Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.12

Tervitus!

minu kaal täna 70,4 ehk sama mis alustades, aga pole hullu kuna arvasin et on rohkem smiling smiley

Retseptid, mida Bubbles küsis:
[www.toidutare.ee]
[www.toidutare.ee]

mina avastasin valged oad tomatikastmes, päris mõnusad, aga kindlasti pole need nii lahjad kui need keedetud.

Päikselist reedet kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.21

Marje, suur tänu! Mõlemad tunduvad nii meeletult ahvatlevad, et nödalavahetusel lähevad ilmselt retseptid käiku! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. April 2011, kl 15.53

Tere daamid, kes te siin veel lugemas käite! Näib, et see teema on ikka täitsa välja surnud ja mu uus duell ei taha ka kuidagi jõudu koguda. Pean vist oma isiklikuga alustama grinning smiley
Sarnaselt siin nii mõnelegi teisele läks ka mul tiba eile üle kalorinormi, kuna õhtusöök jäi kuidagi vahele ja siis hilja koju liikudes jäi ette vanalinna 24h pood, kust oli vaja singi-juustubatoon hambusse haarata. Aga hommikul vaatasin, et põhimõtteliselt sõin lihtsalt oma trennis kulutatud kalorid tagasi, nii et midagi liiga tapvat polnud. Tänasest jälle tubli. Hommikul klassikaks kujunenud tuunikalavõikud ahjus, siis trenni ja nüüd ootan ahjust tulevat kana-juurikavormi smiling smiley see näeb nii isuäratav välja, et ei jõua ära oodata!
Praadisin ca 500g kanafileed küüslaugu-ingveriga. Tükeldasin ahjuvormi porgandit, baklažaani, suvikõrvitsat, sellerit, brokkolit ja aedube, kanatükid vahele, natuke puljongit, 1 muna + nats piima peale ja ahju. Varsti lisan riivjuustu. Endale kirmetise ja mees saab ülejäänud. Meil on enamik toite, mida annab nii teha, 50-50. Tavaliselt, kui asi puudutab juustu smiling smiley Olen ise meeletu juustufänn, aga õnneks aru saanud, et see väike amps annab sama palju kaloreid kui suur õun ja täidab kõhtu 10x vähem smiling smiley
Edu kõigile ja loodan, et te siiski päris ära ei kao!
Londiste, käin nüüd siis su saavutusi teise teema alt lugemas. Tubli, et eile nii ilusti vastu pisasid! Ja tõesti, vahel võib ju rihma lõdvaks lasta smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.01

Terv!!!

Mul pole plaanis kuskile kaduda, hoopis ikka plaan kilod ära kaotada smiling smiley

See sinu vorm tundub küll isuäratav

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 16. April 2011, kl 16.16

Mina ka täitsa olemas ja ei lähe ma siit duellist kuhugi... ka minul läks eile tiba liiale... maximum +400 kalorit... Aga jõin korralikult (pole juba mitu kuud joonud)... Ja ise rahul.. Kaal ei ole ka tõusnud...
Täna toitumine jälle normis...

Õhtuks söön hea portsu krevette ära... Ei jõua juba ära oodata...

Täna on kuidagi nii lödi olemine, et ei viitsi midagi teha... Eks see ole see meeletu pidutsemine... Tavaliselt on ju nii grinning smiley


Ja me jätkame kõiks siin ju võiduka lõpuni grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.00

tere,

olen taas kodumail ja nagu karta oligi, on kaal muidugi tõusnud. aga kus on meie ilus tabel, ma ei näegi enam seda ja kus on Piia? tahaks ikka siin edasi duellitada. te kõik, kes hästi kaalu langetate nagu Londiste ja teised, olete meile suureks eeskujuks ja annate indu vastu pidada ja mitte käega lüüa. loen huviga ka teie põnevaid retsepte. nii et nüüd hakkan jälle korralikuks, aga tänane kaal oli siis 70,8. aga mis saab meie tabelist?

päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. April 2011, kl 19.50

Hei!

Tervitused Sulle, Kyllika! Tore, et tagasi. Ikka püsime siin.Loodetavasti on ikka kõik alles.
Täna sai aiatöid tehtud kuhjaga, avastasin, et meie info siin annab, et isegi kerge(panin igaks juhuks) aiatöö kaotab juba hulga kaloreid. Oleks tore küll. Mõistus ütleb, et eks see vist väheke subjektiivne on, aga noh...midagi ehk ikka. Päeva lõpul võib ju lisada oma päevaliikumiseks. Teeb ta siis midagi või mitte.


Indu ja päikest ikka meie teele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.09

Hei-hei,

tore, et tagasi oled Kyllika...

Ma väga loodan, et homme enne lõuat saab tabel ikka ülesse... Siis me oleme ametlikus nimekirjas ka...
Kas keegi meist oskab seda tabelit teha, kui Piiat ei tulegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. April 2011, kl 06.14

Hei!

Mina kahjuks mitte, olen arvutis mitte väga tegev.


Tervitused kõigile ja rõõmsat uut nädalat ja ikka kauneid langusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.11

Hei-hei,

Vabandan kohe selle lääbaka tabeli eest...
Aga parem selline, kui üldse mitte...

Duellitajad... Mar11...Bubbles….Londiste112…Kyllika....Marje
Pikkus.........164cm...169............165.............164.........160
Algkaal........74,3...71,2............71...............71..........70.5
18.Märts.......72,8...70.4............69,8.............70,5........70,5
25.Märts.......72,6...70,1............69...............69,5........69,9
01.Aprill......71,7...70,9............68,2.............70..........68.9
08.Aprill......70,7....71,1...........67,3.............70,1
15.Aprill......69,8....70..............66,3.............70.8........70.4
Sel Nädalal...-900g...-1100g.........-1000g............+700g.......+1500g
Kokku.........-4,5kg...-1.2kg.........-4,7kg..........-0,2kg.......-0,1kg.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Londiste112 18.04.2011 08.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.46

terv!!

Ma siin ka juba muretsesin tabeli pärast, aga 5+ Londiste112 et selle ära tegid!!!!

Mar11 ja Londiste112 te olete eriti tublid ikka ju, et kohe häbi hakkab endal.

Aga egas muud kui et järgi teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. April 2011, kl 12.14

Häbinägu on ees jah!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 18. April 2011, kl 21.34

tere,

super, proovisin teie paljukiidetud lavaširulli, tõesti väga hea. aga mis puutub sellesse kreeka salatisse, siis jah, seal on originaalis oliivid, aga mina teen ilma nendeta, mulle ka ei maitse oliivid. täna vaaatsin ühes kohvikus kreeka salatit, see nägi küll jube välja-pool kaussi salatilehti (mis üldse kreeka salatis ei käi)ja nats kurki ja tomatit. homme proovin caesari salatit teha teie retsepti järgi. väheks on meid jäänud, aga õnneks on head eeskujud siin alles, tublid olete küll Londiste, Bubbles ja Mar11. tabel on ok smiling smiley

head kaalulangust

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. April 2011, kl 07.49

Tere hommikust,
mul on rõõm, et ka selle meie kiidetud lavaśirulli ära proovisid... See nii lihtne aga nii maitsev...
Ma just eile hommikul sõin salatit... Nii maitsev oli smiling smiley

Ja ma olen viimasel ajal avastanud kuivatatud õunad endale...
Kinno hea kaasa võtta ja siis ei teki isu popcorni vastu... Ja kõhus püsivad ikka väga-väga kaua... 100g annab 267kalorit umbes... Aga kõik ülejäänud kuivatatud puuviljad ei ole minu maitsele.

Käisin täna hommikul kaalumas, kui see number ka reede hommikul koos minuga on... Siis ma olen küll omadega mäel... Ja 29ndaks saan on 65 vist ka kätte (see mu mini eesmärk)...

Vaikne on küll aga vähemalt oleme ikka olemas siin smiling smiley Ja tore, et saan juba ka teistele eeskujuks olla.... Väga meeldiv on seda kuulda...


Olege kõik tublid ja ilusat päeva teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. April 2011, kl 11.48

Hei!

Londiste, tänud tabeli eest!
Püsime ikka "kaardil" smiling smiley Ja Sa oled kogu aeg nii tubli.
Mul siin kõikuv kaal hetkel päevakorral. Ei lähe lihtsalt. Aga noh, pole hullu. Tasapisi.


Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 19. April 2011, kl 11.52

Mul on täna jälle käega löömise tunne. See 6 on kogu aeg nii lähedal ja ei tule ja ei tule...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.25

Mar11- Aitäh sulle...
Eks ma siin püüan tubli olla, kuigi ise end tublina ei tunne, sest alati saab palju paremini smiling smiley

Bubbles- käega lüüa ei tohi... Kui kaal ei lange siis muuda oma eesmärki, siis peab kindlasti liikuma hakkama... Küll see 6-s ka siis tuleb, ega ta kaduma lähe... Ikka edasi ja edai, ning mitte sammukestki tagasi smiling smiley

Mina näiteks tegin täna trenni: 45min crosstraineril ja jalutasin 8,5km... Päike paistis, ilm oli kena aga tuul oli metsik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 21. April 2011, kl 08.17

Kuidas kaalu langetamine edeneb tibud?

Olete ikka olemas?

Mul tuleb miinus, kuigi tänane kaal on 600g suurem, kui eilne kaal... Aga rõõm on see, et ma juba nägin nii ilusat numbrit, et see annab energiat juurde...
Ma arvan, et minu eilne liigne soola tarbimine on selle suurema kaalu taga smiling smiley

Kuidas teil trenniga on ja väljas liikumistega... Ma teen ikka Crosstraineril ja ja käin vahest ka jalutamas... Täna vist pean jälle minema, et väheke olukorda parandada smiling smiley

Andke palun endast märku... Kooson ju ikka kergem, kui üksinda...

Päikest teie päevadesse....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.03

Hei!


Mina olen ikka olemas, ainult kiire on, ei satu tihti arvutisse. Langetamisega on nii, et vahepeal nats tõusis ja nüüd on tagasi, homseks mingit langust oodata pole, aga noh, pole hullu. Tegelikult ei ole midagi "käest lasnud", aga ju teatud aeg kuus teeb seda.
Eks näeb, mis pühade ajal saab, külalised ja muidu selline aeg. Tahaks vastu pidada. 7-t igatahes näha ei taha.
Trennitada jõuan kah praegu vähe, aiatööd võtavad kah oma aja.

Sina, Londiste oled ikka super tubli. Tundub, et saad tihti arvutis olla kah. Kas Sul selline töö, mis võimaldab?

Hei, teised, kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.13

Ma ei käigi tööl smiling smiley

Otsustasime mehega, et saame nii ilusti hakkama... Mul tekkis seal jubs stress ja ülemused olid jubedad... Saatsin nad P***** ja tulin tulema...

Nüüd olen väga positiivne, elu on ilus, Stress puudub jne.

Ja ma pean sellepärast rohkem liikuma, sest töine liikumine nüüd puudub ja külmik on ka kodus alati ootamas mind...

Tore, et olemas oled Mar ja et ikka langetad... Ma arvan, et kui oled tubli siis sa seda 7-t enam ei näe oma kaalul .... Hoian pöidlaid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.48

Tere!

Mina küll kardan homset, ei lange mul see kaal üldse hästi sad smiley
Hommikud on ilusad ja tahtmist täis, aga õhtuti tekib siuke las minna mõte ikka aeg ajalt...
...ja vahest tahaks võtta ikka pokaal veini, pudel õlut. Eile jõin sampust, aga seda ei saa siia sisestada, tahaks teada palju see kcal annab.
Alkohool on siuke paha asi mis annab ikka palju kcal-eid.

Mina olen ka muidu kodune, koos kahe väikse põnniga, kes pole lasknud mul nüüd dvd järgi võimelda ka.

Aga alla ma ei anna ikka smiling smiley tean et kui saan jälle õige hoo sisse siis hakkab kaal ka minema.

Kuidas te kohvi märgite siia toidupäevikusse (tavalist kodus tehtud kohvi)?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 21. April 2011, kl 14.43

Mina märgin kohvi nüüd igal hommikul 350g (sest kaalusin seda huvi pärast millalgi) ja tass on mul suur (I LOVE COFFEE). Nüüd igal hommikul sama mõõdu panen + 7g suhkrut (see on mul alati terve teelusikaga, ka mõõdetud kunagi) + piim 100g (seda mõõdaan igal hommikul).
Kuangi jõin 4tassi päevas ja 3lusika täie suhkruga + piim. aga nüüd piirdun päeavs 1 tassiga... mõnel päeval juhtub ka kaks tassi smiling smiley

Shampuse kohta ei oska hetkel midagi öelda, sest pole uurinud. Mina joon ainult rummi või siis äärmisel juhul viina... Aga kaalu jälgimise ajal pole isu ka nagu... Mul muutub kõik tervislikumaks smiling smiley

Käisin jalutamas... Nüüd päkad suht hellad smiling smiley Vaatame, kui kaval ilm oli, et kas jään tõbiseks või mitte... Kevadel ju kerge haigestuda.

Hommikul kirjutasin, et eilsega on vahe 600g halvemuse poole... Mul hakkas "teatud aeg kuus" pole siis ka ime, et kaal trikitab... Täitsa loomulik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 21. April 2011, kl 18.47

tere,

olen ka ikka olemas, aga täna oli nii ilus ilm, et tegin kohe mõnuga aiatööd. pärast tuppa tulles, oli kõht nii tühi, et sõin nats kaloreid üle. loodan siiski, et homme hommikul on jälle ees 6, täna hommikul vargsi kaalusin ja nägin 6. Loodan, et tänane ülesöömine eriti ei mõju, sest tegin ju kõvasti ka füüsilist tööd.

häid munapühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.33

Hommikust ka minu poolt,

Loodan ka Kyllika, et sul kaal täna sõber ja näitab 6-te ikka smiling smiley

Minu kaal ikka otsustas, et armastab mind ja näitas numbriteks 65.6 (e. -700grammi) Täitsa pädev number ju grinning smiley Nii, et järgmise nädalal pean ma selle 65 juba kätte saama... Ja siis edasi 61-ni....

Aga jah, kuna "teatud aeg kuus" siis kõht valutab ja üldse sant olla... Trenni ma ka täna ei tee ja olen lihtsalt laisk smiling smiley Ja ise selle üle veel õnnelik ka...

Ilusaid miinuseid meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 22. April 2011, kl 10.33

njaaa aga minu kaal küll mind ei armasta kaal on 70,7 ehk siis +300g
Londiste112 sinu ees on küll häbi nägu ees, aga eks ma ise olen ikka süüdi ju selles, kuid siiski järgmine nädal peab mul miinus olema!!!!!

Loodan et teistel ikka paremad tulemused kui mul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. April 2011, kl 11.48

Hei!

Minul läheb kirja 69,5. Raskelt aga õnnelikult smiling smiley


Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 22. April 2011, kl 15.04

tere,

hurraaa, ongi 6 ees, kaal 69,7, napilt kül, aga ikkagi 6. mis te täna süüa teete? ma teen ahjukartuleid peekoniga ja salatiks ikka kreeka salat, pole veel isu ära läinud, kuigi maitse pole see, mis Kreekas. füüsiliseks on muidugi aiatöö, preagu ma veel naudin aiatööd, eks varsti saab siiber, aga algul on väga mõnna.

päikest,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 22. April 2011, kl 15.33

Mar- Väga tubli smiling smiley

Marje- Tuli pluss aga järgmisel korral saad juba miinuse... Ma usun sinusse smiling smiley

Kyllika - Soovi õnne... See on nii rõõmus, kui 7-me 6-e vastu said vahetatud... Ja nüüd kindlal sammul eesmärgi poole...

Minul täna õhtul sõpradega grillimine plaanis...
Arvutasin juba jogurtiga kana (200g) ja kurki+tomatit toitumisse ja kaloreid jääb veel järgi... Küll ikka sellised asjad tõstavad tuju... Kuigi ma ei usu, et nii palju seda kana söön õhtul.... Aga ma tean, et ma võin süüa, kui peaks isu olema smiling smiley Ja kaloreid on veel varus umbes 200 smiling smiley Nii, et valikut veel mul küllaga smiling smiley

Tore, kui kõik läheb hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 22. April 2011, kl 19.27

tere jälle,

täna on cherry'l ülihea pakkumine, osta kaaluabi kasutamise õigus terveks aastaks ainult 14 euroga, tegin endale juba voucheri ära. äkki pakub teilegi huvi smiling smiley. kiirustage, see kehtib ainult täna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 24. April 2011, kl 17.53

Selline tabel siis:
...
Duellitajad... Mar11.....Bubbles….Londiste112....Kyllika....Marje
Pikkus.........164cm.....169............165.................164.........160
Algkaal........74,3.......71,2.............71...................71............70.5
18.Märts.......72,8.......70.4............69,8...............70,5.......70,5
25.Märts.......72,6.......70,1............69..................69,5........69,9
01.Aprill........71,7.....70,9..............68,2..............70.............68.9
08.Aprill........70,7.....71,1..............67,3..............70,1
15.Aprill........69.8.....70................66,3..............70.8..........70.4
22.Aprill........69.5.........................65.6..............69.7.........70.7
Sel Nädalal...-300g........................-700g...........-1100g......+300g
Kokku...........-4,8kg...-1.2kg.........-5,4kg..........-1,3kg.......+0,2kg.

Nüüd on juba Bubbles ka kaduma läinud.... Auuu, kus oled smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 24.04.2011 17.54.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.