Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 28. May 2011, kl 14.26

oeh, +300 kaal näitas 76,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 31. May 2011, kl 18.41

Veel mõni kadunud...
Sel reedel siis finaal, jaksu!winking smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 01. June 2011, kl 20.10

normaalne? saksamaal on toores köögiviljade söömise keeld. soolebakter on tapnud juba 15 inimest ja mitusada on nakatunud confused smiley ja ma olen siin iga päev tomateid ja salateid söönud. väike paanika...
vahva dieeti pidada kui köögivilju süüa ei saaangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 02. June 2011, kl 19.48

mul oli täna hommikul väga hea kaal, -0,9kg võrreldes eelmise nädalaga.
Õhtul tekkis õgimishoog. Näis, mis homme saab tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 03. June 2011, kl 13.10

No nii, jälle märkamatult reede käes.Kaal 75,4 läinud -0,7

Mis ma osakan öelda.Vähe.Selle ajajooksul oleks võinud vähemalt 10 kg minna ja see oleks normaalne.Olen endas pettunud.Lähen nüüd puhkusele ja järgmine kaalumine on u.18.juunil.Olen arvutist ja kaaludest eemal.Loodan, et motivatsioon tuleb peale puhkust tagasi ja jätkan samas vaimus.Alustasin esimesel märtsil KA-s ja kokkuvõttes on selle ajaga
kaotatud ligi 8,5 kg kokku, niiet tegelikult pole hullu.Parem midagi kui mitte midagi
Kõike paremat, kes te veel duellitate

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 06. June 2011, kl 16.12

Ma olen jätkuvalt olemas. Reedel kaaluda ei saanud. Laup. pühap. samuti mitte. Täna oli 76,5, nagu neljapäevalgi. Selle võib siis minu numbriks lisada. Kaalukadu nädalaga -0,9kg.
Kokku on siis läinud peaaegu 8kg. Numbrina ootaksin rohkem. Lootsin igal nädalal kilo kaotada, mis teeks tänaseks siis -12kg.
Aga patt oleks nuriseda. Riided on siiski number väiksemad, enesetunne on suurepärane, komplimente muudkui tuleb ja tuleb. Kui võrrelda eelmist suve ja praegust, siis on vahe vähemalt 15kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 07. June 2011, kl 20.03



Meie võitluse vaieldamatu võitja on TSIKIPRIKI Palju õnne!
Teise koha vääriline KARULIISU Samuti super tulemus!
ja Kolmanada koha saab SILVIK kuna on ainuke allesjäänud 3 koha vääriline grinning smiley
smileys with beer

Aga ärme nüüd ennast maiustustega premeerima hakka vaid jätkame samas vaimus edasi, meil kõigil on veel tõelised eesmärgid ees.

Ma ise teeks ka ikkagi nüüd kaalutabelitest 2-3 nädalat puhkust aga siis jälle uue hooga tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 08. June 2011, kl 15.26

Nonii, nagu algusest peale ennustatud sai kaovad paljud ära...

Palju õnne meile kolmele, et me nii tublilt lõpuni vastu pidasime ja miinust korjasime!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.