Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 20
DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 11. March 2011, kl 17.32

Kaalumine reede hommikuti. Tulemused siia teemasse hiljemalt laupäeval!

Siin on meie stardiandmed:



Järgmine kaalumine 18. märts!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 11. March 2011, kl 17.48

Väga ilus ja korrektne tabel!

Palju edu meile kõigile smiling smiley




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. March 2011, kl 19.51

Tõesti ilus smiling smiley

Aitäh!

Edu jah meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 11. March 2011, kl 21.03

Ägeee smiling smiley

Et need kilod kaoksid ja me kõik suveks ilusad saledad oleks smiling smiley

Edu Meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 12. March 2011, kl 11.12

tere hommikust,

väga ilus ja konkreetne tabel, hea, et kaalumine oli eile hommikul, õhtul käisin sünnipäeval ja täna on kaal juba 72 !, aga nädalaga loodan ikka maha saada,

edu meile kõigile,

kyllika

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. March 2011, kl 13.55

Jee, üles leidsin! smiling smiley
Edu tõesti! Hirm poeb lausa nahka nüüd grinning smiley
Peabki end kätte võtma, muidu hakkab piinlik ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.42

Hei, Bubbles!!! Kirjuta oma pikkus ka, siis saan tabelisse lisada.
Edu on hea asiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.36

Aa, sorry, kirjutasin vana teema alla smiling smiley

169 cm.

Ja tõesti väga ilus tabel. Vaatasin siin teiste omasid... Kui mitte kaalulangusega, siis tabeliga teeme küll teistele silmad ette grinning smiley
Tegelikult hakkab väike põnevus sisse tulema küll. Ja sportlik huvi.

Loodan siis, et see ehk nüüd lõpuks motiveerib õhtul kätt küpsise järele mitte sirutama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.12

Oih. Ma ei taibanud eelmise teema alla vaadata. Igatahes on meil nüüd tabel täidetud ja olemas.
Lisasin ka "Sel nädalal" kaotatud kilode rea, sest lugesin veel Duelli reeglite teema üle ja seal oli öeldud, et peab märkima ka nädala kaalumuutuse eraldi.

Ja põnev on tõesti! Hirmsasti tahaks silmad ette teha oma kõhupekile smiling smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.22

Piia, mul on ka motivatsiooni kohe kopaga juurde antud smiling smiley
Loodan ka oma kaalule hambaid näidata, sest ma pole elus nii raske olnud, kui veebruari alguses saavutatud 77kg. See lisandus laiskusega ja suitsetamise lõpetamisega... aga nüüd olen 71kg peal ja vahe eesmärgiks olen pannud 65/66kg... Täna sõin jälle pähkleid (kreeka), et rasvade protsent korda saada...

Ja, kui tundub, et kõht jääb peale korralikult toitvat sööki tühjaks, siis tihti rändab mu mõte Vapiano Latte kohvile... Ei ole veel isegi aru saanud, et miks nii smiling smiley
Aga siis kannatan ära ja joon vett peale ja ongi korras smiling smiley


PS! Kas see tebel pole juhuslikult sama, mis meil esimese postituses? Ma ei märka muutust smiling smiley



Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.48

Londiste, su pähklijutt pani mind kohe mõtlema. Mul on kogu aeg nii, et süsivesikuid päeva lõpuks 70-80%, ma ei kujuta ette, mida siis süüa tuleks. Söön väherasvast, kuid siis on kohe süsivesik laes. Olen pool elu olnud kaalujälgija/figuurisõber ja nemad seal süsivesikutest eriti juttu ei tee, ainult rasvad ja rasvad...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.54

See tabel on sama jah, sest sinna esimesse postitusse on serverist lingitud sama nimega pilt. Kuna ma tabeli nime ei muutnud, siis see muutus seal esimeses ka. Niiet poleks pidanudki uuesti panema üldse... loll pea, palju vaevasmiling smiley

Mul on ka probleem rasvade tasakaalu saamiseks. Täiesti piin kohe, aga aega pidi tuleb nippe juurde ja minule on ka pähklid abiks.

Ja sa, Londiste, oled ikka supertubli! Nii palju juba alla läinud!

Hoiame siis lippu kõrgel, tüdrukud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.57

Hea küll... avan siis selle mandlipaki grinning smiley rasvad paika!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.09

Hei!

Ma olen vahel heeringaga rasvad paika saanud. Ja siis on kah tasakaalus kui sisse mõni rammusam asi satub. Näiteks eile tegin vastlakukleid. Sõin ka 2, toitumine tasakaalus smiling smiley nats läks üle kalorinormi ka(õnneks tegin ühe tunni kepikõndi). Need kuklid on ikka meeletud kaloripommid, aga ikka niiii head. Hea, et meil teised enamalt kõik ära söövad, siis pole muret, et endal seda teha õnnestuks smiling smiley

Tore oleks kui kõigil õnnestuks eesmärgile jõuda.
Vastupidamist meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. March 2011, kl 09.02

Hommik kaasvõitlejad!

+600 g täna hommikul mind küll eriti ei innusta, kuid pea püsti ja edasi! Lähenev kevad muudab asja tiba kergemaks... Nii et tööle võtsin kaasa magustoiduks pudingi asemel 0,1% kohupiimakreemi ja suure kalorisisaldusega hommikune röstitud müsli läheb täistera fitnesside vastu vahetusse.
Kui aus olla, siis on see duellivärk päris vahva. Vähemalt hetkel on nagu uus värskus ja põnevus sees!

Kena päeva!

B.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. March 2011, kl 09.16

Minul oli kah täna esimest korda minu kaaluabi ajaloos kahepäevane pluss, sest nädalavahetus läks veidi tasakaalust välja. Nägin nüüd ära, et kuigi kalorinorm on mul üsna väike, siis isegi natuke üle minnes tuleb kohe pluss. Seda aga ei taha üldse.
Ja ei lugenudki, et tegin trenni ja käisin saunas. Karm, aga ju siis õiglane smiling smiley

Ikka pea püsti. Koos on ka toredam.
Head ja rõõmsat nädalaalgust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. March 2011, kl 09.48

Hommikust kaasvõitlejad,

Muidugi pea püsti ning rõõmasal sammul edasi, eesmärgini smiling smiley

Küll need nädalavahetuse kilod/grammid ka minema jalutavad, kui neile korralikult hambaid näidata ja trenniga neid sulatada ning süüa korralikult ja tervislikult smiling smiley Kus neil siis enam pääsu on, muidugi panevad siis rasvad ajama smiling smiley

Aga mul just nii suur motivatsioon saledaks saada, et olen jälle alla võtnud, aga veel ei ole isegi reede...
Trenni teen hoolega ja raskusi on tekitanud viimasel ajal kalorite täis söömine... Ennem võisin vabalt terve pizza ära süüa aga nüüd on süldi ja kurgi alla saamine juba suht võimatu... Sööngi nüüd pähleid, et saada kalorid ja rasvad normi (Ei taha, et kaal seisma ka jääks)... Muidu on kõht täis saamas juba 1100 kcal'ga aga peaks sööma 1400-1500 smiling smiley

Kui tekkib raskusi siis tuleb tulla meie duelli ja mure ülesse kirjutada.. Sellepärast me siin koos olemegi, et toetada ja aidata...




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.16

tere,

see duell on üks ütlemata hea asi tõesti, kus oma muret kurta. loen et ka teistel mure rasvadega, mul sama, eile hommikul sõin natuke kaerahelbeputru ja süsiveskud kohe laes-80% ja ei saanud kogu päeva neid normi, rasvad aga alati alla normi, no ei oska tasakaalus süüa. loen siit et pähklid aitavad, täna kohe ostan. sõnaga-kaloreid on kerge normis hoida, aga tasakaalu on raske saavutada-oleks üks hea näidismenüü tasakaalustatud toidu kohta,

päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.52

Jeeeeerum, 1100!!??
Hull värk, mul pole probleemi hommikusöögiga see kinni panna grinning smiley no mitte päris, aga põhimõtteliselt.
Kuidagi ei saa selle ree peale tagasi enam ja õhtused söömised + maiustamine on kõige suuremad killerid.
Mida te õhtuti tööte?


Londiste112 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hommikust kaasvõitlejad,
>
> Muidugi pea püsti ning rõõmasal sammul edasi,
> eesmärgini smiling smiley
>
> Küll need nädalavahetuse kilod/grammid ka minema
> jalutavad, kui neile korralikult hambaid näidata
> ja trenniga neid sulatada ning süüa korralikult
> ja tervislikult smiling smiley Kus neil siis enam pääsu on,
> muidugi panevad siis rasvad ajama smiling smiley
>
> Aga mul just nii suur motivatsioon saledaks saada,
> et olen jälle alla võtnud, aga veel ei ole isegi
> reede...
> Trenni teen hoolega ja raskusi on tekitanud
> viimasel ajal kalorite täis söömine... Ennem
> võisin vabalt terve pizza ära süüa aga nüüd
> on süldi ja kurgi alla saamine juba suht
> võimatu... Sööngi nüüd pähleid, et saada
> kalorid ja rasvad normi (Ei taha, et kaal seisma
> ka jääks)... Muidu on kõht täis saamas juba
> 1100 kcal'ga aga peaks sööma 1400-1500 smiling smiley
>
> Kui tekkib raskusi siis tuleb tulla meie duelli ja
> mure ülesse kirjutada.. Sellepärast me siin koos
> olemegi, et toetada ja aidata...
>
>
>
>
> Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.16

Minu õhtusöök on õun/pomelo/apelsin ja joon vett peale (seda on paljudes kohtades soovitatud, kui vee rohkeid puuvilju sööd) või midagi taolist...
Lihtsalt nii, et kui hakkasin teadlikult sööma ja vett jooma korralikult.... Siis rohkem ei taha ja ei lähe alla smiling smiley Hoomikul söön ma korralikult, lõuna on ka suht suur ja korralik ja siis õhtul enam ei mahu... Nagu öeldud, on kõik kõrvade vahel kinni...

Ma joon vett 2-liitrit päevas umbes, teen trenni ja mis peamine, ma olen oma kalorite arvutamise teinud põhimõttel, et ma ei liigutaks end päeva jooksul peaaegu üldse... Ja lisaks trenne ja koristamisi ei arvest tegevuste/trennide alla...

Sest miks me paksuks läksime???

Me liigutasime vähe ja sõime mida hing ihaldas... Onju nii?

Seega, tuleb jälgida söömist ja kulutada rohkem kaloreid, kui sisse sööme smiling smiley Ja loen teiste duelle ja blogisid, et paljud söövad normilt ja siis märgivad iga tegevuse kirja , see ju lubab veel rohkem süüa.. ja süüaksegi ning siis ju ei saagi kaal langeda....




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.32

Õige! Mina ka trenni kirja ei pane. Põhimõte on ju langetada, mitte hoida...
Oehh, keeruline on nii, kui üks pool teeb tugeva õhtusöögi ja siis mina pean porgandit närima grinning smiley
Aga tõsi ta on - kõik on kõrvade vahel kinni!

Eelmine kevad sain 6kg alla (suvega muidugi tagasi kõik), nii et saab ka seekord! Ja loodetavasti lõpuks püsivalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. March 2011, kl 07.57

Londiste, oi kui õiged täheleapnekud meie "teel ülekaalule" suhtes.
Aga nüüd, ärme enam nii kergelt alla anna. Mitu mitteallandjat on ikka mitu mitteallaandjat smiling smiley
Mina andsin kah oma mõnikasele nädalavahetuseplussile "tuld" ja see toimis. Täna hommikul olin tagasi reedeses miinuses.


Toredat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 08.41

Hommik, neiud!

Kuidas edeneb?
Minul oli täna hommikul küll viimasest kaalumisest +300g, kuid eilsega võrreldes -300g. Nädalavahetused teevad tihti asja palju keerulisemaks, tavapärane rütm kaob ära confused smiley
Sellegipoolest on hea kerge olla. Õhtune söömine, või pigem söömata jätmine, on ikka täiesti kuldne reegel minu puhul. Kohe on hommikul mitu kg kergem olla (kuigi tegelikult ei pruugi see nii olla) ja motivatsiooni rohkem.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 08.54

hei! Mul ka kõigub viimastel päevadel hirmsasti see kaal. Keha peab veel harjuma ilmselt tervisliku toidu ja trenniga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 09.52

Piia, kas see Sul siis n-ö uus ettevõtmine?

Minul tiksub juba ca 10. aasta. Kunagi 10a tagasi (olin siis 15a) kaalusin u 93kg. Liitusin kaalujälgijatega, võtsin ca 8 kuuga 33 kg alla. Siis umbes aasta-paar suutsin seda hoida, polnudki mingit probleemi. Ja siis hakkas tulema... Ja nüüd siis juba 7-8 aastat võitlen, et seda 10 kg alla saada, et oleks jälle 60 ringis.
Praegu on tõesti selline power sees ja mõte sellest, kuidas suvel lühikesi pükse saab kanda, ergutab veel rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 09.53

Ja kuhu ta Sul siis kõigub grinning smiley et tuleb juurde? Sul esimene nädal käsil? Või kuidas smiling smiley
Huvitav teiste lugusid kuulda.
Ma pole kunagi seda foorumit siin viitsinud lugeda, aga nüüd viimastel päevadel tunnen, kuidas see annab mulle jõudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.09

Tere hommikust kaunitarid ,

Mina jälgisin ka kaalu tihedalt (aga sõin kõike mida tahtsin), aga kunagi ennem ei olnud ma kaalunud üle 67kg... See oli aastaid mu maksimum, mis mõnikord kaalul mind jõllitas....
Aga peale suitsetamise lõppu, hiilisid need kilod ligi ja jõudsin 77kg, siis hakkas kell peas tööle ja võtsin end käsile...


Ja luban, et kunagi ei lase end enam käest smiling smiley


Kui ma elukaaslaselt küsisin, et kui palju ma kaalun, siis ta arvas (Nagu kõik mu sõbrad-sõbrannad ja sugulased), et üle 62kg ei saa ma kaaluda... Usutakse mind alles siis, kui kaalul neid kahte seitset reas nägid...
Ja minule annab motivatsiooni ka see juurde, et ma juba näen oma kadunud kilosid, mis kehalt kadunud...

Kui me oleme grupis siis läheb see meil kõigil nii, et peeglist vaatab vastu selline ilus neiu, et me ise ka ei suuda uskuda smiling smiley
Meil on väga hea grupp kokku saanud, olen rahul...
Loodan, et ka teie smiling smiley




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 15. March 2011, kl 11.00

jeeeeee...mul on tänase seisuga -600g grinning smiley nii hea on näha kaalul vaata vastamas nr 66 ja nats peale smiling smiley aga ikkagi 66 juba smiling smiley
täna lähen ostan endale jooksutossud sest põlved veitsa valutavad jooksmisest...
ja te siin räägite lühikestest pükstest...ma elan hispaanias ja meil juba siin saab kanda lühikesi pükse, nii et mul eriti kiire nende kilodega tongue sticking out smiley
Tervitustega MannKa

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 12.42

Kaaluga on olnud selline lugu, et Keskkooli lõpus (7 a tagasi kaalusin 75+ kg, ülikooli lõpus (3 a tagasi) kaalusin ilma dieedi pidamise ja trenni tegemiseta 63 kg. Lihtsalt mõjus see elumuutus ja teise linna kolimine ja uued sõbrad jne jne sedasi. Nüüd siis jälle 70 peal (eelmine kevad kaaluabi abiga korraks ka 65) ja seekord on eesmärk suurem ja ideaalis ka oluliselt püsivam. Loodan, et kui mu ideaalkaalu saavutamine võtab kauem aga ehk siis on pikem protsess, siis kinnistuvad ka õige toitumise ja trenni tegemise harjumused.

Ma ei ole suur trenni tegija olnud varem. Võhma mul ei ole, aga jõudu näikse nagu olevatsmiling smiley Tahtejõudu ka, niiet loodetavasti jõuan hea treeningvormini ka!

MannKa - eriti tubli! Sellise tempoga ma küll sammu pidada ei jaksa, aga on kuhu poole püüelda! See ongi ilmslet duellipidamise võlu. Vaatad kui tublid inimesed koos on ja tuleb endal ka tahtmine sama tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.49

minu lugu on selline: 10 a tagasi kaalusin 66 ja võtsin kaalujälgijatega alla 11 kilo, see püsis mõne aasta, siis hakkas tasapisi tagasi tulema ja nüüd juba hoopis rohkem-74 oli kõige suurem kaal. suvel proovisin igasuguseid kiirdieete: arbuusi, proteiini jne need andsid vaid lühiajalise efekti ja mõne päevaga kaal tagasi. Isegi seda neera imejooki proovisin. 4 päeva ei söönud midagi tahket, vaid neera jooki. aga tegelikult on jah, kõik kinni kõrvade vahel ja liiga kiire alla võtmine, suurendab vaid kehakaalu mõne päeva pärast, sest organism hakkab varusid koguma (mine tea millal jälle saab) Mulle tundub praegu see kaalukate värk kõige parem olevat, sest arvutiinimesena on huvitav arvestada kaloraaži ja toitainete tasakaalu (kuigi seda on väga raske saavutada). Ja see rühmas duellitamine distsiplineerib, ei saa ju teistele alla jääda. smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.