Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. June 2011, kl 18.33

Peatset paranemist Sulle, Marje!. Ehk on Sul võimalik rahulikult olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.51

Ilusat ja vihmast hommikut,

Nii mõnus on ärgata ja voodis mõnuleda, kui vihm akna taga krabistab ning vahel ka taevas paar jämedamat jorinat saadab…
Vihma oli meile vaja aga nüüd võik ikkagi juba päike ka välja tulla… Tahaks korraliku suve nautida…
Samas on vihma juures hea see, et ma ei söö täna jäätist grinning smiley Viimased paar päeva olen söönud ja nautinud ja kaloritega ka normi jäänud… Laupäeva päeval korraldasime heale sõbrale Sünnipäeva ja läksin kaloritega totaalselt lõhki (nii lühki, et seda numbrit ei julge kellelegi avaldada)…
Seda mitte söögi vaid joogiga… Lasin end lõdvaks ja nautisin kõike ja kõiki, mida suur seltskond mulle pakkus…
Ning oh seda imet, ma kaalun juba täna netsuke vähem, kui reedel… Seega tulevad mul suvised istumised ikka väga mõnuad… Kui ma sügiseks jõuaksin 56-57 kg siis oleksin juba mäel… Sest minu viimased kilod ei taha eriti kergel lahti lasta… Aga ei paanitse ka sellepärast, sest olen juba palju kaotanud ja nüüd on vaja veel ainult keha voolida ja kaunimaks saada…


Bubbles- Salatimaania on ainult tervitatav… Hea, et rasvase burgeri ega pizza maaniat peal ei ole grinning smiley Nagu ma räägin, et kõiges on vaja midagi positiivet näha smiling smiley
Ja mulle need fitness jäätised ei ole kunagi maitsenud ja pole neid sellel aastal ka proovinud… Peaks vist mekkima, vb on tõesti head…

Mar- ega ma haigena ei oleks trenni üldse teinud aga selle jäätise kalorid läksid üle (sest kaaluabi oli valesti arvestanud) ja siis süda ei lubanud diivanil end ravida… Aga tänan, et muretsed… Nii armas sinust smiling smiley

Kyllika- Ära muretse, ei ole minagi kõva tahtejõuga vaid lihtsalt on kujunenud nii, et mul kaal langeb… Kuigi vahepeal on küll trots, et seisab ning seisab ja midagi ei mõju talle… Hea, et plussi ei ole… See on ka tähtis smiling smiley Ole tubli ja münusat langetamist…

Marje- Kiiret paranemist sulle ja ära end kuidagi väsita… Ma ju just olin haige ja ega hetkelgi veel kõige tervemaks end nimetada ei saa… Jälgi ikka, et mida sööd, sest siis kui haigus möödub… Ei ole sul vaja hakata vigade parandust oma keha kallal tegema… Joo teed ja parane kiiresti… Kallistused ka teele saadetud…


Siin meie ilus tabel ja jälle pole meil kellegil plussi olnud... Väga meeldiv ja kena uudis ikka, et nii tublid olema olnud... Teeme nüüd nii, et reedel saame kõik miinused ja 0-d ning plussid unustame ära...
Kas leppisime kokku? Kas me suudame seda kõik?


Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3
10.Juuni     68.2        69           59.6       68.7       67.7
 
Sel Nädalal  -300g       0g           -300g      0g         -600g

Kokku       -6,1kg       -2.2kg      -11.4kg     -2.3kg     -2.8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. June 2011, kl 08.14

Hei!

Kuidas kõigil läheb?

Aitäh, Londiste, Sulle tabeli eest ja üleskutse eest. Ma ei saa lubada midagi, ehkki tahaks. Loodan, et pole plussi.smiling smiley

Marje, kuidas tervis?
Loodan veel, et kõigil on ikka motivatsioon olemas ja rühime ikka vapralt meie tublile Londistele järgi.

Hea et meil selline eeskuju on smiling smiley Aitäh ja ikka edu.


Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 16. June 2011, kl 11.01

Hei hei duellitajad!

Aitäh muretsemast mu tervise pärast!
Nüüd ikka kõik ok, see oligi selline ühe-kahe päevane palavik, ilmselt kuumusest.

See nädal on nüüd nii ja naa läinud, loodan et plussi ei tule.

Aga kusjuures mulle JUBA said osaks komplimendid ja pandi tähele et olen alla võtnud smiling smiley
niiii lahe!!!
ootan põnevusega homseid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 16. June 2011, kl 16.46

Õhtust,

Mina säran ja rõõmustan, sest olen oma ühe eesmärgi juba täitnud, et jaanideks saada 59kg ja nüüd siis võta noh, ma üritan rahulikumalt alla võtta... Sean sammud 57 poole aga enam ajalist perioodi ei luba... Läheb, nagu läheb smiling smiley
Ma ei tea küll, et kudias see mul õnnestub rahulikumalt võtta aga püüdma peab grinning smiley


Aga mul teile küsimus ka, et igas duellis on eemärgid, et kuhu jõuda tahetakse... Kas paneme ka meie duelli oma eesmärgid? Siis on vb veel suurem motivatsioon edasi liikuda. Mis arvate sellest mõttest?


Kuidas te enne homset kaalumist tunnete, et kas tulevad ikka miinused?
Minul tuleb, seda ma tean spinning smiley sticking its tongue out

Komplimente on alati rõõmus saada, ma veendun ka selles igal päeval... Saab aina rohkem energiat, et edasi rühkida ...

Ae, kus meil Kyllika ja Bubbles on kadunud? Kas olete ikka meiega?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. June 2011, kl 17.23

Hei!

Oh, Londiste. Minul on muidugi eesmärk-58kg, aga see on hetkel kaugel. Samas pool eesmärgist on käes. Mina oleks küll mingi eesmärgi püstitamisega nõus, iseasi, kas Sinul selleks mõtet on, sest Sul juba nii ilus kaal käes ja ega sa ometi kondibuketiks taha saada smiling smiley
Võiks aga küll mingi lööklause-eesmärgi välja mõelda.

Loodan, et kõik on ikka meiega. Koos ikka vahvam rühkida kergema elu suunas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.55

Hei!


Kaunist reedet, kallid kaaslased!

Minul siis täna ikkagi kirja sama number.68,2. Lootsin, et nädal möödub paremini.
Loodan, et teil kõik hästi.
Mul tõotab tulla tihe tööpäev.


Ikka edu meile ja loodetavasti mõtlete meile ägeda motivatsiooni-eesmärgipealkirja välja.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.34

Hurrra hurrrrraaaa, olin kindel et miinust ei tule, aga näe tuli ikkka!!!!!!! juhhuuu

minu kaal siis 66,8 ehk -700g
ma siin võtsin endale vahepeal eesmärgi, et jaaniks pean kaaluma 66,6 no ja põhimõtteliselt on see ju juba täidetud!

Minu eesmärk on nii u 60kg kaaluda

Ja palun ärge ikka siit ära kaduge kallis rahvas


AA ja täna proovisin ühtesid teksaseid, mis ei läinud mulle jalga vahepeal. ja täna läksid wiiii...... ja ei pigistanud ka absoluutselt, üli äge, selline asi annab ainult motivatsiooni juurde

Jõudu kõigile meile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. June 2011, kl 16.58

Päevast kullakesed…
Ma alles jõudsin koju, sest eile õhtul tekkis idee minna maale vanaemale külla… Mõeldud-tehtud… Oi see oli lahe, et ma sellisele mõttele eile tulin… Ise olen väga õnnelik… Ja vanaema oli jälle leiba küpsetanud… Minu lemmik asju maailmas…
Kaalul säras siis hommikul vastu 58.6kg grinning smiley Seega, olen nädalaga kaotanud jälle terve kilokese grinning smiley
Kui te huvitute, et kuidas ma jälle selle koguse maha raputasin siis ma isegi ei tea seda… Aga tean, et eelmisel laupäeval patustasin jookidega nii palju, et ei julgenud teile isegi tulemust avaldada…
Nüüd ma siis ütlen, et 11.juuni oli minu kalorite hulk 197% Hahahaaa… Aga tundub, et need järgmised kaks päeva, mis ma lahjemad tegin… Mõjusid positiivselt…
Kui järgmine nädal läheb ka veel alla siis oleks mõnus… Kuigi annan oma uue kaalu teile kolmapäeval juba, sest uuesti Tallinnasse ja netti pääsen siis alles esmaspäeval vist smiling smiley Nii need jaanid võivad meil kõigil suure segaduse tuua…
Loodan, et aksepteerite seda, et õigel päeval kaal ei saa avaldada…

Mar- No tubli, et plussi ei tulnud… Nagu ma räägin siis igas asjas tuleb näha midagi positiivset grinning smiley
Mina seda lauset hetkel mõelda ei oska, sest ma pean üldse korralikult läbi mõtlema, et mida ja kui palju ma veel langetada tahan… Ma tean ainult seda, et rahul ma veel endaga ei ole ja hetkel siht see 57 saavutada kuidagi…

Marje- Juhuu, nii tubli oled, et said ikka miinuse… Südamest rõõmus olen su üle grinning smiley Ja nii tubli, et oma jaanipäeva eesmärgi juba saavutasid peaagu… See eesmärkid püstitamine töötab ka minul hästi… Käib nagu kubjas järgi ja kontrollib sind… Aga mõjub positiivselt grinning smiley
Nende teksadega olen ma ka rõõmustanud juba omajagu siin, aga need hakkavad ka jälle suureks jääma… Aga käivad veel küll … Ole ikka sama tubli edasi, nagu sa see nädal olid…
Minul ei ole veel plaan kuhugi kaduda ja olen ikka rõõmsalt siin teiega edasi… Aga võin vb ainult harvem vastata, sest suvi ju ikkagi ja selliseid üllatus sõite võib palju ette veel tulla… Ära siis pahanda…


Huvitav, et kus Kyllika ja Bubbles on?

Kui teil on plussid siis las olla… Aga palun olge ikka meiega, ilma läheb ju veel raskemaks kaalu langetamine…

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 17. June 2011, kl 18.13

tere kallid kaalu-sõbrad,

tulin just paar tundi tagasi Naissaarelt, sai seal natuke puhatud, aga täna kaalu peale minna ei julge, saadan oma kaalu homme, kardan, et see on kindlasti plussis. Mul on hea meel, et Londistel ja Marjel nii hästi läheb, küll te olete ikka tublid. minu eesmärgiks oleks saada vähemalt 63, aga sellisel teosammul nagu ma seni olen tammunud, tundub see veel mägede taga. mingi hea motivatsiooni võiks välja mõelda küll. aga suur tugi on ikka sellestki, kui lugeda igal nädalal meie tublide esilangetajate kaalulangusest, see tähendab on ika võimalik küll, ainult tahe peab kõva olema ja ahvatlustele ei tohi alla anda. Jagage aga edaspidigi oma kaalulanguse saladusi. kas sa Londiste ikka veel kaalud kõik portsjonid ära, mis suhu lähevad. Mida te jaanipäeval grillite?

päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. June 2011, kl 06.29

Hei!

Tere varahommikust.
Mõtlesin siin meie uut eesmärki- äkki näiteks kahe kuuga eesmärgile. Ja siis igaüks paneb oma eesmärgi, sest jah, oleme ju erineval maal ja erinevad mõtted ka eesmärgi suhtes.

Marje-, nii suur rõõm on lugeda, et Sul nii edukalt läheb. Sa oled väga tubli. Jätka samuti.

Londiste, Sinu õnnitlused lisasin Su blogihüüatusele. Tegelikult kah oled Sa super, et suudad niimoodi järjepidevalt edukas olla.

KYllika-pole hullu selle plussivõimalusega, kõige toredam, et meiega oled ja eks kui pluss, siis saab ju korrigeerida mõne koormusvabama päevaga. Põhiline, ikka rajal olla ja kohe haarata plussis "sarvist", et tal poleks võimalust-jääda.

Bubbles, tule kah ikka endast märku andma!!! Ootame Sind. Ajame ikka koos Londistet taga, mis ta seal uhkes üksinduses särab, aitaks särada smiling smiley

Kaunist nädalavahetuse algust, armsad sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. June 2011, kl 09.13

Hommikust,
Ka mina oma suure lähkriga kohvi joomas smiling smiley
Nuta või naera aga ma olen jälle tunduvalt kergem, kui eile hommikul… Mul langeb kaal nii ilusti, et hakka või rohkem sööma, et saada tempo rahulikumaks… Trenni teen ka vähem aga söön samas hulgas kaloreid, kui enne… Eks vaatab, et mis kaal homme ja ülehomme näitab mulle…
Öeldakse, et mis kiirelt läinud see kiirelt tuleb ka tagasi… Ma ei usu, et kui ma olen kõik õigesti siiani teinud siis see ka kiiresti peaks tagasi tulema… Kuna ma olen ju ikka tubli edasi… Ma ei oleks kunagi uskunud, et kui olen juba nii palju langetanud siis hakkab lõpp veel kiiremini langema… Tavaliselt ju lõpus läheb 100-200g kaupa…
Aga samas olen õnnelik, sest olen paljudele eeskujuks ja abistajaks… See tõstab meeletult tuju ju grinning smiley
Aga kas ma siis võin oma näidu teile kolmapäeval öelda? Sest muidu jääb mul üks nädal vahele, sest uuesti netti saan siis alles esmaspäeval vist… Pikad jaanid nõuavad oma osa, aga enam ma neid ei karda ka… Jälgin kõike, kirjutan oma märkmikusse ja loodan parimat, et kaal säilitaks end…

Kyllika- Oo,, sul siis oli mõnus väikene puhkus ja loodan, et kaal on sul ka ilus ja emotsioone pakkuv... Minul saladusi ja nippe nagu polegi... Viimased päevad olen söönud rohkem rasva, sest mul sellega igavene vaev... Tasakaalu pole ma toitumist veel kordagi saanud... See on juba ka omaette saavutus, peaks mainima grinning smiley Joon vett ja söön regulaarselt ja erinevaid kiusatusi nagu ei olegi... Olen juba ju veebruarist jälginud oma toitumist ja tundub, et see nüüd ongi minu elustiil ja minu südame tahe... Ma ei kujutaks ette, et pean minema pizzat sööma või õhtul krõpse sööma... Pigem isutab Caesari salat söögiks ja õhtul teleka ees vb Õun näiteks...
Ja kõige alus on järjepidevus ja positiivne meel smiling smiley

Mar- Oi ma tänan sind, tore oma oma rõõmu ju teiega jagada... Minu eesmärk on hetkel 57 kg... Aga, kui 2-kuune periood siis pean mõtlema ja arvutama natukene, et kuidas ja kui palju ma veel alla pean võtma... Või hoopis lihaseid kasvatama grinning smiley Aga teiega jään ma ikka edsi...

Bubbles- Me ootame sind ja sinu mõnusat tulemust... Ära pelga, kui kaal ei ole selline nagu sa tahad... Me ei taha lihtsalt veel ühte sellest duellist ära kaotada... 5- on selline mõnus number ja puha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. June 2011, kl 13.08

Hei!

Londiste, muidugi võid näidu anda kuna saad. Ka minul tuleb varsti sama probleem, et kas annan ette või taha.

Huvitav et aiatöö ikka nii palju kaloreid kulutab. Ise küll aru ei saa ja ma ei võta seda eriti tõsiselt, lihtsalt huvitav on olnud vaadata.

Täna on kohe nii ilus ilm, ões nii palju tegemist kah.
Teilegi kaunist päeva jätku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 18. June 2011, kl 20.15

kaalusin end täna hommikul, aga käsi ei tõusnud siia kirjutama oma kaalunumbrit, see on 69,5, seega kõva pluss, olen teist kõige äpum langetaja, aga see on kõik mu enda süü. teie olete lausa imetlusväärsed oma tulemustega. ma ei anna enam mingeid lubadusi, läheb kuis läheb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. June 2011, kl 08.12

Hei!

Tere pühapäevahommikust!

Kyllika- oh palun, ära võta seda numbrit südamesse. Muidugi tasub sellel plussist kohe haarata ja püüda seljatada, aga minu meelest on see juba NIIII tubli, et Sa oled ju ENDA vastu aus,ja kirjutad.Kas ei tundu, et see, kui siia ei juleta oma näitu kirja panna tähendab ju juba enda petmist. Ega me siin siis teistele näitamise pärast ole. See tähendab toeks küll, juba oma olemasoluga, aga eelkõige on ju oluline jõuda edasi ja mis me siis ikka varjame. Usun, et paljud, kes siin ära kaovad just selle ees seisavadki, et nad ei julge must-valgel kirjutatuna ISE vaadata, kus nad on. Aga see on põgenemine.
Julgustaks igal juhul püsima. Ja kuna Sa ju kirjutasid, et olid ära, siis nüüd siis jälle oma rütmis ja usun, et SAAD HAKKAMA.
Ja veel, nii tore et Sa ikka oled! Nagu Londiste kirjutas, 5 on tore number.smiling smiley
Ja meil on Londiste näol ka nii suur eeskuju. Mina tahaks küll nii tubliks saada. smiling smiley Ps. ise tean, et algul olin tublim. Püüan nüüd jälle samamoodi olla. Vahepeal oli kphutavalt kiire ja töid täis aeg, eks sealt see. Tunnistan ausalt.

Rõõmsat siin ja seal olemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. June 2011, kl 09.10

Hommik ka minu poolt smiling smiley

Olen nõus Mar11ga, põhiline et julged aus olla ja et keegi siit ikka ära ei kaoks. Vahest ehk on motivatsioonist puudu, aga siin olles ehk leiab igaüks ikka kuskilt motivatsiooni (teiste lugusid lugedes vms).

Aga minul tuleb küll täna ilmselt üks paastu päev, kuna kaks päeva olen üritustel käinud ja no looomulikult igast head ja paremat söönud smiling smiley

Londiste hakkas siin vahepeal kohvi ilma suhkruta jooma (kui õigesti mäletan), aga mina siin mõnda aega joon nüüd kohvi ilma piimata smiling smiley ja täiesti hea kohvi ikka. Ja mul on ikka tõsine kohvi isu viimasel ajal, ei tea millest!?

Ja äkki teil on mingeid häid retsepte jaani grilliks?

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. June 2011, kl 10.19

Hommikust,

Minu kaal teeb mingeid vimpkasid… Näitas mulle tunduvalt rohkem, kui reedel, kuigi söönud olen nii nagu alati ning patustanud ei ole smiling smiley Aga pole hullu, küll ma kolmapäevaks jälle kaalu normi saan ja vb ka mingi miinuse veel otsa…
Trenn mul juba tehtud ja täna on kuidagi kudemise päev vist… Ilm on nagu on ja tuju ka ei ole… Vaatan vist telekat ja koristan hoopis kodu smiling smiley

Mar- Ma olen ka vaadanud, et aiatöö nii palju kaloreid kulutab, et tunnen kohe puudust, et mul oma maja ja aeda ei ole… Aga küll ma selle kunagi saan grinning smiley Sinule aga mõnusta rohimist ja toimetamist…
Aga sa ju oledki tubli, ikka langetad ja juba ted, et mida teed jam is tagajärjed on patustamisel… Kindlasti häirib ka sinu südametunnistust teadmine, kui palju mõni roog võib anda… Ja juba teadlikult jätad selle kellegi sünnipäeval/istumisel/peol oma taldrikusse tõstmata… Minul on küll nii… Kaalun ja kalkuleerin ja see toob tulemused grinning smiley

Ja ma jagan sinu arvamust, et tuleb aus olla ja kaalu langetame ikka endale, mitte kellegi teise pärast… Me oleme siin nagu tugirühm ning abistajad, kes kuulavad ja on ka eeskujuks smiling smiley
Ja järjepidevus on tähtis… Kui sa siin ikka kirjutad ja täidad päevikut siis küll tulevad ka tulemused… Harjumused on visad kaduma aga see on võimalik… Vaadeke või mind… Ma ei oleks kunagi uskunud, et hakkan nii hoolega juurikaid armastama ning suudan öelda ahvatlustele EI smiling smiley Ikka oli mõte, et ah pole see hullu midagi, küll homme enam ei patusta… Ja nii need kilod mulle selga kasvasidki… Aga võtsin end käsile, sain tuttavaks Kaaluabi rahvaga ning nüüd ei kujutaks ettegi, et peksin oma vana elu juurde tagasi pöörduma… Alguses oli raske ja keeruline aga , kui sa sellest üle saad siis on kõik võimalik …
Aga ärge palun ära kaduge, sest siis on kilod kiired tagasi tulema… See on juba fakt grinning smiley


Kyllika- Las olla see pluss aga sa olid aus ja kirjutasid oma tulemuse… See on kummardust väärt tegu… Ja kuna sa olid rutiinist väljas siis võib see kaalu tõus just sellest olla ja reedel võib juba palju ilusam tulemus kaalul olla… Nüüd tee mõni lahjem päev ja tee ka trenni…
Ja märgi ikka kõik ampsud ja lonksud üles, siis on kõik silmade ees ja käsi ei lükka igasugusied lisa ampse suhu… Jõudu ja jaksu smiling smiley


Marje- Kas sa kohe mitte midagi paastul ei söö? Või oli see kujundlik näide, et teed lahjema päeva? Mina ikka sööks midagi, aga siis lahjat… Aga ilma söömiseta ma ei suudaks…
Väga tubli oled, et ilma piimata hakkasid jooma… Mina kasutan piima nüüd 1/3 sellest, mis ma ennem kasutasin… Seega on minu kohvist saanud juba peaagu must kohvi võrreldes endise magusa ja piimase vedelikuga grinning smiley Aga ma vist ilma ei julge juua, sest minu emal muutust mustast kohvist 12-sõrmiksool haigeks ja enam ta musta kohvi juua ei tohi, vaid ainult koos piimaga…
Ma sain jaanuaris 1-tassist kohvist 192kcal aga täna on kalorite hulk 1-tassi kohta 38kcal smiling smiley Päris hea vahe või mis? Aga üritan ikka piima kogust veel vähendada…
Ja millegipärast ma jooksin ka viimasel ajal palju kohvi… Ma mõtlesin, et see mingi minu kiiks aga tundub, et see meil ühine smiling smiley

Mina ootsakisn ka mõnusaid nippe ja trikke grinning smiley
Ise grillin kanaliha (filee) ja vb ka kala. Ja kõrvale toorest palju- kurk, tomat, salat, till, sibul, redis. Ja muidugi võtan jaanidele kaasa ka portsu õunu ja mingeid puuvilju veel, et täita kõhtu ja end hästi tunda…


Mõnusat pühapäeva teile kullakesed

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. June 2011, kl 17.31

Meie selle nädala tabelike:

Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3
10.Juuni     68.2        69           59.6       68.7       67.7
17.Juuni     68.2        ...          58.6       69.5       66.8
 
Sel Nädalal  0g          0g           -1000g     +800g      -700g

Kokku       -6,1kg       -2.2kg      -12.4kg     -1.5kg     -3.7kg



Nii, mis me siis järgmiseks reedeks üritame saavutada?
Kuigi on Jaanid (minul veel eriti pikalt) siis kas lubame, et seekord saame tabeli ilma plussideta?
0 ja miinus sobivad ideaalselt ja plussi üritame vältida smiling smiley

Vb siis valime omale taldrikule ja klaasi lahjemad toidud/joogid, kui on mille nimel pingutada grinning smiley

Mina teen endast kõik võimaliku, et kaal ei tõuseks peale 4-5 päeva tralli ja pillerkaart smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 19.06.2011 17.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 19. June 2011, kl 21.56

aitäh teile,kallid sõbrad,
sain teie lohutustest palju indu ja tuge juurde edasi jätkamiseks, püüan teha mõned lahjemad päevad. See siin on kummaline seltskond, me oleme nagu anunüümsed "alkohoolikud", me ei tunne üksteist rohkem kui nende nimede poolest, aga suhted on kuidagi väga lähedased ja usaldusväärsed ja mis kõige tähtsam te olete kõik nii heatahtlikud ja armsad.
ilusat Jaani meile kõigile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
smileys with beerRe: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. June 2011, kl 09.49

Niii armsalt kirjutasid kyllika, aga jah selleks me ju siin olemegi, et üksteist toetada ja innustadaning lisa motivatsiooni leida.

Minu paastu päevad on ikka nii, et ma söön smiling smiley aga lihtsalt vähem ja lahjemaid asju.
Mina juba söömata ei saa olla, sest mul hakkab siis paha ja pea jubedalt valutama.
Eile ei tulnud mul paastumine küll välja, sõbranna tuli lihtsalt tordiga külla-no küll oli hea!
Täna on plaanis minna sushit sööma ja seal ma juba ennast tagasi ei hoia-see on mu lemmik!!!

Mul tuleb meelde, et mu emal arst ka käskis juua kohvi piimaga, aga see oli vist luude pärast. Võibolla oleks siis parem juua kohvi piimaga (vähese) ja suhkruta.

Ma jaanide ajal ilmselt krillin ka mingit liha ja siis juurikad kõrvale ja puuvilju magustoiduks.
Midagi erilist ei ole plaanis. Alkohol jääb ilmselt see aasta vahele või siis väga minimaalselt.

Minu eesmärk on hetkel 0 jääda, kui tuleb kasvõi väike miinus on super, arvestades nüüd neid pikkasid jaane see aasta!
smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. June 2011, kl 08.21

Hei!

Rõõmsat hommikut kõigile.
Bubbles, kus Sa oled?????????

Tahtsin jagada oma muljeid spinatist. On keegi teist kasvatanud? Mina panin esimest aastat ise maha ja avastasin et nii hea on leht panna võileivale ja sinna midagi peale, näit. kodujuustus ja redist ja kurki. Üsna lahja ja üsna hea. Väga tihti jah ei soovitata süüa, aga seda ma ei tee kah.
Mulle meeldis see spinatileht vaata et rohkem kui salatileht. Pealegi hästi kasulik.

Mina veel ei teagi , mida jaanide aegu teen, aga hoida tahaks end küll. Loodetavasti saame kõik rajal oldud, kui siis pisikeste kõrvalkalletega, aga mitte suurte.
Edu meile ja ikka kõigile teile seal kusagil kauneid ja rõõmsaid hetki.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. June 2011, kl 07.23

Tere hommikust kallikesed,

Minu kaal siis hetkel 58.4 miinus seega ainult 200grammi aga asi seegi grinning smiley Nüüd siis varsti minek Jaanipäevaks Jaanile külla ja tagasi netti millalgi tulevikus … Eile õhtul, no pigem öösel sõin ma mõnuga toorjuustukooki ja täitsa enda tehtud ka veel…
Kuna tegime sõbrale üllatuse siis üleeile küpsetasin ja eile öösel sai söödud… Kurja, kui maitsev see kook ikka on… Sõin päris paraja tüki, kõik määrutse pärane ja puha smiling smiley
Ma tean, et ma olen tugev naine, südametunnistusega ning ilus- Aga jaanid hirmutavad mind ikka… See on ju tegelikult alati kujunenud söömise pühadeks…
Aga, kui meil tulevad tabelisse ka punased numbrid siis ärme tee sellest eriti muret- Naudime ilma, elu, perekonda ning sõpru ja sööki/jooki grinning smiley

Kyllika- Ma olen sellest ka nii mõelnud, et oleme nagu anunüümsed "alkohoolikud" – aga samas on see ananüümne toestus kuidagi nii vajalik ja mõnus… Ja, kui keegi meist kaduma jääb siis kohe mõtted peas, et kas juhtus midagi või andis alla…

Marje- Selline “paastumine” on tõesti täitsa ok… Ei ole näljas aga sööd kõvasti lahjemaid asju… Minagi ei suudaks näljas olla… Ma soon rõõmuga aga pigem lahjemalt grinning smiley
Ja kohvi soovitan tõesti minagi piimaga juua… Parem karta, kui pärast kahetseda…
Mar- minul kahjuks kogemus puudub, sest mul pole seda kuskil kasvatada, sest elan korteris ja potis kui oleks kasvamas siis minu kiisu armastab tilli ja muid maitseaineid grinning smiley Seega ei ole mul motet kasvatada, sest minule lihtalt ei jäeks midagi smiling smiley

Mar- minul kahjuks kogemus puudub, sest mul pole seda kuskil kasvatada, sest elan korteris ja potis kui oleks kasvamas siis minu kiisu armastab tilli ja muid maitseaineid grinning smiley Seega ei ole mul motet kasvatada, sest minule lihtalt ei jäeks midagi smiling smiley




Maitsvat liha, mahedat jooki ning kena lõket meile kõigile spinning smiley sticking its tongue outsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 22.06.2011 07.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. June 2011, kl 08.18

Hei!


Kauni suve algust teile, kallid sõbrad! Et suvi tooks ikka rõõmu ja soojust ja valgust ja õnnehetki.
Et me oskaks igal sammul neid väikeseid imesid märgata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. June 2011, kl 09.30

ps. mõtisklesin eelolevatest päevadest ja panin kirja mõned mõtted oma blogisse. Võite täiendada, sest kaotada on vähem võita rohkem. Kilodega aga vastupidi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. June 2011, kl 06.03

Hei!

Tere varahommikut! Jaaniõhtu möödas, loodetavasti mõõdus teil kõigil mõnusalt.
Minul kodus ja mõnusalt. Midagi suurt ette ei võtnud ja suurema söömise sai lõunal ära, õhtupoole rohimist ja veidi niitmist ja mis veel, maasikate korjamist peale.smiling smiley
Kirja täna 68,0.
Oh hakkaks see 7 juba paistma!


Kaunist jaanipüha jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 24. June 2011, kl 13.43

Hei hei minu poolt!!

Mul siis täna kirja 66,9 ehk +100g
Pole hullu et mul pluss tuli, sest järgmine nädal ma raputan selle raudselt maha smiling smiley

Mul siin ka hetkel kiire ja jaanid pooleli veel, nii et hetkel ei ole erilist aega siin netis olla!

Ilusat suve kõigile meile kallikesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 25. June 2011, kl 21.32

tere,
mul kaal 69,0, eelmise nädalaga miinus õnneks,

sama lugu, ikka veel jaani-kiire sees,

head pühade jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. June 2011, kl 07.52

Hei!


Tundub, et kõigil on pühad hästi möödunud, see tähendab numbritele hästi. Suuri tõuse pole.
See ju tore.
Püüdleme siis ikka edasi vapralt eesmärgi poole.
Hmm-vapralt eesmärgi poole võiks olla ju kah meie eesmärk ja siis kellel palju.
Pakkuge teie kah, siis kui Londiste ikka meil nii armas on, äkki teeb meile eemärgi silme ette ja punaseks smiling smiley


Tervitused ja ikka parimate soovidega
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 27. June 2011, kl 11.41

Tervitus,

Ma nüüd ka jaanidelt tagasi ja loodan, et kaal on reedel sama, mis eelmisel korral… Hetkel on jah nii, et midagi head ta ei näita smiling smiley
Aga pidu sai peetud 5-päeva järjest ja joogiga ei koonedratud… Söömisega oli kõik tipp-topp, aga joogi kalorid on ikka nii salakavalad… Nüüd siis olen rajal tagasi ja säilitan kaalu, et varsti uesti natukene kaalu langetada…
Eile käisin sõpradega rulluisutamas ja oh mind küll… Kukkusin nii korralikult, et kõik kohad valusad, põlved lõhki, küünarnukid lõhki, käed katki ja marraskil grinning smiley Aga vähemalt sai eile vastu tuult korralik trenn tehtud… Ja ka jalutamas käisin eile grinning smiley Meie armas pealinn on ikka nii ilus ja mõnus, et lausa lust on jalutada…

Hiljem kirjutan veel aga andsin ednast lihtsalt märku, et ma veel olemas olen ja ei ole kadunud grinning smiley Suvi on ikka nii kiire ja tore aeg, et ei jõua siia arvutisse hetkel… Ärge siis pahandage… Aga ära ei kao ma kuskile, sest üksi on raske ja teie olete kallid…


Meie tabel siis on nüüd siin:

Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3
10.Juuni     68.2        69           59.6       68.7       67.7
17.Juuni     68.2        ...          58.6       69.5       66.8
24.Juuni     68.0        ...          58.4       69.0       66.9
 
Sel Nädalal  -200g       0g           -200g      -500g      +100g

Kokku        -6,3kg      -2.2kg      -12.6kg     -2.0kg     -3.6kg


Suht ok ju? Mul on hea meel, et ei ole hullusid libastumisi ja, et kõik on ilusti reel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. June 2011, kl 16.25

Hei!

Tere Londiste, kah üle pika aja. Aitäh tabeli eest, meil jälle kõik silme ees.
Loodetavasti paraned oma trennihaavadest peatselt. Olen olnudki selle kukkumisvõimaluse päras "Jänes" ja mitte õppinud rulluisutama. Tean, et need kukkumisvõimalused pole ju reeglid, aga jah. sinnapaika on mul see jäänud.

Edu kõigile meile jätuvalt!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.