Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 14. March 2011, kl 21.45

Tere

Otsin endale sarnases kaalukategoorias duellitajaid, kes sooviks siin ka pisut oma kogemusi/nõuandeid jms jagada, et suvele vastu kergemas kaalus minna.
Tahaks duelli algustada veel enne kevade algust st sel reedel, et siis suve eel lõpetada: kokku 13 nädalat.

the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 14. March 2011, kl 22.08

Tere!
Olen siin mõelnud ka duelli peale ,seltsis nagu segasem kaalu langetada.Korra juba proovisin ühineda ,aga kuna olen pikalt tööl ja saan käia siin ainult hilja õhtul,siis ei mahtunud punti sisse.Pikkust on mul 71 cm ja kaal laupäevase seisuga 92,3kg .Liitusin kaaluabiga 3 nädalat tagasi ja kaalusin siis 95kg.Üldiselt olen vähe liikuva eluviisiga ja panustan ainult toiduga hoidmise peale.Võib-olla kui suur libe ja sopp ära kaob ,võib ka mõned peatused varem bussi pealt maha tulla ja koju kõndida.Kuna armastan viimase minutini magada ja siis uksest välja tormata ,võib mul tööpäevadel ära ununeda ennast kaaluda ja nii olengi kaalunud seni laupäeva hommikul.Aga sel nädalal pean niikuinii reedel kaaluma,sest sõidan reede õhtul ära ja jõuan koju alles pühapäeval - sellel reisil on oi kui palju kiusatusi ülesöömiseks...moody smileyAga , mis siis - kui libastungi ,küll järgmine nädal selle parandab...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 14. March 2011, kl 23.48

Kas 88 kg jääb juba piiridest välja?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 06.13

tere Jaanika aga tule siis minu punti otsin ka kaaslasi,minu kaal 85 või äkki võtab meid kiisumusi mõlemaid,tahaks väga tuge proovimiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 15. March 2011, kl 09.54

Tere

Mina duellitaks ka. Olen 171 cm ja reedese seisuga 92 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.00

Mina ühineksin, algkaal 108kg, pikkus 164cm. 13 nädalat esialgselt sobiks väga hästi. Kaalun end muidu pühapäeviti (alustasin 3 päeva tagasi). Spordiklubis käin ka nii palju kui väikese lapse kõrvalt jõuan (3 korda nädalas), enamjaolt läheb trennina arvesse lapsega jalutamine/võimlemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.12

Tere!
Tagasihoidlikult astuksin ka kampa.minu kaal hetkel 108,4 pikkust 185. iseseisvalt alustasin oma kaalumurdmisega uuesti jaanuarist, kaaluabiga liitusin taas veebruarist. Trenn on nii nagu on, kohalikus rahvamajas ei toimu enam midagi ja linna ei saa minna, kuna pole oma 8 kuust poissi kuskile panna. Seega minu trenn on vankriga jalutamine.

Ehk aitab duellitamine motivatsiooni hoida. siiani kaalusin esmaspäeviti, aga võin seda päeva ka muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Aki
Kuupäev: 15. March 2011, kl 11.52

Tere!
Olen jube ebakindel, aga kasv 164cm ja eile hommikune kaal 90kg. Äkki ikka prooviks. Alustasin eile. Trenni ei tee, sest olen juba kaks kuud traumajärgselt tubane ja väga vähese liikumisega. Kaaluksin meeleldi edasi esmaspäeva hommikuti.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.30

Tere!

Olen samuti nõus duellis osalema, olen 185 cm pikk ja kaal kõigub 103-104 kg vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: lilluke
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.34

Tere kõigile!

Mina liituks ka teiega! Pikkust 166 cm ja kaalu 91kg (peaksin endale täpsema kaalu ka ostma, muidu on keeruline edu märgata). Minu elu teeb raskeks see, et olen hirmus suur küpsetaja ja vaaritaja ja pean ka lausa toidublogi. Olen lapsega kodus, trenni ei tee ja kuni lumi pole sulanud siis liigun toast välja ka väga vähe.
Koos saame hakkama, sest ma tunnen et ei mahu enam oma naha sisse ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.51

Tere jälle kõigile

Ma ei ole enne duellitanud, aga räägiks lähemalt kui palju osalejaid kaasame ja mis mõõte veel vaja on esitada. Ja kõik mis sellega veel kaasneb. Ma ei jõua reedet ära oodata spinning smiley sticking its tongue out, et millal alustame.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.11

Tere!
Meid on siin juba päris palju - mina sain 8 ,sest tundub ,et Jaanika1 ja karuke03 liitusid juba teise duelliga.Ainult väljakutsuja on kadunud... Metskazz ,kus sa oled?confused smiley Ega minagi ei ole kursis ,kuidas see duellitamine käib ,aga nii palju ,kui teisi olen jälginud ,on grupis 5-6 osalejat.No saame siis ka kaheksaga hakkama ,sest kurb on kedagi välja jätta.moody smileyKeegi peab muidugi tabelit pidama.
Kas meie pundis on keegi ,kellele meeldib sellise asjaga tegelda?Milliseid mõõte me tabelisse paneme ja millal kaaluma hakkame ,saame ju omavahel kokku leppida.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.21

Tere taas!

Ma ka alles algaja siin, ei saa kõige lihtsamatelegi asjadele aegajalt pihta, mis siis veel muust rääkidasmiling smiley Jah ja kunas siis pihta hakkame?smiling smiley Metskazz- uuuuu!!!! Mis teised muidu arvavad? (duellis osalejad)

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 15. March 2011, kl 22.16

Tegelikult võiks ikkagi reedel siis pihta hakata ,sest peale seda olen mina mõneks päevaks kadunud.
Kas teised on kõik ikka alles ja hakkamist täis?smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Kessu4
Kuupäev: 15. March 2011, kl 22.39

minagi võiks proovida kuid olen esimest päeva siin ja täpselt ei tea mida see endast kujutab, kuid olen kindel et eesmärk on meil kõigil üks smiling smiley kas keegi äkki valgustaks mind selles?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 16. March 2011, kl 07.53

Tere hommikust!!!
Kes ei ole äkki üles leidnud, siis siin on Kaaluabi poolt duellipidamisreeglid.

Uutele duellitajatele meeldetuletuseks:
1. Omale kaaslase leidmiseks lugege kõigepealt teiste püstitatud teemasid, enne kui hakkate enda oma kirjutama, äkki juba leidub mõni, kes just teile sobib.
2. Kui ei leidnud, püstitage oma otsimise teema.
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval. Pärast seda hakkab toimetaja tabelit koostama ja hiljem märgitud numbrid selle nädala arvestusse kirja ei lähe. Peale kilode tuleb ära märkida ka kaalukaotus võrreldes eelmise nädalaga.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.
7. Ärge koguge liiga suurt hulka osalejaid ühte duelli (v.a. kampaaniaduellid a la Jõuluduell, Jaaniduell), sest üsna ruttu jääb neist alles vaid 2-3 osalejat ning pealkirja ei saa hiljem muuta.
8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.

----
Ja nagu aru saan, siis peame püstitama teema oma nimedega foorumisse ( motivatsiooni alla)
Hommikul vara pole muud teha, kui kaaluabis istudasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. March 2011, kl 08.54

On keegi hakkaja, kes viitsib püstidada selle teema ja teeb ka siis tabelit??

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.23

Ja vabalt võime duelli tabeli jaoks kaaluma/mõõtma hakata reedeti. Ehk siis alates sellest reedest, 18.märtsist, oleks tore.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: lilluke
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.08

Rõõmuga löön kaasa, kaalun-mõõdan ennast reedel ja annan teada! Aga kes selle aruandluse tegemise enda kanda võtab? ma ise väga ei tahaks... Äkki peaksime oma grupile ühe ühise nime leidma (nagu siin on kõhnujad jms).

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 16. March 2011, kl 12.06

Hea küll, ma siis proovin seda tabelit tehasmiling smiley Niisiis alustame reedest ja paneme algkaaludeks reedesed kaalud? Milliseid mõõte arvate veel kirja panna? Puus, kõht? Teinekord kehakaal ei langegi, vaid vähenevad ümbermõõdud.
Kas siis Duell: sajased hakkavad langema- osalejad on järgmised: Metskazz, KIISUMUSI, Leenu7,Banda, Tervisennekõike, Aki, BeetleBum, lilluke, Kissu4

Ootan ettepanekuid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 16. March 2011, kl 12.07

Ahjaa, ja kas siis eesmärk teemaalgata Metskazzi poolt 13 nädalat?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: lilluke
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.08

sajased hakkavad langema - see kõlab lahedalt! Eesmärgiks peaks ikka mingi kaalunumbri panema, reaalse, mis selle 13 nädalaga saaks täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Kessu4
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.19

suurepärane nimi duelli jaoks smiling smiley Mina ikka löön kaasa, kuid natuke vajan abi sest võhik sel alal nagu ma olen ei tea täpselt veel kuhu ja mis mõõte vaja kirjutada on grinning smiley

küll ma ajaga õpin grinning smiley

to tervisennekõike- sul seal pisike trükiviga smiling smiley
kessu4 olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.06

Kui teeme 13 nädalat, siis viimane kaalumine/mõõtmine 17 juuni, kui teha 15 nädalat, siis viimane oleks 01 juuli. Tegelikult mul täitsa ükskõik, kas 13 või 15 nädalat, aga hakkasin lihtsalt vaatama, et kui kaua duellitame. Mida 15 nädalast arvate, lihtsalt siis lõpetamine kuu lõpuga/algusega?
Ja kui nüüd reedel alustame, siis kaalumised jäävadki reedeks eks, see mulle täitsa sobib, sest nv võib esineda libastumisi thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.46

Kessu4, vabanda trükivea pärastsmiling smiley Niisiis, mina olen nõus 15 nädalat, ilus lõpp tõesti. mitu pead on ikka mitu pead, seega igakülgne abi on teretulnud. Ma siin mõtlen, et kas kogume mõõdud siia kokku ja siis laupäeval teen tabeli ja panen üles või peab enne selle tabeli sinna panemaeye rolling smiley Vabandage mind, aga ma sain sest värgist praegu mega motivatsiooni laksusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Kessu4
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.49

ma juba põnevil ja ootan väga. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: lilluke
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.57

Motivatsioonilaks on väga oluline laks ju grinning smiley
Ma arvan et koguks kõik andmed siia teemasse, et oleks nagu mustand ja siis edastad teise teema all... ja 15 nädalat on väga ilus, siis saab uhekma eesmärgi ka võtta! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 16. March 2011, kl 15.15

Ja enne lõppu veel viimane ponnistus, kes suudab jaanid mööda saata ilma suurema libastumiseta. grinning smiley hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Aki
Kuupäev: 16. March 2011, kl 15.18

Tore näha, et asi areneb! Mis need konkreetsed mõõdud siis on, mida vaja reede hommikul anda? Kuna ma kõike ei jaga, siis kas igal reede hommikul tuleb ka selles päevikus oma uus kaal ja ümbermõõt kirja panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid: algkaal 100 kandis
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.14

Reedel siis alustame, mul ka motivatsiooni jagub... Ssee nädal juba vääga hästi läinud. Aga pakuksin välja et paneksime puusa ümbermõõdu (see vist peaks kõige suurem mõõt olema) ja midagi võiks veel panna, selle naba juurest mõõtmis võiks ka panna smiling smiley. Pealkiri mulle meeldib ka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.