Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18
hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 29. January 2011, kl 22.33

Tere,

Siin on meie jaanuarikuu saavutused:


................Teelelii...........Sipsik06............šokolaad............Kailiis


07.01.......72,4(+1,6).......78.9 (-200)........63,5(+700)........77,7

14.01.......70,3(-2,1).......78,8(-100)........63,0(-500)........77,7

21.01.......70,5(+200).......78,2(-600)........62,1(-900)........77,0(-700)

28.01.......70,0(-500).......78,0(-200)........61,3(-800)........76,4(-600)

Kokku:........-5,8kg.........-4,5kg..........-3,5kg..........-1,3kg

Jaanuari kuu......-2,6kg........-1,1kg........-2,2kg.........-1,3kg

Niisiis jaanuaris oli kõige tublim Teelelii (-2,6 kg) smileys with beer
Vaatame kes on veebruari kuu võitja: kas jälle tubli Teelelii?...
EDU KÕIGILE veebruari kuuks! Äkki õnnestub kellelgi Teeleliile järele jõuda!
Toredat kaalujälgimistthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.19

Hommik!

Ja lõpuks siit ta tuleb: 69,9. Miinust on küll ainult 100 g, aga arvestades palju ma kooki tegin ja sõin ja külas käisin ja jälle kooki sõin, siis on väga hea tulemus.

Olgem saledad!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.21

Tere,

Minu kaal 60,0 kg- 1,3kg päris hea tulemus arvestades magusa söömisega.
ei tea millal see tagasi tulebconfused smiley - loodan,et mitte

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 04. February 2011, kl 18.11

Minul sel nädalal kehvasti -77kg (+600g)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 04. February 2011, kl 18.49

minul ka kehvasti, esimene +nädal ehk siis +300g (78,3). aga Teelelii ja Šokolaad on super tublid! Õnnitlused teile minu poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 06. February 2011, kl 09.48

Tere,

Siin on selle nädala kokkuvõte:

....................Teelelii..............Sipsik06..................šokolaad...................Kailiis

04.02.............69,9(-100)................78,3(+300)................60,0(-1,3)................77(+600)
11.02
18.02
25.02

Kokku:..................-5,9kg....................-4,2kg....................-4,8kg....................-0,7kg

Sel nädalal oli siis esimest korda plussinädal Sipsikul ja Kailiisil. Mul endal on olnud plussinädalaid päris mitu. Ütleksin , et väike pluss on suurem edasiviivjõud kui väiksed miinused. Ärge laske nina norgu, järgmine nädal on kindlasti miinus!
Teelelii on väga tubli , et suutis oma kooginädalaga ikkagi 100g maha võtta.
Enda kohta saan niipalju öelda, et oli väga stressirohke nädal, sõin halvasti ja palju magusat. Pean nüüd ilusasti jälgima,et plussi nädalat ei tuleks.
Head kaalujälgimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 08. February 2011, kl 18.53

Olgem ausad, mina olen ikka laisaks muutunud. Ma olen ainult läbi ime need viimased nädalad siin mingit miinust saavutanud. Ma olen söönud suht valimatult. Täna käis mingi krõps ära, kavatsen jälle täiega tubliks hakata. Ega see kevad enam mägede taga ole. Liitusin uuesti 6ks kuuks ja hakkan nüüd igapäevaselt jälle päevikut täitma. Nii et hoidke piip ja prillid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 08. February 2011, kl 21.57

Väga tore Teelelii, et KA kasutamisaega pikendasid. Mul on aega augusti kuuni, ei tea, kas saan siis ilma hakkama. Sel nädalal on kaal langenud kenasti, energiat ja tahtmist on juurde tulnud. Varem oli halb komme õhtuti, kui olin oma 4-aastase põnni magama pannud teha endale võileib või mida iganes näksida. Nii kaal muidugi ei langenud.
Kena nädala jätku ja reedeks kõigile miinused!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 11. February 2011, kl 07.09

Kaal näitas 75,8 kg (-1,2kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.22

super,Kailiis! Minul täna ka supertulemus: suurim tõus minu KA ajaloos (+500) ehk siis kaalunäit täna 78,8 (hirrrrmus!!!!) Aga ma ei jäta seda asja nii.Motivaatoriks on natuke ka osutikaal,mis näitas näiteks täna 75! ehk siis lõppeesmärki spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.46

Te olete super tublid, et tahaks teid kohe kallistada!

Mina kahjuks pean teatama, et oli siiski kaalutõus +100g (täna 60,1kg)
üritasin väga, et ei tuleks juurde, aga ikkagi. Eelmise nädala langus oli minu jaoks väga suur -1,3kg! Aga positiivne on see , et sain oma vööümbermõõduks märkida juba 68 cm!
Motivatsioon on suur- tahaks nii väga näha juba kaalu esiese numbrina 5.....

Ma ei saa oma söömist üldsegi tasakaalu. Mida teie sööte lõunaks, õhtuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 11. February 2011, kl 18.51

Oi kui tubli Kailiis on! Mina olen täna maal, st et ei ole kaalu. Pidime täna tagasi koju minema ja oleksin homse kaalu märkinud, aga nüüd jäime hoopis veel üheks päevaks ja saan siis alles pühapäeval kirjutada. Aga... ämm küpsetas leiba ja kooki ja teadupärast siis ma väga iseloomu välja ei näita. Haigeks jäin kah sad smiley Kahju kohe, sest nädala sees tuli mul jube tuhin peale. Aga noh, ega see mul viimane nädal ole grinning smiley
Et siis pühapäevani!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 12. February 2011, kl 08.32

Ära tuhina pärast muretse - küll ta uuesti peale tuleb.
minul ka suur tuhin peal, mis lõppes eile õhtul siidri ja juustu valiku taga, aga täna jälle endale lubatd,et ei mingit patustamist sad smiley tahan nii väga juba "viiekümnendatesse" jõuda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 12. February 2011, kl 08.48

no ei anna rahu see, et osutikaal näitab ikka viimased paar nädalat 75,mis olekski minu esmane eesmärk ja samas digikaal viskab numrbeid, mis parasjagu meelde tuleb alates 78,7.. 79,4 siis koguni 80,2 Täiesti uskumatu. Samas enda enesetunne väga lahe,hea,kerge ja peegelpilt tunduvalt parem. Keskkohast cm ka 10 ühikut vähem.Seda kõik siis võrreldes algusega. Ei teagi, mis edasi teha!!!Teie olete tublid! Edu edasiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 12. February 2011, kl 12.02

Sipsik! Kui patareide vahetus ei aita, siis pead lihtsalt uue ostma. Pole ju mõtet nö lambist arve võtta. Mis sellest kasu?!? Ma võin siis sulle ise siit oma arvuti tagant su kaalu öelda tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 12. February 2011, kl 17.35

Suur tänu head sõbrad kiidusõnade eest, loodan et see mis maha läks ,järgmisel nädalal tagasi ei tule.Teie toetusest on palju abi. Eelmises duellitajate seltskonnas kaalunumbrid ei laekunud õigel ajal, ühesõnaga oli üsna suvaline. Edukat jälgimist ja muidu ka kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 14. February 2011, kl 11.09

Tere!

Kahjuks pean tabeli andmed esitama ilma Teeleliita. Loodan Teelelii, et sa ei ole tõsiselt haigestunud.

............................Teelelii...................Sipsik06.........................šokolaad.....................Kailiis
04.02....................69,9(-100).................78,3(+300)......................60,0(-1,3).....................77(+600)
11.02.....................-......................78,8(+500)....................60,1(+100).......................75,8(-1,2)
18.02.
25.02.

Kokku:.....................5,9 kg..................-3,7kg......................-4,7kg......................-1,9kg

Selle nädala tublim oli Kailiis - 1,2 kg. Edu kõigile! Ärge kaotage motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 15. February 2011, kl 09.55

Tere naised!

Ei, ma ei jätnud teid maha, ma olin haige, nii haige, et kaaluabi ei tulnud meeldegi, mis tähendab seda, et ikka väga haige. Aga nüüd on parem, kaalusin end ka täna hommikul ja isegi väike pettumus oli, et ainult 69,6. Arvasin, et ikka rohkem maha higistatud. Aga ma eile õhtul sõin korraliku prae ja vedelikku ma väga ei kaotanud, sest jõin koguaeg teed. Ja eile sõin terve tahvli shokolaadi ilma ühegi süümekata tongue sticking out smiley
Nüüd muidugi tuleb tubliks hakata. Õue ei saa, õues on külm ja mul on kurk valus. Aga kuskilt lugesin, et külma käes põletab kena mingit pruuni rasva (?) ja et olemegi liigse sooja tõttu paksuks läinud.
Igaljuhul katsume siis vastu pidada ja vaatan, et duellis hakkab Śokolaad mulle kandadele astuma, peab end ikka lahinguvormis hoidma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 15. February 2011, kl 10.47

Tore, et sa jälle terve oled! smiling smiley
Vaatasin jah, et sa ei ole enam mägede tagasmiling smiley
Aitähh motivatsiooni eest, eks hakkan ka nüüd kõvasti pingutama... näo võttis kohe naerule.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 18. February 2011, kl 18.37

No tere,tere!

Kas kellelgil ei ole tõesti häid uudiseid, et keegi pole veel kirjutanud???
ega minagi ei ole õnnelik.... ainult -100g ( täna 60,0).angry smiley nii palju vaeva, aga tulemus kehva -100g.
loodan, et teil paremad tulemused kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 19. February 2011, kl 07.21

Minul täna 76kg(+200g). Külm ilma tõttu täitsa stressissad smiley ja sel nädalal ka toidupäevik täitmata. Uuel nädalal küll külm jätkub, aga katsun sellest üle olla. Nädala lõpus vabad päevad tulemas... Olge tublid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 19. February 2011, kl 09.16

Õues tõesti külm ja paha, ei taha ninagi välja pista.
Õues sportimisest ei tule ka midagi välja, aga päike paistab ja
tuju hea....spinning smiley sticking its tongue out
Ei tea kas Sipsik06 läks juba reisile?
Teelelii on ka kuhugi kadunud...?
Teate tüdrukud mida ma mõtlesin- kui võtaks kõik end käsile ja prooviks terve nädala korralikult toituda ja päevikut märkida. Jättes oma tujud ja emotsioonid kõrvale.
Siis peaks ka kaal meie vastu heldem olema. see on ju SUPER kui kõigil järgmine nädal -1 kg kanti!!smiling smileysmiling smiley
Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 19. February 2011, kl 10.26

tere hommikust!Ei ole veel reisil, lähen vaatan, mida turismimessil head pakkuda. Mul oli majas elekter ära,seepärast ei saanud ka ühendust siia. Olen siis omadega jälle jaanuari keskeleye popping smiley, ehk et ainult -100 g (78,7).Alustaks nagu otsast peale,niisugune tunne on sad smiley.Igati vahva oleks küll saada järgmisel nädalal -1 kg!!!Minu puhul vist küll palju mõeldud, aga unistama peab ikka suurelt.Edu meile!Pidage vastu sellele pikale külmale

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 19. February 2011, kl 12.56

Tsau

Ajee, mul oli täna kaalunäit 70,6. Kilo plussis grinning smiley Nii et järgmine nädal kilo miinust peaks ju sama lihtsalt tulema või?!? Aga me läheme Saaremaale spaatama 4 päevaks ja reedel suurde pulma. Mis te arvate, kas on võimalik siit midagi miinust välja venitada....
Aga kui et kõik üritate, no ma katsun ka siis. Aaaaa, tuli meelde esimene komistuskivi: eile tegin valge shokolaadiga juustutorti maasikatega. See ootab täna mu kallist meest koju ja kuna külma tõttu külalised ei tule, siis jääb endale ikka rohkem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 20. February 2011, kl 16.36

Tere!

Siin meie selle nädala saavtused.....


.....................Teelelii................Sipsik06.................šokolaad.................Kailiis

04.02.................69,9(-100).................78,3(+300)....................60,6_1,3)....................77(+600)
11.02.................69,6(-300).................78,8(+500)....................60,1(+100)...................75,8(-1,2)
18.02.................70,6(+1)...................78,7(-100)......................60,0(-100)...................76(+200)
25.02

Kokku:..................-5,2kg.....................-3,8kg....................-4,8kg....................-1,7kg

Soovin kõigile edu!
Ja nüüd suusatamaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 25. February 2011, kl 22.44

Tere, Tere!

Tundub, et keegi ei julge jälle alustada... Hästi ma teen otsa lahti.
Ei ole midagi meeldivat. üritasin motiveerida teid ja ise ennast ka loomulikult,
aga ei tulnud see nädal ka midagi välja. Loodan , et teil läks paremini.
Läksin eile natuke liiale +2,2 s.t 62,2kg. olin hommikul nii paistes, et saapad pigistasidsad smiley
Ei ole üldsegi õnnelik , tuju on ikka väga paha.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 26. February 2011, kl 08.08

hommikust!Ega minulgi meeldivat. Kaldun arvama, et eks see uus languse laks peab tulema vähe soojemate ilmadega.Kui nädala sees tegi kaal igasugu trikke üles-alla, siis nädala saagiks paraku vaid 79,4 (+700 g). Niisiis jälle 79-l tagasi sad smiley(. Kole lugu ja tuju on ka väga paha. Lohutan ennast ja teidki sellega, et küll see kaal jälle langema hakkab ja teeb ka tuju jälle paremaks!!!Kevadekuu märts kohe käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 27. February 2011, kl 14.03

Minu kaalunumber tuleb 4. märtsil, sel nädal ei olnud võimalik saata.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 28. February 2011, kl 08.24

Tere

Mul oli reedel 70,4. Oleme terve perega tõbised ja lisaks nüüd mu viiekuusel palavik ja nohu (ta esimest korda haige sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 28. February 2011, kl 09.17

Tere,

....................Teelelii....................Sipsik06.....................šokolaad.....................Kailiis

04.02..................69,9(-100).................78,3(+300).................60,0(-1,3).................77(+600)
11.02..................69,6(-300).................78,8(+500)..................60,1(+100)................75,8(-1,2)
18.02..................70,6(+1,0).................78,7(-100)...................60,0(-100).................76(+200)
25.02..................70,4(-200).................79,4(+700).................62,2(+2,2)................-

Kokku:.................-5,4kg....................-3,1 kg....................-3,9 kg....................1,7kg

Eraldi toon välja veebruari kuu jooksul toimunud.....:
....................+0,4kg....................+1,4 kg....................+0,9kg...................-0,4kg

Veebruar on meile kõigile raskelt möödunud. Ainukesena kaalukaotuse tegi Kailiis -400g.
Teelelii on endiselt juhtival positsioonil.smiling smiley Saa kiiresti terveks!
Loodan, et järgmine kuu tuleb parem.
Terviseid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.