Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 20
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.58

PS! Ma ei tea, kuidas teistel on, aga minul on õhtuti pärast tööpäeva poodi minnes kõht alati kohutavalt tühi. Eriti siis, kui olen veel trennis ka käinud.
Kunagi läks sellistel puhkudel alati mingi väike šokolaad või jäätis ostukorvi, et koduteel nälga leevendada. Mingi aeg asendasin selle Activia joogijogurti vastu, kuid see andis üpris palju kaloreid. Põhimõtteliselt kogu õhtusöögi kalorid läksidki sinna ja polnud ka nagu tore.
Nüüd olen enda jaoks avastanud Pai smuutid. Tean, et toode on poelettidel juba ammu-ammu, kuid ma pole neid kunagi vaadanudki. Praeguseks on need saanud juba üsna asendamatuks. Vähe kaloreid, tervislik ja kustutab nälja nii ja magusaisu. Nii et ei haara poes šokolaadi järele ja kodus suudan käpad küpsisekausist eemal hoida seni, kuni mingi mõni tervislikum eine valmib.

Võib-olla ei suuda ma sellega kedagi üllatada, aga ma ise olen nii rahul selle avastusega, et tahaks kohe jagada.

Jagage teie ka oma n-ö nippe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 21. March 2011, kl 12.08

Tervist tüdrukud!!!

Mina jälgin kcal-eid.
Kui mina täna kaalu peal käisin olin väga rahul -500g, püüan nüüd tubli olla ja et see nii ka jääks.
kaalu nr oli 70,0 äkki reedeks on juba nr 6 ees smiling smiley

Ilusat kevadet!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 21. March 2011, kl 16.33

Oo kui tublid "esimese-numbr-vahetajad" meil siin koos onsmiling smiley
Ma olen mõelnud, et kui näites alla 65 tuleb, siis peab tegema peo.
Ma kellegi blogist siin lugesin, et esimese numbri vahetuse puhul on pidu ja ainult tervislike snäkkidega. Väga uhke mõte minu meelest.

Õhtuse poeskäigu kohapealt ei oskagi öelda - ma katsn selle kohapealt ikka kindlaks jääda endale ja mitte auto-snäkki osta. Siiani on õnnestunud isegi. Muidu smuuti on vist küll hea tervislik variant, aga kas liiga palju süsivesikuid ei ole õhtu kohta?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 21. March 2011, kl 19.00

Piia, ilmselt on sul õigus. Hakkasin nüüd vaatama, et jah, tõesti. Kaloreid on vähe, aga süsivesikuid palju. No ma ei tea... mida siis sööma peab grinning smiley Kunagi oli kogu aeg see, et rasva liiga palju.. Nüüd on igal pool süsivesikuid nii et tapab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 21. March 2011, kl 21.25

mina hakkan ka nüüd ainult kaloreid jälgima, sest tasakaalu ei saa kuidagi paika. huvitav, et rasvad jäävad alati puudu ja valgud on üle. peab vist hakkama võid ka sööma. aga hea on see, et magu on vist juba väiksemaks jäänud, ei olegi enam hundiisu, juba väikesest kogusest on kõht täis ja vastupandamatut magusaisu ka ei ole ja kui tuleb isu magusa järele, siis võtan ühe tüki tumedat šokolaadi ja on kohe hea olla, see ei anna eriti kaloreid, aga rasvu kergitab küll natuke. mingeid häid nippe ei ole veel avastanud. tegelikult on mul kalorid jäänud ka mõnel päeval täis söömata, aga see pole vist paha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. March 2011, kl 21.40

Mina jälgin kah, et kalorinorm lõhki ei läheks ja võimalusel püüan ka tasakaalu saada. Kuna on olnud üks pidustuste aeg, siis on pväga tihti olnud päevad tasakaalus smiling smiley Kui ikka midagi rammust päeva sisse mahub, siis kipub tasakaalu saama, olen täheldanud.

Läbi raskuste väiksemate numbrite poole....



Ikka edasi, armsad kaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.30

Mar11, ma nüüd sõin kohe mõnuga paar šokolaadikommi ära smiling smiley hommikupoole ju võib grinning smiley

Täitsin mõned päevad tagasi mingit Anne&Stiili küsimustikku. Kus oli küsimus: "Kas sa arvad, et oleksid õnnelikum, kui kaaluksid vähem?"

Mis teie mõtted selles suhtes on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.42

Minu mõtted "Kas sa arvad, et oleksid õnnelikum, kui kaaluksid vähem?" on, et ei oleks õnnelikum... Ma olen praegugi õnnelik aga siis on võimalik osta riideid, et mis mulle meeldivad ning mida kanda tahan. Siis ma ei võdiseks, vaid olen siis trimmis... Kas sa ise oleksid Bubbles õnnelikum, kui sa kõhnem oleks?

Minu värviline rõngas on tasakaalust täitsa väljas grinning smiley Aga jah, nüüd on mul "Rõõmsad pühad" ja keha võib hakata vett kinni hoidma... Eks me reedel siis seda näe... Ennem ma kaalule ei roni, et mitte stressi tekitada...

Aga päike sillerdab jälle taevas nii ilusti ja pilvi pole.... Eks teen oma 45-60minutit crosstrainerit ära ja siis vb jala poodi süüa ostma.

Ma olen ikka ääretult rahul, et me siin koos oma rõõme ja muresid jagame... Endal hakkab kergem ja saad mõned nipid jätkamiseks smiling smiley

Päikest teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 22. March 2011, kl 10.10

Kusjuures... Mina mõtlen, et ma oleksin siis õnnelikum. Ühest küljest saan muidugi aru, et elus mingid väärtused sellest ju otseselt ei muutu ja kõik on peas kinni... Aga mäletan seda aega, kui kunagi ammu sai palju alla võetud ja 61-62 kaalutud. Elu hakkas kohe keema, nii palju energiat oli kõike teha ja igale poole minna ja... Olin vist õnnelikum confused smiley
Vähem kaaludes olen ma 100% enesekindlam, iseendaga n-ö sõber ja õnnelikum. Minuga on see vähemalt nii.

Londiste, sul tundub muhe elu olevat. Vaikselt trenni ja siis jalutad poodi... Tahaks ka grinning smiley mõned meist olid 7.45 juba kontoris.

Nii kummaline on tegelikult ju mõelda, et räägime siin nagu vanad sõbranjed ja tegelikult pole aimugi, kellega tegu on. Täiesti vabalt võime olla kolleegid, trennikaaslased, naabrid vms.

Aga mina olen ka rahul. See on mul esimene kord elus kuskil foorumis kirjutada nii. Tõesti on tore! Mina saan teist kõigist küll tohutult tuge ja motivatsiooni!cool smiley

Ja päike sillerdab täna küll mõnusalt.... Tuleks see kevad juba kiiremini (ja läheks kilod veel kiiremini!)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. March 2011, kl 10.51

Hei!

Päikest on tõesti kõik kohad täis. Mis siis, et see on veidi kehvasti mõjunud mu käimisteele, enam sinna hetkel keppidega minna ei saa, libe ja loikudes. Aga eks siis pea sammud mujale seadma. Ikkagi nii tore ja rõõmus.
Õnnelik olemise teemasse. Jah, õnnelik olemine ei ole ju eemärk, pigem eluviis, aga paratamatult nagu targad ütlevad, oleme psühhofüüsiline tervik- maalkeeli siis liha ja vaim ühes, ja siis on nii üks kui teine oluline.Kui üks osa meist on tasakaalust väljas, siis on paraku ikkagi ka teine, oleme me siis nii vaimsed kui me siis oleme. Nagu öeldakse-terves kehas terve vaim. Kui kehal ei ole hea ja kindlasti ei ole kui on ülekaal, siis, usun küll, et see õnnelik olemin/mitte olemine ka sellest sõltub.
Mulle meeldib selle kõige juures, ehk siis õnnestumiste juures, et ma saan selle teema nö. "päevakavast"(mõtetest) välja jätta. Võin öelda, et ma ei pea oma mõtteid selles hoidma, kui jälgin nö rutiini ja usaldan.siiani on see toiminud ja mul on tõesti hea ja rahulik olla, mainin seda vist igal võimalikul juhul smiling smiley Õnnelik olemine see on ju sarnane rahulolu ja rahutundega.
Ja on rohkem aega mnõtetes teiste ja ümbritseva suhtes, mis on ju oluline. Endal hea, teistel hea. Lootus jääb!
Tore, et te kõik sellised positiivsed olete, sealpool avarustes.


Kõigile rõõmsat olemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.21

tere,

arvan küll, et olen õnnelikum olles saledam, mitte et ma praegu õnnetu oleks, aga veel õnnelikum saab olla, kui ma saan kevadel selga panna ilsaid riiideid. näiteks kui käisin kuu aega tagasi endale uusi pükse ostmas, siis prooviruumis end vaadates on ikka kole küll kui kõik riided pigistvad inetult ja põhimõtteliselt ma suuremat numbrit küll ei osta kui 42, see on lagi. nüüd enne uusi pükse ei osta kui saan jalga hästiistuvad nr 40 püksid ja siis ma olen küll õnnelik. talvel võib ju kossakate riietega käia aga suvel tahaks midagi eriti ilusat. ma mäletan et pärast kaalujälgimist kandsin riideid nr 36!

päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.45

Minul on sama mõte... Nühin praegu oma vanade teksadega seni, kuni saab väiksemad osta. Põhimõtteliselt ei taha praegu osta. Ja mul sama teema, et üle 42 numbri ei osta! Kui saaks juba püksid number 38, siis oleksin täiesti sillas! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 22. March 2011, kl 16.09

Ma just avastasin, et meie Londiste 112 ja mar11 on tublide nimekirjas! Väga uhke tunne kohe smiling smiley
Täiskäik edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. March 2011, kl 18.36

Aitäh Piia, endal ka nii uhke tunne kohe.... sellel reedel tahaks ka miinust ja pregu piiluma ei lähe, et kas kaal on sõber või mitte smiling smiley
Palju õnne sulle ka Mar11 thumbs up

Teie pükste jutu peale, et ma kannan ka omavanasid pükse veel ja uusi ei osta ennem, kui kaal näitab 65kg... Nagu preemiaks grinning smiley
Aga sinna on veel aega, mul omal on igaks nädalaks (reedeks) eesmärk, et oleks siht kindel olemas... ja 65 peaks minu plaani kohaselt jõudma kätte 29aprillil.
Kui jõuab varem, siis seda uhkem... aga plaan hetkel selline smiling smiley Siiani ei ole pluss nädalat olnud ja ei suuda seda isegi uskuda... Ei nälgi, söön korralikult... Võtsin "jalad kõhu alt välja" ja liigun ringi ning trenni teen ka... Mu elukaaslane ei suuda ära imestada, et kust ma selle entusiasmi võtsin järsku...

Homme teen trennist täitsa vaba päeva, et keha puhkaks. Täna sain 50min crosstraineriga uhatud ja siis 3-me tunniga 13.85km käidud... Keha peab vahest ikka puhkama ka. Mul 3-päeva trenni tavaliselt ning siis 1-vaba päev. Selline vahemik on mulle sobiv ja kehale sobib ka...
Vett joon ka hoolega, kohe meeldib vett juua...

Päikest teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 22. March 2011, kl 20.52

Londiste, sa oled ikka ülitubli!!! Kui palju ja mis aja jooksul sa siis nüüd alla oled võtnud? Saan aru, et alustasid varem kui siin n-ö meiega 1,5 nädalat tagasi?

Mis asi on tublide nimekiri? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. March 2011, kl 21.06

Hei!

Londiste on meil tõesti nii nii tubli. Pea 14 km!!! Super!
Tegelikult olete kõik tublid, just seepärast, et kõigi kirjadest õhkub optimismi ja edasipürgimise soovi. See on nii oluline. smiling smiley

Aitäh õnnitluste eest kah. Eks see oli mulle kah kerge üllatus, sest raske nädal oli, tegin selle endale veel "raskemaks", aga kilodekaotustulemus oli seda väärt. Sel nädalal usun ei jõua sellele ligilähedalegi, sest pole aega trennida väga ja "ekstreemkaalukaotuspäevi" kah ei jaksa väga teha. Loodan, et plussi ikka ei tule.
Ja muide, mina pean ju eriti pingutama( smiling smiley ), et teile kõigile järgi jõuda. Ja mul on kah väike unistus. 28. märtsil saab 2 kuud siin keskkonnas, olen kaotanud siiani 9 kg (veidi siia sinna), tahaks 10-ni jõuda. Soov on ülisuur, näis kas jõuan. Ega kergelt ei lähe, aga distsipliin aitab. Ise vaatan ennast kõrvalt, et pigem pean ka oma nö liigsele hasardile vahel noomivalt vaatama. smiling smiley

Kõigile ikka edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 23. March 2011, kl 08.54

Tänud-tänud... Mina alustasin omal käel 11.veebruar ja kaalusin siis 77kg... Eelmiseks reedeks siis 69.8 ja selle reedese tulemuseks sooviksin ka kaalu kaotada... Kõik peaks minema plaadnide päraselt...

Bubbles, kiidutabel on uudiste all ja pealkirjaga "kevad teeb kergemaks"... Igal nädalal peaks tulema sinna tublimate langetajate nimed ja kaotatud kaal nädalas...
Sellel korral ma vist sinnani ei küündi, sest "vee kinni hoidmise naiste mure" preiood käsil... Aga alla ma ka ei anna...

Mar11, sa oled ju ikka ka ääretult tubli... Ise nii palju kaalu langetanud ja usun, et 28-ks saad oma -10kg kätte... Usun seda siiralt ja hoian pöidlaid... Ma mõnikord vajutan ka pidurit, et liiga hoogu hakkan minema, aga samas tuleb see kõik minu seest... Ma ei sunni end liikuma ja korralikult sööma, vaid ma tõesti südamest soovin seda teha grinning smiley

Ilusat ja innustavat päeva cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 23. March 2011, kl 09.14

Oehhh... Niiiiiiii lahe!

Mulle endiselt ja jätkuvalt valmistavad õhtud kõige suuremat raskust. Eile läksin koju, tegin kerge näksi ja mõtlesin, et rohkem ei söö... aga ca pool 9 paiku oli kell nii tühi, et silmanägemine tahtis ära minna ja siis ikkagi sõin veel, kuigi poleks tohtinud. Mingit kaalulangust täna muidugi polnud.
Ilmselt tuleks kohe koju jõudes natuke rohkem süüa, mitte kerge snäki peale loota. Siis ei ole kell 9 kõht vastu selgroogu kinni. Kui õhtuid poleks, siis ma kaaluks ammu 50kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 23. March 2011, kl 18.58

spinning smiley sticking its tongue outtäna käisin kohvikus ja ei saanud jätta võtmata ühte isuäratavat suurt ja paksu kooki. panin selle siis kirja lõunasöögi alla ja muidugi rohkem enam lõunal süüa ei saanudki- üks kook teega oli kogu lõuna kalorid hakkama pannud. mõtlesin et teen siis ühe korraliku õhtusöögi vähemalt ja sõin õhtuks suure portsu ühepajatoitu-panin sellele max arvu kaloreid, lisaks veel vahepalaks 2 apelsini ja kreekapähkleid. hommikusöök oli ka täna üsna tugev ja oh imet- toitumine oli TASAKAALUS, mida tavaliselt ei juhtu. tähendab, kui on ikka koogiisu, söö see lõunasöögi asemel ära, õhtul söö aga jälle üks tervislik ports, siis ei ole kõht tühi, aga et pool 9 ei tekiks hundiisu, söö õhtusöök suht hilja, ma söön tavaliselt 6-7 paiku.
päikest ja eduelamusi kõigile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 24. March 2011, kl 08.50

Kyllika, tõenäoliselt nii ongi. Minu õhtusöök on kippunud jääma kuskile 8 paiku tavaliselt, kuna jõuan alles 7 ajal koju, aga püüan varem töölt sääred teha, kiiremini treenida ja varem kodus olla grinning smiley et saaks ikka normaalsel ajal süüa. Eile sõingi õhtust u 7 paiku, magama minnes ei olnud kõht täis ega ka liiga tühi ja hommikul oli hea olla smiling smiley Tundub, et ka homme tuleb miinus (kuigi tegin nädalavahetusel sellist pattu, et siiamaani häbi) confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 24. March 2011, kl 08.53

Ja kusjuures... Mul on ka alkohol isu kadunud. Olen muidu üsna seda tüüpi, kes ikka peaaegu iga õhtu võtab väikse pokaali punast veini. Sel nädalal pole üldse isu olnud. Eile võtsin õhtul poest veini, aga ei tahtnudki seda avada. Kui korralikult toituda ja trenni teha, siis on kuidagi puhas tunne sisemiselt ja juba klaas veini teeb pea uimaseks. Pluss muidugi tühjad kalorid.
See ei tähenda muidugi, et ma homme õhtul välja minnes endale mõnd kokteili ei lubaks (saab ju maha tantsitud spinning smiley sticking its tongue out ) Enesetunne on hea ja rahakotile mõjub ka hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.01

Mul on mingi errorsad smiley Nädala alguses näitas kaal väga ilusaid numbreid ja ennustasin endale isegi üle 1kg kaalukaotust reedeks, aga täna hommikuks on kõik läinudsad smiley Üle söönud ei ole, kahtustan, et esmaspäevase ja teisipäevase trenniga tegin liiga ja nüüd on lihased haiged ja piimhapet täis. Loodetavasti tänane trenn koos ekstra rõhuga venitusele parandas veidi olukorda, aga eks homme hommikul näeb.
No enesetunne on igatahes paremsmiling smiley Tahaks hirmsasti edusamme ka peegilist juba näha, aga liiga ruttu või liiga lihtsalt head asja ei olegi kasulik tahta!
Noh. Sain ennast nüüd siin vähemalt välja kirjutada. Duell on üks tänuväärt ettevõtmine. Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.10

Pole viga, Piia. Usun, kui püsid nö oma süsteemis, siis peaks kõik omal ajal "minema". Mina olen ka pidevalt üllatuste sees, pole kah siin üle söönud, aga vahel viskab , küll plussi, küll seisab. Eile näiteks tegin 7km kepikõndi, hommikul polnud midagi langenud. Nii ongi. Jääb teadmine, et olen ise kõik teinud.
Usun, et see langus Sul igal juhul tuleb, oled ju vapralt teel püsinud. Ja see vist kõige olulisem, et Sul enesetunne, nagu kirjutad, on parem.


Ilusat ja rõõmsat päeva jätku.
Püsime teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 24. March 2011, kl 12.26

Mul on hirm homse ees, täna näitas kaal isegi 500 g rohkem kui eelmisel reedelsad smiley, kuigi kaloreid ei ole üle söönud. äkki peaks uue kaalu ostma, ma ei ole enam pikka aega näinud kaalul esimese numbrina 6. eks näis mis homme toob, õnneks meil on toetav tiim, muidu lööks vist käega, kui kaalulangust ei ole,

kergemat homset kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 24. March 2011, kl 12.35

Mul tuli üks hea plaan. Lepime kokku, et kui kaalulangust ei ole, siis see tähandab seda, et kaalunagus TULEB. Optimismi ja mitte alla-andmise vaimus, eks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 24. March 2011, kl 12.56

Muidugi lepime kokku, et kui kaalulangust ei ole, siis see tähandab seda, et langus TULEB.

Mulle see lause meeldib... Endas pole ma enam kindel, sest esmaspäeval oli reedesest numbrist nii vähe alla läinud ja nüüd veel "teatud periood" siis olen väga ebakindel homses kaalumises smiling smiley Loodame parimat ja motoks on Piia öeldud lause smiling smiley

Aga kuna olen kõik õigesti teinud siis loodan parimat smiling smiley
Tulgu homme mis tuleb, aga grupp on meil toetav ja kui kellegil pluss siis küll me ka sellest murest üle saame...


Liigselt muretseda ei tasu, sest muidu tuleb stress ja sellest veel lisa söömine, mis omakorda tekitab stressi jne...

Kindlat meelt teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 24. March 2011, kl 13.03

super, Piia! KUI KAALULANGUST EI OLE, SIIS KAALULANGUS TULEB!
ega ta tulemata ei jää smiling smiley

parema homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. March 2011, kl 13.23

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 24. March 2011, kl 14.58

Peaasi, et motivatsioon ei kao. Liiga üle põdeda, pole mõtet! See ei ole ju ometi maailmalõpp. Küll läheb!

Mina olen viimaste nädalate jooksul tselluvõitlusesse astunud jälle. Kui külm pikk talv, siis ainult sööks ja koguks pekki ja suva, mis seljas on ja enda eest hoolt kanda ka ei viitsi, aga nüüd on motivatsioon laes jälle. Korralik toitumine, trenn ja tsellusõda! Olen 2 nädalat iga hommik kuivharjamist teinud ja kreemitanud ning 3-4 korda nädalas õhtuti tselluliidikoorijaga nühkinud. Tulemused on täiesti märgatavad. Apelsini on ikka tunduvalt vähemaks jäänud. Hämmastav.
Kui keegi mingit eriti head kreemi soovitada oskab, siis kuulaks hea meelega. Ma ise olen kasutanud Oriflame'i tooteid. Nendega on tulemus alati super olnud (muidugi, kui kuivharjamist ka teha... see ilmselt teebki põhitöö). Midagi muud ma proovinud pole ja ei teagi, ehk on mõni teine toode veel parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. March 2011, kl 06.42

Hei, sõbrad!

Mul siis sel nädalal arvatult 72,6.


Põnevusega ootan kuidas teil läinud on smiling smiley


Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.