Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 06.33

Nädalavahetused peaks ära keelama smiling smiley Täitsa jube kuidas mõjutab nv. minu motivatsiooni. Nii kui saabub reede tahaks siidrit ja muud head kraamiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.23

Minul sama lugu.Selline tunne on, et panen ennast laup. ja pühapäeval tuppa luku taha.Esamaspäeva hommikul kaalun ja lätaki, ligi 1 kg juures

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.12

minu probleemiks pole nädlavahetus, ma ei teagi, mis minu probleem on, sest no ei lähe kuidagigi, täna jälle 200g juures, aga eile oli megaspotlik päev ja kalorid jäid ka normi, pigem veits vähem. MILLES SEE LOOGIKA ON?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.16

Sama siin! Nädalavahetused on täielikud kiusupunnid. Eriti siis, kui kellelgi sünnipäev on.
Ma ei ole veel nii tubli, et suudaks peolaulal olevatele ahvatlustele vastu panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.58

minul jälle kõige hullem see, kui mees töölt koju tuleb. Käib soomes, 2nädalat seal ja siis ca 3-4 päeva siin. Vot see kõige hullem aeg minu kaalule, nii et sellel nädalal juba pluss ette teadaangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 15.29

Elerin mul on sama probleem angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 18.49

Olen siidri ja gini väljavahetanud punase veini vastu, veits kasulikum. Suure nälja kustutan juurviljade ja tippikastmega/hapukoorega, sööki jätkub pikemaks ajaks ja hea teleka ees nosida. Kas keegi tseulluliidiga "apelsiinikoorega", mis vohab reitel, ka võitleb? Ostsin täna kreemi, kasutaks nädal - kaks näis kas tulemusi ka on!? Mõõtmistulemustel annan teada. Mina jätsin nüüd jooksmise ära ja püüan päevas vähemalt 30min-3km käia. hetkel on tulemus positiivne, kaal vähemalt ei tõuse, mõni sada grammi isegi alla läinud, kuid vara hõisata, mul tabelis juba -1kg ees kirjas. Näis mis reedel kaal näitab. Ah jaa, kas keegi "kokteile" või "kaalualandavaid" preparaate ka kasutab? Täna käisin paaris apteegis, huvi pärast Alli tablette küsimas: vastuseks anti, et kõik on MÜÜDUD!!! ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.01

Ma ei sööks/jooks vist iial mingeid preparaate.
Olen oma silmaga näinud ühte suurepärast tulemust, aga mul pole sellesse usku. ma pole nende kohta uurinud ka muidugi. Ei tea kuidas nad töötavad.

Tselluga veel ei tegele.

kas teil kõigil mehed ära? :O

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.08

mina kasutan Ortisé Puuviljakuubikuid, muidu seedimine maru nigel. Ja need tõesti aitavad. Muidu käisin nädalas võibolla korra wc, Nüüd ikka igal hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 29. March 2011, kl 20.07

kirjutan kohe Alli kohta ära, mina sõin neid kunagi ja ma ei tea mida see aitas aga sellega kaasneb üks väga ebameeldiv asi, pepust jookseb üli välja, mingit kollast limast õlilaadset asja, alguses ehmatasin ja hakkasin uurima, see pidigi olema loomulik värk selle suhtes. Väga ebameeldiv igaljuhul.

Mees on mul täitsa olemas, kokk kusjuures, teeb mul siin süüa, head ja paremat, õpin tema kõrvalt ja saan ka targakswinking smiley

Muidu ma ise söön Bio CLA boosterit, see pole otseselt kaalualandaja vaid ei lase lihastel dieeti tehes ära hääbuda ja niigrinning smiley et ainevahetus töötaks ja ei lase rasval nii palju imendada jnegrinning smiley mulle meeldib, palju aastaid tagasi sõin ka, kui kaalujälgija olin ja siis võtsin ka kümpa allasmiling smiley

Ja tsellu jaoks ma kasutan ka mingit kreemi, aga ma kipun unustama, ei ole eriti märganud küll midagi ja kui aus olla siis ei mõõtnud kagrinning smileyconfused smiley

Ja kõige lõpetuseks ma võtan iga korraga kui kaalun mõnedsajad grammid juurde, ei tea milles asi onconfused smiley sest trenni teen ilusti(hetkel on mu trenn wii fit, väga mõnna ja põnev), jalutan ka, söön kalorite piires, üle polegi vist lasnud. ei mõista, kas tõesti siis keha harjub mul trenniga, sest ma enne veetsin oma päevad pm ühe diivani pealt teisele aeledes.

Vot nii on lood siin pool soodsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 29. March 2011, kl 21.33

Mina võtan igapäev ühe tbl.kroomi.Pool purki vist juba söödud ja ilmselt on mõjunud ka juba.Sellist tappvat magusanälga enam ei ole.Trenni teen 2-3 x nädalas.Aeroobset.Jumaldan stepi.
Niipalju veel, et olen üle aasta korralikult trennis käinud ja kaalulangetamist suurt ei ole olnud.Miks?Sest toitumine ei ole korras!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 30. March 2011, kl 09.29

Mina olen endale haiguse külge korjanud ja tänu sellele oli täna hommikul kaal nii armuline.
Ma tean, et ega see nii ei jää, aga meele tegi rõõmsaks küll.

Nõme on see, et põnn on ka palavikus ja õue ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 30. March 2011, kl 13.56

Oi mind tuulepead, ma olen oma eelmise nädala kaalu valesti märinud. Mul oli hoopis 60,6 mitte 59,6 aga see oli õige, et 400g oli maha läinud grinning smiley Hakkasin praegu alles tabelit vaatama ja siis mõtlesin et mul pole ju praegugi veel sellist kaalu ees nagu seal olin kirjutanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 30. March 2011, kl 14.11

ja ma ise ka ei vaadanud üle, ma parandan uues tabelis ära siiswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 31. March 2011, kl 07.00

Mul kukub kaal kolinaga, söögiisu üldse pole ja magu valutab.
Nii õudne on olla, ma võtaks ikka rahulikumalt seda asja.
Praegu tunnen, kuidas hakkab tervisele.
See haiguste aeg on ikka väkk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 31. March 2011, kl 10.22

teate mis aitaks nädalavahetustel ülesöömist vältida ... kui kaalumine oleks esmaspäeva hommikul, no kuidas sa ikka pugid kaks päeva kui seda on esmaspäeva hommikul vaja kõigile näidata smiling smiley praegu on pigem nii, et reedel on kaalumine ära ja järgmine reede tundub veel väga kaugel, et nädalavahetuse võibki natuke lõdvemalt võtta, aga tavaliselt kipub see ikka suht käest ära minema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.14

su jutus on iva, aga teisest küljest on praegune kaalumine just tasakaalukas. Kui reedel on kaalumine siis laupäevast hakkaks nagu uus nädal ja siis võibki selle nn uue nädala alguses veidike lõdvemalt võtta, ja siis jälle rangeks hakatagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 31. March 2011, kl 17.57

Olen eespoolkõnelejaga samal arvamusel, reede on hea päev kaalumiseks. Laupäeval lõõgastud ja pühapäeval võtad mõtlemisainet möödunud nädalast ja sead eesmärgid järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 31. March 2011, kl 20.52

ma olen ka nõus. Vahel tulebki end premeerida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 31. March 2011, kl 21.53

Ma olen niiii õnnetu, kaal on nii plussisconfused smiley kuigi kõik on õigesti tehtud ja tunne on imehea, ilmselt keha harjub ja no "indiaanlased" on ka just nüüd külas, ilmselt sellepärast hoiab keha ka vett kinni. nõme nõme, kergustunne ja kaalunumber võiks sõbrad olla ja käsikäes käiatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 31. March 2011, kl 21.55

Tegelikult mind nii häirib, et mu kaaluabi alustamise algkaal pole mu tabeli algkaal. tabelisse on märgitud juba kilo vähemgrinning smiley(essa kilo läks nii kiirelt) Silma kohe häirib et siin on väiksem number kui tegeltgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 01. April 2011, kl 02.49

Tink, mul täpelt samad külalised.Nii nõme punnis tunne on ja kaalule ei taha astudagiangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.26

Tere tüdrukud! Minu tänane kaal näitab 70kg, seega tabelisse jääb null ring, kuna eelmine kord eksisin numbritega "kurb". Kuid samas olen endaga rahul, ikkagi -1kg läinud see nädal. Ja ega meil ebameeldivatest külalistest pääsu pole, külastvad meid kutsumatamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.11

Minu kaalunumber on 79,8 sel korral. Miinust siis lausa 2,1kg. Ei saa öelda, et ma õnnetu oleks. Samas tean, et haiguse ajal kaotatud kilod ei pruugi püsivad olla.
Aga nii hea meel on selle seitme üle smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.33

Meduusike. kui sa 70kg oled siis on ikkagi -1kg sest eelmine kaal oli ju 71kg. kas on ikka nii?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.43

Riiete järgi otsustades olin nii kindel, et läinud vähemalt - 1kg.Aga ei.Juures + 400gr!!!!!
Samas puusat ja reitelt mõlemast läinud 1 cm.Liigutama ma ka vähem ei hakka.Vaatame järgmine nädal.Võibolla peaks kaloreid vähem sööma.Mõtlen veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.51

Minul siis seekord kaal 76,9kg ja see tähendab ´+o,4kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.30

Tere hommikust kulla tüdrukudsmiling smiley
Minul pole ka sel nädalal hästi läinud, kaalul ikka kuus eesconfused smiley 60,4 st. et maha läinud kõigest 200g.

Mõelgem positiivselt: Tasa sõuame, kaugele jõuame winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.30

Ma nii õnnetu sad smiley Kaalu siis täna täpselt 74kg. Juures 1.2kg. Aga järgmisel nädalal katsun selle ilusti tagasi teha. Alustan juba täna smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.49

Tänane kaal 58,5 miinus 0,3kg
olen rahul, kaal peabki tasapisi langema ja isegi kui oleks 0kg muutus on ka hea, sest keha võtab aega uue numbriga harjumiseks. Ja tegelikult nulli hoidmiseks tuleb ka vaeva näha.
Sel nädadal olen 2 päeval kookide ja küpsistega liialdanud, kuid neile on järgnenud 2 keefiripäeva. Nii, et midagi hullu ei juhtunud smiling smiley
Seega mu abistav preparaat on keefir, mis seni veel maitseb tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.