Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 20
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 25. March 2011, kl 06.53

Hommik!
Mul oli täna kohe selline ärevus, et 5.15 läks uni ära ja kell 6 tõusin voodist grinning smiley ootasin kaalule minekut. Mitte, et sealt midagi NII väga oodata oleks olnud, aga huvitav on ju.

Minu tänane number 70,1.

Eelmise nädalaga võrreldes võiks ju vähem olla, aga arvestades nädalavahetuse kohutavat patustamist olen ma siiski üsna rahul. Ja enesetunne on super!!!

Lähen siis nüüd tööle. Fuajees valvur arvab ilmselt küll, et kiirustasin kella keeramisega paar päeva grinning smiley

Kaunist päeva! Täna on reeeedeeeeee! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.20

Mul läks ka hiiglama vara uni ära, eks ärevus oli ka, aga põhiliselt sellepärast, et ma olin eile nii väsinud, et läksin juba kl 9 voodissesmiling smiley

Number on 67,9 (-600g)

Täna on tõepoolest rahvusvaheline REEDE!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.08

Hommikust, ka minul oli ärevus, et mis kaalult siis hommikul vastu vaatab... Ja numbriks siis üks ilus 69.00.... Vaata kas nii, või keera ümber aga number jääb ikka 69-ks grinning smiley

Seega siis langus -800gr... Täitsa sobib kohe... Ja ma vaatan, et hetkel oleme kõik miinuse poolel... Pai meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.58

tere hilist hommikut,

ma nii ärevil ei olnud, sest ei lootnud eriti langust, aga võta näpust- kaal- 69,5, langus -1kg ja mis kõige tähtsam, muutus esimene number, hurraaaa 6 smiling smiley,

ilus päev täna,

päikest kõigile!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.48

Hulumaja, kui lahe grinning smiley ootan uut tabelit, et näeks juba kõike koos. Me oleme ikka ERITI vinged!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.04

ma arvan, et see duellitamine ja üksteise toetamine aitab veel rohkem kui toidupäevik, pea püsti ja käsikäes edasi...hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: 6kuud
Kuupäev: 25. March 2011, kl 17.23

Tervist!

Juba reede!! Mul siin nii segased ja kiired ajad ning sellega seoses ei edene see kaalujälgimine kohe mitte üks raas. Nimelt peatselt kolimine käsil, täpsemalt väljamaalt tagasi kodumaale - Eestisse! Nädal veel seda stressirohket aega ja siis loodan, et läheb kergemini ja kergemakssmiling smiley
Kurvastusega tuleb aga tõdeda, et see nädal rikun selle ilusa languse oma plussiga - 72kg. Kartsin hullemat ausaltöeldes, sest see nädal sai ikka väga palju patustatud, küllap siiski pakkimine kulutas omajao!
Tujul langeda ei lase, peatselt on see 7 ka minu esikohalt kadunud!! Ja tagasi ma teda ei luba!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 25. March 2011, kl 22.51

Tervist!!!

Niiniinii minu kaal on 69,9 langus siis -600g
olen õnnelik, et minu kaal näitab nüüd esimeseks 6-e jeee!!! küll aint 100g vähem kui 70, aga ikka õnnelik! Ja kuna sai üks õhtu sõbrantsiga pizzat ja küpsisekooki söödud, arvasin et ei tule see 6.
ja ma ei taha seda nr 7 näha enam!!!! smiling smiley
Ja tsellu võitlust alustasin ka mina: õhtuti kuivharjamine ja siis öised tselluliidi vastased ampullid, samuti oriflame omad. Olen neid ka enne kasutanud ja tulemus on tõesti silmaga märgatav, kui teed vähemalt 2 nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 26. March 2011, kl 08.46

25. märtsi tabel:




*MannKa tulemus lisandub, kui eilne seis teada on. Seniks nautige seda poolikut variantismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.25

Piia, nagu ikka on meil ilus tabel ja numbrid ka täitsa ilusad smiling smiley Pikk pai sulle...

6kuud, saame ka sinu murest üle ja kui eestis tagasi oled siis küll see kaal ka langema hakkab.. Sul ju mõistetavad põhjused ka, et miks tõusnud on... Hoia kindlat meelt ja tore, et motivatsioon veel alles on smiling smiley

Marje, palju õnne, et 7-me 6-e vastu vahetasid... Tean seda rõõmu omast käest, kui nad omavahel kohad vahetasid...

PS! Te räägite siin kuivharjamisest... Millega te seda läbi viite ja kui kaua end "harjama" peab... Tundub, et tahan ka end selles vallas käsile võtta ja kena naha saada smiling smiley Pole ennem selliseid asju teinud... Ja kas peab kreeme ka kasutama (ma mõtlen, et kas need tõesti aitavad).... Ning kas just Oriflame'i omad on head või saab poest ka pädevaid geele/kreeme? Jagage naised oma kogemusi.. Mul selles vallas ümmargune null kogemus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.42

Hei, hei!

Minu poolt kah, Piia, Sulle aitäh. Nii tore on vaadata kuidas kõik rühivad kergema elu poole smiling smiley
ja see on meie imeilusas tabelis nii toredasti näha kah.

Tore, et kõigil on soov seda teha. Need pisikesed kaldumised siia-sinna käivad ikka eluga kaasas. Alati ei ole nii lihtne oma "rutiinis" olla, kuigi kindlasti mitte võimatu. Eks see on meie ühine arenguruum. Kindalsti on keegi tublim ja saab oma olemisega teistele toeks ja motivaatoriks olla.
Mõtisklemismaad on alati. Ja see ju tore, et kõik on muutumises ja see on lootus, et meil on võimalus alati valida parim, või mis teie arvate, kallid kaaslased?

Kuivharjamisest nii palju, et mul on üks vägev harjastega spetshari, selline laikahekordne, käe saab sisse panna ja siis hõõruda. Aga kuna see mulle kingiti kunagi, siis ei oska kahjuks nõu anda, kust sellise saaks. Naturaalharjastega igatahes on hea. Ja netist leiab ka infot, kuidas harjata. Kui kunagi sain, siis uurisin, et mispidi neid ringe ikka teha ja kuikaua ja kust alata. Igatahes minu kogemus on, et pärast on tõesti beebinaha pehmus. Mõnus. Ma pole ainult pidev harjataja, nüüd teie juttude peale tekkis jälle isu smiling smiley Mina mingeid kreeme ei kasuta.

Trennist nii palju, et üle hulga aja sai mööda kuiva teed kepikõndi tehtud, üle 7km, kõik lihased jäid haigeks ja kaal tõusis kah, sellest minu väike kaalulangus. Omateada eriti patustanud küll pole, aga jah, mõtisklen siin praegu, et kas mul on äkki liiga väike kalorinorm. Põnev igatahes.

Kõigile ikka hästi palju rõõmu ja just väikestest asjadest, hetkedest, õnnestumistest.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. March 2011, kl 12.02

Hommik!

Mina harjan mingi täiesti suvalise harjaga, a'la selja pesemiseks mutikesed ühissaunas kasutavad, pika varrega grinning smiley neid peaks vist kuskilt prismast isegi leidma. Osad on kummist mummukestega, seda pole ma ise proovinud.

Leidsin mingi päris asjaliku artikli ka- [www.ohtuleht.ee]

Mina harjan end täitsa tunde järgi, kunagi polegi mõelnud sellele. Võib-olla a'la minut üht ja minut teist pekki grinning smiley pärast käin dushi all ja siis kreemitan. Oluline, et nahk oleks harjamise ajal täiesti kuiv. Ja see mõjub! Tean omast käest, et trenni, kaalulanguse ja regulaarse harjamise-koorimise-kreemitamisega on apelsinikoorest võimalik mõne kuuga lahti saada.
Ma ei ole kindel, kas see kreem seal otsas enam midagi teeb. Kuivharjamine ise on ilmselt tõhusam, aga tunne on teine grinning smiley Ma ise ei oska muud peale oriflame'i kreemi soovitada, see on tõeliselt hea. Esimesed korrad kohe tunned, kuidas midagi toimub smiling smiley kõik hakkab õhetama, mõnus on.
Olen seni kasutanud kreemi, kuna ampullid on üsna kallid, aga kuna Marje soovitab, siis proovin ilmselt ka need ära smiling smiley
Head tselluvõitlust kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. March 2011, kl 12.38

Ja tõesti. % paika saamiseks tulebki süüa ilmselt asju, mida ma muidu kaalulangetamise ajal väga ei sööks. Tegin hommikusöögiks omletti, kuhu viskasin sisse paar külmikus vedelevat talleggi kanapalli, paprikat ja tomatit ja % on üsna paigas (tunduvalt rohkem, kui tavaliselt). Küll üsna tugev hommikusöök, aga kuna kell nii palju juba, siis ka põhimõtteliselt lõuna eest. Nädalavahetuseö võib. Mõnus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 26. March 2011, kl 15.28

vabandust et nii hilja...
aga minu kaal oli eile hommikul 66.6 kg
väheke pettunud olen sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 26. March 2011, kl 16.23

MannaKa, tubli oled ju... -200g on ju ikkagi miinus... Jätka ikka trenni ja korralikult/tervislikult söömisega ja küll kaal ikka langeb smiling smiley Ara heida meelt ja ole tugev...

Käisin siis poes ja ostsin omale nii kreemi (tselluliidi vastase) ja harja, millega kuivharjamist teostada...
Minu poolt siis on kuulutatud sõda Tselluliidile grinning smiley Ega teda nagu näha ei olegi otseselt, aga suvel, kui päike peale paistab siis on nagu "selline natuke võdisev ja lohukestega"... ei ole trimmis on see õige sõna vist... Tundub, et see suvi saab teisiti olema .... Ja teie õpetused lugesin läbi ja loodan parimat...

Edukat võitlust nii kaalu, kui ka tselluliidiga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. March 2011, kl 16.49

Eriti kiire ja tubli! Ega muudmoodi ei saagi. Tuleb ikka kohe härjal sarvist haarata grinning smiley
Käisin ka just natuke aega tagasi nühkimas ja kreemitamas. Nagu Mar11 kirjutas... Beebinaha pehmus. Nii ongi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. March 2011, kl 18.08

Londiste, mis kreemi ostsid muidu? Ja kuidas tunne on? Kohe ilmselt ei oska arvata, aga mõne päeva pärast ehk juba hakkab tunne tekkima smiling smiley jaga siis emotsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 26. March 2011, kl 18.27

Kuna mul oli The Body shopi kliendikaart siis saan sünnipäevakuul tasuta 150kr(vanas rahas) ulatuses midagi sealt tasuta... Ja kõik asjad olid niigi olemas siis võtsin sealt Body Focus Cellulite Serum'i... Muidu oleks sealne krediit lihtsalt raisku läinud smiling smiley

Kuivharjamine oli mõnus, nahk muutus esimese korra järel juba pehmemaks e. beebi pehmeks... Uskumatu... Ja kreemi peale pannes oli ok, mõni minut hiljem juba lõi külmast õhetama... Mõnus tunne valdas mind... Tunne oli, nagu midagi toimuks... Ise olen vägagi rahul oma ostudega smiling smiley

Ega nüüd siis muud üle ei jää, kui neid hoolega kasutada.... Mõne päeva pärast saan vb juba midagi targemat öelda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 26. March 2011, kl 21.04

Äge! BodyShopile võib loota ilmselt.
Mul (ja ilmselt ka teistel) hea meel, et saime sulle midagi n-ö uut jagada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. March 2011, kl 10.56

Hommik!

Ma ei tea, kuidas teie suhe tursamaksaga on, aga mina täiesti jumaldan seda ja avastasin, et kui hommikuks sellega paar võikut teha, siis ei maksa karta, et % paika ei saa.

Purk tursamaksa + keskmine mugulsibul + 2 muna. Röstsaiale salatileht ja kalamöks peale. Kes vähegi kalasõber ja pole proovinud, siis soovitan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. March 2011, kl 10.58

PS! Sellest jäi nüüd mulje, nagu paneksin terve purgi hommikuks nahka. Päris nii ka pole grinning smiley Siis oleks päeva punktid koos vist ka. Aga sellest möksist saab u 4 võikut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 27. March 2011, kl 11.07

Hommikust, mina armastan väga tursamaksa...
Aga kas sa purgilt lugesid, et üks konserv on 250g ja 100g annab: kcal 613, valk 4g, rasvu 66g, süsivesikud 0g... Kui ma olin omale umbes 2kuud tagasi terve konservi kerre ajanud koos muna ja sibulaga... Siis ma olin oma 1,5päeva kalorid hakkama pannud ja mõtlesin, et see tursamaks jääb mulle kurku kinni... See on nii maitsev aga selline pomm, et kohutav... Nüüd pole söönud smiling smiley
Aga just vaatasin, et mu külmik peidab 2-te tursamaksa konservi hetkel grinning smiley aga sinna ned jäävad... Vb millalgi tulevikus....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 27. March 2011, kl 11.46

Hei!

Jah, aga pool sellest konservist on ju õli, mille ma sealt ära valan. See osa, mis lõpuks alles jääb on ca pool kaalust ju? Või ei? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. March 2011, kl 08.23

Hei!

Rõõmsat uut nädalat kõigile ja edukaid langusi !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 28. March 2011, kl 08.37

Bubbles- Ma ei teagi, kui aus olla smiling smiley Siis, kui ma tursamaksaga salati tegin, ma oma toite ei kaalunud veel smiling smiley Ja hetkel süüa ei julge ka veel, kuna see nii rammus...

MAr11- Aitäh rõõmsate soovide eestgrinning smiley


Mul oli täna plaan minna jalutama... Aga õues tuleb mingit lobjakat, tuul puhub ja maa lirtsub... Nii, et pean jälle toas oma Crosstrainerit piinama ja vb DVD-i järgi "võimlema" grinning smiley
Oleks täna reede siis oleks mu kaal minu hea sõber olnud... sest näitas mulle jälle ilusaid numbreid grinning smiley Ja olen avastanud, et mulle sobib see iga hommikune kaalumine ikka rohkem, kui 1x nädalas... Siis saan jälgida ja olla oma tegudes kindel...


Ilusat ja edukat nädalat langust kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 28. March 2011, kl 09.48

Hei daamid!

Kuidas nädalavahetus möödus?

Londiste, sa oled nii tubli, et ma lähen kadedusest roheliseks lausa. Ma olin sel nädalavahetusel tublim, kui eelmine kord, aga punktid sõin vist ikka lõhki sad smiley Jube rasked on need nädalavahetused mu jaoks.
Lohutan end ainult sellega, et seekord olin juba tublim kui eelmine kord, et äkki siis tuleval nädalavahetusel läheb õnneks.
Praeguste arvestuste kohaselt ma suveks küll oma soovkaalu kätte ei saa. Aga alla ka ei anna.

Ja ilm on täna tõesti rõve. Ärgates ja aknast välja vaadates tekkis kergelt suitsiidne tunne grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.59

Tervitus!

Kas keegi on õunaäädikat proovinud kaalulangetamise eesmärgil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 29. March 2011, kl 15.43

Marje, minul kahjuks kogemused õunaäädikaga puuduvad...


Bubbles, mis sa ikka kade oled... Ja mis need nädalavahetused ikka on... laupäev ja pühapäev ju ainult smiling smiley Tore, kui kaalu saab langema... Ja eks mõni patustamise aeg peab ka olema, kui keha seda tahab... Minu keha tahab ainult valku, ma ei saa neid paika vist kunagi...

Ma viimasel ajal olen enda jaoks avastanud keedetud-riivitud peedi, võtan tüki sülti kõrvale... ja mmmm.... Keele tahab alla viia... Mulle meeldivad väga lihtsalt ja tavalised toidud.. ma ei ole eriline peenete toitude armastaja.. Kui on kapsas, kartul ja liha... siis on kõik juba väga pro smiling smiley
Aga kas te ei ole pannud tähele, et keha hakkab juba harjuma, et saab korraliku toitu ja trenni ka... Peaks vist homme omale jälle forelli küpsetama ja kõrvale juurikaid keetma... vähe kaloreid, tervisele hea ja kõige tähtsam, et maitsev smiling smiley Ootan juba reedet... Et vb saan jälle ühe ilusa numbri kirja panna....

Ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 29. March 2011, kl 18.07

Mul sama, meeldivad ka lihtsad toidud. Eile õhtul tegin kanasuppi. Ülihea, lihtne ja mõistlikult kaloreid. Kuigi vahel meeldib ka kokata ja midagi erilisemat kokku keerata. Üsna kõigesööja ses suhtes.
Minul tuleb sel nädalal ilmselt pluss. Ma ei tea, milles asi järsku. Enesetunne ei ole viimased paar päeva üldse hea olnud. Olen leppinud, et sel reedel võib tulla võrreldes eelmisega pluss, kuid see ei tähenda, et oleksin käega löönud.
Tähtis ei ole mitte see, et kunagi ei kukuks, vaid see, et kukkudes uuesti tõuseks ja edasi läheks... Või kuidas see Hiina vanasõna käiski. Mina lähen edasi. Ja kui mitte sel nädalal, siis järgmisel vaatab kaalult ette number 6! Ja ilmselt veel paar numbrit grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 30. March 2011, kl 07.33

Bubbles, kirjutan su viimasele mõttele kahe käega alla. Ma olen siin ka mõelnd, et mis jama on, et ainlt mõnesaja grammi kaupa kaal langeb ja siis avastasin, et peaasi, et langeb ju! Tasa ja targu siis ühesõnagawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.