Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 01. May 2011, kl 15.41

minul oli 67,8, -0,2 siis võrreldes eelmise nädalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.15



Mõned kaalujad küll kadunud aga need, kes alles on väga tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 02. May 2011, kl 11.31

Olen süüdi eye rolling smiley
Viibisin eestist eemal ja ei saanud kuidagi netti. Vaatame, mis siis see nädal toob.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 02. May 2011, kl 12.34

Mul on hea meel, et meid niigipalju alles on jäänud. Ma tegelikult ennustasin suuremat kadu.
Aga äkki kadujad tulevad veel tagasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 02. May 2011, kl 12.47

Tsikipriki, sul on küll supertulemus.Vaikselt, aga kindlalt.Aplaus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 02. May 2011, kl 13.24

Aitäh karuliisu, mul on ka kõige rohkem kaotada smiling smiley See tabeli soovkaal pole ju päris see, mis ma tahaks. Selleni võiks jõuda meie duelli lõpuks (kuigi kahtlen juba, sest kaal mängib vingerpussi ja seisab jälle).
Kuigi see haiguseaegne -2,1 oli nii super langus (numbriliselt) tean ma, et kuni kilo nädalas on mõistlik ja tervislik kaalulangetus. Niiet ma olen rahul jah. Väga rahul. Eriti sp, et teised juba märkavad ka. Ja eelmise suve lühikesed püksid kukuvad kõik alla. Nii tore, saab poodi minna grinning smiley

Kas teeks selle mõõtmise ka millalgi ära?
Kas te eelistate kaalumisega samal päeval või mingi vahetulemusena?
peaaegu 2k on juba möödas- põnev, põnev!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 03. May 2011, kl 06.19

kallid naised olen olnud mitu päeva arvutist eemal aga teie seast pole ma lahkunud.

Reedel isegi ei olnud võimalik kaaluda confused smiley kui kui te mind enda seast veel välja heitnud pole siis reedel võiks ju ikka mõõtmise ka teha winking smiley

Olen vahepeal hakanud rohkem trenni tegema smiling smiley Ostsin endale ratta ja kimasin soojade ilmadega pea 80 km kahepäevaga. Kuid nüüd külmaga ei kisu kohe üldse õue väntama smiling smiley

Reedeks proovin teile järgi jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.53

Tore, et enamus tagasi ja alles smiling smiley

Teeme siis nii, et saadame mõõdud ka sel reedel.
Teen uue tabeli esmaspäeval, märgin sinna ka selle, palju kellel veel jäänud on winking smiley

Ma ise proovin võimaliku väikese plussiga nädala saada, kodused nädalad ei ole mulle lihtsad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 03. May 2011, kl 14.13

Oh, ma olen kogu aeg kodus ja tõesti on raske. Liikumine on ka piiratud kui nii jahe ja vihmane on. Väkk.

Mul kaal seisab. Tüütu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.09

jeesh, kaal tegi täna tubli sammu allapoole smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.43

Tsikipriki, ehk räägid meile ka oma telgitagustest.Mäletan, et kui alustasid, rääkisid, et pead exceli tabelit või pead ka KA tabelt.Kas sul on mingi kindel dieet, mida järgid?

Ise pean KA tabelit.Pole veel kordagi saavutanud tasakaalu.St.et pean täpset rida, kui palju KA ettenähtud ,rasvad, valgud süsiv.% kõik oleks normis.Ma ei tea, kas see on pidurdanud kaalulangust vms.Samas olen ainult paar korda ületanud natuke kogupäevast kalorinormi.Käinud trennis 2-3 x nädalas.Õhtuti ei söö süsiv. ja rasvu ja magama lähen u.3 t peale
sööki.Ei kujuta ette, kas peaksin ettevõtma rangema dieedi.Ei taha küll "muti" juttu ajada, kui ise arvan, et ka vanus teeb oma töö

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 04. May 2011, kl 09.54

Ma ei pea mingit dieeti. Söön kõike. Kui Tallinna satun siis Hessi, kui isu tuleb siis Pizzat. Jah, tuleb tunnistada, et seda juhtub max kord kuus. Aga ma püüan endale mingeid keelde mitte panna, sest tean, et siis kukuskin kiiresti sisse.
Shokolaad on minu vaenlane nr 1. Ja seda söön ma ka. Koguseliselt kindlasti vähem, kui varem, aga sageduselt vist sama tihti.
Saia vahetasin küll välja. Nüüd söön rukki kuklikesi. Ja võid ei kasuta. Panen hoopis salatilehe peale, teeb mahlasemaks ja maitsvamaks.
Toidukogused taldrikul on ka vähenenud. kasutan seda "rusikareeglit"- pane endale sama suur ports, kui suur on su rusikas. Keegi-kuskil-kunagi ütles nii. Toidu kõrvale söön salatit palju. Ja üleüldse värsket. Värske kurk ja porgand on meil pidevalt laual. Lapsed krõbistavad ka hea meelega.

Trennis ma käia ei saa, sest mees on tööl ja kui ta kodus on, siis ma ei raatsi enam minna. Tahaks temaga olla.
Minu trenn on käruga jalutamine. Tavaliselt ma ei longi vaid teen kiirkõndi.
Siis kui lapsed haiged või ilm halb jääb "trenn" muidugi ära.

Mis siis veel.... kaalun jätkuvalt iga päev. See on mul kohe "käe" sees.

KA tabelit ma ei täida. Ma ei raatsi selle eest maksta tongue sticking out smiley

Mul on oma Exceli tabel, kuhu märgin siis igapäevaselt kaalu ja selle kas ja kuidas ma liigutasin. Kui crosstreineril teen siis panen kirja kui kaua seda tegin. Tavaliselt peale Crosstreineriga sõtkumist (mida juhtub siiski harva sad smiley sest laps roniks ja segaks päeval ja õhtul, kui ta magab ka ei saa, sest mu masin teeb üsna korralikku lärmi )teen ka kõhulihaseid, kätekõverdusi jms. need panen ka kenasti kirja.
Siis on mul veel teine tabel, kuhu kirjutan nädalate lõikes kaalu. Selles on 2 rida. Ideaalkaal ja tegelik. Neist on siis välja joonistatud graafik, mis näitab, kuidas kaal langeks nädala peale ideaalselt ja kuidas päriselt langes.
Kolmandas tabelis on möödud cm-tes.

Siuke tabelipede olen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 05. May 2011, kl 18.55

Kas homme on siis mõõtmine ka jah?ˇˇˇˇˇˇ

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 05. May 2011, kl 19.09

Kas homme on siis mõõtmine ka jah?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 05. May 2011, kl 20.08

siin on mingi anomaalia tekkinud grinning smiley Ma ei postitanud kaks korda sama teksti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.40

Nii, tsikipriki monoloog jätkub.

Tänahommikune kaalumine ja mõõtmine tõid suurepärase energialaengu. Eriti mõõtmine. Kui kaalunud olen ma end igapäevaselt, siis mõõdulinti pole näppinud peaaegu 2 kuud. Viimasest korrast saati. Kuigi riiete pealt on mõõtude vähenemine näha olid numbrid selle ilusaks tõestuseks.

Kaal: 77,6kg, ehk -0,6
Kõht: 104cm ehk -5
Puus: 109 cm, ehk samuti -5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.06

Tsikipriki ma rikun sinu monoloogi grinning smiley
Mul on siis täiesti paanikaosakond kohe hommikul. Tahtsin hakata rõõmsalt ennast mõõtma aga mõõdulinti ei leia tongue sticking out smiley üritan päevapeale ikka selle üles leida ja siis oma mõõdud saata. Kaal seisab sad smiley pean vist jälle hakkama neid keefiri päevi tegema äkki siis hakkab langema kuigi see on enesepettus, sest siis keha ju langetab ainult vedeliku arvelt. Miski peab ju ometi kaalu allapoole viima.
Tahaks paastulaagrisse tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. May 2011, kl 13.39

Mul on hea meel, Regina, et mu monoloogi katkestasid.
Aga huvitav, kus teised on? eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.12

Mina olen täitsa olemas.Saan oma näidud öelda alles õhtul või hommikul.Aga ega sealt midagi röömustavat tule

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.49

Mõõdulint on minu eest ennast täiesti ära peitnud thumbs down vist kardab mind grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 07. May 2011, kl 07.10

Tere, kaalu nr näitab 67,5. Mõõtmisega läheb aega....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.39

Mõõdetud ja kaalutud.Omadega jälle plussis +200 e.kaal näitab 77,5
Hea uudis see, et kõhult on vähenenud -2cm ja vöölt 1cm.Reite pealt lausa - 3cm, aga kintsud ongi alati esimesed, kust vähenevad ja kõht viimane.

Ma saan aru küll, et kaalu langetamine ei olegi nii tähtis, kui on vormis olemine, aga ikkagi, psühholoogiliselt häirib mind ikkagi väga see kaalunumber.Ja tegin otsuse, et loobun süsivesikutest kaheks nädalaks.st.loobun täielikult jahust, riisist,kartulitest, magusast rääkimata.Proovin seda astronautide dieeti.Hoian siis teid ka kursis, kuidas mul õnnestub ja kas üldse...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 07. May 2011, kl 13.38

Minu eilse hommiku seisud siis sellised:
Kaal 70,2 -1,3kg
vöö 90cm -8cm
puus 105 cm -3cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.04

Minu kaal ikka nii seisab kui annab veel seista confused smiley Positiivne on see, et leidsin mõõdulindi ja nr. on vähemalt vähenenud tongue sticking out smiley
Vöö-85cm (-12cm)
Piis-94cm (-7cm)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 09. May 2011, kl 16.44

Hei hei, grillihooaeg pani mulle igatahes hea kaaluhoobi. Võtsin juurde jälle 0,9kg confused smiley
See eest mõõdulint tegi rõõmsaks- see on isegi veider- kokku kaotatud ühe kilo peale vöölt -5 ja puusalt -8cm läinud. Mismoodi??? Käisin 2 korda üle mõõtmas ja pekki kokku ei surunud grinning smiley. Järelikult on ikka kasu olnud smiling smiley
Ja kui kaalutabelis on meil ainult 2 vaprat- tsikipriki ja elerin11
Siis mõõtudelt oleme me kõik nüüd ilusamad smiling smiley

Kaalutabel:



Mõõdutabel:


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 09. May 2011, kl 17.04

Tabelid uuesti, reas Kokku oli viga:





Vaadake jäänud kuupäevi ei ole palju smiling smiley jõuab,ei jõua?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.07

Mina küll ei jõua.
Kuidagi väga raskeks on läinud.
Kas see kevad ja grillihooaeg või mis see on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 09. May 2011, kl 20.20

Nii väga loodan, et saaks kolme nädalaga - 5 kg.Siis oleks vähemalt KMI korras, ei oleks ülekaaluline.Sain täna puhkuse voucherid kätte, ja nüüd hakkas reaalselt kohale jõudma, et rannahooaeg hakkab mul lähenema ( 05.juunil ).Kas tõesti vean ennast järjekordselt alt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 10. May 2011, kl 20.34

oi naised, teate milline õgardlik päev mul täna oli confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 11. May 2011, kl 10.16

No nii, tsikipriki.Nüüd paar päeva kerget paastu.Vahepeal peabki "lõdvestuma" siis tükiks ajaks rahu majas

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.