Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 20
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 30. March 2011, kl 08.51

Kuidas teil viimasel ajal trenniga on? Kas kõik tegelevad usinal oma keha vormimisega smiling smiley Mina ikka üritan Crosstrainerit piinata ja nüüd võtsin omale pähe, et alati, kui teen Crosstraineriga siis pean 10-20min ka DVD-i järgi tegema... Loodan, et juurutan selle sisse, sest lihaseid oleks vaja, et paremini kaloreid põletada...

Piia ja Bubbels, kui kaal natukenegi langeb on see ju hea ja, kui ta praegu ei lange siis küll ta kohe-kohe langema hakkab... Peaasi, et oma kava jätkate, see ongi kõige alus ....

See lumi rikkus tegelikult kõik mu plaanid ära.. Tahtsin sellel nädalal jalutamas hakata tihedalt käima... Aga nüüd on probleem, et kas teed kiilaka jääga kaetud või tegib teedel uppumise oht, sest kõik sulab grinning smiley Aga ega see kevad enam kaugel ei ole, ma loodan...

Käisin eile jälle meie Eesti jalgpalli meeskonnale kaasa elamas ja nüüd tunnen, et kurk vist tsipake kipitab... Aga emotsioon staadionil oli lihtsalt Supper.... Külm natuke ju väljas oli ja sadas mingit lobjakat, aga kuna ma olen peaaegu kõigil koondise mängudel käinud siis ei saanud ka mingi tühise saju pärast kodus istuda... Ikka staadionile...
Ja kui me mehed suudavad joosta ja möllata sellise ilmaga siis ei saa ka minul olla mingit vabandust, et mitte trenni teha ja seda soojas toas smiling smiley

Olge tublid ja ootame reedet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 30. March 2011, kl 09.58

Trenn on mõnus! Käisin eile vahelduse mõttes BodyBalance'is, kus on jooga ja taichi asju. Spinningu ja crosstreineriga on rasvapõletus ja siis käin ShapeCrunchis ja BodyBalance's, et lihaseid järgi aidata. See olevat oluline, et kiirendada ainevahetust ja olla kindel,et kaal kaob ikka rasva arvelt, mitte lihaste. Nii rääkis treener seal koormustestil.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 30. March 2011, kl 10.55

Olen nõus, et pigem miinus paarsada grammi on ka juba hästi. Tähtsam et plusse ei tuleks!!
Mina teen ikka aint kodus u 30min iga päev DVD-i järgi.
Ka treenerid ütlevad, et parem teha natuke iga päev kui et kord paar nädalas täiega võhm välja.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 31. March 2011, kl 07.47

Hommik!

Mina olin tänaseks hommikuks tagasi seal, kus 3 nädalat tagasi, kui asja alustasime. Ühesõnaga olen iseendas tohutult pettunud sad smiley Kõige veidram on see, et ma ei saa praegu üldse aru, kust ja millest see tulnud on. Enda meelest olen söönud täitsa okeilt ja iga päev trenni teinud. Tegelikult küll olen natuke üle söönud, aga mitte rohkem, kui trennis kulutatud. Äärmisel juhul peaks olema sama seis, aga mitte pluss. Ei saa eitada, et täna hommikul oli üsna ahastus ja selline "kuu peale see kaalulangetamine" tunne. Samas on püüd kaalu langetada mul juba omamoodi eluviis. Püüeldud on juba aastaid. Ega siis muud polegi, kui selg sirgu ja edasi, et see masendumine mind ilmselt saledamaks muuda. Lihtsalt nii kurb on homme hommikul teie kõigi kõrval oma plussiga särada.

Teisest küljest aga. Proovisin mõned kuud tagasi trennis crosstrainerit, 10min uhasin ja olin jumala läbi omadega. Mõtlesin, et see on mingi täielik killer ja mina seda teha ei suuda. Kuidagi olen rühmatrennidest kõrvale jäänud ja avastanud enda jaoks jõusaali võlud. Istun ratta selga, ühendan klapid ja vaatan sõidu ajal filmi, uudiseid vms, mida telekast tuleb. Aeg lendab. Igatahes, sõitsin eile 30min ratast ja mõtlesin, et teen trenni lõppu natuke selle crosstraineriga. Et püüaks kas või 10 min vastu pidada. Lõpuks uhasin seal 20min ja ei olnud mingit väsimust või meeletut higistamist. Oleks kauemakski jäänud, aga kell surus takka. Ühesõnaga täna on suur plaan uuesti minna ja 40-50 min seal vastu pidada. Vaatame siis, kuidas läheb.

Kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 31. March 2011, kl 07.58

Kullake, täitsa mõistetav see tohutu pettumuse tunne. Eks tohutuks muudab see, et nagu loen, et oled enamvähem kõik teinud, et seda poleks. Mina olen siin olles arusaanud, et organismil on ikkagi nö. oma tee. Ja sellistel hetkedel(olen neid ise korduvalt tundnud-ehk siis, olen justkui korrektselt käitunud ja ikka? hmm) on hea kui suudab lihtsalt olla ja edasi minna, ja need küsimused jäävad ikka. Mina olen püüdnud neid kummalisi ja esialgu seletamatuid hetki võtta kui üllatusi- vahel on neid plussüllatusi, aga on ju ka miinusüllatusi. Oluline, nagu olen aru saanud hetkeks, on püsimine. Ja nagu kirjutad, seda Sa teed. See on väga oluline ja Sa oled tubli! Motivatsioon, kasvõi väikene, end samal suunal hoida, on justkui see õlekõrs. Ole vapper! Püsime koos teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 31. March 2011, kl 08.59

Bubbles, ära palun pead norgu lase... Kui tuleb homme pluss siis ära karda seda, me oleme ikka sinuga... Ja soovitan soojalt selle Crosstraineriga mürada seal, sest minule ta sobib ka, sest miks ma teda muidu kodus piinan... Kaal langeb ja meel rõõmus... Koormust saad seal ise reguleerida ja kiirust reguleerid oma jalgade kiire/aeglase liigutamisega...

Jätka ikka toitumist korralikult, tee trenni ja hoia meel rõõmus... Ja, kui tõesti ei taha ikka langeda siis vb organism tahab ehmatust... vb 1 veepäev kuhugi pressida...

Kõigile siis edukat ja päikeselist päeva ja pea püsti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.41

Bubbles, olen Sinuga ühes paadis, mul eile näitas ka kaal sama numbrit nagu 3 nädalat tagasi. See kaunis nr 6, oli mu kaalul vaid paar päeva, sel nädalal on kogu aeg olnud ole 70, aga millegipärast mul tuju on ikka ok, mis siis ikka, küll ta kunagi ikka langeb. Homme on põnev hommik ees!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.12

Hei!

Rõõmsat reedet kõigile!


Minul täna 71,7


Püsime teel!

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.16

Tere hommikust naised,

Selle nädala kaalumiste numbrid siis saavad alguse minust....

Olen natukene pettunud, sest kaal näitas kolmapäeval hoopis ilusamaid numbreid... Kaloreid ma pole ületanud, vaid ilusti kõik täis söönud... Aga süsiveikuid on kahel viimasel päeval saanud liiga palju (ümmargune ring oli suht sinist värvi täis)... Ja seda mitte saiast ja kookidest, makaronidest jne. Vaid puuviljadest, banaanidest ning peedist... Mõtlesin, et muudan natukene oma toitumist ümber, sest selline puuvilja isu oli, et kohutav grinning smiley... Loll olin...

Aga kaaluks siis 68.2 (langus -800g)... Langus on ilus aga nördimus sellest, et mu kaal oli ikka palju väiksem vahepal juba smiling smiley On kuhu pürgida nüüd...
Loodan ikka sama kelguga edasi sõita ja languse kursil end edasi hoida....

Loodan, et teil motivatsioon alles ja pole koos lumega sulama hakanud... Minu Motivatsioon on ikka suur ja isegi imestan, et olen juba nii kaua seda hoida suutnud... Tundub, et asi ka sellest, et ma näen juba tulemusi nii ilusti...

Olge kallid ja päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.41

Hommik!

Minul oli täna kole pluss sad smiley 70,9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.50

Tervitus!

Mimul näitas kaal täna 68,9 (-1kg)
Olen väga rahul, ei uskunud et nii hästi läheb.

Ärge meelt heitke, kellel vahest plussid tulevad!!! Pea püsti ja edasi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.33

tere hommikust,

mul ongi siis + nagu arvata võis, kaal täna 70,0-seega + 0,5.

numbrid räägivad enda eest, sõnu polegi vaja,

parimat teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. April 2011, kl 20.21

Hei!

Tere jälle.
Mõtlesin, et kirjutan. Mul on kah siin vahel plussi olnud ja tean, mis tunne see on. Mis mina teinud siis olen, enesetunde kiiremaks tõstmiseks, on, et olen hommikul söönud ja teinud edasi veepäeva. Üsna kähku saab rajale tagasi, et siis jälle püsida. Ei tea, et oleksin midagi hirmsasti ületanud(kaloreid siis), aga vahel on üllatusi ja siis, pean tõesti tõdema plussi näha ei ole tore.
Õnneks jah, olen siiani saanud rajale tagasi , pole kõrvalkaldeid eriti olnud. Vahepeal oli seisak, praegu tasapisi jälle liigub. Üks unistus täitus, 2 kuud sai mõni päev tagasi täis ja 10 kilo maas. Nüüd unistan jõudmast 6- maailma.

Nii et, julgustan Bubbles ja Kyllika(pealegi pole see nii hirm suur pluss), aga kindlasti peab kohe tal sarvist haarama, noh sellel plussil ja seljatama smiling smiley

Marje ja Londiste, super saavutused!!!


head õhtut kõigile! Tore on siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 02. April 2011, kl 11.16

Minul ka pluss sad smiley
Mis hullusti, see uuesti.

Panen esialgse tabeli.


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 02. April 2011, kl 12.14

tere,

ma vaatan, et Londiste ja Mar11 on nii hästi osanud kaalu langetada, mul sinuga Londiste oli algkaal sama, pikkus ka sama, aga sina oled juba suutnud alla võtta -2,6, mina alles -1, kuidas see on sul õnnestunud. Jagage meiega ka oma edu saladusi, kui viitsid kirjuta oma ühe päeva menüü. ma olen ka söönud oma kaloraaži täis, mitte rohkem, aga ikka on kaalu tõussad smiley

päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 02. April 2011, kl 12.59

Hei, Kyllika!

Mõtlesin Su küsimuste üle. No mida ma siis teinud olen.Päeva menüüd on täiesti suvalised, võin öelda, vastavalt pere söögisedelile ja kuna vahepeal olid ka külaliste vastuvõtmisi, siis sageli koosnes päev ka nö. rammusatest ülejääkidest. Aga, mis ma kindlasti olen jälginud on kah, et ei läheks üle kalorinormi. See on mul olnud tegelikult kogu aeg üsna väike, kuna panin omale ehk veidi ekstreemeesmärgi, alustasin 28.jaanuaril 82kg juurest ja soov oli/on jõuda 58-ni, 4kuuga.Iseasi, kas ma sinna ikka tahan jõuda, võib-olla olen varem juba rahul, aga sinna ju veel pikk tee.

Siis, kirjutasin siin varem, et kuna oli nö pidustuste periood, siis ma kohe üldse ei tahtnud leppida teadmisega, et siis tulebki juurde ja tegin neid nö poolikuid veepäevi. Ah ja, vett olen kah ikka enam-vähem iga päev 1,5 l joonud. Ja aegajalt, ei oskagi öelda kui tihti, kuidas juhtub, teen kepikõndi, nii umbes tund. Nüüd kui teed on vabad , olen teinud selle tunni ajal 7km.
Ja muide, kõige selle juures on mul ju olnud ka seisunädal, isegi rohkem kui nädal.
Siis veel, peale 6 ma üldjuhul ei söö.

Aga tead, mõtlen siin praegu, et ehk on see ka oluline, et mul on tõesti algusest peale siin kuidagi väga hea, mugav, rahulik olla, st. toiminud on see süsteem, et kui jälgin nö norme, siis kaal ka langeb ja veel. Kuna ma aastaid olen nö. mittesuutja olnud, siis hetkel on nii suur lootus silme ees, et hoian võiks öelda hammastega sellest lootusest kinni. Ühesõnaga, see on mulle väga oluline, sest see kõik on mind elus nii palju häirinud, et tahaksin väga ükskord selle nö lahendada. Hetkel olen tõesti õnnelik.

Ma ei tea, kas sa leiad siit midagi, aga usu, sooviksin aidata, sest tean kui hea on kui see hakkab lahenema, see iseendas olev häirivus.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 02. April 2011, kl 14.13

aitäh Mar11,

nii hea oli lugeda sinu näpunäiteid ja heameel on sellest, et sa elad ju täiesti tavalist elu, ei näljuta ennast ega tee midagi ekstreemset oma toidusedeliga. Ma sain jõudu ja enargiat juurde sinu kirjast, sa oled ikka olnud väga tubli, kui alustasid nii suurest kaalust ja nüüd kevadeks saad end heasse vormi.

veelkord tänud ja edu sullegi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 02. April 2011, kl 15.59

No hei,
Mina ei teegi midagi erilist… Trenni teen 3päeva järjest ja siis on 1 päev vaba… jne. Crosstrainerit 45min, ning pärats DVD järgi, kui viitsimist on… Mõnikord käin ka jalutamas… Oleneb ilmast, viitsimisest ja tujust ☺

Söögiks kõike mida ma tahan, aga nii, et kalorid üle normi ei läheks… Trenni kaloreid ma maha ei arvesta…
Tänane menüü mul:
Valke on küll üle, aga see on mul alati nii ja probleemi ei tee sellest kunagi ☺

Hommikul:

Kohv (piima ja suhkruga)
Caesari salatit tegin (kodune variant). Jääsalat, kurk, paprika, broilerifilee, juust ja sai (täistera) ja natuke Caesari kastet. Koguselt oli päris suur, umbes 550grammi… suurem, kui väljas süües.

Lõuna:
Ahjus küpsetatud forell (250g), sibul ja 400g aedubasid potis (külmutatud Hortexi omad).

Õhtu:

Banaan ja pirn ☺

Vahepala on täna 35g kreeka pähkleid ja päevas joon tavaliselt 2-liitrit vett ☺


Tihti döön hommikuks ka röstitud rukkileiba, makrat ja juurde veel kohuoiim või jogurt (250g umbes ühte neist).

Lõnaks soon yihti ka broilerifileed ahjus, või sülti ja kurki/paprikat…
Ja õhtuks on mul alati puuviljad…. Ja tavaliselt ma enam peale 19:30 ei söö…

Loodan, et saad abi sellest…. Aga Kyllika, mida sa ise sööd? Ja kuidas trenni teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 02. April 2011, kl 16.35

suur tänu Londiste,

söön üsna samu asju, hommikul tavaliselt kohupiimakreemi või paar viilu röstitud sepikut juustu või soolalõhega, tee suhkruta, lõunaks supp või praad- eelistan kanafileed või kala, salateid ka igasuguseid magusa chilli kastmega või õlikastmega, vahepalaks puuviljad ja pähklid. Tavaliselt on valgud alati üle ja rasvu vähem. Trennidest ainult pilaates ja õues kõndimine. Vett joon 1,5-2 l päevas.

igatahes suur tänu teile mõlemale edukale kaalulangetajale, sain teilt jõudu jätkamiseks,

päikest cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.44

Hommik!

Jälle raske nädalavahetus möödas. Need on mu jaoks ikka jubedad valupunktid. Ja kuigi seekord olin võrreldes eelnevatega tublim, oli mul täna kaalul selline number, mida ei ole ikka väga ammu näinud. Ma ei tea, kas võib olla sellest, et täna hakkas mul see aeg kuus või mitte... Kuna tavaliselt annab see mul tunda teisel päeval, mitte kohe esimese hommikul. Olen endas nii pettunud. Seda enam, et leidsin nädalavahetusel alega ägedad püksid, mida ei suutnud lihtsalt poodi jätta, läksid jalga, aga ei istu väga ilusti. -5kg ja siis juba istuks. Ostsin ära ja mõtlesin, et noh... varsti. Täna kaalule minnes muidugi mõtlesin, et seda varsti't ilmselt ei tule.
Aga nagu juba öeldud, ma ei anna alla. Mul on suur unistus ja soov soojemate ilmadega kanda õhemaid riideid ja mitte tunda, kuidas pekk igalt poolt üle ääre punnitab.
Ja kuigi ma tavaliselt "sellel" ajal kuus trenni väga teha ei suuda (eriti esimestel päevadel), siis täna olen raudselt otsustanud trenni minna. Hambad ristis ja vihaga pekk sulama!

PS! Kyllika... Ka mina olen enda jaoks avastanud viimasel ajal selle magusa tšillikastme. See on küll väga suure süsivesikusisaldusega, aga annab ka kõige lihtsamale idamaiselt mõnusa meki. Just täna on mul plaanis sellega mingisugune riisiroog kokku keerata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.53

Riisi- ja nuudliroale ja igasugu wokile annab minu köögis idamaise maitse austrikaste. Minu kindel lemmikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.57

Oo, ma pole kunagi osanud sellist asja vaadatagii! Jube guugeldasin, pilt selge ja uurin asja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 04. April 2011, kl 08.02

Bubbles, see aeg kuus oligi ka mul jube ja kaal tahtis näidata kahtlaseid numbreid... Ära murtese, see möödub ja kui sa jätkad ilusti kaalu jälgimist, toitumist ja trenni siis küll see kaal ka tagasi tõmbab smiling smiley Tuleb olla kindel oma soovides ja teha vastavalt sellele oma otsused... Ja need uued püksid annavd kindlasti lisa motivatsiooni.... Ma olen ka kuulnud, et kui "sellel ajal kuus" trenni teha siis peale neid on kaal palju ilusam... Edu sulle grinning smiley

Ise pidin ka laupäeval uued püksid ostma, sest vanadega enam ei olenud võimalik liikuda... Kadusid puusadelt ja tagumikust lokkisid, ning reitest tundus, nagu kannaks kartulikotti ümber... Alguses lubasin end premeerida uute pükstega siis, kui saan 65... Aga pidin ostma nüüd kahjuks... Ja pilt peeglist oli juba meeldiv...

Kõige toredam, et mu oma kutt küsis: Et kas sa ei tahaks juba uusi riideid osta, sest on näha, et need on sul tasapisi kõik suureks jäämas smiling smiley Hetkel olen peaaegu samas kaalus, kui ennem suitsetamise maha jätmist.... Aga vorm on parem ja pekki on vähem... sellest ka mure, et riided laiaks jäämas smiling smiley Ja komplimente tuleb küll... See on meeldiv...

Nädalavahetus möödus meeldivalt... Sai poodides kolatud, vägagi minimaalselt trenni tehes, viisakalt/mõõdukalt süües ja plaanides, et uuel nädalal peaks ka hakkama wiiga mängima... Blogides on paar kasutajat mullegi uue õhina sisse ajanud smiling smiley

PS! Kui tihti teie blogisid loete? Mina isiklikult päevas päris palju... See on huvitav, saad inimestest/kasutajatest mingi pildi ja on tekkinud teatud lemmikud.. peale meie oma duelli smiling smiley Ja saab nippe ning uut energiat juurde...

Aga olge ilusad ja saagem veelgi ilusamateks cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.14

Londiste... Jätkuvalt... Ülitubli oled! Ma nii nii nii NII ootan seda, et saaks numbred (või paar) väiksemad püksid jalga panna ja peeglist vaadates end hästi tunda...
Üldiselt saan aru, et minu kõige suurem valupunkt ongi õhtune söömine ja nädalavahetused.
Süüa õhtul ainult banaan ja pirn jääb mulle natuke väheks. Kuna söön tööl u 13 paiku, pärast tööd käin trennis ja siis 19 ajal koju jõudes on nii kohutav nälg, et kahest puuviljast ei saa midagi. Kuigi peaks. Ilmselt lähen jälle lavaširulli teed. Eelmisel kevadel, kui kaal ilusti langes, olid need mul täielikud lemmikud õhtul. 0,2% exquisa toorjuustu, terve poti salati, lahja kanasingi ja värske kurgiga... Nats maitseaineid ja nämm-nämm. Juba ootan õhtut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.21

PS! Londiste. Mina ei jõua üldse neid blogisid lugeda kahjuks. Tööl niigi näpistan seda aega, et siia meie teemasse piiluda ja õhtuti on arvutiekraanist nii kõrini. Siis vaatan teist liikuvat ekraani.
Kas saad siis häid mõtteid ja motivatsiooni sealt? Või pigem harjumuseks kujunenud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 04. April 2011, kl 12.36

Ohooo.... See lavaširull pani mul küll suu vett jooksma hetkel.... Pean välja arvutama, et palju see kaloreid annab, aga arvan läheb millalgi käiku... Mis ma arvan, olen selles täitsa kindel... Mul kutt ka juba oli igati nõus selle rulliga smiling smiley Tänud hea retsepti eest ja seda saab vastavalt vajadusele muuta...

Blogid annavad motivatsiooni ja saab suhelda rahvaga (kes ei ole meie duellis), kes on muidu toredad ning saab neile kaasa elada.... Ja muiddugi on juba harjumus ....Ma ka ise kirjutan blogi grinning smiley Et paljud kes ei loe meie duelli, saaks ka minu mõtetest aimu ja saab ka toetust ning teiste arvamust/mõtteid... Ühesõnaga Kaaluabi süsteem ja rahvas mulle väga meeldivad...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 04. April 2011, kl 21.46

tere,
nii huvitav on lugeda teie kogemusi toiduainete suhtes. Piia, see austrikaste on ka minu lemmik, mul on hea retsept- lõhefilee (tilliga) austrikastemes ahju 30 min ja väga hea söök koos toorsalatiga. Oi, Londiste, kuidas tahaks ka uusi pükse aga kahjuks veel vanad riided ei lotenda seljas. Õnneks on ikka veel natuke aega suveni,
päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. April 2011, kl 07.39

Hommik!

Minul lendas ka see austrikaste eile poes korvi ja olen väga rahul! Tegin mingit kana-riisirooga, kuhu see sobis ideaalselt.

Õhtuks oli mul algselt plaan teha lavaširulli, aga sellega läheb kuidagi jube kaua (hull mugavus, eks, 10min on jube kaua grinning smiley). Otsustasin hoopis tortillade kasuks, väiksem, mugavam, kiirem valmistada... Ja tervest lavašist tulekski liiga palju, hakka siis seda jupitama jne. No igal juhul määrisin tortillale 0,2% toorjuustu ja täidiseks panin jääsalatit, pool purki tuunikala (ikka vees... seda rasvast varianti ei söö ma juba 10a vist), mõned oliivid, natuke maisi ja peale suts magusat tšillikastet ja austrikastet. Superhea, toitev, kuid mitte rammus ja kerge õhtune amps minu meelest. Täna teen ilmselt mingi kanavariandi ja viskan paar ananassi ja jalapeno tükki ka sisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 06. April 2011, kl 16.31

Kuidas teil läheb...
Kuidas kaal liigub, kuidas söömistega on ja trenniga ka?

Ise ostsin homme hommikuks ka vajalikud komponendid, et see Bubblesi soovitatud lavaširull ära maitsta... Ja vb mõned asjad veel juurde ka... Aga homme annan täpsemalt teada, et kuidas mekkis ja mida sisse panin... Aga hetkel on juba selline isu selle järgi...

Kaal vist ka täitsa ok, pole 2-päeva kaalunud... aga nagu ikka loodan ma ainult parimat... Sest 11.aprillil saab kaaluga tegeletud täpselt 2-kuud ja siis on plaanis saada numbriks 67 grinning smiley

Ma ei tea, kas olete söönud külmutatud brüsseli kapsast ja tükeldatud -külmutatud aedube... Aga need minu viimase aja lemmikud... Panen potti, maitsestan kostiljaga ja siis vitsutan nii, et isegi ei usu seda... Pole kunagi eriline juurvilja sööja olnud... aga nüüd hoian end tagasi, et saaks ikka ilusti erinevaid asju süüa... Kuigi kartulit pole juba vist terve kuu söönud... Lihtsalt ei taha enam ja ei isuta ka...

Kas teie oskate mingit imeliselt maitsvat koogi retsepti soovitada, mis ei oleks täielik kalorite pomm smiling smiley Tahaks küpsetada, aga ei tea, et mida just...

Rõõmu teie päevadesse smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.39

Nonii, kuda lavaširull välja tuli? smiling smiley

Külmutatud aegube kasutab tihti, aga brüsseli kapsas on vist ainus n-ö juurikas, mis mulle ei istu. Olen mingit rõvedat kibedat asja alati saanud ja need toidust välja nokkinud confused smiley

Koogi suhtes... no eks see tainas ole seal kaloripomm vist nii ehk naa, aga võib-olla mingi õhedamat sorti muretaignapõhjaga õuna-kohupiimakook? Kohupiima on ju 0,1% täitsa olemas. Muretaigen põhja, õunad, kaneeli peale, kohupiim+maitsestamata jogurt+1muna peale, ahju ja voila.
Anna teada, kui veel mingit varianti leiad smiling smiley mul tuli ka nüüd koogiisu peale.

Üks mu täielikke lemmikuid on pirni-sinihallitusjuustu kook. Mis on juustu ja sisu poolest küll juba tiba rammusam... aga niiiiiiiii hea. Oehhhh.

Kaalu mõttes on minul nukker seis. Olen sel nädalal võrdlemisi tubli olnud. Aga täna hommikul oli ikka 71,3 s.t 100g rohkem kui siis, kui asjaga alles alustasin. Ühesõnaga ei ole mul nende nädalate jooksul põhimõtteliselt mingit liikumist olnud. Kord alla ja üles tagasi. Loodan, et asi on selles, et mul on "see" nädal praegu... sad smiley mida soojemaks läheb, seda rohkem tahaks pekist lahti saada.
Lohutan end ka nats sellega, et kui see jama kadunud on ja juba tiba soojem, siis plaanin lisaks jõusaalile ka õhtuti keppimas käima hakata... Eks näis.
Hetkel on igatahes suht viimased teksad, millega veel käia saab. Ma olen seda tüüpi "paksuke", kes jalgade vahelt püksid katki kulutab. Nii et kõik vanemad teksad on juba auku käidud ja nüüd on veel põhimõtteliselt viimane terve paar, mis jalga läheb... ja ka need hakkavad kuluma. Ja ma EI osta enam sama numbrit uusi. Protesteerin!!!

Kena päeva ja loodame, et suurt tormi siiski täna ei tule winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.