Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 23. January 2013, kl 21.09

Oleksin väga tänulik, kui keegi sooviks mind kuhugi duelli kaasa haarata või siis siin uus punt luua.
Pikkust 174, kaalu 99kg ja eesmärk on 69kg juulikuuks.
Ise kahjuks keskkonnaga tuttav ei ole ja seepärast ei ole kindel, kas koordineerimisega ise hakkama saaksin.
Jään ootama ettepanekuid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 24. January 2013, kl 11.01

Mina olen nõus duellikaaslaseks hakkama.
Olen ~176 pikk ja hetkel kaalun ~91 kg.
Eesmärk oli esialgu 75 kg (ideaalis 73, sest sellest vähem pole ma kunagi kaalunud, eks elu näitab smiling smiley).
Kas meile sobiks kaalumise hetkeks reede hommik?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Brink
Kuupäev: 24. January 2013, kl 11.05

Tere, ka mina sooviks duelliga liituda, olen igalepoole mujale hiljaks vist jäänud :-). Hetke kaal on 84kg pikkus 170 cm aga sooviks saada jaanipäevaks 65kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. January 2013, kl 16.22

Hei Brink, sa oled jaanilahingus kirjas! Mitte et sa ei või osaleda mitmes duellis (ise olen kolmes duellissmiling smiley - lihtsalt väike meeldetuletus sulle, et homme oma kaalu annadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 24. January 2013, kl 19.00

Tere,
Prooviks ka grupiga koos. Olen 160cm ja kaal jääb 92 kanti. Kui asjaks läheb kaalun täpsemalt üle. Ideaalis on saada kaalunumbrile ette number 6. Olen kunagi käinud Kaalujälgijates reedeti ja kunagi ka esmaspäeviti ja peaks mainima, et esmaspäevane kaalumine distsiplineerib rohkem smiling smiley. Kuidas see tabeli pidamine täpselt käib ei tea aga miks mitte pidada Kaalutabelit dropboxis, siis saaks kõik sellele ligi ja oma kaalu sinna sisestada, keegi ei peaks neid koguma vms. Või teab keegi täpsemalt? Ühesõnaga, löön kampa kui grupi kokku saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 24. January 2013, kl 22.09

Jah, yks võimalik on variant on dropbox, teine ilmselt oleks google doc-s smiling smiley
Ja minugipoolest võime teha juba esmaspäeval nt proovikaalumise. winking smiley
Võib olla meil on ja jääbki väike grupp. Siis me ei lykka oma kaalumist liialt edasi ja osaleda tahtjatel ei kao huvi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 25. January 2013, kl 11.00

Minugi poolest võib juba esmaspäeval alustada. Võibolla tuleb nädalavahetusel mõni soovija veel juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Brink
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.57

Tere Zant, jah jaanilahingusse pandi mind ka kirja nii et siin ja seal siis aga ongi rohkem motivatsiooni. Liitusin kaaluabiga juba teab kuna, aga selle nädalal 22.01 hakkasin siis asja tõsiselt võtma ning täna hommikuks olin suutnud -600 gr kolmepäevaga, loodan et järgmine reede on juba number palju ilusam. Hetkel organism ei saa aru mis toimub, sunnitud päevas 2L vett jooma - ning magusa kraanid kinni keeratud :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. January 2013, kl 12.14

Tere!

loodan,et ei ole hiljaks jäänud, sooviks ka teiega ühinedasmiling smiley

Kaal 88,3,pikkust 170, vanust 47,+, tekkis küll mõte,et võib-olla duellitaks enam vähem samas vanuseklassis, aga eks see kujuneb hiljem välja. Hetkel küll tõbine,sellest ka kaalutõussad smiley Tahtmist onsmiling smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 26. January 2013, kl 15.41

Eile kahjuks arvutis ei olnudki ja esmaspäev sobiks kaalude fikseerimiseks hästi!! Mul vanust 45, nii et vähemalt kaks osalejat kaunis keskeas!
üritan pühapäeval siis mõõdukas olla, et mitte algkaaluga võrreldes väga palju juurde võtta.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 28. January 2013, kl 08.56

Hommik,
Sai siis ennast ära kaalutud ja oh õudust eilne suur söömine kohe ka kaalul näha. Minu numbrid siis: vanus 44, kaal 94,2 ja pikkust 160. Vaatame siis edasi kuidas selle tabeliga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. January 2013, kl 09.22

Hei,hei!

Kas alustame?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 28. January 2013, kl 09.42

Tere-tere!

Kirjutan ka kaalutabeli tekkimiseni oma kaalu siia - kui reedel kaaludes oli see 90, siis laupäevase synnipäevaga kerkis esmaspäevaks ikka 91,4-ni.
Vanust on mul 36 aastat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 28. January 2013, kl 10.58

Tere.
Hüppan ka hea meelega kampa. Vanus 37, pikkust 174, kaal 93. Süsteemi ei tunne minagi kuigi hästi, aga kuidagi peaks tekitatama üks tabel, kus hea võrrelda. Kes oskab teha?
Võiks oma duelligrupile nime ka panna. Sulatajad? Nõiaringist välja? Kergemax?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.19

Mulle tundub,et meil on juba nimi - Koos on kergem.

Mul tänane seis päris hea, -1,4 suutsin nädalavahetusega hoiduda ahvatlustestsmiling smiley
aga mina ei oska tabeleid teha,olen duellitamas algaja. Panen ka siia kirja, ehk teadjamad pistavad tabelisse, tänud!
aga lumetormist ja tuisust hoolimata- edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 28. January 2013, kl 16.46

Kodukoht- numbrid jäid lisamata smiling smiley
Kas on keegi kes teeks tabeli?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 28. January 2013, kl 19.02

nii... hakkab pihta.. juba kaalud kõigil kukuvad!! Ja mina täna kaalule astudes hoopis +0,7.. ehk siis 99,7..
Tabeli koostamist ei julge enda peale võtta. Mitte et teha ei oskaks, aga homme operatsioonile ja siis jääb asi liiga kauaks seisma. kui täna keegi juhendaks, millisel kujul see tabel vaja koostada, siis saaks ehk juba täna valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 28. January 2013, kl 20.14

Proovin tabeli valmis teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: moan
Kuupäev: 28. January 2013, kl 23.46

Tere!
Kas saab liituda Teie duelliga?
167 cm, 96 kg, eesmärk 70 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 29. January 2013, kl 00.07

Tabel valmis!

Kaalutabel

Lisasin Moani. Kahjuks ei osanud ära kaitsta valemit "muutused" lahtris. Ehk siis, lisage ainult kaal, ülejäänud arvutab valem ise. Kui arvate, et midagi võiks olla teisiti andke teada. Kõigil on võimalus igal esmaspäeval oma kaal ise märkida, keegi ei pea eraldi andmeid koguma. Kaalu märkimisel kasutage koma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.29

Tere taas!
Vabandage mu võhiklikkust, kulla kaaskaalukoatajad, aga KUS see tabel on, mida meie duellitiim jälgida saab ja kuhu andmeid sisestada....eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.38

Oi,oi, andmed siis: pikkust 170, kaal 86,9 eesmärk 16 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.41

Minu viga. Oleksin pidanud oma eelmises kirjas tegema sõna "kaalutabel" värviliseks või rasvase kirjaga, aga peaks avanema kui sellele vajutad. Kui ei toimi andke teada.
Ei saa vist vana kirja enam muuta ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.51

Panen siis kaalutabli lingi uuesti, link on SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.58

tänud, tutunasmiling smiley
mina sain sisestatud, ei olnud probleemi, sujus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 29. January 2013, kl 21.12

Ahoi!
Tabel töötab kenasti. Lisasin oma soovkaalu ka. Nii on parem silma peal hoida. Tänud, tutuna!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.32

Põnev oleks muidugi ka teada, kust Eestimaa otsast me oma kaalusid jälgime... Mina olen Luunjast, Tartumaalt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 30. January 2013, kl 11.03

Dropbox kasutamine kaalutabelina on väga asjalik mõte tõepoolest. Suured tänud tutuna! Originaalis olen ise pärit küll Rakverest, aga hetkel elan hoopis Mariehamnis, Ahvenamaal. Aga see ei ole hetkel üldse segav faktor.smiling smiley
Toitude päevikusse märkimine on hetkel veidi vaevaline, sest kuigi keskkonnas on toiduained kirjas ja mingid kogused ka olemas, on üsna raske alguses hinnata, millist liiki kurki sõid ning kuidas määrata omavalmistatud toitude kaloraazi.
Meil siin pundis juba olemas kogemustega kasutajaid - ehk keegi oskab soovitada, kuidas on kõige parem oma toitumiskordi kirja panna. Eelkõige tahaks ju ikka enda vastu aus olla - siis tuleb ka tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 30. January 2013, kl 11.42

Aga palun... Ei võta kogu au endale, meespool oli abiks. Sellel tabelil on üks miinus, seda saavad muuta kõik, ka mõni kurjam, lihtsalt nalja pärast... Aga proovin igal esmaspäeval teha koopia, et andmed kaduma ei läheks kui keegi arvabki, et teeks nalja.
Mina jälgin kaalu Tallinnas Pirita piirkonnas.
Turta- panen söögikorra kirja kohe kui olen söönud. Komakohta taga ei aja aga kaalun toitu küll ja vahel kui on mingi erilise isu, siis panen ka retsepti kirja, et südamerahus maiustada. Olen suur magusasõber. Nädala sees on jälgimine lihtne, nädalavahetused on SUURED komistuskivid. Nii lihtne on üle süüa, täiesti märkamatult. Probleem on minul vee joomisega, ei ole janu...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tutuna 30.01.2013 11.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: driimer
Kuupäev: 30. January 2013, kl 13.33

Tervitust!

Naljameeste või -naiste smiling smiley vastu on kavalam Google Docs-is ära muuta duellitabeli õigused. Näha saaksid kõik (muidugi saab muuta ka täiesti privaatseks) ning sisu muuta ainult osalejad. Tabeli koostajal tuleb osalejate käest küsida e-maili aadressid ja sisestada need failijagamise seadetes kui isikud, kellel on õigus antud tabelit muuta.

Ilmselt duellitajad järgivad ausa mängu reegleid ja teineteise tulemusi kustutama või ülekirjutama ei hakka smiling smiley

Edu ja vastupidavust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.