Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.41

Aga täna hommikul piilus minu kaalul vastu nr 6, nii tore, aga ma ka parem enne homset ei hõiska smiling smiley

Siin alguse poole oli meil osadel võitlus ka tselluga, kuidas siis on? On tulemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.46

Tervitus!

Minul on jälle rõõmsalt 7 ees. Või noh, mitte rõõmsalt. Üsna nukralt pigem.

Eile pidasin tegelikult üsna hästi vastu. Lubasin endale ühe koduse grill-burgeri, sellise üsna figuurisõbraliku ja kvaliteetsest toorainest. Muudest headest asjadest suutsin loobuda. Sellest hoolimata ei olnud täna üldse ilus number.

Nii väga tahan 6 peale tagasi saada. 7 on üks ütlemata nõme koht, kus olla sad smiley

Ja kurvastusega tuleb tõdeda, et pean vist crosstrainerist loobuma sad smiley Ma juba ammu tunnen, et trenni tehes u 20-30min pärast hakkavad päkad kangeks minema. Tulemuseks on see, et mul on pidevalt varbad krampis. Eile õhtul vaevlesin oma elu kõige pikemate krampide käes. U 10min järjest varbad krampis. Muud ei oska arvata, kuna enne pole mul seda probleemi olnud. Proovin veel nädalake-paar. Crosstrainer mulle ju nii meeldima hakanud. Aga kui muud nõu pole ja krambid jätkuvad, siis pean ilmselt jälle ratta selga ronima või rühmatrennide kasuks otsustama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.56

Minu tselluvõitlus on aktiivne. Harjan juba 3-4 kuud iga hommik ja kreemitan. Raske on tulemusi näha, kuna kaalu väga alla läinud pole. Kui kaal langeks, siis näeks kindlasti rohkem ja oskaks rohkem hinnata. Aga talvega võrreldes on kindlasti parem. Kuivharjamine teeb imesid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.00

Teil peaagu kõigil nii ilusad numrid tulemas homme… Mul võib tulla 0 ring grinning smiley Aga ei muretse, mõõdud on nagu vähenenud ja Motivatsiooni teksastesse ma ka mahtusin… Tean, et olen kõik ilusti teinud ja väga ei põe ka… Lihtsalt kaal ei taha eriti liikuda mul hetkel… Aga järgmine reede loodan selle 61 ikka kätte saada… Kui ei saa siis väga ei morjenda end sellepärast… Sest tean, et millalgi jõuan ma ikka oma eesmärgini kas siis nädala või kolmega… Aga ma jõuan grinning smiley

Bubbles- Ega sa crosstraineril paljaste jalgade/skoidega ei ole? Mina kasutan seda ainult koos jalanõudega, sest muidu ei teeks ma ka 2minutit, sest valus on paljaste jalgadega… Mul läkisd ka varbad krampi eelmisl kuul, aga see möödub… Ära sellepärast küll nüüd trenni katki jäta…
Ja kas sa sööd ikka regulaareslt ja kalorite piires (märgid kõik üles)? Sest kaal lihtsalt peab liikuma, kui teed kõik õigesti… Loodan, et saad varsti 6-e tagasi ette ja enam kunagi ei lase seda 7-t enam tagasi smiling smiley

Marje- Minul selle tselluga täitsa ok… Harjamine on jäänud millegipärast unarusse… Aga peaks uuesti käsile end võtma… Jalad on ilusad, sest kaalu on tublist langenud ja näha ei ole seda minu jalgadel… Olen rõõmus selle üle grinning smiley

Loodame homme ilusaid numbreid näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.13

Ikka on tossud jalas smiling smiley ja päris korralikud tossud. Olen sellega nüüd u 2 kuud teinud ja tunne pole ära kadunud. Pigem ongi need jubedad krambid nüüd tekkinud.
Lähen ostan täna magneesiumitablette ja vaatan, kuidas kulgeb smiling smiley
Kui krambid ära ei kao, siis teen vahepeal mingit muud trenni. Saab vähemalt selgust, kas oli asi selles või mitte.

Mul on tegelikult nii, et ma olen meelega sättinud oma päevase normi väiksemaks, kui süüa tohin (u 100-150 väiksem), kuna tean, et olen patustaja. Siis näen, et kõik, norm täis, aga kui patustan, siis ei ole hullu. Tõsi, eks see läheb mul ikka tihti üle normi. Eriti õhtut. Paar nädalat tagasi sain oma õhtuse söömise nii hästi jonksu. Apelsin ja õun. Kõik. Vahel mõni väike küpsis või smuuti vms. Nüüd viimasel ajal jälle nii kaootiline olnud. Homseks 6 näha ei looda. Järgmine nädal aga KINDLASTI!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.24

Aga vb sellepärast su kaal ei langegi, et patustad valede asjadega ja saad valesid aineid (rafineeriritud toidu)söögist...
Sest mina märgin iga viimsegi ampsu ülesse ja ei patusta... Ning, kui pakil pole kirjas/ja netist vastust toidu info kohta ei saa... Siis ma seda lihtsalt ei söö... Ning ega mul hoogusid ei tulegi peale... Kuna mul söömine regulaarne siis muudel aegadel isu ei tekigi enam...
Ning külas olles, kui mul kalorid juba täis... ei lase südametunnistus mul ka patustada... sest mul ei ole vaja oma keha prügikastina kasutada... Sul ei ole ju reaalselt isu vaid tahtmine teha sama, mida teised... Tuleb olla tugev grinning smiley
Minu õhtusöök on ka kas õun/pähklid/pirnid/juurikad- Aga mitte halbu rasvu ja rafineeritud sööki smiling smiley Sest see on kurjast...

Loodan, et saad jälle reele selle õhtuse söömise ning mitte patustamisega... Su keha tänab sind hiljem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.59

Aa, ei... patustamise all ei mõelnud ma mingit meeletut maiustamist vms smiling smiley pigem lihtsalt üle normi söömist. Kõikvõimalikud saiakesed, koogid ei kuulu mu menüüsse. Küpsistest u 3-4 digestive küpsist nädalas, kui sedagi.

Ma tean kõike, mida valesti teen ja ka seda, et ei saa selles kedagi teist süüdistada smiling smiley hetkel mu keha mind tõesti ei täna.
Nii väga soovin, et mul oleks rohkem aega liikuda. See tunnike trenni, mille ma 3-4x nädalas vahele pressida püüan on üsna maksimaalne. Ja kuna eksamisess järgmine nädal algamas, siis pole 3 nädalat seda aega ka kuskilt näha tulemas. Tunnen tõesti puudust jalutamisest.
Eile õhtul sai mitu tundi õues grillitud ja pärast kadriorust koju kalamajja jalutatud... Nii super uni tuli, et... tükk aega ei ole nii hästi maganud. Mõnus rammestus oli kontides smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 13.27

Ja kui veel toidust rääkida (millest siis veel grinning smiley) siis mina taasavastasin suvikõrvitsa-kanavormi. Tavaliselt teen seda suve lõpus, kui suvikõrvitsa hooaeg, aga tuli isu.
Imelihtne... Kanafilee + maitseained pannile, tükeldatud suvikõrvits ahjuvormi, kanafilee pannilt ka vormi, peale muna+piim+sool+pipart segu ja ahju. Umbes tunnike tahab ahjus olla. Lõpus peale riivjuust. Endale killuke, mehele uhkelt. Väga lihtne, kerge ja maitsev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. May 2011, kl 17.00

ka minu lemmik on kana-suvikõrvitsa vorm ning ka lillkapsavorm on super!!!!

eks jah peab tugev iseloom olema, et mitte patustada. Kuid tuleb vastu pidada ja hiljem kui patustad siis tekivad justkui süümekad ning rohkem ei taha patustada. Ära heida meelt Bubbles, ka mind kimbutas see nr 7 siin vahepeal.

Söögiga on mul vahest nii, et justkui tahaks midagi, aga ei viitsi kaaluda siis ma pigem ei söögi ja kui pakendil ikka korralikku infot ei ole siis ei osta ega söö-suht sama nagu Londistel.

Bubbles tubli oled et seda kuivharjamist ikka viitsid teha, mina olen selle koha pealt laisk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.00

Jah, see info lugemine poes on mul juba ammu kombeks. Sellepärast mulle meeldibki tööle teha ise lõuna kaasa. Selveri köök küll kirjutab info ilusti peale, aga selliseid asju, mida süüa saaks on ikka nii vähe.
Kas te kõik kaalute? Mul oli toidukaal viimati 10a tagasi. Mõtlen küll, et tegelikult peaks ostma, uued on nii nunnud väikesed ja kompaktsed, mahuks igale poole. Panen üsna umbes, kuna ma ju täpselt ei tea, palju kuskil mida on. Kui kindlalt ei tea, siis panen igaks juhuks rohkem.

Tead, see kuivharjamine on kuidagi nii harjumuseks saanud. Inimene on ju harjumuste ori. Nädalavahetustel nühin nii, kuis juhtub. Aga E-R on kindel. Enne duši alla minekut nühin paar minutit üle ja pärast kreemitan. Kui tõesti ei viitsi, siis ei nühi, aga siis kuidagi hakkab südametunnistus piinama. Minu keha ju. See on vähim, mida ma saan teha oma apelsinikoore heaks. Paar minutit päevas. Kui sul probleem, aga motivatsioonist puudus, siis heida korra pilk tuharale ja jooksed harjama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.01

PS! Meelt ei heida ma iial!

Hinges olen sale pekivaba tädi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.16

mina soovitan küll kaalu osta, sest mina kaalun kõike absoluutselt.
Kui panin ka enne midagi umbes siis tegelt ikka paljud asjad läksid väga puusse

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.38

Bubbles- Sinu veale ongi lahendus leitud... Osta omale palun kaal kööki smiling smiley sa võid lausa üllatuda, kui mööda sa silmaga vaatad/möödad... Ise ma panin ilma kaaluta alguses ikka väga puusse omadega smiling smiley
Minu kaal näitab 1g täpsusega ja sedasi kirjutan ka päevikusse üles... Kui ikka on vaja 13g pähklied siis kaalun aga silmaga paneks suurema koguse (100g annab 695kcal, kreeka pähkel). Juba paar grammi ajab kaloreid üle smiling smiley

Isegi mu mees kaalub aga tema lihtsalt huvi pärast, et näha ja oletada, kui palju ta silmaga mööda paneb grinning smiley

Marje- See tõesti disiplineerib (info pakendil)... Ei aja enam midagi sisse, millel pole ifot teda smiling smiley Mina kaaluda viitsin alati aga süda ei luba patustada... Ja kui alguses oled tubli olenud siis hiljem tekib tõesti süümeks... Sest ma ei taha ka nullida juba seda ilusat edu, mis mind saatnud on grinning smiley Päris sarnane mõtlemine meil smiling smiley

Mina kahjuks suvikõrvita fänn pole aga kana ja broileri fileesid söön alati rõõmuga... Selle aasta grillimised on kõik mul möödunud kanaga... Ja ise jumala õnnelik oma otsuse üle...
Millegipärast hakkas hetkel isu kapsa-hakkliha hautise järgi... Tundub, et pean lähemal ajal seda omale valmistama...
Muutsin täna oma eesmärki 5-ga algavaks numbriks... Loodan, et nüüd ka kaal hakkab paremini liikuma... Ei jõua seda kena numbrit juba ära oodata...


Homme hommikuks soovime parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 20.01

Mmm.... kapsahautis! Peab tegema! Jällegi aitäh hea idee eest winking smiley

Mina fännan ka kana grillimist. Sealiha, veis, lammas jne on küll maistavd, kuid mul on pärast alati nii halb raske tunne, et pigem ei hakka seda endale tekitama. Sellest sain juba ammu aru, et kartulit ja liha ei saa koos süüa. Siis on kohe topeltjõulud! Liha kõrvale võtan alati toorsalatit.

Lisaks meeldib mulle väga grillida suvikõrvitsat sojakastmega, paprikat, porgandit ja šampinjone. Šampinjon sinihallitusjuustuga fooliumis grillitult on absoluutne lemmik, aga neid kahjuks ei saa väga lubada sad smiley

Aga olgu. Ostan kaalu. Luban! Kuigi ma olen varem alati ka selleta alla saanud, aga... ehk peaks. Kaotada pole ju midagi. Ja oleks huvitav näha, et kas ja kui palju ma siis olen puusse pannud grinning smiley

5! Imeline number! Kuigi see ei ole mu eesmärk. Samas. Sinu olukorras ilmselt oleks. Mäletan lihtsalt, et mulle heideti juba 61-62 juures aukus põski ette ja öeldi, et rohkem ei peaks. See kõik on nii kauge unistus, mida ei julgegi hellitada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. May 2011, kl 20.50

Londiste - mul on kusjuures homme plaanis kapsa-hakkliha hautis smiling smiley

Bubbles - kui kaal ostetud siis anna teada, et kui palju puusse oled pannud (või ei olegi)

Ootan ka juba ärevusega homset hommikut!!!
Ilusaid numbreid meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. May 2011, kl 21.03

Mina ei oota homset kohe üldse sad smiley Või noh... ootan. Kuna on reede. Ja hirmsasti tahaks laupäeval magada. Kaalu mõttes ei oota...
Olen suutnud oma nädalavahetuse siiani plaanivabana hoida. Olen nii põnevil grinning smiley uskumatu, kui suurt ärevust võib kodune nädalavahetus tekitada. Tahan lihtsalt oma tööga kuidagi joonele saada ja trenni minna ja puhata! Õnneks lubatakse ka mõnusat jalutamise ilma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.06

Tere hommikust, mu lemmik-kaalulangetajad!

Minul täna sama number, mis 2 nädalat tagasi. 69,9.

Ei ole teps mitte rahul. Kui oleks tublim olnud, siis oleksin juba mitu kg eesmärgile lähemal, aga oleks ja poleks on sellised kahtlased vennikesed. Samas vähemalt ei ole 7 (mitte, et sellega ei lohutada tohiks).

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.27

Hei!

Minul täna kirja 68,6. Hea et niigi. Eile hommikul tegi kaal mingeid "trikke" vist. patarei tühi pole ja täna oli kõik tavaline. Eile viskas korra 67 ette. Hõõrusin piltlikult silmi. Aga jah, vähemalt nihkub , natukenegi. Kõik on tore, igatahes ikka edasi.

Bubbles-peaasi, et pole plussi. Muidugi, eks me tahame kiiremini ja kegemini, aga tubli oled!
Ikka edasi.


tervitused teistele sõpradele ja rõõmsate numbriteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.44

Tere hommikust,

Naljakas, et meiel siin duellis see kapsahautis nii isuäratav tundub, et mitmel see kohe plaanis smiling smiley
Aga nüüd siis kaalust... 61,8kg e.langus ainult 200g grinning smiley See on minu kõige väiksem langus selle langetamise ajaloos smiling smiley Aga ma pole üldse kurb ega motivatsiooni kaotanud...
Iga langus on langus ja peaasi, et mitte pluss... Siis oleme jälle sammukese eesmärgile lähemal ja kergem suvi on ootamas...

Nüüd võtame end ilusti kokku ja hakkame tegusi tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. May 2011, kl 10.39

Tervitus!!!

Londiste ka mina sinu asemel poleks kurb!!!
Bubbles tubli, ikkagi nr 6 ees! smiling smiley

Aga minu kaal siis täna 69,2 (-1,1) olen väga rahul.
Pean nüüd samas vaimus jätkama, jõudu!!

Ilusat reedet kõigile ja ilus päike ju väljas!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.11

Mul on ikka ütlemata hea meel, et me siia püsima oleme jäänud. Tea, kas Kyllika ka end veel näole annab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.35

Ja rõõm on ka minu poolne!

Ja Kyllika aaauuuuuuuu....kus sa oled, ootame ka sind siia ikka!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. May 2011, kl 12.01

Soovitan vaadata: [www.flatbellyprogram.com]

ehk keegi teist leiab midagi kasulikku sealt (kõht trimmi ja kasulikud näpunäited)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 20. May 2011, kl 12.17

Kuule, aitäh! Täitsa vahva lehekülg! Uurin õhtul veel. Midagi uut ju otseselt pole, aga sellist süsti on vahepeal vaja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. May 2011, kl 19.59

Just Bubbles tegelt on sealt kõik mis ammu teada, aga vahest peab uuesti endale meelde tuletama.
Inimene kipub ruttu unustama selliseid pisiasju.

Ilusat nädalavahetust meile, kaunitarid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.02

no tere, tere,

olen ikka olemas ja mõttes teiega, väga töine nädal oli ja kohe kaaluga kõik korrast ära, ebaregulaarne söömine jne. niisiis kaal on jälle 69,2, seega +. õnneks pole 7 ees, luban end kokku võtta järgmisel nädalal, sest teie olete kõik nii tublid, ma ei saa ju alla anda,

päikest nädalavahetuseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 21. May 2011, kl 10.18

mul viimasel ajal koguaeg valgud nii lõhki. Kuidas teil?

Ja palju teil on kcal-eid üheks päevaks? mul on 1445

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 21. May 2011, kl 14.22

Hei!

Minu kalorinorm on 1396. Tegelikult on rohkem, aga ma olen pannud nii, nagu ei teeks ühtegi trenni. Tean, et kipun lõhki minema. See distiplineerib mind nats rohkem. Muidu peaks mul olema u sama. 1450 vms.

Täna on esimene päev, kui mul on toitumine tasakaalus! Panin kirja kõik, mida ma veel süüa plaanin ja tasakaal. Uskumatu! Ilmselt sellest, et sõin hommikul omletti ja vahepeal jäätist. Sain rasvad paika. Ja nüüd hakkan kohe kapsast hautise jaoks hakkima winking smiley

Valgud on ka mul üle. Kogu aeg. Ma ammu juba ei põe selle pärast. Vaatan, et jääks 100% raamesse. Rasvad on mul alati kõvasti madalamad, kui peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. May 2011, kl 08.22

Hommikust,

Minul ka valgud ikka sajaga lõhki ja ei muretse ka sellepürats eriti grinning smiley Peaasi, et mu kõht täis oleks... Muutsin oma kalori normi ka nüüd väiksemaks... 1412kalorit on hetkel päevas mul smiling smiley Loodan, et kaal ikka liigub ilusti nüüd edasi ja mitte ei jää seisma... Ta mul hetkel täpselt sama, mis reede hommikul oli ... Ma olen sellega vist juba harjunud, et kaal mul nahaalselt seisab peale reedet smiling smiley Eile siis ei olnud ma üldse kodus... Öösel magasin vähe ja siis tuli idee minne Türile sõpradele külla... Mõeldud-tehtud ja söömine oli jälle väga kaootiline... Õnneks ma tean ise, et miks mu kaal seisab...

Aga teile paid ja ma panen varsti tabeli ka siia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. May 2011, kl 09.04

Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika.....Marje
Pikkus.........164cm.....169............165.................164..........160
Algkaal........74,3........71,2............71...................71............70.5
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5...........70.5
25.Märts.......72,6........70,1...........69..................69,5...........69.9
01.Aprill........71,7.......70,9.............68,2..............70..............68.9
08.Aprill........70,7.......71,1............67,3...............70,1...........
15.Aprill........69.8.......70...............66,3...............70.8...........70.4
22.Aprill........69.5..........................65.6...............69.7...........70.7
29.Aprill........69.4.......71.1.............64.3...............69.6...........
06.Mai............69.2......69.9..............63.2..............69.3...........
13.Mai............69.........69.4..............62................68.9...........70.3
20.Mai............68.6.......69.9..............61.8..............69.2...........69.2

Sel Nädalal...-400g......+500g............-200g..........-700g......-1100g

Kokku...........-5,7kg........-1.3kg...........-9.2kg.......-2,8kg.......-1,3kg


Meil jälle nii ilus ja mõnus tabel kohe...
Ma loodan, et saan ka kaalul reedeks jälle suurema miinuse, kui sellel nädalal... Lootus sureb ju viimasena...
Ja Marje- jaga meiega nippe, et kuidas sa nädalaga nii ilusa languse saavutasid? Kas jõid/sõid kuidagi teisiti?
Loodame siis järgmisest reedest ka ilusaid numbreid kõigil näha...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 22.05.2011 09.04.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.