Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 08. April 2011, kl 22.40

Vabandan, kui hiljaks olen jäänud. 101,2 kg, kaotasin 0,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 09. April 2011, kl 10.39

Vaatasin ,et kõik on ka mõõdud lisanud.Vöö 105 cm ,puus pole muutunud - kõhuke on ikka ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 09. April 2011, kl 16.44

vabandan, et nii hilja, aga lihtsalt olin inernetist eemal...minu eilhommikune seis:

kaal 87,0
langus võrreldes eelmise korraga -0,9 kg
vöö - 92 cm
puus - 112 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 10. April 2011, kl 07.03

Ma lihtsalt pean ennast kiitma. Oi kuidas mul eile õhtul isutas, kohe hullu pööra. Ja isutas kartulisalati järgi, nii oleks tahtnud minna külmkapi kallale ja sealt kohe suure portsu tõsta. Kuid suutsin vastu panna, kobisin kähku teki alla, endal suur isu.smiling smiley kes ikka mind kiidab, kui ma isesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 10. April 2011, kl 09.32

Tervisennekõike- tõesti suppertubli. Mina väärin ainult laitustsad smiley. Küpsetasin eile kringlit ja ise pidin ju ka maitsma. Oleks asi maitsmisega piirdunud- ei oli vaja kohe kõht täis süüa. Protsent kohe kahesaja ligi, aga üllataval kombel jäid need suure ringi protsendid peaaegu normi piiresse. Peabki liha asemel kringlit sööma hakkama, aga seda siis ainult natukene. Lohutan ennast sellega, et reede on alles kaugel...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 10. April 2011, kl 13.06

Oeh, mina ka lõppeks arvuti=interneti ligi jõudnud. Kaal seisab st esmaspäeval oli lootus, suuremat sorti kaalulandusele, aga ukraina köök pani ikka korraliku põntsu. Seal on suht keeruline söögikohtades menüüst tellida ja ette teada, mida tegelikult sööma hakkad. Pidevalt olime hädas, et teenindaja inglisekeelset menüüd lihtsalt ei tunne.
See selleks, mina raporteerin 0-ringi, mis on tegelt parem, kui et juurde oleks tulnud.

Kadrike27, kas jõid jälle siirupit, et langus nii suur ?

Uue tabeli leiab SIIT

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. April 2011, kl 16.33

Mul oli nii raske nädalavahetus, mul oli vaja igasugusele toidule vastu panna ei suutnud kahjuks... kolme päeva jooksul läks üks 1,5l pepsi sisse ja paar tordi tükki ka, kuid täna käisin see eest Zumbas kohe pekki maha saagimas.... raske oli kohe. Aga see nädal ootan ma küll langust... Ja nüüd on ju ilusad ilmad ka, saab õues ka rohkem ringi kärutada...drinking smiley
Et meil kõigil sellel nädalal suuremad miinused tulema hakkaksid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 10. April 2011, kl 16.52

Ei olnud siirupi ring!
Eks ikka kcal jälgimine köögikaalu abil ja kepikõnd.
kolme lapse kõrvalt pole just kerge paastuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.05

Kadrike27- kolme lapse kõrvalt pole tõesti lihtne paastuda. Tean omast käest, et isegi toitumist jälgida pole kõige lihtsam. Mul 4 last ja füüsiliselt aktiivne mees. Ja omale eraldi ei jõua kah kogu aeg süüa teha.
Ilusad miinused jälle!
Tublid oleme!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.39

Tere! Te kõik olete see nädal nii tublid olnud, kahjuks ei saa enda kohta sama öelda... kaal jäi samaks ehk 89,5 (kahjukse ei olnud võimalik varem andmeid anda, sest viibisin arvutist eemal). Edu selleks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 11. April 2011, kl 16.57

Nõustun täielikult Aki Ja Kadrike27- ga. Nii, eile siis ostsin ka köögikaalu ära ning nüüd näen kui puusse ma ikka olen pannud selle silmamõõduga. Mitu päeva olen saanud usinasti kepikõndi teha. Kuna lapsed tulevad hilja ja mees ka, siis on nii raske pisikese kõrvalt aega enda jaoks leida. Püüan ikka igal õhtul väikese tiiru teha. Õnneks saab juba aias ka müttama hakatasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.21

smiling bouncing smiley Hei kaasvõitlejad!

Kus küll olete? Kas igaüks pusib omaette, et siis reedel tulla välja jahmatama panevate tulemustega?smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 14. April 2011, kl 13.32

Pusin jah omaette, et reedel ilmselt saada oma esimene + kirja. Selline raske tunne on. Vähendasin lihatoodete tarbimist, et valgu % kah normi saada ja nüüd on kõht kinni. Eks homme näha ole. Loodan, et teistel läheb paremini.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.08

mul ka tunne, et olen hoopis raskem tongue sticking out smiley väike kartus on homme kaalu peale astuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.48

Mul ka kohe kuidagi ei edene.Ka veel see viga ,et tööl pole eriti aega ja võimalust süüa ja siis kui koju tulen ,on selline hundiisu ja eks natuke saab siis järele ka antud.Liikunud pole ka eriti-
kallis kaasa on nii hoolitsev ,et tuleb tööle autoga vastu.Aga täna tulin bussiga ja tulin peatuse varem maha.Eks hommikul paistab ,kas tammun koha peal või on midagi maha ka läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 14. April 2011, kl 22.26

Ei tea kui ma hommikul enne kaalumist juuksed ära pesen ja kuivatan, kas siis olen kergem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.03

Hommikust hommikust! Minu tänased mõõdud

Kaal: 102,4 (-1,4)
vöö: 110
puus: 113

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.31

kaal siis 93.0kg ehk -2.5kg
Ei ole näljutanud ju mõjusid 2 magamata ööd kui pisikesel oli palavik ja aia tööd.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.39

Hommik!
Kaal 88,6, st.-0,3. Lausa uskumatu, et selline väike miinus võib kah rõõmu valmistada. Kui teistega võrrelda, siis on see ikka hale küll. Supper tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.37

Tere hommikust!

Minul siis kaalukadu -2kg, 104,6 siis. Ma arvan, et mõjus see, et nädal aega olen kaalunud oma toitu ja iga õhtu olen käinud tund aega kõndimas. Mõni õhtu oli küll tunne, et mitte ei viitsi, aga sundisin end.smiling smiley

Aki, mul enne läks ka mõnesaja grammikese kaupa, siis lohutasin end sellega, et mis aeglaselt läheb, see ei tule ka kiirelt tagasi. Ja ikkagi miinus ju, ära heida meelt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.38

Hommikust

Seekord siis miinust 1,1 kg ja 9-st sain jagu, 89,5 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.40

Banda kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tea kui ma hommikul enne kaalumist juuksed ära
> pesen ja kuivatan, kas siis olen kergem grinning smiley


Kas oli siis vahet märgata? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.21

seekord jäi proovimata, laps ärkas juba 6.15

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.34

hei-hei!
see nädal oli kohutav, sest oli kolm sünnipäevapidu ja mis teha kui iseloom pole just kõige tugevam... aga lootust on, et läheb paremaks. Päike paistab ja aed on peaaegu kuiv st. saab riisuma hakata winking smiley

ok, minu tänahommikune seis:
kaal 87,0
muutus võrreldes eelmise korraga 0, mis on loomulikult parem kui + tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.27

Lilluke, aed on tõesti kuiv. Ma ka täitsa naudin neid kevadtöid. Poiss magas ka kaks tundi õues,sain see aeg hoolsalt rehaga vehkida. Nüüd lõuna ja siis jälle õue. Tolmurulle toas ajan taga siis, kui õues kehva ilmsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.11

Õnnelikud inimesed, kes juba aeda saavad. Mul alles kolmandik aiast lume all ja see osa, mis välja on sulanud, on nii mudane, et lausa kinni võib jääda. Tee ääres, kuhu lund lükati, on veel poolemeetrised hanged. Ajan mõnuga toas tolmurulle taga...
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. April 2011, kl 14.23

Nädal algas mul edukalt, aga eile oli kange magusaisu peal. Tänase päeva seis on 101,5 ehk +0,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.24

Tere hilisõhtut!
Minu kartus oligi siis õigustatud ,+ just ei tulnud ,kuid ainult -0,3kg ,seega kaal 89,8kg.moody smiley
Muidugi tore on see ,et nüüd sain ka mina jagu 9-st.smiling smiley
Küll te olete tublid!Tahate kõik puha aiatööd teha ! Meil on ka aed ,sest elan Nõmmel,aga vaatan lume sulamist õudusega.Jälle hakkab see jama pihta!confused smileyPääsu pole kuskile ,sest rääma ei saa ju jätta.
No ,kui positiivset poolt vaadata ,siis kehakaalule mõjub aiatöö hästi.Mul on just mai alguses 2 nädalat puhkust - püüan juba praegu häälestada ennast aiatööle ,siis täheb libedamalt.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. April 2011, kl 07.16

Mul ka aed olemas, kuid võin ausalt öelda, et vihkan aiatöid, võibolla sellepärast, et lapsepõlves pidin suvilas väga palju sellega tegelema samal ajal kui kõik teised lapsed said mängida ja õnneks ei pea ma sellega enam tegelema.

Tahtsin küsida, et kas me sellel nädalal teeme mingil muul ajal kaalumise, näiteks neljapäeval vms... kuna pühad ja võibolla keegi veel peale minu sõidab ära (just reede hommikul pole mul isiklikult võimalik kaaluda).

Eile oli mul lapsel sünnipäev (raske ikka kui esimesel aastal iga kuu see sünnipäev on kalorite suhtes). Aga keetsin hoopis külalistele juurikaid, üllatus missugune, aga juurikad läksid päris hästi ära smiling smiley ja sõin ka torti aga tundub, et jäin siiski oma kalorite piiri...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.30

Banda! Ma ei tea muidugi mis teised arvavad, sest meil siin ju koguaeg nii vaikne, aga ehk siis lihtsalt edasrtad neljapäeval oma kaalu. mulle jäi kusagilt foorumi teema alt silma, et kes õigel päeval ei saanud, siis andis lihtsalt varem.

Teised kamajõmmid! Kukuuu?
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.