Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.05

No ongi see päev käes kui on kaalul minu kauaoodatud 5 ees smiling smiley 59,7 kg ja kadunud 300g
Vahepeal hakkas lootus kaduma aga nüüd mõtlen, et suudan tõesti oma eesmärgini jõuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.40

Minul on 67,7... -0,2 siis võrreldes eelmise korraga. No ei saa ma kohe kuidagi korraliku toitumise ja trenni lainele sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 15. April 2011, kl 14.59

Mina ikka sama 71.7kg, Täitsa jama kohe aga peaasi, et juures midagi pole

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 17. April 2011, kl 10.59

nonii hakkasin vaikselt seda tabelit tegema, kas Silvik ei saatnud ka oma andmeid ära, või jäi see mul kuidagi kahe silma vahele?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 18. April 2011, kl 13.38

Tere tüdrukud, alustasime oma ettevõtmistega kuu aega tagasi, Kas olete oma saavutustega rahul, kas on ka veidi muutunud teie elustiil: liikumise ja tervisliku toiduvaliku suhtes. Kas korraldame ka mõõtmise ära ja paneme andmed kirja? Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 18. April 2011, kl 18.20

Üldkokkuvõttes olen rahul.Liitusin KA märtsi alguses ja selle ajaga on läinud 6 kg sellest siis duellitamisest 2,2 kg.Ausalt öeldes ega ma eriti ei usu, et suudan jõuda vahekaalumisel 71kg-ni ( 1.juuniks ) St.et pean kuue nädalaga langetama 7,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 19. April 2011, kl 08.02

Olen ka rahul. Üks edukamaid kaalulangusi senimaani. Tavaliselt olen kiiresti alla andnud. Mitte kunagi pole kuu aega vastu pidanud. "Süüdistan" selles ka uut kaalu grinning smiley Vana kaal ei näidanud ju grammi pealt kaalu ja see umbmäärane number ei motiveerinud.
Kuigi mul on vahepeal kohutavad söömismaratonid, siis liikumisega viin seda tasakaalu. Siiani on toiminud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.02

Heh, mulle tuli täna postiga mingi SlimJet´i pakkumine. Aitab kilodest vabaneda grinning smiley
Teab keegi sellest midagi rääkida?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 21. April 2011, kl 09.21

Tundub, et postitamine foorumis on vähenenud confused smiley
Kaalulangetamisest rääkides olen tegelikult ülirahul, et olen nii kaua juba vastupidanud ja pole libastunud eriti. Elustiil on päris palju muutunud, üritan igapäev ikka kasvõi veidikene ennast liigutada ja ka toitu valin mida söön. Vahest patustan lapse kommikausist mõne kommiga tongue sticking out smiley
Juba üle kuu on möödas, peaks mõõdud ka üle vaatama winking smiley
Tundub, et meie seast on esimene lahkuja- SILVIK sad smiley

Grillihooaeg on käestongue sticking out smiley kuidas olete suutnud vastupanna?

Päikest teile tüdrukud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.51

Kindlasti mina olen sellel nädalavahetusel grilli lainel. Ei hakka end ka tagasi hoidma, lihtsalt tahaks kohe lõõgastuda, olla meeldivas seltskonnas jne. Annan ka täna oma kaalu numbri, kuna sõidan maale. Kaalu nr on 69 kg. Kaunist ja meeldivat püha Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 21. April 2011, kl 11.01

Minul on saanud kaalunumber kinnisideeks, ja mõtlesin, et ei vb oleks õigem ennast enam mitte kaaluda ja sellele mõelda aga järkata ikka samas vaimus. Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 21. April 2011, kl 11.58

Minul samuti kaalumine saanud kinnisideeks,lausa naeruväärseks.Kui pats peas, siis isegi juuksekumm ära.Vannitoas sätin küll ühtepidi kaalu, siis jälle teistpidi, lootuses ehk näitab vähem.Üritaks tõesti nädalas ühe korra, reede hommikuti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 21. April 2011, kl 13.30

Tere, kahjuks ei pääse ma homme arvuliligi ja seega annan oma näidu täna 71,5. Läinud siis 200g ainult, aga asi seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.51

Minu kaal -100 kaal siis 78,2 kg
Ärge siis liiga palju mune ja šokolaadi jänkusid sööge.Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.23

Minu eelmise nädala hõiskamine, et viis ees on selleks reedeks muutunud jälle kuueks confused smiley kaal siis 60,2 ja +500g.
Minul karistuseks jääb see, et nv. jätan ennast grillist ilma tongue sticking out smiley

Ilusaid pühi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.42

Minu kaal 79,0, ehk +0,2 confused smiley
Nõme!
Aga ma olen sel nädalal lohakas ka olnud. Jalutamas pole saanud käia ja liikumist on üldse vähe olnud.
lasen nüüd uue hooga edasi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 22. April 2011, kl 15.55

Hei kaaskaalulangetajad, ma pole veel kuhugi kadunud smiling smiley
Olen 2 nädalat Pariisis ja kaalu pole no mitte kusagilt võtta aga homme õhtul lõpuks koju smiling smiley
Olen siin korralikult ennast ülal pidanud. Kavatsen pühapäeva hommikul ärevalt kaalule astuda, siis saadan kohe tulemused, ka mõõdud. Saaksin ka selle nädala tabelisse? onju?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 23. April 2011, kl 18.07

Minul oli 68,0, seega +0,3 sad smiley käin jooksmas ja pole eriti söögiga ka üle pingutanud, vast mingi hetk hakkab ikka langema ka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.03

Tere tüdrukud, olen maalt tagasi ja annan uue kaalu nr 68 kg. tuleb tõdeda, et ma ei vaja enam palju sööki. Juhtus nii, et suure hurraaga vitsutasin grillribi, šašlõkki, vahepeal juurikaid tippikastmega, oli lubatud ka paar alkohoolset kokteili. Õhtul tuttu ja mis juhtus hommikul... ma olin nii vaevas, et tuli lihtsalt minna WC ennast tühjendama, näpud kurku, siis sooja teed ja uuesti. Alles pärast lõunat tundsin end jälle hästi. Seega kaalu nr vähenes 1kg võrra. Ma tõesti olen vähe sööma hakanud, ei tunne vajadust. Värsked salatid, valge liha, kodujuust, supid, pudrud. Ei ütle ära punasest veinist, šokolaadi koogist, küpsisest. Üle päeva teen sörki ja kõnnin: kokku 3-6 km, kuidas aega on. Menüüst on ära jäänud makaronid, sai, kartul, punane liha,jahukastmed, gin. Kas mingi aeg, tuleb ka mõõtmise ring? Edu ja kaunist päeva, päikest teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 24. April 2011, kl 11.01

Minu kaalunäit 57,8 miinus -1,5kg
kuigi lootsin isegi paremat 2 nädalaga, aga seegi juba suvisem number smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 27. April 2011, kl 12.44

Tere tüdrukud, kas võtate päikest ja suvitate, tundub, et aktiivsus hakkab langema. Tundub, et kallis tabelimeister on ka kaduma läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 27. April 2011, kl 19.38

Minu kaal asus taas allapoole langema ja see oli siuke motivatsioonitulv, et uhh, hea tunne oli!
Ehk jätkub ka nii. Siinse kaalutabeli väitel olin üle 30% oma eesmärgist täitnud smiling bouncing smiley

Kevad on mõnna! Saab liikuda, saab loodust nautida, ja päeva jooksul jõuab nii palju ära teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.32

Tegin tabeli exelisse valmis 2 viimse tulemusega. Kas keegi oskab aidata kuidas seda exelist siia saab????

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 28. April 2011, kl 18.02

Kõigepealt tee sellest Exceli tabelist nüüd .jpg pilt paintis.
Siis lae see pilt kuskile netiavarustesse ja sealt korja see vasaku klikiga üles. Vali kõigepealt "vaata pildi teavet" seejärel "asukoht" ja copy see link siia [ img]... [/img] vahele.
[ ja img vahel tühik puudub, tekitasin selle ise, sest muidu ei lasknud seda teavet sisestada.

smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tsikipriki 28.04.2011 18.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.20

Tere tüdrukud! Minu kaalu nr näitab täna 67, olen nädalaga allavõtnud 1 kg. Selle ajaga aga hoopis 5 kg, SUPERsmiling bouncing smiley Olen väga rahul. Välja on kujunenud söömis ja liikumis harjumused.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.07

Minul kaal 78,2 ehk -0,8kg Kokku -6,1kg.

Silvik, kuidas tabeliga õnnestus?
Huvitav, kuhu Tink kadus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.51

Minu kaal 77, 3 langus nädalaga 900gr.Läheks iga nädalaga nii palju, oleks ülirahul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 10.18



Vist isegi õnnestus smiling smiley
aga vaadake palun oma read üle siis lisan ka selle nädala tulemused winking smiley
Tänud tsikiprikile, hästi seletatud smiling smiley

Minu kaalunäit täna natukene kurb +0,3 58,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.23

Ilus tabel, minu rida korras

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. April 2011, kl 14.03

Väga ilus tabel, ma isegi ütleks, et parem, kui varem winking smiley

Minu rida ka korras.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.