Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.48

Hei!

Aitäh, Londiste!


Uu, kadunud hinged, astuge ikka ligi. Ükskõik, mis teil seal siis toimub. Parem tõega silmitsi.
Peituda pole enda eest tegelikult kuhugi.
Ja meie ju ikka toetame.
Mul oli kah nö. raske nädalavahetus, külalised jne. Midagi hullu kah polnud, aga langust kah pole.
Nüüd mõtlesin, et annan tuld.

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 25. April 2011, kl 12.47

Hei hei!

Olin Tallinnast ära ja lubasin endale, et enne esmaspäeva netti ei tule. See polnud väga raske, ausalt öeldes ei kutsunudki üldse kuskile meili vaatama vms. Korralik puhkus.
Ja söödud sai ka korralikult. Tänaseks keerasin endale lõunaks mõnuga juurikaid kaasa ja õhtuks ka midagi kerget. Ega nüüd päris nälgima ei saa hakata, aga tasa peab asja tegema.
Reedel esitan jälle oma numbri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 25. April 2011, kl 16.18

Nii tore, et Bubbles sa ikka olemas oled smiling smiley

Mina olen jälle alla võtnud... Nüüd täna hommikul olin tsipake alla 65-kilo... Lahe smiling smiley
Ma oodan, et reedeks suudan ikka hoida seda ja siis olengi jälle ühe eesmärgi täitnud... Ja siis sean sammud juba 61kilo poole smiling smiley

Mul on selline võitja tunne kohe... Et kui ma teen siis ma ka suudan...
Täna võtsin 3,5h päikest... Selg punane aga ise nii õnnelik... Oleks vist kauemgi võtnud aga tekkis hirm, et võin päris ära põleda... Ja meil alles Aprill...

Mar ja Bubbles- Teete natsa rohkem trenni ja olete selle nädalavahetuse oma tagumikult ja kintsudelt maha raputanud smiling smiley Olge tublid...

Ma nüüd sööma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.05

Bubbles- Kas sa oled meil juba 3-mes duellis? Kas see teine millega sa liitusid, vajus ka juba ära? Ma loodan, et nüüd see jääb sul pidama smiling smiley

Kuidas teil kaal langeb... Mul ikka ilusti ja aktiivselt... Kõik tundub aina positiivsem ja parem...
Täna siis jalutasin 20km smiling smiley Ise olen uhke enda üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.20

Hei! Jah, see teine on ka siuke, et kord nädalas keegi kirjutab. Ise olin nüüd ka tükk aega ära ja praegu kodus tõbikoll, aga püüan siin ikka aktiivsemalt käia. Saab hoogu juurde.
Täna ravin kodus ja püüan homseks tööle tagasi jõuda. Trenni pole juba nädal aega nüüd jõudnud. Masendav.
20km on ikka eriti muljetavaldav. Kus nii suure tiiruga käiakse grinning smiley uskumatu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.54

Hommik daamid!

Minul on ilmselt kaal katki läinud või siis mingi muu jama, olen sel nädalal ÜLItubli olnud, hilised söömised ära jätnud ja punkte pole üle söönud, kuid kaal on viiendat päeva täpselt sama. Teisest küljest ei ole ma ka trenni jõudnud... Ja see ilmselt kohe mõjutabki. Igatahes täna mul välja käia väga kole 71,1...
Nii palju siis sellest 6-st, mis juba mitu nädalat tagasi nii nii lähedal oli sad smiley

Päikeselist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.30

Hommikust,

Ära muretse Bubbles, ma arvan, et sul ongi see trenni asi... Keha pole vist harjunud, et sa nüüd nii tubli oled ja järgmisel nädalal näitab ilusat numbrit smiling smiley

Minu kaal näitas hommikul 64,3 ehk olen siis kaotanud nädalaga -1,3kg smiling smiley Ei tea isegi, et kuidas nüüd nii suur miinus nädalaga... Teinud olen kõike nii nagu ennemgi... Mul ei ole muidugi selle miinuse vastu midagi aga ikkagi nii palju korraga smiling smiley

Päikest lillekesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.24

Hei!


Kuigi mul näitas vahepeal juba uut numbrit jätan täna kirja 69,4.Trenni pole üldse võimalik olnud teha, seega arvan, et tulemus on normaalne.


Londiste, fantast, pole sõnu!
Bubbles, kui ise tead, et oled "korralik", siis küll ta ükskord jah langema hakkab. Nii et nagu mul, seisab, kui trenni teha ei saa.


Tervitused teistelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.43

Olen kadedusest roheline selle londiga tegelase peale grinning smiley

Mul lihtsalt ei ole aega liigutada. Tööpäevad on viimasel ajal olnud üsna sellised 7.30 - 22 ja kui ma vahepeal trennis käiksin, siis tähendaks see südaööni töötamist ja graafikust mahajäämist.
Olen hammustanud tunduvalt suurema tüki, kui närida suudan. Ega üle oma varju hüpata pole mõtet.

See vastab ikka tõele, et pigem süüa rohkem ja liigutada rohkem, kui süüa vähem ja mitte liigutada. Kohe annab tunda tõesti. Kui oleksin oma tubliduse juures trenni teinud, siis oleks kindlasti miinus. Kurb on see, et kohale hakkab jõudma arusaam, et eelmise aasta suveriided mulle seekord selga ei lähe... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 29. April 2011, kl 10.02

Bubbles, loodetavasti ei nukrutse sa seal väga. Kindlasti oleks ühest küljest lihtsam kui saaks nö. vabalt teha kõike , et siis aega saaks ise vabalt kasutada. Aga kui on nii, siis on. Olen ise leidnud, et põhiline on rajal püsida, st. kõikumisi ikka on, kui ei saa alati kõike jälgida, nt. liikumist ja tööpinget, aga peaasi, et see kõikumine väga plussi ei kaldu. See peaks olema juba punane tuli, siis ei ole tõesti ühel hetkel muud, kui et...ups, kust need kilod tulid. Ja sellepärast on minu meelest ikka super siinne keskond, mind see alateadlikult, tunnen, küll lisaks enda motivatsioonile , distsiplineerib.
Nii, et püsime teel.
Oleme ka üksteise jaoks olemas. Eks igal ühel on neid hetki, kui on vaja toetuda, kasvõi teiste edule. Ehk siis näha, et on võimalik.

Jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 29. April 2011, kl 19.52

oh, jah kaal 69,6, langus ainult 100 g, aru ma ei saa, kuidas sa Londiste ikka nii hästi alla võtad. sina oledki meie eeskuju, hea et sa olemas oled, meie ülejäänud tammume sinu sabas väikeste sammukestega, muidu kaoks vist üldse motivatsioon, kui ei näeks ees sinusugust eeskuju. ega ma muidugi pole ka suur trennitaja, aiatöö on viimasel ajal ainuke sport,

parimat teile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 01. May 2011, kl 20.34

Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika.....Marje
Pikkus.........164cm.....169............165.................164............160
Algkaal........74,3.......71,2.............71...................71...............70.5
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5..........70,5
25.Märts.......72,6.........70,1............69..................69,5...........69,9
01.Aprill........71,7.......70,9.............68,2..............70................68.9
08.Aprill........70,7.......71,1............67,3..............70,1
15.Aprill........69.8.......70...............66,3..............70.8.............70.4
22.Aprill........69.5..........................65.6..............69.7............70.7
29.Aprill........69.4.......71.1...............64.3...............69.6...............
Sel Nädalal...-100g........+1100...........-1300g...........-100g................
Kokku...........-4,9kg....-0.1kg.............-6,7kg..........-1,4kg..........+0,2kg.

Tundub, et meid on jäänud järgi ainult 4-tk. Aga eks peame nüüd siis reiti tulid ja korralikud olema...
Loodan, et sellel reedel saame kõik ikka ilusad miinused...

Ütlen teile ka, et minu uueks eesmärgiks on saada 27.Mai 61kg... Teen kõik mis suudan ja loodan, et saavutan ka smiling smiley Mul on tasakene liikudes mõnusam langetada... Siis sean uue eesmärgi ning üritan jälle seda alistada...

Olge tublid ja lahjasid toite teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 02. May 2011, kl 07.27

Hommik!

No nii, minu kaal on ametlikult otsad andnud. Kui ikka seitsmes päev TÄPSELT sama number, siis on asi eriti kahtlane. Kahjuks aga ei kujuta ette, kas jõuan sel nädalal kuskile poodi uut soetama minna. Eks tammun vana peal edasi ja vaatan seda koledat numbrit. Esimesel võimalusel lähen uue järele. Nii ikka ei saa, kui pole aimugi, mis tegelikult toimub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.01

Bubbles- ei pea olema kaal otsa saanud... Kui igal hommikul on sama number siis võib su keha hoida end sellises faasis... Las keegi teine kaalub end ka siis saad teada, et kas kõik korras või mitte...

Loodan, et kõik laabub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.35

Hei!

Kirjutan kah vahepeal. Tundub, et meid jah väheks jäänud, aga peame vastu. Ehk tuleb mõni olija veel tagasi, siis on koht kuhu tulla olemas smiling smiley
Endal on juba veidi tüütu, tammun koha peal ja vahel siia sinna tagasi kah. Tervis pole kiita ja trenni ei saa teha, aga noh. Peab sellegagi rahul olema , mis on. Loodan, et saan jälle liikuma. Märkasin, et jälle va vana mugavus tahab ligi hiilida. Kutsun ennast korrale. Ei taha enam vana elu smiling smiley
Tahaks kah kuhugi jõuda. Londiste eeskujul paneks kah väikese eesmärgi. Mai lõpuks jõuda 66-ni. Kuigi jah, praegust tempot vaadates üsna suurejooneline eesmärk. aga kui ei proovi, siis ju ei saagi teada.


Rõõmsat liikumist igas mõttes ja positiivses suunas

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.17

Mul siin ka kaal seisi mõned päevad aga nüüd hakkas jälle liikuma... Näitas hommikul mulle väga ilusaid numbreid ja lubab reedeks jälle mõnusat langust smiling smiley

Mar- loodan, et saad ka seimisest kaaluga üle ja et langus ikka tuleks...Ja vanal elul ei tohi lasta tasakesi kohale hiilida... See elu on suletud ring ju... Pead olema tugev, sest sa oled juba nii palju saavutanud ja oleks päris kurb, kui sa selle toitu (mitte tervisliku) pärast kaotad...
Ma hoian pöidlaid sulle ja toetan sind, nagu saan...

Ja need pisikesed eesmärgid on mõnusad... Kui sa näed, et kohe-kohe on käeas tulemus siis paneb sind rohkem mõtlema ja pingutama grinning smiley Ja ei lase kõigel suvalisel leida teed sinu suhu grinning smiley

Ma ka veel arvan ja loodan, et meie kadunud hinged tagasi tee leiavad ... Ja, kui nad näevad, et siin ikka elu toimub ja kaalu langetatakse, siis tulevad tagasi... Meie ju kedagi välja ei saada...

Edukat langust meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 03. May 2011, kl 09.20

Tundub, et kaal siiski ei olnud katki, sest täna oli number teine. Mitu grammi väiksem kohe, mis on hästi kummaline, sest täna on just see üks päev kuus, kui mul alati kaal tõuseb. Selle naiste-aja teine päev on mul alati kilo juures olnud ja nüüd järsku väiksem. Vaatame, mis homne toob. Ma ei ole veel alla andnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 03. May 2011, kl 09.21

Ja muuseas... Ka mu kolmas duell on surnud grinning smiley Teie siin olete kõige püsivamaks jäänud. Mu esimene duell ja nagu näha, siis ka parim smiling smiley arvan, et ma ei viitsigi enam mujale kirjutama hakata. Pole aega ka olnud. Kui keegi teine ei motiveeri, siis londipreili ikka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 03. May 2011, kl 10.10

Oi kui tubli sa oled, et kaal on liikuma hakanud... Ja, kui täna on tavaliselt see päev kus kaal tõuseb ning sul langenud... Siis võib reedeks see number veel väiksem olla... Oi, ma hoian sulle pöidlaid, et see nii läheks...

Sul nende teiste duellidega ei ole tõesti õnnestunud... Tore, et saan sind kuidagi motiveerida.. Seda on rõõm kuulda... Aitäh grinning smiley

Kõigile palju indu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. May 2011, kl 07.14

Hommik!
No loodame smiling smiley mul on neid tõuse ja languseid nii palju olnud, et hetkel liiga palju enam loota ei julge. See 70 on mu valupunkt. Sinna jõuan, sellest alla mitte, alati on kohe tõusma hakanud. Mu suurim vaenlane. Hetkel tunnen, et kui lööks see 6 juba ette, siis oleks n-ö mäel. Noh, mitte, et siis kõik korras oleksgrinning smiley aga siis oleks nagu see üks verstapost läbitud, mis mul juba 2 kuud ei õnnestu kuidagi.
Täna on nii käkk ilm sad smiley millal ometi juba soojaks läheb? Ainus hea vihma juures on see, et peseb nats talvist tolmu maha ja lööb värskema korra üle, ehk siis läheb ka kiiremini roheliseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. May 2011, kl 13.00

Hei!

ma siin mõtlesin, et, Londiste, äkki kirjutad oma päevadest. Palju sul kalorinorm on ja kui palju liigud jne.
Mul siin kaal ju algusest liikunud küll, aga hetkel on selline väike mõõn. Ei ole tõusu, aga mingit langemist kah pole. Liikuda ei saa hästi, töö tõttu.
Seetõttu niisama hea teiste kogemusi kuulda.


tervitused
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.50

Ma ei teagi nagu mida kirjutada...

Ärkan tavaliselt kella 8:20 ajal, teen kohvi ja vaatan telekat/olen netis... Kui on trenn siis teen selle tavalislt kella 10-ajal... Aga mõnikord ka õhtul... Oleneb tahtmisest ja tegemistest... siis söön hommikust kell 11:30 , lõuna kell 15:30 või 16:00 ja õhtust söön kella 18-19 ajal..
Ja kuna ma tööl ei käis siis teen mida tahan...
Kui tööl käisin siis ei olnud kaaluga kunagi muret ja probleeme... Kuna suitsetamise jätsin ka natuke ennem maha, kui töölt ära tulin siis sellepärast ka kaal tõusis...

Kodus olles on raske see, et külmik ja toit on alati olemas... Ja peab end jälgima alati, et ei ampsaks midagi, mis pole plaanis smiling smiley

Minu BAV on 1440. Päevas söön 1490 kalorit, trenniks olen märkinud 1-3x nädalas, kuigi päriselt teen 5-6-päeva crosstrainerit ja mõnikord jalutan... Kui soojemaks läheb saan ka tihedamalt rullikatega sõitma minna... Vett joon päevas 2-2,5 liitrit ja peale 19:00 enam ei söö...

Kalorid söön ilusti täis, ning trenni kaloreid kaaluabisse ei märgi, sest siis ei ole võimalust neid tagasi süüa... Tasakaalu pole veel kordagi saavutanud ja ei ole ka tõsiselt seda üritanud, sest kaal langeb ikka edasi...
Aga väga tähtis, et kaloreid ei ületaks... Sest alla võtta saab ju ainult siis, kui sööd vähem, kui kulutad...
Ma olen ületanud ainult ühel korral, läksin peole (ja olin juba nädala algusest sellega arvestanud) ning arvestanud olin palju hullemaga... Läks ainult max300-400kalorit üle normi smiling smiley

Ma kuulan oma keha ka, kui ta ikka ei taha trenni teha siis olen jätnud ka 3-päevase vahe, ning siis uuesti edasi treeninud... Viimati puhaksin trennist 3-päeva (Sellel laupäeval-pühapäeval ja ka esmaspäeval).
Aga arvan, et kui ma ei saaks trenni teha siis vähendaksin oma kalorite kogust... Ja sööksin ainult BAV'i või natsa vähem...

Kui käin jalutamas siis kasutan sammulugejat (muidu päevadel mitte kunagi), et teaks palju kõndisin ja sunnib rohkem liikuma ning märgin trennid kõik saidile Heiaheia.com (treeningutel on seal hea silma peal hoida). Osad siin kaaluabis märgivad trenniks ka selle sammulugeja loetud tavalied päevased sammud (siis saavad ju rohkem süüa grinning smiley)... Ning siis imestavad, et kaal ei liigu... Ennem alla võtmist ju liikusime ka lihtsalt kodus ja poodi jne. Aga osad ei taha seda mõitsa... Ning need triikimiste ja koristamiste kalorid... Ei tea, et miks kaaluabi need siis rahvale õrritamiseks on pannud...

Need minu tegemised smiling smiley Muidu siblin palju ringi ja kohtun sõpradega, pildistan, kui viitsimist on, loen raamatuid, elan mõnusalt...

Loodan, et aitab sind kuidagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 04. May 2011, kl 18.23

tere,

sa Londiste elad nagu Inglise kununganna smiling smiley, tööl ei pea käima, teed päeval mis tahad ja kaal on ka tip top, ideaalne elu, kadedaks teeb kohe. aga kindlasti on üheks nipiks mis kaalu langetab ka rohke vee joomine, olen ka täheldanud, et kui olen nats kaloreid üle söönud, siis kohe joon kasvõi liitri peale ja mu arust tulevad siis need kalorid ka kiiremini välja enne kui jõuavad ladestuda kuhugi. viimasel ajal on jälle tekkinud magusaisu, täna sõin ühe väikese geiša ära. aga muidu on tuju hea ja usun, et tasapisi ka kaal langeb, mitte küll nii hästi kui Londistel, aga ikka langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. May 2011, kl 10.22

Aga arvake ära, kes/mis mul täna kaalu peal oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 05. May 2011, kl 11.49

Ma südamest loodan, et 69.9 või vähem smiling smiley

Kui jah, siis Palju-palju õnne... Mul on su pärast nii hea meel kohe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.12

just seesama grinning smiley 69,9... küll vaid 100g ohtlikust piirist alla ja seda tänu sellele, et tõesti tegin eile väga väikse õhtusöögi. Olin nii õnnelik... ja loodan,e t see 7 enam KUNAGI tagasi ei tule smiling smiley vaatame, mis homme saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.17

Hommik!

Minul siis täna number 69,9. Lootsin küll veel alla saada 100-200g, aga mis seal ikka smiling smiley Nädala lõikes tervislik langus. Püüan seda nüüd väga väga hoida. Õnneks on viimasel ajal magusaisu üsna kadunud. Šokolaadide ja kommise suhtes, küll aga on koorejäätis üsna teema. Peaaegu iga päev olen söönud, kuulan keha ja tunnen, et on vaja confused smiley Kaloreid annab see suur eriti rammus koorejäätis üllatavalt vähe. Ma kogu aeg vältisin seda arvates, et mingi eriti hull rammus värk, aga pole midagi. Suures jäätises 270 ckal, nii et täitsa vabalt võib olla üks vahepala smiling smiley
Ja puuviljad on mul viimasel ajal teema. Mitu nädalat. Meeletu apelsini isu pidevalt.
Kummaline, kuidas isud tulevad ja lähevad smiling smiley

kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.55

Mul on su üle väga uhke tunne, et oled nüüd maagilise 70-ne piiri ületanud...

Ole tubli ja ära enam seda tagasi lase... Sest siit on juba kergem edasi minna...

Isud on tõesti imelikud asjad... Minul hetkel mingi värske kurgi maania... Pean saama lõunaks pihvi/süldi kõrvale kurki süüa... Ja nii igal päeval, täna juba ootan, et jälle kurki saaks süüa grinning smiley

Endal on kaalu rindel selline uudis, et olen 63,2kg e. miinus on see nädal -1.1kg grinning smiley

Järgmist nädalat kohe kardan, sest mingi kummaline tunne on see, et siis enam kaal liikuda ei taha... Aga loodame parimat smiling smiley
Tabeli teen ma Pühapäeval, sest lähen täna Pärnusse ja tulen pühapäeval... Pean olema kindel ja loodan, et kaal jääb püsima või siis langeb edasi...

Kõigile ilusat miinust smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 06.05.2011 07.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.09

Super! Kujutan ette, milline sale piiga Sa juba oled winking smiley

värske kurk on ka mul iga päev menüüs. Hommikul võileiva kõrvale, lõuna kõrvale. Kirsstomatiga samamoodi. Stockis oli just hea ales (53 vms senti karp), ostsin kohe mitmeks päevaks tompsid ette ära grinning smiley
Mul on hetkel tõesti hea tunne. Mu piiripealsed-almost-skinny-jeansid läksid täna täitsa mõnusalt jalga ja pelmeen ei ripu üle ääre. Ja kuigi täna õhtul tuleb sõbrantsiga istumine ja sushi-õhtu (ja ma tean, et enne 21-22 me sööma ei hakka), siis püüan siiski esmaspäevaks vähemaks saada smiling smiley
Ma olen oma utoopilisest 60 kg unistusest natuke loobunud. Hetkel mõtlen, et kui juuli keskpaigaks oleks 64-65, siis ma oleksin tegelikult juba rahul. Kuigi unistusi tuleks ikka kõrgemaid püstitada. Aga ma võtan vaikselt. Vaatame, mis saab. Ja mida soojemaks läheb, seda rohkem on ka liigutamist. Mul vähemalt. Usun, et langusele aitas kaasa ka see, et olen see nädal töölt jala koju läinud ja pärast pargis koeraga suure tiiru teinud.

Mõnusat Pärnut Sulle! Kas tuleb spa-weekend smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. May 2011, kl 18.13

Hei!


Kah lõpuks arvuti ligi. Mul kirja 69,2.


Head õhtut ja edu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.