Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 20
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.24

Mar11, eriti tubli!!! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.44

Hommikust,

täna siis kaalupäev- tulemus- 70,5 - alla läinud ainult 0,5 vähe, lootsin rohkemat,

edu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.00

500g on väga okei! Tasa ja targu! Pea meeles, et mida aeglasemalt alla läheb, seda aeglasemalt (ja loodetavasti üldse mitte) tuleb ka tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.15

Hommikust,

Minu kaal näitas 69.8 kg,
ehk maha on läinud 1,2kg... Olen täitsa rahul, sest kui ma oleksin siin lugemie asemel kohe kellegiga duellitama asunud siis oleks see mul juba 5-nädal, kui kaal oleks langenud... Mina olen rahul, sest kaal vahetas 7-me 6-e vastu... Ja see on juba midagi smiling smiley


Londiste smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.16

MUl 68,5 - niiet ainult -100g,

aga enesetunne on hea ja loodetavasti oli see siiski sellest "ajast kuus" tingitud ja järgmine nädal läheb topeltwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.18

Londiste, ma mõtlen täpselt sama! Olen siin juba novembrist saadik ja kaal on kogu aeg täpselt sama olnud... Vahepeal kilo maha, siis jälle 2 juurde. Alles nüüd tunnen jõudu ja pauerit (muidugi osalt on asi ka kevade saabumises, mis mulle alati mõjub).
Mul ei olnud üldse plaaniski duellitama hakata, aga üks päev päevikusse toite sisestades nägin juhtumisi, et Piia otsis 70 kg kandis duellitajaid... Ja teadsin kohe, et nii... kas nüüd või mitte kunagi! Ja ma olen nii rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.51

Piia, väga tubli, et said 100g langetada, eriti, kui teatud periood kuus oli smiling smiley Mul see tulemas alles...

Mina ka ei plaaninud duellitada, vaid oli tore lugeda ja see andis motivatsiooni...
Mina liitusin ka duelliga Piia kutsungile vastates... Sest see, kuidas ta kirjutas, mulle meeldis ja kaalu vahemik oli ka sama... siis otsustasingi, et kaal edasi ikka langeks hakkan ka duellitama...
Ja olen ikka ääretult rahul, sest mõnus seltskond on meil kokku sattunud... Ja mis peamine.. Me oleme ju võõrad aga usaldame üksteist oma kaalu muredega smiling smiley


Päikest...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.20

Aitäh! Ja mulle tundub ka et vahva seltskond on kokku kogunenud. Oma tervise ja kaaluga maadleme igaüks ju enda jaoks ja selles mõttes üksinda, aga kambaga koos muresid-rõõme jagades on palju kindlam tunne kuidagismiling smiley

Tegudele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.34

oi, kui toredad te kõik olete ja aitäh lohutamast. Londiste, palju õnne, oi kuidas ma ootan, et 7 vahetuks 6-ga, see oleks juba suur samm, ehk järgmisel nädalal. täna sõidan Rootsi, seal söömine lööb vist paariks päevaks kõik sassi, aga võtan kaloriraamatu kaasa ja vargsi püüan ikka neid kokku lugeda. muide trennidest on minu ala pilates- olen suht laisk, seal saab palju pikali olla smiling smiley)

kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.40

Kylliki, pilates ja body balance on ka minu ühed lemmikud. Näiliselt ei teeks nagu midagi, aga tegelikult on ikka väga hea trenn. Hoopis teised lihased ja kõhu tõmbab trimmi!
Mõnusat reisi... Vahel võib nats patustada ka ju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.12

aitäh, Bubbles,

olge mõnusad cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.19

Tere tere kõigile!!!

Sain ka lõpuks kirjutama smiling smiley

Te olete ikka nii tublid kõik, hea on tõesti teistega arutleda ja mõtteid, nippe vahetada.
Trenni üritan ma praegu omal käel teha: dvd järgi ja jalutamine. Kuna mul on kaks pisikest tibukest kodus, siis eriti väiksema kõrvalt ei ole lihtne ära minna. Üks laps on siis 1,5 ja teine saab järgmine nädal 4 kuuseks smiling smiley

Aga selle kiiksu koha pealt, olen ka mina mehelt küsinud, et kas ma olen selline nagu see naine tagant, nii et sa pole ainuke! spinning smiley sticking its tongue out

Minul pähklitega on nii et meeldivad need kõik ja ega ikka enne hästi pidama saa kui pakk tühi on.

Aga nüüd siis see põhiline asi, kaal: 70,5 ehk mina olen kahjuks 0 jäänud, aga vähemalt pole + smiling smiley
Ootan ka väga väga et 7 vahetuks 6ks, ehk siis järgmine nädal.

Päikest meile ja meie ülekilodele (et nad ikka sulaks suveks ära)!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.34

Hei hei!


Vahva, tundub, et kellelgi pole hetkel plussi. Kõik on tublid. Mina kah sattusin siia, kuna vaatasin, et Piiale keegi ei vasta. Olen muidu ka teises kambas, kaalume esmaspäeviti, hetkel on aga meie seltskond seal väga väikeseks sulanud. Tore ikkagi üksteisele toeks olla, olgu meid palju tahes.
Ootan ka väga 6-e peale jõudmist, aga see võtab veel aega.

Olege vaprad ja parimat kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.41

Oehh... sõin 60g kreeka pähkleid. Üle 400 kcal. Ja ma IKKA ei saa rasvu tasakaalu. Isegi mitte lähedale. Ebareaalne confused smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.43

Heeringaamps näiteks. Mina olen saanud tasakaalu siis, või mõni rammus tükk midagi, mitte palju, aga natuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.45

Tundub tõest ebareaalne olevat smiling smiley

Mis sa siis täna söönud oled? Ainult kurki ja tomatit või grinning smiley Sest see 60g pähkelid on tõesti natuke palju, aga see võib ainult mulle nii tunduda....

Mulle piisab tavaliselt 25grammist kreeka pählitest ja asi ants...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.54

No seda oligi palju. Süda on paha ja ilgelt rõve raske tunne on olla grinning smiley
hommikul sõin õuna ja fitnessi täisterahelbeid 0,1% jogurtiga. Lõunaks lahjat riisi-makrasalatit + terakukkel ja nüüd siis pähklid. Ongi kõik. Enne pähkleid oli mul üle 80% süsivesikuid confused smiley ja nüüd pähklid lõid punktid lõhki grinning smiley
Heeringa isu tuli muidugi peale nüüd. Läks ostunimekirja. Mitte, et ma seda täna enam süüa tohiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.01

minu tänane kaal 66.8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.10

Ma panen tabeli üles. Kui 6kuud ka oma kaalu ütleb, siis ma updeidin tabelit.
Iagathes, palju õnne, naised!


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: 6kuud
Kuupäev: 18. March 2011, kl 22.17

Õhtust!!
Olen küll õige hiljapeale selle kaalusisestamisega jäänud, aga siiski veel reedeses smiling smiley Nüüdsest õnneks kiire aeg läbi ka, nii et saab rohkem siinse eluga end kursis hoida. Lugesin teie kõigi postitusi ja sain nii mõnegi hea idee!
Väga vahva seltskond olete!

Igatahes minu hommikune kaalunumber oli 71,8kg, mis teeb -600g. Võib päris rahul olla.

Jõuda ja jaksu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. March 2011, kl 09.42

Me oleme tublid olnud, kohe väga tublid...
Pikk pai kõigile smiling smiley

Kõik esitasid oma tulemused, keegi ei ole juurde võtnud, keegi pole ka kadunud/välja langenud ja meeleolu on kõigil laes... Mida veel tahta, kui meil selline seltskond koos...

Täna mul minek Vapianosse Caesari salati sööma ning saan jälle nuputada, et mida ja kui palju mul seal salatis on... Ning kastme võtan eraldi topsikus kõrvale... Kas keegi oskab mulle öelda, et kui palju tavaliselt Latte kohvis piima ja Esprsso kogust?
Ja kui käite väljas söömas siis kas küsite palju söögis koguseid on või vaatate umbes silma järgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. March 2011, kl 18.57

Hei!

Mina eriti väljas ei söö, aga kui satub, siis jah olen silma järgi kogust arvestanud. Eks ma olen kasutanud üldse sellist taktikat, et kui on vahel selline "ei tea" olukord-näiteks pole kirjas siin seda toodet, mida parajasti sõin, siis panen kindlasti rohkem kirja(noh igaks juhuks) ja kui on valida siis mingite variantide vahel, siis valin rammusama(kirja panekuks), et siis on lootus, et nii väga üle ei lähe kalorid.

Oh jah, mina olen pidanud, pean sel ja ka vist järgneval nädalal veidi "ekstreemitama", nagu olen ka teinud, sest pidevalt on mingid sünnipäevad ja peod ja katsu siis mitte midagi võtta. Mitte et ise ei suudaks, aga ei taha nagu seltskonnas kah jututeemaks olla, et miks ei söö. Siiani olen enam-vähem hakkama saanud. Aga tänu "ekstreemsustele" smiling smiley Endal on vähemalt rahulik.

Kuidas teil nädalalõpp möödub?

Head õhtu jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. March 2011, kl 20.33

Nädalalõpp möödub hästi....

Hommikuks käisime söömas Taco expressis ja seal sõin siis Caesri salati ja kaste/majoneesi võtsin kõrvale, kui peaksin tahtma... aga minust jäi see kaste puutumata smiling smiley Kogused sain ilusti kirja ja Latte soovi ka nagu enam polnud, sest kõht sai korralikult täis... Lõnaks vaaristasime ahjus forelli sibulatega ja kõrvale juurikaid.... Mmmmm, maitsev... Õhtuks õun....

Alati, kui väljas käin ja koguseid hiljem märgin siis panen täpselt sama süsteemiga nagu sina Mar11.. Kas rasvasemaid või suurema koguse, et end ei petakas kuidagi grinning smiley

Libastumise tunnet ei ole.... Kuigi täna tuli korra lihtsalt isu midagi näksida ja mitte patustamiseks näksisin rõstitud viilu leiba (rukki)... Kõht tänas mind ja mul meel kohe hea...

Kuidagi lihtsamaks hakkab see toitumine minema, magu vist harjub... Ja keha tahab nagu trenni... Mul oli täna trennist vaba päev ja kohe nagu midagi puudu oleks olnud... Poleks arvanud, et minuga selline asi juhtub smiling smiley
Ja minagi üritan seltskonnas vältida juttu, et kuhu minu meeletult hea isu kadunud on... siis lihtsalt ütlen, et ma alles sõin ja vb näksin midagi... siis keegi ei vaata kahtlaselt, et ka ma olen vb dieedil...

Oh, küll tuli pikk...
Aga ilusat nädalavahetust teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 20. March 2011, kl 13.03

tere jälle,

tulin täna väikeselt Rootsi sõidult koju ja esimene asi kohe kaalu peale, õnneks täpselt sama, mis oli reedel. Söögid panin kõik täpselt tagantjärele kirja ja kaloreid tuli isegi vähem päeva kohta, kuigi sõin rootsi lauas, aga püüdsin kõike võtta vähe ja teadlikult valisin. reisidel käies on ikka raske söömist jälgida. mulle tundud teie lugusid lugedes, et teil on alati söögikorrad tasakaalus, kuidas te seda küll saavutate, mul on selle aja jooksul vist ainult 1 kord olnud valgud, süsiv. ja rasvad tasakaalus.

kena kevade algust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 20. March 2011, kl 13.14

Tunne on petliksmiling smiley
Mul pole veel kunagi õnnestunud, et on tasakaalus Kaaluabi järgi. Aga proovin nagunii teadlikult süsivesikute osa väiksema hoida. Söön pigem normaalse rasvaprotsendiga juustu ja piima ja selle tõttu läheb tasakaalust välja. Süsivesikutega liialdades läheb kõht liiga ruttu tühjaks. Siin Kaaluabis oli ka millalgi artikkel ka selle kohta.
Ühesõnaga ma väga ei muretse selle tasakaalu pärast.

Kena kevade algust tõepoolest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 20. March 2011, kl 16.52

Hei neiud!

Oehhh.... ma olen nii kõvasti pattu teinud, et ei tea, kuhu pea ära peita. Reedel tulid mõned lähedased Tallinna külla, eile oli kultuuriprogamm, kino, ahhaa keskus jne. Ühesõnaga väike burger, friikartulid, popkorn, mõned kommid, küpsiseid... Tunnistan ausalt, et ma ei julgenud punkte kirja panna. Ka täna ei ole just kõige eeskujulikum päev olnud ja trenni olen sel nädalal vaid ühe korra jõudnud. Motivatsioon ei ole aga kadunud. Pigem on kohutav homse ootus, et saaks tagasi rutiini. Tööpäeviti on see asi minu jaoks 100x lihtsam.
Olen enda peale kohutavalt pahane igatahes. Oleks ikka pidanud paki beebiporgandit kinno kaasa haarama ja asi vask.

Ja PS! Ega ainult kaalujuttu ei pea ka ajama... Kes pole veel Rapuntselit kinos vaadanud, siis soovitan soojalt grinning smiley ootasin hoopis midagi muud. Üliäge oli minu meelest. Ja Ahhaa keskuse Dialoog Pimeduses on jube vinge!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 20. March 2011, kl 17.38

Tere

minu arust on ka võimatu et kõik tasakaalus oleks seega jälgin pigem kcal.
kuidas teil?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 20. March 2011, kl 20.54

Ilmselt võimalik siiski on. Saan aru, et mõni saab ikka asja paika? Keeruline küll jah. Mul mõni päev vahe suurem, mõni päev väiksem. Üks kord olen hommikusöögi normi saanud! grinning smiley
aga terve päeva menüüd mitte kunagi confused smiley aga ma ei põe selle pärast liiga palju.
Olen kaalujälgijate süsteemiga alla võtnud mitu korda edukalt (ilmselgelt selle ka tagasi söönud) ja seal ei rääkinud keegi mingist sellisest tasakaalust. Või kui rääkis, siis mitte liiga palju. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.19

Eks minulgi selle tasakaaluga vildakad lood... Ei saa kunagi täpselt tasakaalu, eriti liialdan valkudega...
Aga siit nüüd küsimus suurele ringile:

Kuidas te küll ja mida te selles Kaaluabi Toidupäevikus jälgite?

Ma alates tänasest ostsin end õiguslikuks liikmeks, see tähendab, et ennem olin positiivne foorumi kasutaja ja lihtsalt blogija smiling smiley Kasutasin muud päevikut netis... Ja nüüd ei saa aru, et kas jälgida GDA'd, värvilist ringi või hoopis midagi muud (graafikuid, kus punane ja roheline tsoon)... Mul suur segadus sellega nüüd smiling smiley

Vb keegi aitab mind ja jagab kogemusi?

PS! Ilusat kevadet meile ja rasvadele nüüd hoolega sulamistst, sest suvi on kohe-kohe käes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.54

Hommik!

Mina olin siis täna oma kaaluga rõõmsalt jälle seal, kus 11 märts, kui asja alustasime sad smiley aga lohutan end sellega, et kiirelt tulnud asi läheb tavaliselt ka kiirelt maha ja sel reedel plaanin siiski olla suuremas miinuses kui eelmine nädal. Vaatame siis.
Hommikul ärgates oli kohe nii rõve olla, et ma nüüd TÕESTI püüan need nädalavahetuse ülesöömised ära lõpetada. Uskumatu, kuidas täiskasvanud inimesele ei jõua kohale, et ei ole vaja smiling smiley

Aga mina jälgin enamasti protsenti. Et ei läheks üle 100% kalorid. Kui olen kõva trenni teinud, siis mõni protsent üle saja ei tapa muidugi, ma arvan. Panin oma tänase menüü kokku ja jälle on mul ca 70% süsivesikud, kõvasti valku ja käputäis rasva. Mida rohkem ma püüan, seda enam on kõik tasakaalust väljas.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.