Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 11. May 2011, kl 19.26

Paastu ei teinud, aga rekordilised 27tuhat sammu küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 05.50

Tere tüdrukud! Rõõm on lugeda ja leida, et jätkuvalt leidub aktiivseid inimesi, kes jätkavad kaalu langetamist kas siis + või -. Olen nüüd kaks nädalat puhkust pidanud trenni ei teinud ja sõin mille järgi isu oli. Tulemusega olen vägagi rahul +0,5 seega kaalu nr 67,5 (arvasin hullemat). Mõõtmistulemused vöö 88 cm (-5), puus 107 (-5). Jätkuvalt kõigile jõudu, motivatsiooni ja usku, et saate hakkama. Jätkuvalt teiega meduusike.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.09

Kuidas karuliisul astronaudi dieet edeneb: nädal möödas..., uurisin ka seda asja, päris põnev....
Anna oma tegemistest teada, kui raatsid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 08.33

Tänan küsimast.Üllatavalt hästi läheb, enesetunne on super.Isegi näonahk on klaarimaks muutunud.Olen seda varem ka täheldanud, et jahutooted mulle ei sobi ja nii kui süsivesikutega liialdan, hetkel on küll nn.emotsionaalselt hea olla, kui hiljem organismil raske ja rampväsimus tuleb peale.
Üksühele ei ole seda dieeti pidanud.Kuid olen täielikult loobunud kõigest, mis sisaldab jahu.Ei söö jäätist, ega midagi magusat.Igasugused võileivad on välistatud.Kui väga magusavajadus tuleb, söön nt.maasikaid ja jogurtit.Niiet praegu sujub hästi ja loodan, et pean veel pikalt vastu.Tegelikult siin ei ole midagi vastupidada, sest pole kordagi näljatunnet peale tulnud.Mulle sobib see dieet, saan ise valida, mida ja millal söön ja kui palju.Ma ei ole küll ennast kaalunud, kui arvan, et läinud on u.1,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 14.58

Tohib küsida, mis veregrupp sul on karuliisu? tohutult palju kattub 0 veregruppi dieediga. Olen ise 0 veregrupp ja seda asja uurinud, puurinud. Ja need dieedid kattuvad päris palju. Toetan sind, ka minu menüüst on juba ammu ära jäänud kartul, makaroonitooted. Kuid kooki ja šokolaadi olen ikka ampsanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 15.12

Ma ei ole kunagi mõelnud veregrupi peale.Kuid tõepoolest, minu veregrupp 0 +

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 19.35

Mina jääks sellise dieediga ainult juurikaid sööma, kuna liha ma väga ei armasta.
Aga kindlasti tundub tõhus, tasub pingutada... millal siis veel kui mitte oma noorusaastatel winking smiley

Jõudsin eile Stuttgarti Saksamaale. Pean siin u kuu aega olema. Muretsesin, kas saan kaaluda ennast kusagil. Aga ennäe, läksin täna jalutama ja leidsin ühe apteegi ees kaalu. Maksab 50 senti smiling smiley küll mul oli hea meel, hakkan seal reede hommikuti käima. Olulised viimased kaalumised ikkagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 12. May 2011, kl 19.38

Appi homme ongi ju jälle reede yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.06

Tüdrukud, käes reede!
Minu hommikune kaal 76,4 ehk läinud 1,1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 13. May 2011, kl 16.32

57,5 -1,5 jee jee smiling smiley
oli endalegi väike üllatusmoment, kadus lihtsalt, selle reisimise ja jala kõndimisega.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 14. May 2011, kl 06.45

Kadedaks teete oma numbritega! Mul +0,8, ehk 78,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 15. May 2011, kl 08.44

minu kg näitab 68

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 15. May 2011, kl 10.00

Minul siis eile -0.5kg, Kaal 69,7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 17. May 2011, kl 12.07

Auu, kus te olete kiku, regina, tink.Tundub, et asi hakkab ära vajuma, kurb, ise pingutan ikka edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 17. May 2011, kl 15.26



Tundub, et meid vaid 5 vaprat.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 17. May 2011, kl 19.01

ja neist on vaid 3 sel nädalal miinuses. omg ikka! Miks see lõpp nii raske peab olema?


Ma vaatan, et paljudel on eesmärgini ikka üksjagu maad jäänud. Kas jätkame kõik koos või lõpetame 01.06? 01.07?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 17. May 2011, kl 19.53

Ilus tabel, Silvik.Muidugi numbrid võiksid sama ilusad olla.
Üritaksime ikka 01.07.Kui mitte just eesmärgini, aga natuke ikka.Vähemalt on mingigi ülevaade kuidas meil läheb.Ehk hoiab natukenegi seda kaalu kontrolli all.Ise ma kardan kõige rohkem, et löön käega ja kõik tuleb tagasi.Niiet prooviks ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 19. May 2011, kl 09.01

kaal lihtsalt kõigub, nagu kiik: edasi-tagasi-edasi-tagasi. Ei aja kurjaks? Ajab küll!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. May 2011, kl 13.26

Tere, tänane seis 68,0, motivatsioon kadunu, õudne söömistung on kallale tulnud, nii kui patustad lööd kohe käega, õudne iseloom mul küll, raske järjepeale saada, Täielik stress, küpsised, juust, sai jne....Nii kui ma spordi tegemise lõpetan, siis kasutan võimalust ja söön. Mind dissiplineerib järjepidev liikumine, muidu olen hukkas. näis millal viitsin liigutama hakata, olen nii pahane enda peale, paha on paks olla, kõht jälle eest, magu vaevab ülesöömisest jne täielik masendus, ei tea miks, kole kole kole.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 20. May 2011, kl 15.39

Mina jätkaks ka, aga ikkagi üritan eesmärki saavutada, lootus kaob viimasena ja mitmeid kordi on olnud valusaid tagasilööke. Oluline on ennast uuesti kokku võtta, mitte masenduda.
See nädal oli nõrk tulemus 57,2 -0,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. May 2011, kl 16.52

Minul 75,8 ehk läinud -0,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. May 2011, kl 19.02

Mul 78,2, ehk -0,2.
Vähemalt mingigi miinus...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 21. May 2011, kl 11.27

Mina 69.5kg, seekord siis -0.2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. May 2011, kl 17.27

Ilusad ilmad soodusatavad grillimist. Ja mis seal ikka jälle söödud - joodud, 1kg juures head ja paremat. Patt tunnistada aga laisaks olen jäänud, järgmisel nädalal olen eesmärgiks seadnud, et püüan eelnevalt saadud kaalu taas kätte saada 67kg, vaja alla võtta 2,5-3kg. Teen täna veel pannkooki, ammu isutab. Olge tublid tüdrukud ja pidage vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 24. May 2011, kl 06.14



Kui tublid me oleme, kellegil ei ole plusse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 24. May 2011, kl 07.50

Ilus-ilus!

Kahju, et teised pole tagasi tulnud.
Kui te loete, siis võiksite oma uudiseid rääkida!

Silvik, kas 03.06 ongi juba finaal? Kas me siis ei lähe tabeliga edasi?

Mul astus kaal täna ilusa sammukese allapoole.
Lõpetasin tissitamise, saab näha, kuidas see kaalulangusele mõjub. Samas hakkasin kasutama hormonaalset rasestumisvastast vahendit, see võib tagasilöögi anda. Varem on küll hormoonid pigem kaalutõusu soodustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.26

Minu kaal 77,4, ehk miinust 0,8kg. Olen rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 27. May 2011, kl 16.39

56,0 miinus -1,2kg
need viimased kilod kaovad väga suure vaevaga aga see rannavormi enesetunne on seda väärt.

Teeme äkki selle tabeliga vahefinaali ja alustame uuega? Paljud on niikuinii kadunud, lihtsal edasilükkamine oleks ju ebaaus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.50

silvik kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Teeme äkki selle tabeliga vahefinaali ja alustame
> uuega? Paljud on niikuinii kadunud, lihtsal
> edasilükkamine oleks ju ebaaus smiling smiley

Nõus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 27. May 2011, kl 19.42

Kodune kaal on omadega õhtal, niiet oma näidud saan homme öelda, kui trenni lähen.Seal on võimlaus samuti kaaluda.Saab näha, mis numbrid sealt tulevad...
Olen samuti nõus jätkama

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.