Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 22. May 2011, kl 18.33

tere,

Londiste, sa panid mulle ilusa miinuse tabelisse, kuid kahjuks on mul +300 winking smiley mis puutub tasakaalu, siis seda juhtub harva, täna näiteks oli juhuslikult üks selline päev, kaloreid on mul 1390 ja samuti valkude ülekaal ja rasvu vähem kui võiks. muide sain uue hea retsepti Anni Arro kohvikust- need on krõbedad lavaširibad sinihallitusjuustuga: määri kahe kihi vahele sinihallitusjuustu ja lõike ribad umbes 4x10 cm, siis 10 min ahju ja ongi valmis, süüa on neid hea küüslaugu dipikastmega, mis tehtud maitsestamata jogurtist, mulle väga maitsesid.

kena pühapäeva lõppu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. May 2011, kl 19.15

Hihii, ei teagi, et kust ma sulle sellise ilusa miinuse välja võlusin... Aga nii tore, et märkasid grinning smiley Meie parandatud tabel siis nüüd siin smiling smiley


Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika.....Marje
Pikkus.........164cm.....169............165.................164..........160
Algkaal........74,3........71,2............71...................71............70.5
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5...........70.5
25.Märts.......72,6........70,1...........69..................69,5...........69.9
01.Aprill........71,7.......70,9.............68,2..............70..............68.9
08.Aprill........70,7.......71,1............67,3...............70,1...........
15.Aprill........69.8.......70...............66,3...............70.8...........70.4
22.Aprill........69.5..........................65.6...............69.7...........70.7
29.Aprill........69.4.......71.1.............64.3...............69.6...........
06.Mai............69.2......69.9..............63.2..............69.3...........
13.Mai............69.........69.4..............62................68.9...........70.3
20.Mai............68.6.......69.9..............61.8..............69.2...........69.2

Sel Nädalal...-400g......+500g............-200g..........+300g......-1100g

Kokku...........-5,7kg........-1.3kg...........-9.2kg.......-1,8kg.......-1,3kg


Mmmm ja need lavaśi ribad panid kohe meeled tööle... Peaks ka nii neid tegema ja siis "maiustama"... Lavaśś on ikka üks tore asi küll smiling smiley

Mina ise tegin hommikul :

Lavaśirull a’la Londiste :
1tk Etnia lavaśś,
300g praetud sibulat,
300g õrnalt praetud paprikat,
150g toorjuustu 0.2% Exquisa,
150g Juku juustu,
300g viru sinki .
Rullida ilusti ja ühtlaselt/tihkelt kokku, Lõigatata 2-3cm paksused tükid ning kinnitada hambatikuga… küpsetada ahjus 200 C juures 10-15minutit … Aga juustu võib vabalt ka palju rohkem panna, et mõnus ja juustune maitse oleks smiling smiley Väga mõnus ja mulle meeldiv suupiste/hommikusöök grinning smiley Retsepti võib vastavalt vajadusele ja maitsele muuta smiling smiley

Minu arvutuste järgi annab 100g 96-kalorit grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 22.05.2011 19.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 23. May 2011, kl 09.41

Tere, neiud!

Nii mõnus kuri ilm täna! Ma kohe sajaga fännan!
Ega mul mingit uudist väga pole. Nädalavahetus läks nii ja naa. Lihtsalt mõtlesin korra natuke kirjutada, et te ei arvaks, et ma päris kadunud smiling smiley

Eile oli mõnus ilm, jalutasime elukaaslasega 4-5 tundi ringi. Kesklinnas, kadriorus, pirital... Koju jõudes oli kohutavalt mõnus väsimus ja superhea uni smiling smiley

Ja see nädal on mul selline mõnus. Võtsin töölt õppepuhkust, nii et täna ja neljapäeval olen ainult tööl. Ülejäänud aja õpin kodus. Iseasi, palju ma õpin... Pigem tahaks puhata ja kui ilma on, siis liigutada.

Homme on mul elukaaslasega tähtpäev. Tellisin Reval Cafest meie pildiga tordi, nii ootan juba, et milline see välja tuli. Tore üllatus teisele ka. Tuleb homme päeval siis nats jälgida, et õhtul väikse koogitüki ikka lubada saaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 23. May 2011, kl 15.38

Tervitus!

Londiste-ega siin mingit erilist nippi polnudki, lihtsalt märkisin absoluutselt iga suutäie siia mis suhu pistsin. Arvan, et sa tead ise meist kõige paremini veel et kuidas sellised ilusad miinused tulevad smiling smiley

Aga eilne päev läks nii et ma ei märkinudki midagi siia, aga ma ei põe, sest enam-vähem ikka tean ju mida süüa. Arvan et kui läkski lõhki, siis mitte eriti. Aga täna teen ikkagi veits lahjema päeva, igaks juhuks.

Need lavašikad on tõesti isuäratavad, aga mul täna plaanis lillkapsavorm, panin selle retsepti ka siia ülesse (Gratineeritud lillkapsas).

Bubbles- mida sa õpid? Mõtlen siin lihtsalt, et tahaks ka midagi õppida. Ja see pildiga tort on nii armas idee! Ilusat homset õhtut teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 23. May 2011, kl 15.40

väike parandus: Singiga Gratineeritud Lillkapsas, aga ma ei teagi, kas ta näitab siin retsepti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 23. May 2011, kl 18.18

Hei!

Olen kolmandal katsel, ehk saan kunagi kraaditud. Õpin eesti filoloogiat. Töös kulub marjaks ära ja keel/kirjandus/kultuur on alati huvi pakkunud. Loodan, et ehk seekord õnnestub.

Kunagi tahaks ehk pedagoogilist juurde õppida. Üha enam tunnen, et kunagi võiks ehk kedagi ka õpetada smiling smiley Ja siis muidugi tahaks igasuguseid keeli õppida ja... Nii palju põnevaid võimalusi on ju tegelikult. Kui vähegi aega ja jaksu, siis soovitan küll kätte võtta winking smiley
Mis Sind huvitaks muidu?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 23. May 2011, kl 20.05

Palju õnne Bubbles homse tähtpäeva puhul ja õpi, õpi hoolega, siis saad kohvi koorega (nagu ütleb vanasõna smiling smiley)
see uus Londiste lavaširull ootab kohe proovimist, ostsin juba lavaši ära, aga täna ei viitsi enam teha jääb homseks,

olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 23. May 2011, kl 20.10

Mina ostsin ka lavašši! Lippasin koju, kõht nii tühi... Ja siis kodus avastasin, et unustasin selle ilmselt pärast maksmist kotti panna grinning smiley sest ainus, misa polnud, oli lavašš grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 24. May 2011, kl 08.03

Tere hommikust,

Minul siis kaalu rindel päris ilusad tulemused jälle… Loodame, et reedeks suudan ikka sama tulemuse jätta…
Täna on nii ilus ja kena ilm väljas… Kohe nii rõõmsaks teeb tuju smiling smiley

Bubbles- Palju-palju Õnne teile tähtpäeva puhul grinning smiley Ja head maiustamist tordiga… Selliste päevadel tuleb kohe maiustada… Ja jaga infot, et kuidas tort Revalil välja kukus (ka spilt jäi ilus peale).
Sa oled ka poes vist tuulepea nagu mina… Mina kipun ka ikka unustama midagi poodi… Või näitek lähen poodi piima ostma, aga terev kott on asju täis aga piima isegi ei tõstnud korvi grinning smiley

Marje- Ma lihtsalt mõtlesin, et mingi mõnusa nipi avastasid… aga minu kaalu languste taga on ka ikka see, et kõik tuleb ülesse märkida ja aus olla endaga smiling smiley Ja see tõesti töötab… Mina sinu retsepti veel ei leidnud (mõtlesin ainult vaadata), sest ma ei söö lillkapsast… Kõigil muudel kujudel ma kapsast soon grinning smiley Aga kindlasti on see maitsev…

Kyllika- Mulle meeldis ka kunagi see vanasõna… Aga kuna ma seda koguaeg korrutasin siis vanaemal viskas juba üle ja palus lõpetada smiling smiley Nüüd polegi enams eda kaua kuulnud …


Ilusat ja mõnusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 24. May 2011, kl 08.30

Hommik!

Jah, Londiste. Tuttav tunne. Et seda poest ei osta, mille järele mindi. Ja kui on plaan 1-2 asja osta, siis tuleb ikka pool käru täis. Tüüpiline. Tavaliselt olen ma nätsu unustaja grinning smiley See siuke väike ja kaob kuskile alati, aga no lavaš... Ma ei tea. Kahtlustan, et hiired panid selle poekotist pihta sel ajal,kui koeraga pargis käisin grinning smiley

Aknast vaadates on jah päris mõnus, aga kui ca 3h tagasi pontuga käisin, siis oli ikka väga külm. Ei tea, mis nüüd on. Teen käbe nats tööd ja siis lähen nuusutama. Käin natuke poodides ja trennis ja siis lähen tordile järele. Nii palju siis õppepuhkusest ja õppimisest. Tegelikult pean ikka õhtupoole materjali kas või korra läbi lugema.
Päevane menüü tuleb üsna tagasihoidlik teha, kuna õhtuks veel plaan Tokyo55'st sushit tellida. Kuulsin, et pidi olema üks linna parimaid sushikohti ja hinnad ka päris mõistlikud. Olen kohutav sushifänn!

Täna hommikul sõin üle pika aja putru. Just lõpetasin. Lihtsuses peitub tõesti võlu ja putru peaks rohkem sööma. Olen selline imelik, kes magusat putru väga ei armasta. Pole kunagi väga see moositeema meeldinud. Minul läheb pudru sisse ainult soola, ei mingit suhkrut. Aroomisoolaga on veel eriti hea. Enamikel läheb selle mõtte peale millegipärast süda pahaks, aga minu meelest on nii superhea smiling smiley

Aga nüüd tegutsema! Suhtlemisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. May 2011, kl 10.26

Hei!

Tore lugeda, et kõik sellised mõnusad positiivsed.
Bubbles-ilusat päeva Sulle(teile), üks oluline päev!

Endal pole midagi erilist kaalurindel. Aga püsin ikka rajal.
Tõõd on palju.


Kena päeva ja rõõmsaid miinuseid ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 24. May 2011, kl 16.49

Nii, tort käes, sushi tellitud... Nüüd ootan meest nagu mõni viimane kodukana grinning smiley
Aga pidin tordi kohta ütlema. Maitset veel ei tea (kuigi võib aimata... kohupiima-martsipani), aga tort on muidu väga ilus. Pilt ja kõik on väga nunnult tehtud. Mingid martsipanist lillekesed veel kõrval ja palusin numbri ka teha. Nii et soovitan soojalt! Kilone tort koos pildiga 20 eur. Hind küll üsna krõbe, aga erilistel puhkudel võib. Üllatusmoment ja emotsioon on ju hindamatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 24. May 2011, kl 18.31

Tervitus!

Bubbles, mind huvitab rohkem psühholoogia ja keskkond ja tervishoid-midagi sellist. Ise ma nagu hullult tahaks midagi õppida, aga jama ongi selles, et ei tea ise ka nagu täpselt mida tahaks õppida. Ja ma tahaks kuskil tasuta õppida smiling smiley
Ja mina olen ka täiega sushi fänn, lemmikuid asju üldse. Pole ammu söönd seda, aga kuu alguses ongi meil sõbrantsiga plaanis minna.

Kus see Tokyo55 asub?

Mina sõin ka vahepeal putru hommikuti, aga see andis nii palju kcal-eid, et ma ei tahtnud enam putru süüa.

Minul sai pisike poja 6kuuseks täna ja selle puhul tegin Rabarberi-Toscakooki, ise maitsesin ikka ka väikse tükki seda. njämma oli!!! Üle ennast sööma igal juhul ei hakka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 25. May 2011, kl 08.04

Hommikust,
Kuna mul "teatud aeg kuus" siis ootasin, et kaal on juba tänaseks vimkasid visanud... Aga hoopis langenud 100grammi eilsega võrreldes... Päris hämmastav, tavaliselt tõuseb meeletult smiling smiley No eks ma siis ootan seda tõusu homses kaalus... Aga reedeks sooviksin ikkagi eelmise reedega ilusat miinust...
Täna jälle nii tatine ilm... Võiks ju see päike juba olla ja jääda ka... Ei olegi mul palju nõudmisi smiling smiley Ainult päikest tahan...

Mar- Mõnusat tööd ja rajal püsimist... Peaasi, et kaal ei tõuse... Ja, et sa käega ei lööks... Mõnikord kaal seisab nahaalselt aga alla ei tohi anda...

Bubbles- Jätan meelde, et teevad seal vähemalt ilusad tordid... Nüüd ootame veel maitse kriitika ka ära siis teab, et kas kunagi tellida või mitte smiling smiley
Ja see 20€ ei ole pidupäevadel patt maksta... Vähemalt on eriline kingitus/üllatus...
Minu mees on ka suu sushi fänn aga ma ei ole eriline riisi sõber kunagi olnud, seega kui ta neid sööb siis mina vaatan pealt grinning smiley

Marje- Palju Õnne eilse poja sünnipäeva puhul smiling smiley 6-kuud on juba täitsa suur mees juba smiling smiley Ja kas see raberberi koogi retsepti võtsid toidutarest või oled vastavalt maitsele seda modinud?

Ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 25. May 2011, kl 08.06

Oo, Sul on siis ju täitsa väike tibu kodus. Nii lahe! Sa vist tegelikult kunagi mainisid seda, kui ma ei eksi. Olin unustanud. Toscakook kõlab suurepäraselt ja rabarber.. Mmm. Peaks nädalavahetusel ehk ka rabarberist midagi välja võluma.


See õppimise asi tuleb lihtsalt kätte võtta ja uurima hakata! Mina viisin eelmine suvi ka paberid ainult selle mõttega, et kui riigieelarvelisele kohale saan, siis lähen. Olin juba kindel, et midagi ei juhtu, aga siis nädal enne septmebrit umbes helistati ja küsiti, kas olen ikka huvitatud. Siis oli esimene reaktsioon muidugi see, et krt nüüd tuleb ju minna grinning smiley aga tegelikult olen rahul. Kuigi kevadsemester on nii metsas kui metsas veel vähegi olla saab. Aga sügisel on see õpihimu alati suurem olnud ja loodan siis asjad tiba tasa teha. Töö kõrvalt on keeruline käia. Aga mitte võimatu.

Tokyo 55 asub sadamas. Koduleht - [www.tokyo55.ee] Mulle soovitas seda kohta tuttav, eile siis tellisin. Elan küll kalamajas, aga ütlesin, et elan kesklinnas ja sain transpordi tasuta. Olgem ausad, neil on minu juurde 2min sõita. Lähemal kui mõni teine paik kesklinnas. Ja sushi oli tõesti SUPER hea!!! Kala oli maitsev, riis oli hea, korralikult ingverit (tellisin seda veel topelt). Viimati sain nii head sushit Mere pst Spiritis, kus see maksis 2x rohkem. Tokyo oma soovitan tõesti! Muidu olen üldiselt kodus teinud tihti, aga kuna seal nii mõistlik hind, siis ilmselt ei viitsigi kodus teha. Mina võtsin california, filadelfia ja kanko rulle näiteks. Vot.

See pudruteema on tobe jah. Räägitakse ju, et puder jube kasulik ja võileiba peaks vältima... Samas kui ma teen paar korralikku võikut näiteks makra, tuunikala või lahja singiga ja sinna kõrvale ohtralt kurki-tomatit-paprikat, siis on mul kõht tunduvalt kauem ja rohkem täis ning kaloraaž ka väiksem. Võta siis kinni. Aga ma usun, et vahel peaks ja võiks ikka putru ka. Kas või vahelduse mõttes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 25. May 2011, kl 10.56

See koogi retsept on Toidutares ka üleval, ma arvutasin kalorid ka välja, et kui keegi on huvitatud küsige smiling smiley

Mul tegelt kaks tibu kodus: 6 kuune ja 1a 8kuune smiling smiley

See pudru ja võiku teema on jah nii, olen ise vaadanud ja mõelnud sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. May 2011, kl 13.09

Hei!

Oi, Marje! Sul on siis täis tööpäevad. Täis rõõmu ja muud kah smiling smiley Nii tubli on, et kõige selle kõrval endale tähelepanu pöörad. Minu imetlus! Loodetavasti õnnestub Sul jõuda sinna kuhu tahad.

Bubbles- loodetavasti oli Sul kaunis õhtu. Nii armas oli lugeda Su ettevalmistustest. ma ikka loen kah kui vähegi jõuan, alati ei jõua kirjutada. Aga mõtetes olen ikka olemas ja kambas kah.

Londiste- minu imetlus. Sa oled ikka superlangetaja. Nii järjepidevalt palju Sul neid gramme ikka langeb. Nagu näha, on võimalik. Eeskujuks oled Sa ikka meile suureks(väikeseks, igatahes suuruselt smiling smiley

Kyllika, tervitused Sullegi ja see Su kirjutatud retsept jääb ootama, kuna saan teha, tundub väga nämma. Teiste retseptid kah. Toscakatte armastaja olen ma ammu, olen teinud kooki puuviljadega, aga mitte rabarberiga. peaks proovima.
Muide, hästi mõnus kook on Rabarberi-rita. Üks kord olen teinud ja väge hea olin. Tegemist oli, aga vääris seda.

Rõõmsat päeva kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. May 2011, kl 10.05

Hei hei!

Kuidas läheb?

Minul on üsna vaevaline nädal olnud. Loodan siiski homseks saada tiba alla võrreldes eelmise nädalaga, aga eriti suur see miinus ei tule. Kui üldse. See 8 (s.t 68) tuleb mul sama vaevaliselt kui see kauaoodatud 6 esimeseks numbriks tuli... Oehh.

Eile oli mõnus päev, sai palju liigutatud. Kaks korda käisin pontuga jalutamas, päeval käisin trennis (läksin ja tulin jala) ja õhtul veel sõbrantsil jala külas mõne km kaugusel... Kohe kuidagi hea tunne oli hommikul. Peaks rohkem jalutama. Õnneks ilmad juba soosivad ja nädalavahetusel plaanin jälle elukaaslasega pikemad tiirud ette võtta smiling smiley Tuleb see kohupiima-martsipanitort ju maha jalutada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 26. May 2011, kl 11.46

Heia hei!!

läheb täitsa normilt, homme peaks ikka miinus tulema ikka smiling smiley

Tubli Bubbles, jalutamine on hea!

Aga minul siin hetkel suht kiire nii et polegi aega siin rohkem kribada!

Ilusaid miinuseid meile homseks ikka!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.38

Hei!

Avan siis meie reedese kohtumise arvudega. Minult 68,5. Natuke, aga ikkagi miinus smiling smiley
Tegelesin siin laupäeva! natukese rütmist välja olemise tagajärgedega. Kergelt uiskumatu, aga tõsi. Kuna oli üks oluline üritus, siis sai lihtsalt õhtul, mida ma tavaliselt ei tee söödud, ja veidi ületatud ka normi ja tulemus oli see, et kõigepealt oli gramme juures ja nüüd oli vaja nädalaga jõuda tagasi. Vaevaliselt, aga jõudis. Rõõm et sain sel nädalal trenni teha, võib-olla on siin ka lihased mängus, et suurem miinus ei tulnud. Olen märganud, et vahel on nii.
Peaasi, et pole plussi. Olen rahul, kuigi võiks ju juba jõuda kiiremini kuhugi. Imetlen siin ikka neid, kel nädalas üle kilo maha läheb.

Tore, et meie siin püsime, minu esimene duell lõppes, kuna jäin viimasena alles smiling smiley

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.26

Tere hommikust,

Minul siis kaal hommikul 60.8kg e. nädalane miinus on -1kg smiling smiley
Ise olen väga rahul sest kolmapäeva õhtul sai staadionil Eesti-Baskimaa mängu käia vaatamas, sest tuttav andis mulle 2- Triobet Business Club pääset - See sisaldas tastuta jooke (veed, veinid, kasrastus joogid, õlled ja soojad joogid) + 3-käigulist sööki (Buffet õhtusööki- külmad eelroad, soojad põhiroad ja magustoiduvalik)… Ning teenindus, soojad ruumid, oma wc jne. See oli mu elu parim staadionil käimine…
Ja ma ka sõin…
Mõnusa riisis-paprika woki ning kõrvale hautatud liha (päris tervislik), siis jõin vett ja kohvi ning magustoiduks õunad ja pirnid (mis olid üllatavalt magusad ja maitsvad)… Üle läksin kaloritega 300kalorit ainult… Ja seega tegin eile vähe kalorite vaesema päeva… Sest eile hommikul näitas kaal mul 61.4kg… Aga tedsin, et see on hilisöisest
söömisest… Aga üle läkisn kaloritega meelega, sest olen ikka ja jälle öelnud, et elu tuleb nautida… Ja nende piletitega ma nautisin täiega smiling smiley

Bubbles- Mul on pudrudega sama, et räägitakse, et on kasulikud aga minule eriti ei maitse ja teevad kõhu ka kohe väga kiiresti tühjaks… Pigem söön võileiba ja katteks sink ja tomat, ning olen õnnelik ja täis kõhuga grinning smiley
Tore, et teil mehega nii ilus päev oli… Hoian pöidlaid, et sinu kaal saaks ka ilusa languse hoo sisse ja sa meid siin üllatama hakkas oma miinustega… Eeldused on ju kõik olemas smiling smiley

Mar- tubli, et miinus on sul ja mitte pluss… Ja ma teen ka nii, et kui olen rütmist omadega väljas siis teen järgmised päevad lahjemad või liigutan end rohkem, et see õhtune trall saaks kiiresti maha raputatud grinning smiley Siis on endal vähemalt süda rahul, et nii tubli olen smiling smiley
Ja lugesin jah, et sinu esimene duell sai läbi… Sul oligi seal väga vaikne… Kurb tegelikult ka… Ma ikka hoian tetud inimeste duellidel ka silma peal, et saab näha, kuidas seal inimesed langeavad ja annab emotsioone juurde…

Kallid meiel kõigile ja loodan, et saame see nädal kõik ilusad miinused

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.42

Hommik!

Minul nulliring täna. Jälle 69,9 sad smiley aga hoogsalt täna jälle trenni ja loodan nädalavahetusel ka jõua. Siis olen see nädal 6 trenni teinud, mis on täitsa tubli.

Mar11, kas pärast trenni ikka venitad? Ses mõttes, et trennist ei tohiks küll kaalu juurde tulla. S.t tohib ja tulebki, aga üldiselt ju pärast kuude pikkust jõusaali, kui lihas kasvama hakkab vms. Kui ei venita, siis on pärast selline tobe n-ö kinni tunne. Ngau keha oleks kinni... Sellepärast mulle väga meeldivadki body balance, pilates jne. Saab pinged välja venitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.40

Terv!

Minu kaal täna 68,3 (-900g) smiling smiley ise olen küll rahul

Ilusat päeva!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.42

Marje, supertubli oled!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.51

Bubbles- Vb on sinu 69.9 taga see Revalist tellitud tort...
Loodan, et saad kaalu ilusti liikuma ja et sa ise enda üle õnnelik oleksid... Vähemalt oskad sa säilitada oma kaalu... see on ka juba omaette oskus smiling smiley

Marje- Väga tubli tulemus, Mina oleksin ka rahul, kui selline ilus miinus on tulnud... Loodan, et nüüd sa leidsid oma tee ja jätkad sama ilusate miinustega... Ole tubli smiling smiley

Ise söön just hommikuks röstidud leiba singi ja tomatiga ning magustoiduks üks pirakas õun smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. May 2011, kl 15.14

Ega see tort ilmselt head ei teinud... Kindlasti mitte.

Täna on mul üsna mõnus päev olnud. Kui nüüd see välja arvata, et kohe KUIDAGI ei suuda õppima hakata.

Käisin trennis ja jalutasin läbi suvise vanalinna koju. Ilm küll mitte nii suvine, aga turistide hulk vanalinnas toob alati natuke elevust smiling smiley tore on vaadata inimesi, kes on reisil. Tahaks kohe ise ka grinning smiley

Tulin koju, valmistasin mõnusalt tugevalt küüslauguse ja ingverise tüki kanafileed ja juurde hunnik rohelisi ube. Kõht on mõnusalt täis ja enesetunne hea smiling smiley

Minu hommikusöök on viimased kuu-paar olnud rukkipala lahja juustuiiluga, aga võib-olla peaks tõesti singi vastu vahetama. Lahjat sinki saaks sinna peale ju palju rohkem lahmida kui rammusat juustu smiling smiley Lihtsalt nii mõnna on see, kuidas juust ära sulab kuumal leival ja siis sidrunipipra-punega kergelt üle puistatud tomativiil peale. Nämm!

Õhtul plaanin väikse koogi küpsetada. Jah... Nüüd te kõik mõtlete, et kas sellest Revali koogist siis ei piisanud juba grinning smiley Tuleb väike 0,1% kohupiimaga pirnikook. Päris täpselt veel ei tea. Ma olen selline eksperimenteeriv kokkaja grinning smiley et vaatan, mis kapis on ja siis leiutan. Kuna mul alles 50% tänasest kalorinormist söödud ja kell juba üsna palju ning liigutanud olen ka täna mõnusalt (ja veel jalutuskäik pongtuga ees), siis võib ilmselt väikse koogitüki lubada küll the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.33

tere,

loen siin teie ilusaid miinuseid, eriti tublid on muidugu Londiste, Marje ja Mar11. meie sinuga Bubbles peame ka pingutama, et saada suuremat miin ust, mul täna ainult -100, seega kaal 69,1, vähemalt miinus.kuigi jube vähe, tean ka põhjust, oli paar õhtust pidu jälle. need ebaregulaarsed söömised on ikka kurjast, aga elu tuleb nautida, nagu ütleb ka Londiste. iseasi kui palju ja tihti nautida smiling smiley

päikselist ja sooja nädalavahetust teile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.57

Kuna kõik on oma andmed andnud siis tegin ka tabeli ära...
Ja palju Õnne meile... Mitte kellegil ei olnud plussi... Väga tubli tulemus...

Ja tänansest on tabel siis veel ilusamal kujul (mitte just nagu meil alguses aga ikkagi kena, ma loodan).

Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3

Sel Nädalal -100g         0g         -1000g      -100g      -900g

Kokku       -5,8kg       -1.3kg      -10.2kg     -1,9kg     -2,2kg

Mina jälle homme vara hommikul Tallinnast sõpradega maale külla ja jälle pean oma iseloomu vaatama ja proovile panema... Loodan, et ei komista ja suudan piirides püsida...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Londiste112 27.05.2011 20.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 28. May 2011, kl 07.54

Londiste, väga ilus tabel! winking smiley selge ja konkreetne!
Aitäh, et võtsid vaevaks seda teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 28. May 2011, kl 08.19

Tükk aega mõtlesin, kas tulen jagan õnne või mitte... Ei tahaks ju kõike ära sõnuda, nädala pärast panen ehk plussi veel grinning smiley aga mul oli täna hommikul -600g võrreldes eilsega. Kartsin väga kaalule minna, kuna olen viimased 2 õhtud üsna hilja söönud. Küll mitte tugevalt, aga siiski... Näib, et iga päev trennis käimine ja jalutamine on end ära tasunud. Oskaks seda nüüd vaid hoida ja edendada...

Londiste, mõnusat maad! Olen kindel, et suudad end taltsutada. Ja vahel võib ju natuke lubada. Kuigi see on libe tee. Peaas, et pärast rajale tagasi saab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.