Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.15

Silvik, ma olen nõus, et mida aeglasemalt langeb, seda parem on kehale ja seda paremini ta harjub ja seda paremini saavutatu püsib.
Aga ma ei toeta neid keefiripäevi. Või muid vedelikepäevi. Kaks korda nädalas on kehale veel eriti karm.
Mida see keha siis sellest arvama peaks, kui ühel päeval saab head ja paremat ja teisel vaid keefiri, siis jälle kõutäis kooki ja järgmisel taas keefiri.
Aga eks igaüks valib endale sobiva kaalulangetamise viisi. Ühele sobib üks, teisele teine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.30

Jah tink, sul on õigus, hetkel on minu kaal 70kg, kaotanud -1kg. See nädal ma ei korraldanud keefiripäevi, ei nälginud ka. Toitusin korralikult, oli ju ka mõõnapäevi, kus tarbisin ohtralt torte, salateid, veini (2p. sünnipäevi), Olin masenduses, et kaal ei lange vaid tõuseb. Oli ka päev kus arvasin et aitab, mida ma siin pingutan ja vaeva näen, just füüsise poolepealt. Proovin igapäev liikuda, töistel päevadel 30min ja vabadel päevadel üks tund. Tunnen, et kui ma ennast ei liiguta, siis jääb midagi puudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.10

minu hommikune kaal oli 67,6 kg, eks see -0,2 kahe nädala kohta vähe on, aga ma eriti ei põe, vähemalt ei tulnud reisiga eriti midagi juurde. ja tean varasematest kogemustest, et kui see kaal ikka väga kinnisideeks muutub ja hästi kiiresti üritad alla võtta, siis on see libastumise oht palju suurem, ei maksa eriti endale midagi keelata, pigem tuleb kõike mõistlikult süüa smiling smiley nii et jõudu ja jaksu meile kõigile ja kui mõni nädal väike +tuleb, siis pole ju hullu, seda kindlam on ehk lõpptulemus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.32

Nonii tüdrukud, siin on meie selle nädala tabel. Eks järgmine nädal tuleb parem!





Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.33

Ja ma tõesti, ei tea enam kuidas tabelit nii suuremaks saada, et ta kole uduseks ei lähe, loodan, et kõik on porgandist endale hea silmanägemise söönud ja et see ajab ikka asja äratongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.30

Tink, kas tohib pöörata tähelepanu tabelile, mingi "kamm" on ikka selle kaalu nr. Algkaal on 72kg, hetkeseis on 70kg. st, et kokku olen kaotanud -2kg. Kuidas oleks parandusega? Kas oleks võimalik, kui see muidugi suurt tüli ei tee! Ettetänades!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.10

Oh sa Tsikipriki, väga hea tulemus juba -4,5 kg nii lühikese ajaga, kadedust väärt.
Ma kardan ka keha keefiriga hirmutada, seega üritan neid päevi teha väga ettevaatlikult. Näiteks luban endale mõne puuvilja või kerge õhtusöögi nendel päevadel, samuti rohelist teed ja vett. Keefir ajab mul kuidagi hullu söögiisu ära.
Need küpsised ja kohupiimakoogid on minu nõrkus, ma lihtsalt ei taha ilma nendeta ja vahel 1st tükist ei piisa. Pärast on koledad süümekad ja kaalul on kohe näha confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.14

Minu nõrkus on pähklid ja juustgrinning smiley ei saa kohe ilma. Jube

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.26

Meduusike, suured vabandused, ma ei jaganud üldse matsu. Parandasin su eelmise nädala ja kokku selle ära. Ma loodan, et nüüd sai õige, kui ei siis pead mulle puust ja punakseks tegemagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.29

PARANDUS!




Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.56

Suured tänud, kõik on korras!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 15.08

Oh silvik, ära kadesta. Selle nädala miinus on puhtalt haiguse süü. Veel enne haigeks jäämist olin omadega nullis. Veel paar päeva varem 0,2ga plussis.
Number on muidugi ilus. Keha pealt näeb ka, et kõht pole enam nii punnis, aga ma ei kiirustaks lootma, et see kestab.
Ja ei taha mõelda sellele, mida mu keha sellest kõigest arvab. Loodan, et ta säästureziimile ei lähe. Ma olen söönud küll, 3-4 toidukorra asemel 2 aga tõenäoliselt kaloritega täis ei tulnud. Ja liikumist ka polnud.
Eks näis, mis uus nädal toob smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 15.09

Ja tabelil pole häda midagi. Kui ei saa suuremaks, siis ei saa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.14

Tere naised, kuidas siis nädalavahetus möödus. Minul läks vist küll hästi, enamus eelmise nädala plussist ilusti maha läinud ja tunne väga hea. Ilm oli ju ka SUPER, sai korralikult liigutud ka.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.45

Oi sa oled siis tubli! Mul endal läks ka nädalavahetus hästi, ma ise vähemalt aran nii, kaalunud küll pole aga tunne on endiselt hea, ja no kuna ma endiselt teen kõike ilusti siis, miks peakski halvasti minemawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. April 2011, kl 10.03

Minul on ka kõik hästi.
Söögiisu on tagasi aga kaal seisab ja see on hea! Isegi väga hea. Arvasin, et peale terveks saamist tuleb kaalu robinal juurde. Niiet null on igal juhul hea.

Aga mis peamine. Ma näen tulemust, ma tunnen tulemust oma meeleolus, rahulolus, rõõmsameelsuses!
Ma tahan uut jopet ja uusi pükse ja uusi kingi, mis asfaldil kõpsuksid ja mu tulekust teada annaksid. Ma olen nii rahul, uskumatult rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 04. April 2011, kl 10.10

Mul nii hästi ei läinud sad smiley tegin laupäeval suure vormitäie lasanjet ja sõin selle kahe päevaga kõik peaaegu üksi ärasad smiley kaal eriti hull täna hommikul ei olnudki, aga natuke pahane olen ikka enda peale, samas ma teadsin et see saab jube kiusatus olema, tuleb lihtsalt sellist sööki teha mis nii kiusatust ei tekita ja mida nii mugav pole iga natukese aja tagant nokkimas käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. April 2011, kl 14.05

Kuulge, mul tuli selline mõte, et äkki teeks duelli lõpus enne ja pärast piltide näitamise?
Mõni pilt endast ju ikka on. Ja kui sobivat pole, siis on viimane aeg see teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. April 2011, kl 14.28

Sain nüüd vanemate juurest tulema. "Sai sööki ja jooki ning priimat pannkooki...." Võite järeldused teha, millises külluses ma viibisin. Oh jah kaalust parem ei räägigi, proovin reedeks vormis olla, Dossud jalga ja tuld...!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. April 2011, kl 16.22

Minu lapsel oli eile sünnipäev, niiet võite arvata.Ja ikka veel ei suuda enda isusid nädalavahetusel kontrollida.Appi, millal ma õpin!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 04. April 2011, kl 21.29

Mina olen enda arvates ülitubli, Kaalunud ka polegrinning smiley ootan meeletult tulemusi. Tegelikult kaalub Wii mind iga päev ja üldjuhul on need samad aga ikkagi on päris kaalule astudes üllatusemomentgrinning smiley Ma ise ka ei tea miksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 05. April 2011, kl 14.44

Mina astusin ka täna wii peale, ei mäleta kuna viimati seda tegin. Selle järgi oleks nagu 5,3kg alla võtnudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 05. April 2011, kl 19.42

Aidake võhikut! Palun seletage, mis on Wii, ei olle selle vidinaga kokku puutunud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 05. April 2011, kl 21.32

Nintendo Wii on mängukonsool, no nagu telekamäng, aga selle asemel et pulti klõbistada vehid puldiga nagu reketiga nt tennises. ja lisatarvik Wii Fit on selline asjandus, mis sind kaalub ja kui soovid teeb sulle trennikava ja laseb sul eesmärgi välja mõelda ja arvutab su kulutatud kaloreid ja niii edasi. Super rahul olen igaljuhultongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. April 2011, kl 13.47

Ole kena Tink soovita, kust seda osta saab, palju maksab ja anna infi mida veel teadma peab. Ettetänades meduusike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 06. April 2011, kl 13.56

osta saab praktiliselt igast elektroonika poest.Näiteks euronicsis maksab 219 euri aga see ainult konsool ja üks pult, mingid mängud ka. Ise soovitaks juurde osta ka WII Fit plus mati 109 euri. Rohkem infot vaata euronicsi lehelt. Seal päris pikk jutt selle kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. April 2011, kl 16.30

see wii on päris kuulukas vidin jah. Me loodame, et Jõuluvana toob järgmisel korral kogu perele, aga eks see näha ole.

Kas see treeningu programm? mäng? on ka kohe kaasas või lisaseade? Miks see Fit plus matt hea on?
Ja mis peamine, kas see treening on piisavalt päris, et kutsub kaasa vehkima? Päris inimene vehib ees või joonistatud tegelane?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. April 2011, kl 16.39

Ma leidsin youtubest video. Nüüd tean, kes seal ees keksib, aga kas räägib ainult inglise keelt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 06. April 2011, kl 19.47

Wii Fiti peab jah ise juurde ostma, ja see ongi see alus mis sind kaalub ja treeenib ja teeb kõike.
Sellel lehel keegi räägib ja seletab lähemalt: [www.euronics.ee]

ja vaadake jah youtubest videosid lisakstongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 06. April 2011, kl 19.49


Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.