Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. June 2011, kl 10.14

PS! Käisin eile kinos. Tükk aega mõtlesin, mis snäkki võiks kaasa võtta. Eelmine kord võtsin beebiporgandit ja tundsin, kuidas kõrvalistujad mind pilkudega ära tappa tahtsid krõbistamise eest... Vanaema kuivatatud õunu mul kahjuks pole ja poes on need kõik nii ülesuhkrustatud. Lõpuks tuli Chick snack meelde. Hea, maitsev, kerge amps. Edaspidi saab sellest mu kino-lemmik (ja ka muidu lemmik). Hästi tihti külla minnes võtan üks-kaks pakki kaasa smiling smiley
Kui siin on veel keegi, kes pole proovinud, siis mina kolme käega soovitan Chick snacki! Geniaalne toode smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 05. June 2011, kl 11.41

Hei-hei,

Bubbles- mida see Chick snack endast kujutab? Ma pole kuulnud ega näinud smiling smiley
Mina olen just selgete suppide sööja, need püreed ei ole kahjuks minu rida aga nii armas, et meiega seda retsepti jagasid...
Peangi oma vanaemale helistama ja küsima, et kas tal on veel õunu juurde kuivatatud smiling smiley

Marje- Ma pole kahjuks veel selle tarretiseni jõudnud, aga ma jõuan millalgi...See tundub nii maitsev...
Ma helistan ka ikka tihti emale või vanaemale, kui millegiga hätta jään smiling smiley Ja ka oma mehele, ta mul nii kuldsete kätega, et oskab vist kõike smiling smiley

Täna tegin juba raske trenni, koristasin ja nüüd jõudsin alles hommikust sööma... Eile sai ema sünnipäeval käidud ja sõin 2-kooki (üks oma tehtud ja teine poest ostetud), siis salatit ja maasikaid ja ka kaks rummi-colaga grinning smiley Ja tänased kalorid on nii arvestatud, et jääb puudu see osa, mis eile üle läks smiling smiley
Kaalu rindel on mul seis ikka sama, seisab smiling smiley Aga küll reedeks jälle miinus tuleb...

Olega kallid ja päikest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. June 2011, kl 12.33

Hei!

Chick snack on Tallegi toode. Guugeldades leidsin - [www.kcal.ee]

Pakk on 80g. Nii et pakis siis alla 200 kcal. Kui kana maitseb, siis maitseb ka see kindlasti. Väga mõnus kerge snäkk. Avastasin selle juba eelmisel suvel. Mu totaalne lemmik. Vürtsikas ja tavaline variant. Mulle isiklikult see vürtsikas ei meeldi, teine on kuidagi parem. Maitse asi. Soovitan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. June 2011, kl 12.33

PS! Kas viitsid uue tabeli teha, Londiste? smiling smiley Või teen ise?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 05. June 2011, kl 13.39

Kui sa tahad siis võid teha smiling smiley Mina pole vastu, aga ma lihtsalt ootasin Kyllika tulemusi...

Aga sul on vaba voli seda teha grinning smiley

Tänud info eest, kui poodi satun siis kindlasti uuri seda värki smiling smiley

Ma nüüd pisikesele etendusele sõbrannat vaatama, olge tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. June 2011, kl 15.40

Minul on nüüd 6 kausikest jogurtitarretist külmas ja püreesupp kausis jahtumas. Mõnus.

Enne tänaval nägin üht tütarlast kartulikrõpsu nosimas ja energiajooki joomas. Mul läks tõesti süda pahaks ja unistasin ainult oma juurikasupist grinning smiley

Aitäh Marjele tarretise idee eest smiling smiley kõige lihtsamate asjade peale on vahel kõige raskem ise tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 05. June 2011, kl 20.37

Tere sõbrad,

palun vabandust, et nii pikka aeg pole levis olnud. Aga kaaluda ma õnneks jõidsin ja see oli miiiinus, 68,7.kartsin hullemat sest oli mitu sünnipäeva vahepeal ja ka täna öösel tulin juubelipeolt, kus sai ka torti söödud, aga homnikul näitas kaal ikkagi täpselt 68,7 hurraa. lugsin siin teie kirjutisi, mulle ka väga meeldivad püreesupid, ma olen teinud ka kõrvitsast, panen potti kõrvitsat, porgandit, sibulat ja püreerin ning lisan ka nats sulatatud juustu. aga seda tarretist tahaks kindlasti proovida smiling smiley

aitäh kõikide heade ideede eest,

parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 06. June 2011, kl 07.59

Nii Bubbles, kas tahad teha tabelikest nii nagu mul viimane tabel on või teen ise? Kui enne lõunat saab tehtud oleks väga pro grinning smiley

Minul kaal jälle paarsada grammi suurem, kui reedel aga ümbermõõt on vähenenud... See on muidugi tore küll aga kaal võiks ka järgi tulla... Sest päris nadi on, et ma ikka nagu ei ole 50-ste klubis grinning smiley
Eks see lõpp ongi mulle raske, sest keha on juba nii palju andnud ja hetkel mingi mõtlemise faas tal vist käsil... Aga pole hullu, küll ma sellest seisakust üle saan... Ma vähemalt loodan seda...

Nii tore oleks ju öelda, et kaaluun 5-kümmend millegiga smiling smiley

Loodan, et meil tuleb kõigil väga ilus nädal ning kena esmaspäeva teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 06. June 2011, kl 09.36

Hei!

Londiste, aga äkki teed siis ikka ise grinning smiley Sul ilmselt mingi asi juba kuskil olemas ja asi käpas.

Võib-olla ongi vaja nats aega paigalseisu. Kindlasti saad üles. Ja oled ju oma ideaalile nii lähedal. Või oled seda vahepeal muutnud grinning smiley Loodan, et sa 45kg poole ei püüdle grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 06. June 2011, kl 09.53

Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3

Sel Nädalal  0g          -900g        -900g      -400g      0g

Kokku       -5,8kg       -2.2kg      -11.1kg     -2.3kg     -2.2kg



Nii, tabel on meil ilus ja plusse jälle ei olnud... See on supper uudis ja tähendab, et oleme kõik oma asju õieti teinud ja liigume tervisliku elu poole... Loodame ka sellest reedest palju rõõmu ja naeru ning pisaraid loodame mitte näha grinning smiley
Loodan, et kõik ikka jätkame rõõmuga edasi ja jutustame ning jagame oma muresid ja rõõme...
Oleme tublid olnud ja saame veelgi tublimateks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 06.06.2011 09.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 07. June 2011, kl 14.04

Hei, kaasvõitlejad!

Kas olete üles sulanud? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 07. June 2011, kl 14.37

Mina olen täitsa olemas ja olen teki all smiling smiley

Palavik, nohu ja köha tulid külla mulle... Enesetunne väga sant... Söömine ja joomine on nagu peab- korras aga kaal sellegi poolest seisab... Reedeks ei oska ma midagi enam lubada...
Loodan kiiresti terveks saada, trenni ka hetkel ei tee, muidu oleksin veel rohkem läbi grinning smiley

Kuidas sul endal on, üles pole sulama hakanud?

Auuu- kus kõik teised on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 07. June 2011, kl 14.54

Oi, oi. Sellise ilmaga on küll väga kurb haige olla sad smiley

Minul on kõik suht oki-doki. Kaal trikitab jälle. Olen enda meelest ülitubli olnud ja täna lootsin väga ilusat numbrit näha, aga oli hoops eilsega võrreldes juurde tulnud. Läheb väga-väga vaevaliselt. Lohutan end ainult sellega, et mida aeglasemalt läheb, seda aeglasemalt peaks teoreetiliselt tagasi tulema grinning smiley ptui-ptui.

Lõpetan kohe tööpäeva, lippan trenni ja siis koju jogurtitarretist ja uut portsu valmis tegema. Ja siis paistab edasi, mis õhtu toob. Nii ilus ilm, et patt kodus olla, aga samas töönädal siiski ja väga nagu hilja väljas ei oleks.

Jõudsat paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 07. June 2011, kl 17.19

oi Londiste, saa ikka ruttu terveks!!!

Mina käisin täna shoppamas smiling smileysmiling smiley üle pika aja siis
ja ma leidsin ja nägin ikka nii palju ilusaid asju, aga siiski oli see väga väsitav ja see kuumus..

Me tegime mehega diili- kui saan lõpuks -10kg siis tema ostab mulle uue pesu komplekti smiling smiley naistele ju ikka meeldib ilusaid asju saada ja väike lisa stiimul ka ju!!!

Mina närin siin neid chick snacke praegu ja päris head. julgen ka soovitada.

Mina ei kao kusagile, lihtsalt kiired ajad ja ilusad ilmad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 08. June 2011, kl 08.11

Ooo... Mõnus. See oleks ikka tõeline preemia, kui mees pesu ostaks. Kohe kuidagi väga teine maik asjal küljes, eks ole. Mind pole see õnn veel tabanud, kuigi olen vihjeid teinud. Mehed on ikka rumalad küll. Ei peagi ju üldse hirmkallis pesu olema, aga selle kinkimine mõjuks ikka väga ägedalt. Mina ümmardaks küll pärast tükk aega grinning smiley Ise premeerisin end nädalavahetusel Triumphi pesuga. Ja ilusaid asju on poodides tõesti palju praegu. Ma ise püüan end tagasi hoida, kuna lähen kuu lõpus põhjanaabritele külla ja olgem ausad, seal on küll kallim kui Eestis, aga riided on ikka odavamad...

Täna on minu jaoks maailma parim päev. Olen nimelt ilmselt üks universumi suuremaid Jamiroquai fänne ja ei usu siiani, et nad meil täna siin kontserdi annavad. Olen sillas ja ekstaasis!!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 08. June 2011, kl 11.22

Aga minul täna selline pettumus kaalu peale astudes, võrreldes eilsega +800g
no ei saa aru küll miks nii!!!???? olen nagu kõik õieti teinud

aga eks ma ikka üritan reedeks miinuse saada

Aga jah ega ei peagi kohe mingi kallis asi olema, see on lihtsalt lisa motivatsioon ja nagu preemia pärast smiling smiley lihtsalt tore

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. June 2011, kl 16.31

hei!

Üle pika aja.
Londiste, ehk oled juba paranemas. Saadan suured terviselained neti kaudu Sinuni.

Mina pole kah kadunud, lihtsalt üks töö ajab teist taga. Üldiselt olen korralik, isegi trenni olen teinud, mille tulemusel, kuna saan seda nii harva teha, alati kaal tõuseb. Nii et olen juba kursis. Püüan korralik olla, ehk siis jälle hakkab langema kui näeb, et minust võitu ei saa smiling smiley

Marje, Sul on tõeline stiimul. Muidugi kõige suurem stiimul on ju end hästi ja veel paremini tunda.
Ma küll tunnen, et võrreldes eelmise suvega tunnen end paremini.

Kõike kaunist teile,sõbrad ja ikka vapralt püsime rajal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 08. June 2011, kl 18.46

Õhtust,

Ei ole mul eriti palju parem, kui eile...
Ma arvan, et see suur kuumus hoiab vett kinni... Mul ka kaal ei lange hetkel, lihtsalt seisab... See reede tuleb minu esimene nulli sing vist grinning smiley Polegi sellist asja minuga veel juhtunud...

Mar- Tänud terviselainete eest, sain juba kätte aga pole veel mõjuma hakanud grinning smiley
Ja peabki olema järjepidev ja mitte alla andma sest muidu ei hakkagi kaal lanegma... Tuleb olla tubli ja edasi käia oma rada...

Marje- minu mees tahab ka koguaeg mulle uut pesu osta aga ma lükkan seda veel edasi, et ma ju võtan koguaeg alla, et ei ole veel mõtet... Et oota veel natsuke ja siis võid osta... Mind see millegipärast ei motiveeri... Ma olen see, et tahan omale ise preemiat osta, kui olen mingi summa jälle maha saanud grinning smiley Ma arvan, et kuumus hoiab sul vett hetkel kinni... Aga ma kindel ei ole....

Bubbles- Soomes/Rootsis on tõesti palju odavamad riided, kui meil siin.. Olen ka ise seal ostmas käinud... Ja valik on ka parem, sest siis ei ole nii suurt võimalust, et samasuguse topiga naine mulle tänaval vastu jalutab... Loodan, et saad seal mõnusaid uusi asju...

Loodan, et reedeks keegi meist ikka suudab langetada kaalu... aga, kui ei siis pole ka hullu... Kõiges on süüdi see suur suve kuumus, aga see on mõnus kuumus smiling smiley
Kallistused kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 09. June 2011, kl 12.17

hei,

head paranemist haigetele, selle kuumusega on vastik haige olla, aga pidage vastu. Kaalus mul oli ka täna +300, aga loodan väga, et homme oleks vähemalt 0-ring. ei tea millest, söön hoopis vähem, joon palju, aga ikka +,

põnevat homset kaalumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. June 2011, kl 16.03

Õhtust,

Tuli hirmus jäätise isu, sest nii palav oli olla… Ja just Regatti jäätise ise, külastasin tootja kodulehte ja mida ma avastasin:

Tavaline Regatt 50g/90ml

Toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:
energiat 422 kJ/ 101 kcal
valke 2 g
süsivesikuid 12 g
rasvu 5 g

Śokolaadi Regatt 50g/90ml

Toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:
energiat 794 kJ/ 190 kcal
valke 4 g
süsivesikuid 21 g
rasvu 10 g

No mis viga nii jäätist süüa, kui kaloreid nii minimaalselt saab… Ostsin endale mõlemast sordist 10tk, kui palav ja isu siis söön… Lahe grinning smiley Minu poolest võib suvi nüüd ilus, kuum ja päikeseline tulla grinning smiley
Soovitan teilegi neid süüa või siis Premia.ee või Ingman.ee lehelt jäätiste kaloreid uurida… Siis teate, et mida valida ning süüa…

Tervis mul nii nagu on, aga peale jäätist sain kurguvalust vähemalt lahti…

Loodan, et hommne kaalumine toob meile rõõmsaid uudiseid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 09. June 2011, kl 16.42

mina avastasin selle regati juba eelmine aasta, et ta nii lahja on ja minu arust ju jummmallla hea jäätis kõigele lisaks.

aga see tavaline regatt (valge) 101kcal on 100g kohta? kas on?
mina sain nii aru.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. June 2011, kl 16.49

Mina sain ka nii aru, et nagu sina...
Ja kaaluabis on ka 100g kohta see 101kcl... Seega, et saada 101kcal võin süüa lausa 2-ks jäätist smiling smiley Oi see on väga lahe... Ma selle rammusa maitse järgi alati arvasin, et see on koletu rasvane ja hull värk... Aga tore, et ma eksisin…
Ja ma tänaseks juba planeerisin nii sokolaadi oma ja tavalise ning kokku andsid need mulle ainult 145kcal grinning smiley Suvi on lahe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. June 2011, kl 17.56

Minu viga ikka...
Kuna usaldasin Kaaluabi süsteemi, et siia on õigesti sisestatud siis sain ka kodulehelt valesti aru... Aga kuna kahtlein ikka, et need jäätised nii vähe annav siis hakkasin vaatama, et palju 1- liitrine regatt annab kaloreid... Ja seega on minu kalorite kogus arvestatud ikka ühe koguse kohta (50g) jäätis... Väga vabandan, et vale infot jagasin... Ja tänu sellele läksid kalorid üle mul täna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.45

Hommikust,
Kuna eile õhtul sai tänu sellele, et keegi oli jäätiste kalorid valesti sisestanud oma kaloritega üle minna... siis pidin ka haigena eile trenni ära tegema. Sest ma ei saanud seda endale lubada, et minust mitte olenevatel põhjustel (et uskusin kaaluabi läbi lastud numbreid) lasin ma oma kalorid üle…
Oi ma oli ikka püha viha täis, et kuidas selline prohmakas läbi lasti…
Nüüd olen targem, et pean ikka kõik ise üle kontrollima…
Ja tänu sellele on vist mu kaal ka liikunud…
Ei saanudki aru ja ei uskunud oma silmi, kui hommikul kaalul nägin numbrit 59.6kg grinning smiley Seega olen kaotanud kuidagi -300g… Eile ei olnud sellest veel mingit aimu, et täna võiksin omale miinuse välja võluda… Aga ma ei nukrutse selle üle...

Kuidas teil naised on läinud ja milliste numbritega meid üllatate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.49

Hommik, naiskad!

Kui jutt juba jäätistele läks, siis minu uus lemmik on Balbiino Fitness. Maasika ja virsiku jogurtijäätis. 90g tops peaks andma umbes-täpselt 154 kalorit. Mõnus suvine ja kuna topsis, siis pole ka mingit pulgalt tilkumist suvel soojaga smiling smiley

Kaalurindel on mul muutusteta. Nulliring. Ei ole see nädal väga trenni jõudnud ja ei jõua ka täna. Järgmine nädal puhkan ja loodan palju ringi liikuda, jalutada, trennitada smiling smiley Vähemalt ei ole plussi, abiks seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.53

Ja mind on jälle igasuvine salatimaania tabanud. Tegin hommikul kodus lõunaks salati valmis. Kokku tuli seda umbes 600-700g ja kõigest 250 kcal (millest ligi 100 on täitsa mõttetu kaste, oleks võinud panemata jätta grinning smiley). Jääsalat, kurk, tomat, redis ja natuke kana. Ideaalne suvekas. Eile õhtul sõin seda sellise laari, et siiamaani kõht täis. Arvan, et sellest ka täna nulliring. Kuigi tegemist on kerge asjaga, aga sõin seda eile mingi 8 paiku õhtul ja ilmselgelt annab veel hommikul tunda.

Ja õhtul teen jälle uue laari tarretisi külma. Muuseas, millise jogurtiga te teete? Ma nii palju parema meelega võtaks mingi korraliku hea jogurit, aga siis poes ikka süda ei luba ja võtan selle 0,1%. Maitse poolest sööks muidugi pigem 2-2,5% jogurtit grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 10. June 2011, kl 11.17

Tervist naiskad!

Mina olen teinud tavalise maitsestamatta jogurtiga, vist oli see isegi 5 prossane. ma ei mäletagi enam. Nüüd pole vahepeal teinud enam, hetkel sellle isu otsas smiling smiley

Aga minu kaal näitas 67,7 ehk -600g
Olen väga rahul sellega!

Ilusat reedet ja loodame et teistel ka plussi pole!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. June 2011, kl 14.28

Hei!

Minul kirja 68,2. Vaevaliselt, vahepeal ju tõusis, kuna hakkasin intensiivselt trennitama ja nüüd sain tagasi ja naguke miinust kah, tegelikult on kõik hästi!
Tore, et teil ka tunub olevat kõik hästi. Londiste ,selle haigena trenni koha pealt natuke oleks ettevaatlik. Aga Sa suur juba, ehk tead isegi. Suur:loe väike smiling smiley
Ja, no ütle nüüd, Marje, Sa spurdid meist eemale juba. Tegelikult nii tubli smiling smiley Ehk õnnestub kah järgmiseks reedeks. See nädal oandis juba lootust. Olen oma kaaluabi alguse rütmis peaaegu tagasi. See tähendab , et trennitada kah jõuan ikka.

Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 11. June 2011, kl 22.47

tere tublid,

minul 0-ring, kirja läheb jälle 68,7, mis parata, kõik ei ole nii sihikindlad ja tugeva tahtejõuga nagu londiste ja teised smiling smiley aga tore et te olemas olete ja teie pärast ma ikka veel olen siin lainel, vb olla mõnes teises duellis oleks juba käega löönud.

päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 12. June 2011, kl 17.09

tere tere!

Mul ei lähe üldse hästi praegu, olen ka nüüd haige
Täna hommikul oli 37,9 palavik, ikka täitsa sant on olla ja jõudu absoluutselt pole confused smiley

Loodan , et teil läheb ikka paremini ja et saate suve nautida!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.