Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.33

Eheee grinning smiley ups, Suured vabandused TINK winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. March 2011, kl 15.35

tere ,mind ei taha mitte keegi. kaal 85,pikkus 159,vöö 102,puus121

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 16.20

meie tiimi nimeks pakuks KÕHNUJAD: mõtte tuli regina lõpusõnast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 16.36

Ma annan homme kõik mõõdud, sest praegune kaal on tõesti mingi vigane. Astud peale näitab 81, astud kohe uuesti näitab 85, siis 82,5....jne. Lähen ja ostan homme uue. On kellegil miskiseid soovitusi jagada?

Nime osas ideid pole. Meduusikese nimi sobib hästi.
Aga ka siis osaleme oma duelliga ka iganädalasel ülevaatusel või mitte? Sellele olid vist mingid kindlad reeglid. Vaatan kohe üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 16.39

Uutele duellitajatele meeldetuletuseks:
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed
.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 16.52

Mõtlesin, et kui panen kõik kaheksa nime ritta siis on liiga paha teiste seast meie teemat yles leida. Aga kui kirjutaks sinna KÕHNUJATE duell winking smiley siis on parem. Ja kuna meid on päris palju siis juhtub ka kindlasti nii, et kogu seltskond ei püsi nagunii lõpuni koos sad smiley

Kuidas oleks esialgu tähtajaks 1.juuni smiling smiley aga loomulikult kui püsime koos siis võime jätkata thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.10

Eelistaksin ikkagi pikemaajalist kaalulanguse perioodi, sest teada on, mis kiirelt läheb, see kiirelt tuleb.
Mul on tõenäoliselt kõige rohkem kaotada, ma plaanin rahulikult võtta ja ei looda kahe kuuga 15kg alla saada. See poleks eriti tervislik ja arukas. Samas, kui hoog on sees, siis suudan kindlasti ka üksi jätkata, see ei tähenda, et selle duelli pikkus peaks muutuma.

Aga kuulame ka teiste arvamuse ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.23

Seda 1. juunit mõtlesingi ma nagu rohkem vahefinishiks smiling smiley Minul on ka plaan tasa ja targu kilosid kaotada. Olen proovinud neid kiirdieete ja kilod tulevad topelt tagasi sad smiley Jätkame nii kaua kui osalejaid on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.52

Olen samal arvamusel eelpool kõnelejatega, et 1. juuni on nagu rohkem vahefinishiks. Kes suudavad selleks ajaks oma eesmärgid saavutada on Super. Mina kindlasti püüan kolme kuuga hakkama saada, loodan ilusate ilmade ja tiimi peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Saatis: Tink
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.06

Minule meeldiks ka kui vahefinish oleks 1. juuni. Ideaalis oleks mul muidugi siis juba eesmärk täis aga eks me näe sedawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.41

võiks siis teha 01.juuni vahefinish ja lõppfinish 01.juuli ja vaatame palju meid järel on juuliks.Ja siis seaks uued eesmärgid.

Seljuhul oleks minu soovikaal 01.juuniks 71 kg ja 01.juuliks 68 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.08

Olete siis kõik poolt et meie uueks teema nimeks saab "Duell KÕHNUJAD winking smiley"

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.14

Ok, 01.06 siis vahefinish. Mõtlen homseks välja, mis sel ajal mul see kaal võiks olla smiling smiley
Teema pealkirjale vastu pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Saatis: elerin11
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.48

Kõigega nõus spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.53

Uurisin natukene teiste tabeleid ja arvan, et vöö- ja puusaümbermõõte kirjutaks siis korra kuus nt. sest nädalaga eriti nagunii miskit ei muutu. Kirjutasin endale kõigi mõõdud üles.
Iganädalase tabeli koostan aind kilodele. Ootame siis tsikipriki kaalu ära ja START winking smiley

Täna oli nii ilus päev jalutamiseks smiling smiley


Kõhnumiseni tüdrukud cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.03

Kas sa ootad ainult minu taga uue teemaga alustamist?
Sorry!

Aga senikaua lobiseme siin, eks grinning smiley

Ma panin endale Excelisse eesmärgi kirja igatahes. Tegin tabeli ja kukun täitma.
Plaanin nii, et peale 19 enam ei söö. Üritan palju juua (samas, mitte üleliia, et neerud ikka korda jääks) ja palju liikuda.
Liikumisega on selles suhtes korras, et olen lapsega kodune ja jalutuskäigud on igapäevased. Lihtsalt tõstan tempot ja suurendan ringi. Minu suurim vaenlane on kodu ja siin olen ma palju. Aegajalt leian end ikka külmkapi seest angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Saatis: Kiku
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.33

ütlen siis veel oma hommikused mõõdud ka
vöö 88 cm
puus 103 cm
kaal oli täna hommikul 68,5 kg
1. juuliks on eesmärk 60 kg ja 1. juuniks võiks siis eesmärk olla 62 kg

minu jaoks on peamine saada söömine ja alkoholi tarbimine kontrolli alla, nii hea on õhtuti siidrit või veini juua tongue sticking out smiley aga siis tekib tavaliselt ka jube söögiisu. liikumisega eriti probleeme ei ole, kõnnin tööpäevadel tavaliselt vähemalt tunni ja trenni üritan ikka ka mõned korrad nädalas teha, kui ilmad veel pisut soojemaks lähevad, siis hakkan kindlasti jooksmas käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 21.01

Tsikipriki, loomulikult ootame Sinu kaalu ostmise ära winking smiley

Minu mõjub seedimisele väga hästi peedisalat, panen sinna kül veidi majoneesi ka ikka aga teen samme saledama tuleviku poole.

Kiku ma tean kui mõnus on vahest purk siidrit ära libistada tongue sticking out smiley Proovime sellele mõnusale, külmale ja kihisevale EI öelda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.56

Suurepärane, minu eilne peedisalati söömine on on juba peaaegu kilokese kaalust langetanudtongue sticking out smiley
Ei hõiska enne õhtut aga loodan sihile jõuda.

Kuidas teil nädalavahetus möödus, kas oli palju ahvatlusi?
Kõige raskem on sünnipäevadel kus on lihtsalt nii palju head ja maitsvat toitutongue sticking out smiley
Suudan hoiduda magusast aga vajan LIHA grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.36

Teen hetkel töö juuresd väikese pausi.
Eile nõudis meespere HIINA toitu, no ega minagi siis saanud pealt vaadata.Ikka natuke kana, ja natuke siga.Nuudlitest õnneks suutsin hoiduda.Seedisin siis 3 tundi, sellised süümekad olid peal.pakkisin spordikoti ja läksin trenni hüplema.no enesetunne läks veits paremaks.

Praegu on mõistus koos, söön vahepalaks ühe müslibatooni 23,5gr tööl vaja ajusid ragistada, jään muidu päris hätta.

Kas te jälgite ka kaloreid, või KA tabelt või peate mingit kindlat dieeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Saatis: Tink
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.52

Minu nädalavahetus oli ilus, no ma tegelikult ju laupäeval alustasingi. Pühapäeval tulid sõbrannad külla. Jõime veits veini ja näksisimegrinning smiley aga mitte krõpse, vaid marineeritud kurki, värsket kurki, porgandit ja lillkapsast ja no dipikastet ka kõrvale. Kalorit läksid hästi tsipakene küll üle aga hommikuks oli siiski -400g! Kokku kahe päevaga on vist 1,6kg kui ma ei eksi! Juhhei!

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 13.48

Võib öelda, et nädalavahetus läks nii ja naa. Laupäeval sai sõbrannadega vitsutada saiakesi ja napoleoni kooki: siis sai mõõt täis, peab end käsile võtma. Ja nii ma siis eile ühinesid Teiega. Tähistasin uut algus 6km käimisega ja klaas punase veiniga. Kindlasti jälgin mida ma suhu pistan, vähendan portsioni suurust, piiran magusa söömist, püüan end vabal hetkel liigutada. Kuna elan linnast väljas, siis sportimisvõimalised on piiratud, lisaks töö ja kodus ootavad lapsed, kes nõuavad pidevalt tähelepanu ja hoolitsust. Limiteeritud aeg liikumiseks. Töö on ka istuv. Kena päikest Teie päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 14.41

Uus kaal on armutu eye popping smiley
Minu mõõdud siis:
Vöö: 109
Puusad: 114
Kaal 84,3
Soovkaal 01.06.11 oleks -10kg

Võtan rahulikult ja mõistusega. Omaarust grinning smiley

Nädalavahetus oli okei. Eilsest jälgisin mida ja millal söön. Kella 22.30 ajal oli hundiisu. Jõin kaks klaasi vett ja pugesin magama. Ikka selleks, et külmkappi ei tormaks.
Öösel ei tulnud toit meeldegi, ööd sisustab mu tissititt kenasti ära. Just selle viimase pärast ei saa ma ka eriti radikaalset dieeti pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Olen uus kaalulangetaja ja otsin duelli kaaslaseidsmiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 18.05

Kallid kaasvõitlejad smiling smiley

Mul täna õhtul veidikene kiire aga homme hommikuks on kindlasti uus teema foorumis olemassmiling smiley

Meie teema leiate " Duell KÕHNUJAD winking smiley" nime alt.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.