Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.14

Hommikust,

trummide põrinal teatan, et kaal on täpselt 62kg ... Jipiii.... Kaal seisis nii nahaalselt aga nüüd jälle korralik miinus (-1,2kg) smiling smiley
Võib öelda, et on olnud korralik nädal...

Täna Lätti sõit ja loodan, et ma seda ilusat seal ära ei riku smiling smiley


Loodan, et teil ka tulevad ilusad miinused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.58

Hei!

Minul kirja 69,0.
Tasa ja targu smiling smiley


Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.03

Hommik!

Mul ei ole üldse nii ilus miinus, kui oleks lootnud. Tahtsin ikka kaheksa ära näha, aga... Mis seal ikka. Arvestades seda, et pole nii palju trenninud, kui plaanisin ja iga päev jäätist söönud, siis päris okei.
-500g. Ehk siis 69,4 täna.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Bubbles 13.05.2011 08.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.10

yes, kaal 68,9, tasa sõuad kaugele jõuad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 13. May 2011, kl 11.48

Minu kaal siis 70,3 lootsin et oleks ikka 6 ees, et ei rikuks tabelit ära. Teil ju kõigil 6 ees ja tundub et Londistel varsti hoopis 5 ees smiling smiley
Aga usun et järgmine nädal on ikka 6. Arvestades seda et u3 nädalat lasin käest ära, siis täitsa ok.

Mina tegin ka eile õhtul lavašikrõpse, panin peale õhukese kihi toorjuustu ja siis basiilikut(kuivatatud) ja sidrunipipart veits. Nii head olid, et kohe said otsa, mehele ka väga meeldisid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. May 2011, kl 15.16

Hei!

Oi kui vahva. Kõigil miinused! Küll me ikka oleme tublid.
Londiste, sinu spurdid on ikka hämmastavad.
Marje, Sa oled ju 6-le nii lähedal. Usun, et see motiveerib kõvasti. Mind küll motiveeris ja kohe üldse enam ei tahtnud 7-t näha.
Ootame põnevusega, millal Sul number vahetub smiling smiley
Ise ootan kah numbri vahetust.
Õnnitlused, Kyllika!!! Küll see 8 ka pidama jääb,kui mitte täna siis mõni homme smiling smiley
Bubbles, tore ja tubli oled. Pool kilo on ikka minu 200g kõrval ju palju , poole rohkem, mõtle smiling smiley


Edu kõigile meile ikka jätkuvalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 13. May 2011, kl 18.19

küll inimene võib ikka vahel loll olla nagu mina täna, ise sain nii kena kaalu täna hommikul ja mis ma siis tegin, ei suutnud ahvatlustele alla anda, ostsin poest meekoooki ja sõin ise muidugi pool ära (üle 600 cal) siis veel veerand arbuusi, 2 banaani ja praegu on niiiii raske olla, nii vstik on olle, et ei taha käima ka minna. õnneks on järgmise reedeni veel nädal aega ja püüan edaspidi korralikum olla,

kerget nädalavahetust teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 13. May 2011, kl 19.40

Mina sain just oma sammulugeja kätte ja nüüd siis üritan seda usinalt kasutama hakata, praegu on küll põnev jälgida et kui palju samme siis tuleb

Jõudu kõigile meile ja ärgem siis nädalavahetusel liialt pugigem!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. May 2011, kl 06.31

Hei!

Kyllika, usun, et see sul on üks rõõmukiusatus olnud smiling smiley Aga nüüd vist tunned eriti, et enam ei tahaks seda saavutatut käest lasta. Pole hullu, haara aga jälle motivatsioonist kinni.
Ma kah tahaks seda 8-t näha, no ei näita. Korralik olen olnud ja puha, aga loodan, et ehk vasti, praegu see naiste õnneaeg kah. Aga enesetunne on hea, sest tean, et minu poolt on kõik tehtud, mis võimalik.

Marje- vahva, ma pean kah soetama vist endale. Ja, aitäh hea soovi eest kah, katsun sellest kinni hoida, sünnipäeval olemine tulemas.

Rõõmsat päeva kergemas elus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. May 2011, kl 08.27

Hommikust,
ma nüüd Lätist tagasi, maganud pole juba 27h aga üldiselt on mõnus smiling smiley

Ma ise ka imestan... Seisab mingi 4-päeva ja siis järsku selline ilus spurt 2-he päevaga... Mulle juba meeldib... Ja mudiugi oleks tore see 5 juba kätte saada grinning smiley

Me kõik oleme olnud tublid ja oleme kindlasti ka järgmisel nädalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.23

Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika.....Marje
Pikkus.........164cm.....169............165.................164..........160
Algkaal........74,3........71,2............71...................71............70.5
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5...........70.5
25.Märts.......72,6........70,1...........69..................69,5...........69.9
01.Aprill........71,7.......70,9.............68,2..............70..............68.9
08.Aprill........70,7.......71,1............67,3...............70,1...........
15.Aprill........69.8.......70...............66,3...............70.8...........70.4
22.Aprill........69.5..........................65.6...............69.7...........70.7
29.Aprill........69.4.......71.1.............64.3...............69.6...........
06.Mai............69.2......69.9..............63.2..............69.3...........
13.Mai............69.........69.4..............62................68.9...........70.3

Sel Nädalal...-200g......--500g..........-1200g........-400g........-400g

Kokku...........-5,3kg........-1.8kg...........-9.0kg.......-2,1kg.......-0,2kg


Selline siis meie selle nädala tulemused smiling smiley Tublid oleme, et kõigil on jälle miinus smiling smiley See on ju puhas rõõm...
Loodame, et ka tuleval nädalal saame ilusad miinused ja toitume tervislikult ning kaalu alandavalt...

Ja vb tuleb mõni kadunud lambuke ka tagasi... Ma arvan, et keegi neist ikka loeb meie foorumit ja elab meile kaasa... Ärge kartke tagasi tulla, sest koos saame me kõigega hakkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. May 2011, kl 07.13

Hommik!
Minuga on kindel see, et kui ma siit paar päeva kadunud olen, siis on midagi juhtunud. Ühesõnaga juhtus see, mis ikka. Kuidagi jube paha nädalavahetus oli ja täna hommikul ärgates selline poole maailma vihkamise tunne grinning smiley eelkõige muidugi iseenda peale pahane. Hommikul näitas mul kaal 2,6kg rohkem (!!!) kui reedel. Sellise numbri jaoks oleksin ma pidanud sööma ei-tea-mida. Päris nii see aga polnud, nii et ma olen ikka täielikus hämmingus ja üldse nagu ei ole mõnus päev sad smiley
Ilm asja eriti paremaks ei tee. Vabandused, vabandused... Hommikusest kaalunumbrist on siiani süda nii paha, et ükski amps sisse ei lähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. May 2011, kl 07.31

Hei!

No nii, Bubbles. Nüüd kohe "sarvist". Väike analüüs ja ....edasi. Loodan, et oled seda juba teinud.
Nördimus ehk näitab meile ainult teed, et mida me ei taha. ja on ka motivatsiooniks. No seletada kergem kindlasti. tahan lihtsalt toetada Sind, et see va nördimus Su sisse peasa ei hakkaks tegema.
Ole vapper, Sa saad kindlasti hakkama.
Ise ikka tammun suht väikeste sammudega või seisan, tahaks kah juba alguse moodi lennelda, aga ikka ei saa suuremaid trenne ette võetud. Iga päev on mingi programm ja pole sellist aega. Kui aega on, ootab aed.


Rõõmsat nädalat kõigile.
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 16. May 2011, kl 08.11

Hommikust,

Bubbles- Kas käisid kuskil sõidus?
Mina olin reede hommikust-laupäeva hommikuni läti poole teel ja seal siis tagasi ka... Toitumine üle kalorite ei läinud, vett sain vähe juua ja magamatus võttis oma... Kui reedel olin 62 siis eile (pühapäeval) 63,5kg ja täna juba 62,5 kg... Soovitan palju vett juua ja liigutada end nüüd... Ma loodan, et homme-ülehomme saan on 62kg jälle kätte ja siis veel natuke miinust kuskilt välja võluda grinning smiley Pead oleme järjekindel ja mõtlema, et sa ei ole mitte millestki ilma jäetud... Mina mõtlen nii ja ei tahagi enam sellisied asju... Aga, kui sa mõtled, et ah, ma ei saa seda ning seda süüa... Siis ongi määratud su ettevõtmine luhtuma... Söö kõike aga jälgi kogusied ja, et kalorid üle normi ei läheka smiling smiley Lihtne on mul seda öelda, sest see töötab ka päriselt... Vaata või mind ja minu langusi...
Hoian pöialt, et sa suudaksid seda... Sest oled nii rõõmus aga tagasilöögid on sul ka päris massiivsed smiling smiley Ole tugev ja ära kasuta oma keha prügikastina...

Mar- Issake mida ma annaks, et oleks ka oma aed, et saaks seal kaevata ja rohida... Seegi ju liikumine ja kalorite põletamine... Ma loodan, et saad oma kaalu paisu tagant kätte... Et hakkaks jälle lendama su kaal smiling smiley


Ilusat ja vihmast päeva teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. May 2011, kl 08.22

Sõidus ei käinud, aga oli kohe selline vastik nädalavahetus, et täna täiesti null energiat. Reede-laupäev olid mingid üritused, kaua üleval, hilised ebatervislikud näksimised, veini voolas ojadena ja magamised poole päevani...

Õnneks järgmiseks nädalavahetuseks mul plaane pole ja püüan seda ka nii hoida. Et saaks mõistlikul ajal tuttu minna, vara ärgata, trenni minna jne. Nüüd pole tõesti muud kui rohkelt vett kaanida ja õhtul raudselt trenni. Loodan, et see tänane kohutav pluss oli mul ka eilsest hilisest õhtusöögist ja homseks läinud. Vaatame siis...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. May 2011, kl 11.19

AGA eile õhtul tegin suure potitäie ühepajatoitu, mida jätkub nüüd kohe kaheks-kolmeks päevaks tööle kaasa võtta. Lihatükid nokkisin enda omast välja ja igapäevaseks muutunud jäätisest tuleb mõneks ajaks loobuda. Usun, et saan üsna ruttu rajale tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 16. May 2011, kl 17.34

Bubbles see on täitsa tuttav asi, tänu sellele olin mina ju vahepeal siit kadunud. Aga põhiline, et sa ei kao!!!! Mulle on küll energiat juurde andnud et teie siin olete ja toetate, isegi see et olin 2-3 nädalat eemal võeti mind ju rõõmuga nö tagasi smiling smiley

Aga mina olen ikka väga hoos oma sammulugejaga smiling smiley
Eile kell 22.30 ei olnud mul 10 000 sammu koos, niisiis tõmbasin tossud jalga ja läksin õue ning 10 000 sammu sai edukalt ületatud.
Ja nüüd hoolimatta sombusest ilmast lähen ka kohe kohe kõndima oma sammukesi täis. Mõnus hasart on sees praegu, loodan et see pole lihtsalt alguse asi. Tegelt 10000-15000 sammu pole üldsegi nii raske täis saada- nii et soovitan kõigile: Käige jala!!!

Päikest südameisse!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. May 2011, kl 18.55

Marje, kui pikalt kõnnid? Mul ei ole aimugi, kui palju 10 000 olla võiks. Keskmsies kõnnitempos tund, kaks, kolm?
Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 16. May 2011, kl 19.13

Bubbles,
ära muretse, alati ei ole kasulik end iga päev kaaluda, õige kaalu saad ikka nädalas korra samal ajal kaaludes. Mul on ka nii, et vahepeal näitab kaal hoopis teisi numbreid, aga õige tulemuse saad ikka reede hommikul kaaludes. organism on üks keeruline värk ja kõik on kinni kahe kõrva vahel ehk mõtlemises, lase mõte vabaks ja nagu Londiste ütles- söö kõike mida tahad, aga jälgi kaloreid, peaasi, et mõtle positiivselt, ära tuju langeda lase. meil on ju hea eeskuju ees- Londiste, kes suudab kaalu langetada lausa kilode kaupa, meie oleme tal sabas oma paarisajaste grammiste langustega, aga jonni me ei jäta,

pea püsti!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 16. May 2011, kl 22.36

Et 10 000 sammu saada siis tuleb umbes käia 1,5 tundi, aga oleneb mis elu tempo on. Mina olen kodune ja ei liigu muidu eriti, kui on liikuv või püsti jala töö siis saab rutemini täis selle. ja mina olen ikka suht rahulikult käinud, nii et päris hingeldama ei võtaks. See on umbes siis 5-6 km. Need andmed on siis minu sammulugeja järgi.
Sammulugeja tuleb algul enda järgi seadistada oma sammu pikkuse järgi.

Ja söögi suhtes on mul sama arvamus, et söö kõike, aga mõistlikud kogused!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. May 2011, kl 07.28

Hommik!

Tore! Arvestades, et käin kaks korda päevas pontuga jalutamas (hommikul lühemalt, õhtul pikemalt) ja jalutan kaks korda päevas 10min trammipeatuse ja kodu vahet pluss muud käimised... Tuleb umbes kokku küll. Pluss trenn ka veel.
Ikka ei ole suutnud end kätte võtta ja jala tööle tulla. Täna oli jälle nii vastikult külm. Ja suure trennikotiga ei ole see eriti mõnus ka muidugu. Kannan kogu aeg paremal õlal kotti ja tunnen, kuidas õlale-kaelale-seljale vahel liiga teeb.
Aga jah, täna oli juba palju ilusam number kui eile. Mina kohe pean end iga päev kaaluma, sest muidu läheks asi täiesti käest ära. Mul peab see number kogu aeg peas trummeldama. Kuigi tõsi, vahel on nii tüütu. Sest 90% ajast mõtlen ma söömisele ja kaalule. Ja ma ausalt arvan, et mul on mingisugune omamoodi haigus. Mitte, et ma end õigustada üritaks. Absoluutselt mitte.
Juhtusin hiljuti mingit dokumentaali nägema toitumisest, kus tugevalt ülekaalulised inimesed rääkidis oma argimuredest. Vaatasin ja mõtlesin, et appi kui jube... Ja siis taipasin ühel hetkel, et aga ma ju ise mõtlen ka ainult ühest asjast. Kogu aeg. Kogu elu keerleb mul selle ümber, et mida õhtul sööks või lõunaks ja kui ma nüüd selle asja ära teen, siis luban endale seda või teist ja kui kell saab nii palju, siis saab seda.
Rääkisin sellest hiljuti emaga, kes on ka ainus inimene, kellele ma julgen seda rääkida. Oma sõprade hulgas ei oleks mul ilmselt kedagi, kes sellest aru saaks. Ja elukaaslane on siuke hambaork, et tema ammugi mitte grinning smiley Kuna ema ka pärast minu sündi võitles kaaluga, siis oli mul hea meel kuulda, et tal oli sama probleem. Ma ei olegi ainus. Ja lohutav oli ka see, et nüüd pole tal juba ammu nii. Hoiab kaalu juba üle 20 aasta. Vahel kilo-kaks juurde ja siis jälle paar maha.
Oehh... Kukkusin lobisema smiling smiley

Eile tegin üle pika aja jälle lavaširulli. Olen vist selle lainel tagasi. Kohutavalt mõnus kerge õhtune amps on see ikka smiling smiley Läheb täna jälle ma usun.

Päikest südamesse, sõbrad! Ja tuleks see suvi juba...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. May 2011, kl 07.54

Lugesin, Bubbles Su kirjutatut ja tundsin enda ära. Olen ise ka aastaid olnud oma mõtetes kogu aeg nö. hädas oma kaaluga, see tähendab pole rahul ja siis mõtted lähevad kogu aeg sellele.
Aga nüüd,üllatus üllatus, esimestest kaaluabisse tuleku päevadest on hinges rahu, selline kindel ja usaldav tunne. See tähendab, et sain aru, et esialgu küll siinses keskonnas, aga ju see juba ka mingi süsteemi ja teadmise endasse istutab, on turvaline. Minule ja mu langevale kaalule. Ja siiani on nii, et ma ei mõtle eriti enam pidevalt sellele teemale. Üritan ette planeerida ja kui ei õnnestu, siis võtan mõned abinõud kasutusele.
Loodan, et Sinagi leiad selle mooduse , kuidas ennast sisemiselt hästi tunda. Juba see on oluline, et Sa sellest, mis häirib, räägid ja selle välja ütled. Siis on võimalik ka hakata midagi lahendama.
Õnnestumisi!


Rõõmsat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. May 2011, kl 10.15

Hommikust,

Ma just lõpetasin crosstraineri piinamise ja tänane trenn juba tehtud smiling smiley Minagi pole veel reedest kaalu kätte saanud, aga teen kõik, et reedeks oleks mul ees 61-kopikatega (61,9) teeks mind ka õnnelikuks grinning smiley
Ootan juba nii õhtust kinno minekut, sest täna näeb 4-ndat osa Kariibimere Piraatidest… Loodan, et Johnny Depp teeb jälle supper esitluse… Ta on lihtsalt üks geniaalsemaid näitlejaid grinning smiley Motivatsiooni on mul ikka veel tublisti, kaduma ei ole läinud… Mingi hämmastav jõud on blogide lugemises/kommenteerimises/ jai se kirjutades…

Marje- Mul ka sammulugeja… Ning paneb liikuma küll… See on hea uudis, et sa veel õhtul hilja lähed ja teed oma trevisele head, et oma 10000 sammu kokku saada… Seda on room kohe lugeda…
Mina käin ka rahulikus/keskmises tempos… 7300-7700 sammu käin 1-tunniga… ISe olen selle tempoga rahul ja minu kehale sobib grinning smiley

Kyllika- Kui mina end iga päev ei kaaluks siis ei oleks ma juba nii palju ka kaalu langetanud… See disiplineerib väga kõvasti ja sa juba hommikul aimad, et mis numbrit kaal võib sulle näidata… Ja, kui on ka pluss siis ma tean, et kas õhtusest söögist/joogist jne. Ja see ei tekita halbu emotsioone… Kui tead, et oled tubli ja korralik siis küll see kaal ka liigub… Ja tõsi on tõesti see, et kaloreid ei tohi päevas ületada… Selle järgi elan ka mina grinning smiley

Bubbles- Mina molten toidust nii ja naa … Mõnikord ei jõua lõunat ära oodata ja kõht annab kõvasti märku… Teisel korral tuleb lõuna juba liiga kiiresti… Aga paanilist mõtlemist ei ole… Poes jälgin väga hoolikalt pakendeid ja neid tooteid, kui infot peal ei ole (ja netist ei saa) ma jätan poodi/turule smiling smiley Õhtuti molten järgmise päeva toiduele, et teaksin kuidas ja mida süüa… Ma söögile ei mõtle paaniliselt aga kaalule küll… Sest suveks tahan olla ilus ja sale… Ja seegi disiplineerib olemast tubli ja jälgima plaani… Kuigi saan väga tihedalt komplimente siis ise tunnen, et saan veel väga palju enda jaoks ära teha, et ma ka ise rahul oleksin…
Mmmm- lavaśirull… Seda ma ikka tänu sinule ja sinu retsepti jagamisele soon suht tihedalt … Aitäh sulle grinning smiley

Mar- Mul on ka tänu sellele süsteemile ja seltskonnale hinges rahu… Et ma saan hakkama, ma olen tubli ja kui ebaõnnestun siis siin on mulle palju tuge siin… Mõistan sind nii hästi… Minu rahulolu sõltub ilmast, tujust, saavutatud eesmärkidest ja veel paljudest pisikestest asjadest… Nagu ma armastan tavaliselt öelda: Igas asjas peab nägema midagi positiivset grinning smiley

Palju rõõmu ja ilusat langust kaalul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. May 2011, kl 10.20

Londiste, ma usun, et Sa juba oledki ilus ja sale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. May 2011, kl 09.24

Juuhuu, kus kadunud olete smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. May 2011, kl 09.58

Hei!

Ei ole kadunud. Aga töö töö ja veelkord töö.smiling smiley
Miinuse suhtes on praegu hea seis, jääks siis pidama või läheks veel alla.
Päevad on pikad, kõnnile ikka ei jõua, aga õnneks on ikka kaal langenud.

Kuidas teil kulgeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. May 2011, kl 09.59

Täitsa olema smiling smiley

Ma nüüd punastan, et sa mind juba ilusaks pead...

Aitäh sulle grinning smiley

Ega sa just ise ka täna jutustamisega ei hiilga spinning smiley sticking its tongue out


Tegin just trenni ja loen blogisid... Varsti hakkan sööma ja loodan, et reedeks ikka miinuse saaksin või siis vähemalt 0-i jääksin... Keha hetkel mõtleb elu üle järele grinning smiley

Täna plaanis minna verd andma ja loodan, et saan jälle head teha... Mulle meeldib mõelda, et vb on minu veri juba kellegi elu päästnud... Hea tunne tekib kohe sisse smiling smiley
Ja isegi verekeskuse küpsised ja mahl on mul juba menüüsse lisatud smiling smiley Üle ei tohiks kalorid küll minna...

Sai eile kinos Kariibimere piraate käidud vaatamas... Oi see oli ikka lahe filme... Johnny Depp tegi jälle supper osa grinning smiley Kui olete kolme esimest osa näinud siis soovitan kindlasti ka minna 4-ndat vaatama... Kinos käies ma popcorni ei söö vaid võtan vaname tehtud kuivatatud õunu kaasa... Ise olen enda üle supper uhke...

Aga mõnusat ja päikeselist päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.34

Vahva! Tahaks ka millalgi kinno jõuda. Mitu kuud juba möödas. Piraate võiks täiesti vaatama minna.

Mind ootab õhtul katsumus ees. Hea sõber kutsus oma bändi uue singli esitlusele, grillipidu plaanis. Ma ei ole küll kunagi eriline lihasõber olnud, aga grillilõhnad on ju nii hõrgutavad. Pean ilmselt kodus enne kõhu mingeid juurikaid täis pugima, et kõht pilli ei lööks.
Muidu võtaks mingeid oma asju grillimiseks kaasa, aga... pole päris selline üritus, kuhu oma asjaega nii läheks ilmselt. Samas võib-olla karp kirsstomateid siiski tuleb kotis kaasa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.14

ei ole ka mina kusagile kadunud smiling smiley

minu kaal veel 6-e ei näita, aga ehk reedel juba näitab. Ise olen rahul sest teen kõik õieti ning keha võib olla ka ei saa hästi aru, et miks ma nüüd jalad kõhu alt välja ajasin ja jalutamas käin. Aga pigem harjugu nüüd sellega!!!! smiling smiley

Ma tahaks ka nii väga kinno minna...ehk varsti õnnestub..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. May 2011, kl 10.11

Hei!

Marje, ootan põnevusega Su numbri vahetust. Ise nägin täna juba 68-t ! Aga ei hõiska enne kui asi kindel. Täna nägin tegelikult ilmutist smiling smiley, aga eks homme hommikul paistab. smiling smiley

Bubbles- kuidas siis vastu pidasid eile?

Toredat päeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.