Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 06. May 2011, kl 19.41

olen rahul, kaal 69,3. Aga nende isudega on jah periooditi, mul ka vahepeal üldse enam kommi ja sokolaadi isu ei olnud, aga nüüd jälle, peaaegu iga päev olen magusat söönud. Täna õnneks pärast kaalumist olin radissonis ühel üritusel, mis lõppes eriti hõrgutvate suupistetega, proovisin kõike, aga kirja neid muidugi panna ei oska, kindlasti olen kalorid nüüd ületanud kahekordselt, aga õnneks on nädal veel ees ja loodan, et kaal ikka langeb. eks aiatöödega saab ka kõvasti kaloreid kulutada,

head langust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.53

Meie selle nädala tabel:

Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika.....
Pikkus.........164cm.....169............165.................164
Algkaal........74,3........71,2............71...................71
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5
25.Märts.......72,6........70,1...........69..................69,5
01.Aprill........71,7.......70,9.............68,2..............70
08.Aprill........70,7.......71,1............67,3...............70,1
15.Aprill........69.8.......70...............66,3...............70.8
22.Aprill........69.5..........................65.6...............69.7
29.Aprill........69.4.......71.1.............64.3...............69.6
06.Mai............69.2......69.9..............63.2..............69.3

Sel Nädalal...-200g.........-1200..........-1100g...........-300g

Kokku...........-5,1kg........-1.3kg...........-7,8kg..........-1,7kg


Täitsa tubli nädal on meil olnud... Kõik on ilusti miinuse poolel ja võime oma veega täidetud klaase kokku lüüa ja õnnitleda meid kõik grinning smiley
Loodame, et järgmisel nädalal saame ka kõik ikka miinused grinning smiley

Olege tublid ja päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. May 2011, kl 16.12

Hei!


Lahe!

Õnnitlen, Bubbles! Sa oled nii tubli olnud. Londiste nagunii smiling smiley ja meie Kyllikaga oleme kah liikumises. Tublid oleme. Ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 07. May 2011, kl 18.49

väga lahe,

oleme kõik enam-vähem ühes mõõdus nii pikkuselt kui paksuselt, sina Londiste lähed liiga kiiresti eest ära, alustasime ühest kaalust ja sina oled 6 kilo rohkem alla võtnudsmiling smiley Täna tuli õudselt Britta koogi isu ja muidugi ei saanud enne pidama, kui kõik 300g oli ära söödud, nii nämma kook smiling smiley
kas sa londiste üldse magusat ei söö? ja kuidas veinikesega on? mitu nr väiksemaid riideid sa juba osta saad? tahaks ka uusi pükse nr 38, aga ei mahu veel sad smiley

kadugu kilod!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 07. May 2011, kl 19.15

Hei-hei...

Ma söön kõike smiling smiley
Kui tuleb isu süüa sefiiriga torti siis söön, aga mitte kunagi ei söö üle lubatud normi... Ühel korral läks, aga sellega olin ka arvestanud smiling smiley
Minu norm igal päeval on 1490-klaorit... Söön need ilusti täis (ei üle ega alla)...
Ja veinikesega on nii, et mulle ei meeldi isegi veini lõhn ... Ma ei joo shampust, veini ja siidrit grinning smiley Aga rumm ja viin on ok... Ning nendega joogid smiling smiley

Kuna homme on emdadepäev siis mul minek vanaema juurde ja ta juba ütles, et ostis mu lemmikuid sefiiri korvikesi grinning smiley
Juba plameerisin homseks menüü ja vanaema juures olles luban endale õhtul: Sefiiri korvikese + salatit + tomat/kurk/redis + rummi-cola ja vinkud... Kuigi ma nii hilja õhtul tavaliselt ei söö siis vahest võib teha erandeid ka...

Ega eriti nagu ei ole ostnud riideid... Mul veel varasematest aegadest päris palju neid... Mõned topid/pluusid on ikka juurde tulnud... Ja 2-ks paari pükse...
Loodan reedeks muidugi jälle ilusat langust aga ei julge midagi lubada... Mingi kummalin tunne on, et langust ei tulegi... Käivad siin igasugused mõtted peast läbi, et vb seekord enam ei lange...

Aga ma olen selle söömise oma ellu lülitanud nii, et ei isuta eriti näksimised ja mingid rasvased toidud... Mõnikord ikka tuleb isu (kohe väga meeletu isu) aga ma ei anna selle järgi ja üritan üle olla sellest...
Sest ma tahan ikkagi ilus ja sale olla...
Kui olen oma kaalu saavutanud siis ju säilitamine lubab süüa rohkem kaloreid... Ja seega, kui ma praegu suudan olla tubli siis kunagi tuleviksus ei tohiks keeruline olla ka salle hoidmine... Sest mulle tundub, et olen oma toitumist nii sättinud, et ma ei ole näljas ja meel on alati rõõmus ning kaal langeb... Seda ju vaja ongi, et ise oleksid endaga ja oma eluga rahul smiling smiley

Olege tublid ja loodame kõigilt ilusat langust smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 07.05.2011 19.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. May 2011, kl 18.40

Hei!

Aitäh, Londiste tabeli eest. Küll Sa oled ikka tubli. Kujutlen ette kui rahul Sa võid endaga ikkagi olla.
ja oi sõbrad Bubbles ja Kyllika, oleme hetkel ühes numbris , 69-s, lahe. Koos liigume. Londiste on meil eeskujuna ees. Tahaks ka sinna jõuda smiling smiley


Mina loodan uuest nädalast jälle trennilainele saada, mitte et poleks viitsinud, aga lihtsalt ei olnud aega. Selline tunne, et aitaks juba kohal tammumisest. Aga ju näeb.

Head õhtut kõigile ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. May 2011, kl 07.49

Ma ka ei märganud, et te ühes numbrie olete smiling smiley Päris tore kohe... Vb saate motivatsiooni nii juurde, kui kõik koos edasi liigue smiling smiley

Täna nii ilu päev, et ma vist rulluisutama täna smiling smiley Kuidagi epab ju oma kannikad vormi saama...

Mar- Ma loodan ka, et saad trenni lainele... Hoian sulle pöidlaid smiling smiley

Kallid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.03

Hommik!

Nii, nädalavahetus edukalt möödas. Kartsin täna hommikul kohutavalt kaalule astuda. Ma küll otseselt kaloreid üle ei söönud nädalavahetusel, aga samas ei jõudnud üldse liigutada (kuna olin jälle tööd võtnud liigselt, siis möödusid mõlemad päevad arvuti taga) ja väga tervislik menüü ka ei olnud. Ma kohe nii ootasin tänast hommikut, et saaks tagasi töönädala rütmi. Elukaaslane tõi laupäeva õhtul pitsat koju, mida ma siis ei puutunud, aga kuna seda oli pühapäevaks veel alles ja mingi hetk hakkas nälg näpistama, siis läksin kergema vastupanu teed ja sõin ühe tüki ära. Selline keskmine-korralik tükk pannipitsat. Pärast oli terve päev nii raske ja halb olla, tundsin, kuidas organism lihtsalt ei taha enam sellist rammusat asja. Õnneks oli mul täna täpselt sama number, mis reedel. Võiks ju muidugi vähem, aga peamine, et ei olnud rohkem smiling smiley Reedeks siis püüaks jälle tiba allapoole saada.
Jaanipäeva paiku on mul üks väike sõit-üritus, mille ajaks tahaks vormis olla ja see motiveerib mind hetkel. Vaatame siis...
See on jah tore, et kolm meist täitsa sarnases kaalus smiling smiley Mõtlesin sellele enne ja siis tekkis küsimus, et millised n-ö trullad teie olete (Londistet vist enam trullaks nimetada ei saa grinning smiley). Mina olen selline pirnkeha-trulla. Rinda väga pole (selline keskmine B korv), suurt kõhtu ka mitte, aga tagumik ja kintsud on peamine murekoht. Kui alla hakkan võtma, siis alati kõigepealt tõmbab kõhu vastu selgroogu ja siis vaikselt mujalt. Samas on ju ka neid, kellel jalad nagu kepid all ja kõht ei taha kuidagi minna. Lihtsalt oleks huvitav teada, et mis puuviljad meid siin koos on... Pirnid, õunad? winking smiley
Ilusat päeva ja mõnusat rulli Londipiigale! Minul möödub päev kontoris, aga pärast tööd trenni kallist crosstrainerit tervitama! Ja eile otsustasin, et kui nüüd vähegi soojemaks lähen, siis lõpetan trammiga tööle tulemise ja hakkan jala käima. Mul on tööle ainult ca 20min kiiremat kõndi. Hetkel on veel hommikul tiba jahe, selline tobe ilm, et tööle tahaks tulla veel paksema mantliga, aga päeval jõuab suv kohale smiling smiley jälle häda... grinning smiley ei, tegelikult on suppppppermõnus!

Jõudu!

PS! Mul on hea meel, et meil see neljane tuumik siiski püsima on jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.23

Hommikust Bubbles,

Minu eilne päev:
Minul läke eile täitsa hästi... Sõin ilusti, kuigi 5% võis kaloreid üle minna... Aga võis ka mitte... Mul olin menüü teinud nii, et saakisin süüa 300g salatit aga, kui vanaemal ikka kodus kaalu ei ole siis võis see kogus ka rohkem seal taldrikul olla... Võta sa kinni grinning smiley Ja lisaks olid plaanitud caribba cola, sefiiri korvike, kurk/tomat/redis... Kõht oli ikka kurguni täis... Täna teen vähe lahjema päeva (Ma loodan) kuskil -150kcal päevas... Sest, eilne söök oli õhtul kell 20:40 , ma ju nii hilja ei söö kunagi... Ja hommikul näitas kaal 63.6 (e. reedega võrreldes +400g)... Tean, et see on sellest, et nii hilja sõin... Kõht valutas ja raske oli magama minna... Pole enam sellise toitumisega harjunud (Poleks uskunud, et rosolje ja sefiir mu kõhule enam nii hea kooslus pole).

Vot, sellist asja pole ka mul ennem olnud, et kaalu oleks nii palju rohkem... Aga ma tean, et saame hakkama... Eks see ole üks põhjus, et miks vajabrullitada, et kõht normi saada...

Mina ei oska end puuviljaks liigitada, sest õuna ma kohe kindlasti ei ole ja pirn nagu ka mitte... Selline liivakell sobiks öelda vist mulle smiling smiley Kuigi mul on jalad ja tagumik alati vähe tummisemad olnud, olen lapsepõlvest peale mingis trennis käinud... Aga nii, kui täiskasvanuks sain siis lõpetasin... Loll olin... Aga tänu sellele ei saagi minust kunagi kahel kepil kõndivat naist smiling smiley Sääred ja reied on suht lihaselised, kuigi rasva on ka veel neil ikka grinning smiley

Ja see trammiga tööl käimine lõpetada, on sul ääretult mõnus idee... Saad töö ja trenni ühendada... Hoian pöialt, et sa kiiremini juba seda teha saaks...

Ja kui sa tõesti soovid ja tahad siis ma arvan, et saad Jaanipäevaks end ilusti vormi ja pärast jätkad ikka meiega... Mina jään siia veel pikalt vegeteerima... Rahvas on tore ja kui kaalu olen kätte saanud siis ma pean ju seda hoima ka õppima grinning smiley

Päikest meile kõigile ja tore, et meid 4-aktiivset veel järgi on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 09. May 2011, kl 09.19

Hei!

Ei ole plaani siin käimist lõpetada tõesti smiling smiley
Jaanipäevaks oleks mul üks verstapost ja juuli keskpaigaks (kui ilmselt Lätti festivalile minek) teine verstapost. Ja siia ma ilmselt jään ka pärast. See on juba harjumus. Ja tean, et kui soovkaalu saavutades valimatult sööma hakata, siis tuleb see 2x kiiremini tagasi. Ka hoida tuleb osata ja see võib kohati veel keerulisem olla, kui kaalu alandamine.

See tänane +400 on sul homseks kindlalt läinud, olen selles kindel. Tõesti on halb täis kõhuga magama minna. Tegin seda viimased kaks õhtut ja täna enam ei taha. Täna tuleb jälle õhtul mingi puuvili ja äärmisel juhul mõni väga kerge väike näks. Üldiselt suutsin eelmine nädal õhtul 1-2 apelsiniga läbi ajada ja see mõjus kohe kaalule ja enesetundele väga hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 09. May 2011, kl 13.08

tere,
mina jätkan siin käimist veel terve aasta, ostsin ju cherryst soodukaga aastase kasutusõiguse ja ega ma oma soovitud kaalu ka niipea ei saavuta, kui ma sellisel teosammul edasi liigun (allapoole langen). mis puutub puuvilja, siis ma olen pirn, vöökoht on suht sale, aga puusad ja tagumik paksud, jalad ka tugevad all, nagu tüüpiline eesti maatõugu naine. jalgsi töölkäimist ei saa lubada, sest töökoht on 10 km kaugusel ja kui juba autoga minna siis ikka ukse eest ukse ette. aga meie neljane rakend on kihv- üks tõrvikuga kaugel ees ja meie kolmekesi ühel joonel püüame teda kätte saada. päris pingeline võistlus, huvitav ju, eks ole,

olge tublid,
päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. May 2011, kl 07.20

Hommik!

Kyllika, kui Sa jala tööle ja tagasi käiks, siis vist poleks siia sattunud grinning smiley ei, tõsi ta on, 10km on tiba palju. Aga kas rattaga käimist pole kaalunud? Samas ma ei tea, kus Sa pesitsed. Tallinna tänavatel mina näiteks rattaga sõita küll ei julgeks. Suhteliselt eluohtlik.

Minul oli täna jälle sama, mis juba viis päeva on olnud. Oehh, homseks siis ootan langust. Täna hommikul oli küll nii mõnus kerge tunne ja olin kindel, et näitab vähem, aga ikka see tüütu 69,9 grinning smiley

Mingeid uusi häid figuurisõbralikke retsepte kellelgi kuskilt tekkinud?

Mul mees eile poest ostis mingit poesalatit, mis oli JUBE hea, esimene ja ainus Rimi valmissalat, mis mulle tõesti on maitsenud. Proovisin vaid paar ampsu, kuna neid poesalateid tehakse ju rammusa koorega, aga mõtlesin täna ise kodus järele proovida. Põhimõtteliselt tundus mulle, et see koosnes krabinuudlitest, punastest ubadest, marineeritud šampinjonidest ja punasest sibulast. Kellele need asjad vähegi vastuvõetavad, siis soovitan proovida smiling smiley lahja koore/maitsestamata jogurtiga ja felixi lahja majoneesiga läbi segada ja voila.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 10. May 2011, kl 08.01

Hommikust,
Minu keha on otsustanud, et kaal seisab nagu katkine kell… Ei edasi-ega tagasi ei liigu… Olen kannatlik ja kui jääb kuni reedeni seisma siis ma olen juba sellega arvestanud… Eile käisin rulluisutamas… tervelt 18km sõitsin maha smiling smiley nii mõnus tunne oli… Aga kannikad on natuke valusad nüüd… Aga nagu mu ema ütleb: Siis ilu nõuab ohvreid smiling smiley Ehk minu puhul siis valusaid kannikaid…
Jätkan ikka trenni ja õige toitumisega ja loodan parimat, et keha saaks aru, et ma tahan talle head ja mitte halba grinning smiley Oli kohe eelmine nädal selline kummaline tunne, et kaal ei taha liikuda…
Joon hetkel kohvi ja kohe hakkan blogisid lugema... See nii positiivne asi hommikus, et ei saa vahele jätta smiling smiley
Ise täna plaanis mõni tund päikest võtta (12:30-16:00) loodan, et siis hakkab ikka peale ka… Kuna hommikul on tegemist ja varem ei jõua…

Kyllika- "nagu tüüpiline eesti maatõugu naine"- Väga mõnusalt öeldud... Sain hea sahmaka naerda kohe hommiul grinning smiley See on tore, et sa ka ikka kaua siin oled... Küll me kunagi oma kaalu ikka kätte saame... Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab smiling smiley

Bubbles- Minul retsepte ei ole tulnud... Aga sõin vanaema juures Mamma rosoljesalatit ja see andis 100g ainult 110kcal smiling smiley Päris hea valmis salti kohta või mis smiling smiley Ja maitsev oli ka...
Meil mingi kummaline kaalu seismine hetkel... Minu teises duellis sama asi osadega... Kaal seisab... Ei tea, et kas mingi kuu seis või mis grinning smiley Põhjuse ju leiab alati...

Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. May 2011, kl 08.17

Hei, vaprad kaaslased!

Tore teist jälle kuulda. Mina kavatsen kah ikka nii kaua siin keskkonnas olla kui süda lubab siit lahkuda. See tähendab, keha smiling smiley See tähendab, et mul on kindel soov jõuda lõpuks eesmärgile ja eks näis kaua see aega võtab ja mis siis saab. Ei mõtlegi ette. Igatahes mulle see maailm siin sobib ja motiveerib. Ja inimesed on nii armsad. Usun, et see on kui midagi ühist seob. Kõik ju mõistavad.

Retseptidest.
Kirjutasin oma teises duellis lavashikrõpsudest. Lavashile maitseaineid peale ja ahju ja tükkideks, võib ka enne, natuke küpsetada ja siis on kartulikrõpsude asemel. Kui väga tahta võib ka maitsestama jogurtist ja maitseainetest dipikastme teha.

Kehast.
mina olen selline "kandiline", ei ole sipelgapihaga tüüp, ja igal pool on ikka midagi ülearust. Pluss on see, et kui maha läheb, siis igalt poolt ühtlaselt, ei kao kusagilt rohkem kui teisest.
Muide, huvitav on see, et olen maha võtnud siis pea 13 kilo ja ainult üks inimene on öelnud, ehk siis väljendanud märkamist. Mitte et ma seda sooviks, ongi parem, et ole pidanud hakkama selgitama. Võib-olla olen ma olnud "osav varjaja" enne. valisin ikka riideid väga, valik oli väga väika, aga enda jaoks turvaline, kapsun peal jne. Nüüd olen ainult kihte vähemaks võtnud. Endal on küll mõnusam.

Minu kaaluseisak on küll puhtalt minu pärastsmiling smiley, see ei ole jah vabandus, et pole aega trenni teha, no nagu ju pole jah olnud, aga kui väga pingutaks ju oleks ikka leidnud smiling smiley ja veidi on mul üle kalorinormi kah söömised läinud. Eilsest tulin jälle rajale, ju siis paisatb, mis edasi. Nii tahaks juba jõuda uude numbrisse.

Londiste, Sinu liikumised, mõtlen trenni ja kaalukaotuse näol on ikka imetlusväärsed. Ja nii tore on et meie ühekandinaised, Bubbles ja Kyllika oleme ikka kah veel motivatsioonilainel.

Kõigile rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. May 2011, kl 09.23

mar11, kuule, suur tänu! See lavašikrõps kõlab lausa geniaalselt! winking smiley proovin kindlasti!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 10. May 2011, kl 18.56

aitäh, lavašikrõpsu proovin kindlasti. aga mina olen paar korda teinud ühepajatoitu,mis mulle väga maitseb ja ei pea kogu aeg piidi juures passima, panen ained potti ja ahju, väikesel kuumusel 3-4 tundi haudub ja on väga hea. Potti topin porgandit, kaalikat, kapsast, selleri juurt ja sibulaga puunistatud broilerifilee tükid. Mida kauaem haudub, seda parem maitse smiling smiley

head isu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. May 2011, kl 19.06

Kyllika, aitäh ka Sulle! Hea mõte, võiks homme teha!
Ma teen tavaliselt kodus mitmeks päevaks tööle lõuna kaasa. Vanad ideed on end ammendanud ja tihti kipuvad just kõige lihtsamad asjad ununema.

Tegin ise täna seda hommikul mainitud krabinuudli-sibula-šampinjoni-oa salatit ja nii njämm oli!

Loodan nüüd SIIRALT, et homme on väiksem number, kui viimased 5-6 päeva. Aitab juba. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 11. May 2011, kl 07.52

Hommikust naised,

Teil tunduvad jälle väga head retsepid olevat... Tänud teile smiling smiley

Minu kaal ka ikka seisab aga ei lase enesetundel lanegeda... Mõnikord võib ju ta seista ka... Sest kuna ma olen ikka tubli olnud (söönud ja trennitanud)... siis tean, et olen endast kõik teinud ja hetkel on asi kehas...

Eile sai siis päikest võetud kuskil 5h ja täna plaanis jälle võtta smiling smiley Mõnus suve tunne on juba peal... Ma tunnen end nagu noor hirv uuel heinamaal... Selline mõnus ärevus on ses, et lumi on läinud ja saab juba suht õhukeste riietega ringi lipata smiling smiley

Ilusat ja meeldivat päevakest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.52

Londiste, no kindlasti ju. Sul ju pea 15kg kukilt ja see on ikka SUUR asi. Olgem ausad, saledana on märksa mõnusam suvel õhemad riided selga tõmmata kui trullana winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 11. May 2011, kl 13.29

Tere tüdrukud!

Mina, üks kadunud hing siin loen teie mõtteid ja saavutusi!
Ja mul läks ikka kohe käest täitsa ära siin vahepeal ja ma ei hakkkagi siin süüdlasi ega vabandusi otsima....olen ju ikka ise selles süüdi.

Üritan ikka nüüd uuesti, ma ei tea kas saan nüüd koos teiega siin duellitada või mitte, aga kuna mul ka aastane kasutus ostetud siis oleks ju mõistlik seda ikka ära kasutada!

Teile ikka suured kiidusõnad, tublid olete!

Päikest meie pekkidele!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. May 2011, kl 14.06

Hei, Marje!

Tore Sind kohata jälle. See on juba saavutus, et ikka rajal tahad püsida. Mina küll oleks nõus, et uuesti kampa saad.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 11. May 2011, kl 14.43

Lahe, et sa Mar11 oled nõus smiling smiley
vaatame mis teised asjast arvavad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 11. May 2011, kl 15.59

Ma pole isegi mõelnud, et su välja ajame Marje... Ma lihtsalt mõtlesin, et kus me rahvas on grinning smiley Koos me siin oleme, koos me siin kaalu langetame ja koos me ka muresid üritame lahendada...

Ikka võiduka lõpuni smiling smiley


Täna siis võtsin päikest 4h.... Uh... Nüüd on küll aru saada, et suvi on mul kätte jõudnud.... Randid mu kehal on mõnusad... Täna silkasin seeliku ja kingadega ringi smiling smiley Nii lahe oli smiling smiley
Hetkel söön lõunat (kell on 16:54) varem polnud aega smiling smiley
Isegi ei tea, et kas naerda või nutta aga rasvad on mul GDA järgi 110% ... Wow... Mul pole ennem sellist asja juhtunud smiling smiley pidin sööma rasvaseid asju, sest muidu oleks kogused õhtuks meeletud... Aga mul endal on tuju nii hea, et ajab lausa üle smiling smiley
Hetkel mu kehas on kohe sellin etunne, et homseks on mu kaal liikunud... Kuidagi õhuke on olla smiling smiley No vaatame smiling smiley

Aga palju kallisid teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. May 2011, kl 06.12

Hei!

Marje, kedagi välja küll lööma ei hakka, ole nüüd grinning smiley pigem on ju hea meel, kui mõni tagasi ilmub winking smiley

Soovin ka nii väga, et saaksin päikest nautida, aga ilmselt juhtub see alles juuni keskpaigas, kui väike puhkus. Varem lihtsalt pole võimalik. Tahaks ju ka juba jumekas olla... Samas solaariumisse nagu ei tõmba. Eks tuleb oodata smiling smiley

Ilusat päeva! Nautige! Lähipäevil pidi vihmaseks tõmbama sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 12. May 2011, kl 07.41

Jeee...

Nüüd on meid siis jälle 5-langetajat grinning smiley See on puhas rõõm grinning smiley

Mul hakkas ka ikka kaal liikuma nüüd... Olen üpris õnnelik siin hetkel smiling smiley

Päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. May 2011, kl 07.54

Hei!

Rõõm, Londiste kuulda. Kujutlen kui kena Sa välja näed, päevitunud ja vormis.
Ise tegin nädalavahetusel aias päevitustes tööd, natuke olen kah päikest juba niisiis näinud smiling smiley
Piilusin ennast kah aknaklaasi peegelpildilt, no nii õudne pole smiling smiley aga ikka edasi...soov on olemas.
Mina jõudsin 69/8 piirile, tahaks juba seda 8-t rohkem näha, aga ju paistab. Kuna trenni ikka pole teinud, siis niigi hea, et ka 100 g kaupa on liikunud.

Tervitused, Bubbles ja Marje!

Uu...teised, kus olete. Kui loete, ootame ka teid tagasi. Lahe kui jälle kõik kokku saaks.

Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.28

Ooo, jaaa... 68 tahaks juba ära näha. Kahjuks on mul sinna veel ikka aega. Nädalavahetusel ei olnud nii tubli, kui oleks võinud ja nüüd tiba raskemalt läinud. Eks paistab, mis homseks on smiling smiley
Vähemalt juurde ei ole tulnud ja teksad istuvad jalas üha mõnusamalt.

Ootan juba niii niii niiiii väga, et saaks mõned kilod veel maha ja läheks uusi pükse vaatama. Bershka poes on nii ägedaid värvilisi suviseid pükse... roosad, kollased, sinised smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.09

Noniii väga lahe, mina igal juhul sain küll nüüd uut energiat juurde ja tore jälle tagasi olla!!

Eile registreerisin ennast Käi jala lehel ära ja nüüd ootan oma sammulugejat smiling smiley
Soov on iga päev vähemalt 1 tund kõndimas käia, vaatame kuidas läheb

Kas keegi on teist ka sinna registreerinud?
Võistlus on seal 15 mai-15 juuni, äkki on keegi huvitatud.

Siin eelpool rääkisite mis puuvili keegi on, no mina olen ikka korralik pirn
Ülevalt poolt ja keskkoht ok, aga tagumik ja jalad on mul alati paksemad olnud. nt puusa ümbermõõt on mul praegu 111cm. mis teil on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. May 2011, kl 14.46

Minu puus oli vist ca 106-108 cm vahel viimati ja kõht kuskil 76. Muid kohti ei tea smiling smiley

Käi Jala... tundub huvitav. Uurin õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 12. May 2011, kl 21.05

tere tulemast marje,

no näed, et meie duell on ikka kõige parem, olen ise ka teiste omasid piilunud, aga meie oma on kõige mõnusam, siin on nii kodune, kuigi me üksteist ei näe, on teiega suhtlemine kuidagi väga lahe nagu vanad sõbrad olete. heatahtliku kadedusega loen Londiste rõõmsaid ja positiivseid kirjutuisi ja kujutan ette kui kena sa võid nüüd olla- sellises kaalus ja päevitunud. ma olen küll ka p'evitunud, see kreeta põhi on all ja siin on ka peale saanud võtta, aga pekid on ikka veel koledad, eriti see pirni kuju, mis altpoolt on paks. puusaümbermõõt, just mõõtsin, on 108, kui alustasin oli 110! vöö on 77. tegin täna neid lavaši krõpse, väga head on, aga mkis te peale panete, mina määrisin ainult või ja soolaga. ah soo, kõige parema uudise unustasin ära- ma nägin täna 8-t, st 68,8, aga see oli täna, oleks homme ka nii, siis on super smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.