagu pakkusidsmiling smiley
Teeme siis nii, et täna teisipäev paneme kirja meie andmed eraldi teemasse, meie duell siis smiling smiley
Ja uus kaalumine nt reedel, kas sobiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. May 2010, kl 08.46

Suurepärane! Esmaspäevane kaal oligi mul väheke üle normi, tänaseks olen kukkunud tavapärase 73,5 peale. See on ausam koht alustamiseks smiling smiley Kas teed teema ise? Ma vaatan, et on juba kogemusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 10.09

Ma teen teema siis jh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaaslased motiveerijad
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. May 2010, kl 10.12

Tänud! Kohtume siis seal smileys with beer

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.