Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.48

Mul on ka Omroni oma, loeb küll õigesti.
Sammulugeja ise ei tee jah saledaks, aga motiveerib veel ja veel ja veel kõndima. Mind vähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 23. March 2011, kl 10.22

reede võiks juba kiirem tulla tongue sticking out smiley

edit: Ma avastasin just, et meie Meduusike ja Regina on LOENDUSEL esirinnas thumbs up



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tsikipriki 23.03.2011 10.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 23. March 2011, kl 10.44

Minu praegune kaal näitab, et seis on nullgrinning smiley ei plussi ega miinustconfused smiley kuigi kõike teen tublisticonfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 23. March 2011, kl 16.08

Tere, kahjuks mina pean taanduma kiituste tabelist järgmine nädal. Kaalu alandamine on asendunud kaalutõusuga. Kas tõesti tegin treeninguga liiga? Jald on kui pakud, tina rasked ja paistes. Ju viist soovisin kiiret kaalulangust: alguses aitas, kiire intensiivne trenn, kuid nüüd on asi soiku jäänud. Täna veel juubelile ka. Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 23. March 2011, kl 18.10

kas see tähendab meduusike, et sa lähed meie juurest ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 23. March 2011, kl 20.55

Minul on kõhuviirusconfused smiley tahaks nii väga süüa aga pole täna muud saanud kui erinevaid teesid( ingver, saialill) ja 4 viilu saia.
kaalun ka pidevalt, aga langust pole, palun selgitage mulle loogikatgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 23. March 2011, kl 21.24

Peale kõhuviirust peaks küll kaalulangust olema, seda enam kui söögiisu puudub.Niiet homme hommikul kaalu ennast.
Kiiret paranemist!

Loodame, et meduusike ei jäta meid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 23. March 2011, kl 23.15

Ärge laske end pisikestest tagasilöökidest heidutada!
Mul on praegu hea kraaksuda eksole, aga ma loodan, et keegi tuletab seda mulle ka siis meelde, kui ma seda vajan. Ja ma tean, et see aeg tuleb, kui kaal pidama jääb ja enam alla ei liigu. Või teeb seda minu jaoks liiga aeglaselt. Ootused on ju kõrged, meil kõigil.
Aga ma usun, et kui sa tunned, et teed kõike õigesti, sööd korralikult ja liigud piisavalt siis langeb kaal ka. Võibolla hetkeks mõtleb, aga hakkab uuesti liikuma.
Kui süüa liiga vähe, siis läheb keha säästureziimile ja kaal ei lange. Ka seda peab jälgima.
Kui sportida no, kuidas ma nüüd ütlen, et liiga palju? Pigem, et kui varem pole trenni teinud ja nüüd täie rauaga peale lennata siis ka keha mõtleb hetkeks, et mis toimub. Ja lihas kaalub teatavasti rohem, kui pekk.

Ühesõnaga keep on going girls!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 24. March 2011, kl 08.24

Täna on enesetunne juba palju parem ja kaal kawinking smiley aga selle ütlen teile homme hommikul winking smiley Ma loodan, et meil kõigil läheb hästi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 24. March 2011, kl 19.16

Kõik on enne järjekordset kaalumist nii vakka smiling smiley

mul oli kaloripäev. otseselt ei õginud, aga šokolaadiga liialdasin. Pähklitega samuti. Eks näis, mis homne toob tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 24. March 2011, kl 20.37

Mina ootan homset, täna hommikul oli juba nii hea tunne, eks vaatame mis hommegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 24. March 2011, kl 20.42

Mulle toob võrreldes eelmise nädalaga miinust, aga võrreldes viimaste päevadega kindlasti plussi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 07.30

Mul ei olnud mõttes teie meeldivast seltskonnast lahkuda. Lihtsalt hetkeline madalseis. Käisin üleeile juubelil ja maandasin oma masendust küpsisetordi ja šampuse sisse. Seega selle nädala kaalu tulemus on 71 kg, seega + 0,5 kg juures (kuid samas -1kg, kui alustatud sai) Neid numbreid ja mõtteid kirjapannes, tunnen, et kõik pole veel lootusettu Motoks tasa ja targu. Kaunist päikselist päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 07.50

Kaal oli minu vastu täna väga armuline, eilne magusaga liialdamine ei andnud negatiivset tulemust. Tegi hoopis tuju heaks, ajas veresuhkru normi ja kaalunumbrile mõju ei avaldanud.
Minu tänahommikune tulemus siis 81,9 ehk -1,3kg eelmisest korras, kahe nädalaga kokku -2,4kg. Ise olen rahul, oi-oi, kui rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.19

Minu täna hommikune kaal 59,6
Eelmise nädalaga võrreldes on kaalulangus ikka väga väike sad smiley -400g
Olen sel nädalal väga kõvasti patustanud , olen lihsalt väga õginud kõike mis kätte on jäänudsmiling smiley
JÄRGMINE NÄDAL OLEN RAUDSELT PALJU TUBLIM hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.39

Minu tänahommikune kaal jäi samaks mis eile hommikul, lootsin küll, et tuleb ehk veelgi veits miinust aga ei. Kaal siis 76,5kg see teeb -1,4, pole paha, kas polewinking smiley järkame samas vaimusgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.59

Minul kõigest -300g.Kaal täna 79,2 kg.Nädalavahetusel sai magusaga liialdatud.Muud ma ei oska arvata.Ma kohe kardan neid nädalavahetusi.Aitab, võtan ennast kokku.Peaks ikka suutma vähemalt -500 g iga nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.03

Nii, minul siis täna 72,8. Pole küll teab mis asi aga ikkagi -0,7kg. Eks vaatame mis järgmine nädal toob.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.17

Kas keegi Silvikust teab midagi, kammisin meie teema läbi ja ta oli vist ainult 2 postitust teinud ja need ka esimesel lehel, et siis umbes nädal aega tagasi.?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.35


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.37

Kui armas, et mind taga otsite smiling smiley olen täitsa olemas. Märkasin, et duellitamine on mulle tõeliseks motivaatoriks, eriti neljapäevastel päevadel. Seeärast näitas tänane hommik minu nädala ilusamat numbrit 58,8 miinus -0,5kg kokku 1,2 kg kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.24

Meie tabel sai siis jälle valmisgrinning smiley

Tegelikult olime kõik ülitublid, Meduusike ka, ma arvan, et tema pluss tuli sellest, et lihas võtis peki üle võimust!





Uus kaalumine juba 1. APRILL ja ärme tee koledaid aprillinalju!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.37

Teate, ma ei tahaks küll hoobelda, aga ma salaja uurisin teiste tabeleid ka ja no me oleme ülitublid ikka ja ma väga loodan, et edasi läheme ka sama tublidusega, sest kui osad, kes alustasid duellitamist juba detsembris on selle ajaga jõudnud vähem kaotada kui meie või koguni mitmete kilodega plussi jooksnud siis pole rohkem sõnu vajagi!
SUUUUUUR KIITUS MEILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.39

ja mind väga häirib mu kirjaviga tabeliga postituses: lihas VÕTTIS peki üle võimust, peaks seal olema!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 12.29

Ilus tabel ilusate numbritega.
Kui nüüd õige pisut norida, siis tabel võiks veidike suurem olla.
Aga kui ei saa, siis nii on ka hea, numbrid on selged.

Ja selle suurema miinuse osas- me alles alustasime, alguses lähebki kiiremini. Ma loodan, et see jääbki kestma, kuid lubage endale vahepeal tagasilangusi ka. St ärge heituge nendest.
Ma olen mingi -tädi pessimist- vist tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 25. March 2011, kl 17.59

Tabelit on tore vaadata, Kõik on miinuses, peale minu. Pean kurvastusega tõdema ja vabandust paluma tabeli koostajale, kes on väga tubli. Kuid ma ei saa ennast lasta petta. Kui see kaalu langus oleks tõsi. Tänase päevani olen alla võtnud 1kg. Seega "sõber" kaal näitab 71kg. Las see tabel jääb, eks järgmine nädal püüan oma andmeid eelnevalt üle konrollida ja siis esitada. Palun vabandust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 27. March 2011, kl 21.53

oi kui tublid te kõik olete olnud, minul ainult see õnnetu -0,7 seal ja ei ole nüüd veel kaalunud, eriti ei julge ka smiling smiley aga homsest üritan jälle usinasti jälgima hakata

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.23

Ja lähme kõik järjest tublimaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.30

Tink kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja lähme kõik järjest tublimaks!


hehee, räägi enda eest grinning smiley
Mul oli nädalavahetusel tagasilangus. Täna hommikuse seisuga 500g juures confused smiley
Aga ma olen nüüd tubli edasi ja reedeks olen vähemalt nullimees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 28. March 2011, kl 16.10

no kui ma aus olen siis mul on +700 aga ma olen täiesti korralikult söönud, nii et ma ei ütleks et ma tubli pole, reedeks teen kilo vähemaltwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.