Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 18.25

14.03.2011 Meie algkaalud

Meduusike................72kg.........soov.kaal: 64kg....vöö: 93cm...puus: 112cm

Tink.....................79,4kg.......soov.kaal: 66,9kg..vöö: 92cm...puus: 102,5cm

Karuliisu................80,5kg.......soov.kaal: 68kg....vöö; 83cm...puus: 110cm

Tsikipriki...............84,3kg.......soov.kaal: 74,3kg..vöö: 109cm..puus: 114cm

Kiku.....................68,5kg.......soov.kaal: 60kg....vöö: 88cm...puus: 103cm

Silvik...................60kg.........soov.kaal: 53kg....vöö: ...puus:

Elerin...................74.8kg.......soov.kaal: 64kg....vöö: 98cm...puus: 108cm

Regina3008...............63,2kg.......soov.kaal: 55kg....vöö: 97cm...puus: 101cm

Ei tulnud just kõige ilusam tabel aga järgnevate nädalatega muutun ka kindlasti osavamakswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 19.48

Vga hea, algus tehtud.Kas lisame pikkused ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 22.42

Mul on see endal paberil kirjas ja oma KMI arvutab vast igaüks siis ise. Aga kui soovite siis järgmise nädala tabeli võin koostada ka pikkustega winking smiley

Mina olen oma viimased neli kilo mngi kuu ajaga juurde söönud, et need peaks lihtsalt minema aga ülejäänud neli on kindlasti maha saada sad smiley

Naised suveks saledaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: silvik
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.08

Sry, jäin mõõtudega hiljaks, aga saab need ka järgmise nädala tabelisse kirjutada:
vöö 76
puus 95

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: silvik
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.16

Meil on ilus duelli nimi, kuid duellireeglite kohaselt jäid nimed märkimata.
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
Veel ei oleks hilja ümber teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 11.21

Aga mõned duellitajad pole isegi algteema (kaaslaste) otsimis nime muutnud. Sellepärast ei lisanud kõikide nimesid, et nagunii ei jää kõik kaheksa kuni lõpuni meiega püsima winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.26

hehee, huvitav, kes on esimene, kes kaduma jääb? grinning smiley
Ma loodan, et mitte mina.

Mul on täna kohutav nälg. Kogu aega sööks. Kõike. Valimatult.
Poest jooksin kiiruga läbi, et mingit rämpsu kaasa ei veaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: elerin11
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.30

Mul õnneks veel suurt näljatunnet pole peale tulnud. Söön kõike, aga loomulikult mõistlikus koguses. Siis pole ka nii suurt ohtu libastuda ja õgima kukkuda (nagu mul tavaliselt kombeks oli)grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.37

Mina taaskord veidi libastusin sad smiley -sõin pasta bologneset confused smiley oli nüüd seda vaja. Oleks võinud hoopis ühe õuna süüa grinning smiley

Mina proovin üldse mitte poes käia, siis pole ka külmkapis midagi näksida tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.50

Elerin, sama siin. Söön kõike, aga mõistlikult. Kui kõik hea välja praagin, siis ei jõua kindlasti sihile.
Varem õgisin ja eks magu on sellega harjunud.
Olen 3 päeva seda toidupäevikut siin pidanud ja kalorid jooksevad kenasti 80-90% peale. Ilma liigutamiseta lähevad ka üle 100% aga jalutuskäigud tõmbavad selle alla. Eile oli 82%. Eks näis, mis täna tuleb.

Regina, pole see pasta nii hull midagi, kui koguseliselt õigesti sööd ja muud, sama päeva toitumist, jälgid. See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 18.59

Mina pooldan ka seda, et ma ei suuda ainult puid ja lehti näksida grinning smiley Tahan vahepeal ikka midagi head ka natukene.....Kui liiga palju ennast piitsutada ja keelata siis tuleb palju kiiremini see õgimine jälle tagasi ja mina muutun siis kurjaks ka kui näljane olen spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.11

Ahhoi kõhnujad!Kuidas peletate magusanälga?Kas ainult puuviljadega?Mul hetkel jube magusaisu.Mõtlen ainult sellepeale , et juunis rannapuhkus, ja ei taha jälle lapsega liivkooke ehitades mõelda sellel, kuidas paremini puusarätikuga suurt kõhtu varjata.Tahan jälle kanda riideid 38

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.23

Ma ise ei ole siiani veel magusaisu tundnud, aga olen kuulnud, et õunaäädikas pidavat seda vähendama. Ostsin endale ka aga juua ei suuda. Selle kasutamist tasub aga hoolega jälgida, et endale liiga ei teeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.37

Minul on siis magusaisu kui juhtub, et päeval kerge uinaku teen siis läheb suhkrutase nii alla, et ärgates sööksin kõike ettejuhtuvat magusat mis parasjagu kätte saab confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.40

Kunagi sai paar päeva proovitud, ühele klaasile 1 tl õunaäädikat ja natuke mett.Päris karm oli.
Täheldasin ainult seda, et pani neerud aktiivelt tööle.Ilmselt langes kehakaal ka selle arvelt.

Vaatan oma toitumise korralikult üle.Teadjamad ju väidavad, et magusaisu tekib valest toitumisest

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 08.42

Tundub, et täna tõeotab tulla jälle super ilmsmiling smiley

Naised teate, läksin hommikul kaalule ja nägin nr 61,2kg.....juhuuuuuuuu. Loodan, et reedeks pole vähemalt midagi juurde tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 08.57

Tubli tüdruk.2kg on suur asi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.01

Regina, tubli tõesti! -2kg...mitme päevaga siis? 2? 3?

Päikeseline päev on jah, lähen kindlasti kärutama ja võtan sammulugeja ühes.
Kas keegi siinsetest kepikõndija ka on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: Tink
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.18

Mul endal pole peaaegu kunagi magusaisu aga kroomikuur peaks magusaisu oluliselt vähendama, nii räägivad väga paljud minu lähedased, keda magusaisu painabsmiling smiley

Ja Regina, VÄGA TUBLI OLED!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.43

Kroom on vist toidulisand, peaks proovima

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.50

Alates pühapevast olen jälginud mida suhu pistan. Vara tegelikult veel hõisata, loodan, et meil kõigil läheb kõik hästicool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: silvik
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.02

Ma teen Neljapäeval keefiri päeva!

See pole üldse lihtne, aga kui kellegile luban siis kergem sõna pidada.
Olen varem 2 korda teinud, mõjub jube hästi ja järgmisel päeval on jube hea kerge tunne, rohkem energiat, hea tuju ja kõht saab väikesest asjast kohe täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.31

Peaks vist isegi neljapäeval keefiripäeva tegema.Olen seda kunagi teinud.Reede hommikul julgem kaalu peale astuda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.54

Minule keefir eriti ei maitse aga võin koos teiega juua neljapäeval hapupiima tsitruse "Ats"i winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.57

Sellelt lehelt leiab palju huvitavat ja motiveerivaid artikleid [www.kaalustalla.ee]
Ja veel, kas peale keefiri tarbite ka mingit tahket toitu?
Kas näidud tuleb ettekanda reede hommikul: ainult kaal?
Jätkuvat kaalulangust kõgile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.01

Reede hommikul peale wc käimist kaalume ja hiljemalt laup. hommikuks oleks hea kui oma kaalu nr. teataksitesmiling smiley Vöö ja puusa näidud kontorllime siis korra kuus winking smiley siis on märgata juba muutusi ma loodan.

Täna on kõnnitud mul 7000 sammu aga õhtuks loodan summa kahekordistada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Saatis: Tink
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.29

Me võiks selle Duelli nimega teha nii, et: Duell KÕHNUJAD: ja siis meie kõigi nimedgrinning smiley siis peaks ju arvestusse minemagrinning smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.41

7. Ärge koguge liiga suurt hulka osalejaid ühte duelli (v.a. kampaaniaduellid a la Jõuluduell, Jaaniduell), sest üsna ruttu jääb neist alles vaid 2-3 osalejat ning pealkirja ei saa hiljem muuta.
8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.

Ma ei ole täpselt arusaanud, kust ma näen KA iganädalast duelliülevaatust?Mis asi on KA duelliülevaatus?Ise olen vaadanud teiste duellitajate tabeleid foorumis

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 15.56

Ma tulin õuest jalutamast ja tatsusin 11000 sammu smiling smiley

Geefiriringiga ma ei ühine, mulle ei maitse tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell KÕHNUJAD winking smiley
Kuupäev: 16. March 2011, kl 17.17

Väga tubli tsikipriki, et nii palju tatsasid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.