Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 19. March 2011, kl 10.48

asi võib jah kohas olla kuhu laen, sest see peakski olema originaalsuurusgrinning smiley järgmine reede on äkki selgemgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.04

kuhu sa laed?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 20. March 2011, kl 08.08

see oli mingi imelik koht, mille ma leidsin, t tähega hakkasconfused smiley ma ei mäletagi ja enam leida ka nagu ei õnnestuconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 09.57

Tervist tüdrukud, kaunis ilm kas pole? Peale keefiripäeva, sai taas tarbitud toitu ja kaal tõusis 500g võrra ja hetkel seisab. Nii ma ei jõua kuhugile..., ei taha järgmisesse nädalasse + saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 20. March 2011, kl 10.18

Minul juhtub ka tavaliselt nii, kui mingi päev joon nt.ainult keefiri, siis kohe kui midagi normaalset järgmisel päeval söön tuleb kaalu juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 10.35

Jah, eks see keefiri- või veepäev paras oma petmine ole.
Minu arvamus.
Selles suhtes, et sooled on tühjad (toitu pole ju ja vedelik väljub kiiresti) ja kaal madal.

Mul on alates reedest veel -0,7 alla läinud.
Söön normaalselt, ka kommi ja kooki, aga koguseid jälgin ja ei õgi end üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 13.24

Minul täna hommikul +400gr ja ma ei imesta.Eile sai lõuna paiku söödud üle normi süsivasikuid, ja rasvu, kuigi ma ei ületanud päevast kogu kalorinormi.Nädalavahtused ei ole minu sõbrad.Rutiin, ehk tööpäevad on minu parimad sõbrad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 20. March 2011, kl 13.41

No tundub, et meil kõigil veits jamasti. aga reedeks teeme suured miinused!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 20. March 2011, kl 18.15

minul on vist küll nädalavahetusega tublisti juurde tulnud, aga pole enda kaalu lähedal, nii et täpselt ei teagi palju. ja reedel ärge siis seekord minu kaalu ootama jääge, olen reisil ja ei saa kaaluda ... arvatavasti eriti ei tahakski neid reisil kogunevaid kilosid näidata smiling smiley eks siis enne ülejärgmist kaalumist pean kõik jälle kiirelt maha saama

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 18.23

kas võib uudishimutseda, kuhu Kiku reisib?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 20. March 2011, kl 19.16

Tahaks ka reisile! mmmm, nii lahegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Saatis: elerin11
Kuupäev: 20. March 2011, kl 19.24

Mul kõik muu ok, aga valgud pidevalt üleeye popping smiley. Õnneks pole kaalu sellega juurde tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Kuupäev: 20. March 2011, kl 21.38

Kas keegi, kel siinsetest see kaaluabi päevik töös on, võis siia üles märkida, palju nt Mac või Hess eined kcal annavad? No mitte tervet rivi muidugi, aga eriti huvitaks Hesburgeri, Tortilla ja Rukkifilee eined.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 21.46

Mõningad olid täitsa olemas:

Big Mac 229 kcal
Hamburger Hesburger 330,0
Kanatortille Hes. 240,2
Rukkifileeburger Hes.214,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 20. March 2011, kl 21.52

Lisan veel, eineid eraldi ei olnud
Leidub veel Hes.salateid, kala-juurvilja burgereid.Friikartulid (väike) nt.244,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Kuupäev: 20. March 2011, kl 22.10

väiksed kartulid annavad sama palju, kui burger????? eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 20. March 2011, kl 22.32

võib ikka uudishimutseda ... pariisi lähen smiling smiley nii ootan juba, ei ole seal varem käinud ... ja mis oleks prantsusmaa ilma hea veini, juustu (tongue sticking out smiley minu kõige suurem kiusatus) ja üldse toidu nautimiseta, nii et mõneks päevaks unustan küll kalorid vast ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 21. March 2011, kl 08.06

Issand kui mõnus! Mul ka plaan kindlasti kunagi sinna minna! Super!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 22. March 2011, kl 08.32

Tüdrukud, kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. March 2011, kl 08.49

Mina olin mõned päevad arvutist eemal. Kilokene on nv. tagasi tulnud :/ aga hakkan jälle kõvasti pingutama, et reedesel kaalumisel mitte plussis olla confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.33

Minul täna väike pluss aga seda oligi arvata sad smiley
Loodan ikka reedeks normaalse languse saada, sest nädalavahetus läks üllatavalt hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.46

Mul oli eile kohutav söögiisu. No, mis siis ikka, sõin ka. Aga jalutasin ka korralikult (11tuhat sammu).
Reedesega võrreldes olen miinuses, eilsega veidike plussis. Ma kaalun ikka veel igal hommikul angry smiley Kuidas sellest harjumusest lahti saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.01

Tsikipriki, tead, minuga on nii, et see igahommikune kaalumine mõjub isegi päris hästi, ma 3 hommikut ei kaalunud, ja siis tuli veitsake juurde, aga nüüd jälle kaalunud 2 hommikut ja tead, kohe palju jõudsamalt läheb, sest siis saan täpselt teada, mida ma eelneval päeval õigesti tegin ja mida mitte! Minule see vist sobib!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.57

Minul kaal on plussis, söön tervislikult, portsionid on väiksemad, kalorinormi ei ületa. Eelmine nädal sai kõvasti trenni tehtud: jooksmist. Võtan hetkeks tempo maha, ja püüan rohkem jalad maas trenni teha: kõndimist. Toetudes kommentaaridele ja kirjandusele kaalub lihas rohkem kui pekk, kuid samas aitab lihas ka rasvu põletada. Lisaks suur sõda tselluliidiga, mis kobrutab reitel, Õudne!. Minu lugupidamine tüdrukutele, kes on suutnud see nädal meenuses olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Kuupäev: 22. March 2011, kl 14.00

Jah, mind hoiab ka see igapäevane kaalumine justkui ohjas.
Lihas pidavat tõesti rohkem kaaluma ja "sööb" peki välja. Ja tegelikult ei ole meile ju kaalunumber oluline vaid see, milline see keha üldpilt on, eks? Mulle isiklikult küll igatahes. Ma võin edasi 80kg kaaluda, aga kui mul on kena, sale, lihaseline keha, siis ma olen rahul. Selle rippuva pekilasuga mõistagi mitte grinning smiley

Minu tänane tulemus on 14150sammu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvikeye popping smiley
Kuupäev: 22. March 2011, kl 15.18

Kuidas te need sammud saate, kas olete kodused inimesed? Minu töö on istuv ja kas 5000 sammu saab päevas kirja?! Siis oleks vaja veel 4km käia, et 10 000 täis saada. Teie ülisuured sammulugeja numbrid on küll ahhetama panevad. Olen tsikipriki arvamusega ühelmeelel "üldpilt" on esmatähtis. Paljud panustavad oma kaalulangust ka mõõtmistulemustega. Mis on samuti kaalulanguses määrav näitaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. March 2011, kl 15.29

Mina olen lapsega kodune jah. Igapäevased värskeõhu ampsud on kohustuslikud ja 2h kärulükkamist päris korralik koormus mittetreeninud kehale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 22. March 2011, kl 16.27

Mina olin täna ka tubli, oma samme ma ei tea, sest mul sammulugejat VEEL pole, kuid oma marsruudi sain teada kaarti vaadates, ja täpselt 10 kmgrinning smiley ma olen enda üle nii uhke ikka, ma loodan, et käimine hakkab mulle meeldima ja nii see ka jääb!
Mis sammulugejad teil on muidu, ja kuidas rahul olete ja kui täpselt mõõdavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.01

Tink kui sa kõndisid kuskil 10km siis peaks samme tulema vist 17 tuhat umbes winking smiley
VÄGA TUBLI

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.09

sammulugejast siis niipalju, et minul oli Omroni oma (väga hea valik). Mingit odavat pole mõtet osta, kuna valetavad. Ise loovutasin enda oma õele, kuna ei viitsinud teda kanda. Ja ega ju sammulugeja omamine veel saledaks tee grinning smiley, kõige tähtsam ikka end liigutada ja norm. toituda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.