Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.31

Vabandage eelnevate kirjavigade pärast. Poiss oli süles ja siis raske trükkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 17. April 2011, kl 17.13

Tere-tere

Mina rabelesin ka tänase päeva aias, eilse uduvihma ajal pikeerisin tomateid ja külvasin peiupoisse ning unustasin kaalumise ja tabelid täiega.
Langesin teisest duellist välja. Hea, et siin ise tabelit teen, siis ehk ei kukutata nii lihtsalt välja cool smiley

Uus tabel SIIN

Minul järgmise nädala osas ükskõik millal kaalunumbri annate, tõenäoliselt teen tabeli ikkagi pühapäeval.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. April 2011, kl 17.45

Ilusat õhtut!
Hakkasime reede õhtul grillima ja kuna ndv-sel pidime veitsa puhkama sõitma, siis oli mul terve ndv kalorite jälgimisel time out. Enesetunne on hea ja pingevaba. Homsest hakkan jälle korralikult jälgima kõike, mida suhu pistan. Nüüd veel õue õhtut nautima!
Nautige kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. April 2011, kl 19.04

Metskazz! Ei viska me Sind siit kuhugilesmiling smiley Aga mis värk Agnesekese numbritega on?winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.35

tervisennekõike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> värk Agnesekese numbritega on?winking smiley


Agnesekese eelmise nädala numbreid pole eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 18. April 2011, kl 13.40

Ma pidasin silmas tabelit. Agnesekesel kaalulangus kirjas 90,5 ja mul ka tegelt kaalulangust 100 gr rohkem, kui kirjassmiling smiley
winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.16

Tere kaaskannatajad-langetajad!
Ilus ilm, kuigi tuul veits jahe: sain ka lõpuks aiale ligi. Väljas hea olla, siis ei tule mõtted söögist üldse pähe, loodan, et pärast mingeid supper isusid ei tule. Kuidas teistel hästi läheb?
Kas siit seltskonnast keegi oma muljeid blogides kah jagab?
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
smiling smileyRe: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 20. April 2011, kl 07.27

tere, mina ka mitu pikka päeva aias rassinud, kui eilsed liikumised linnas ja aiatööd sisestasin, siis kalorid läksid miinusesse.

Aki, pean blogi. Iga päev ma sinna ei märgi, aga see on hea ülevaade enda jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 20. April 2011, kl 10.03

Tere!
Minu suurimad vabandused, sest pole andnud oma andmeid, aga pole saanud üleüldse internetile ligi. See on muidugi negatiivselt mõjunud ka kaalulangetusele, sest et ma ei saa oma toite siin sisestada. Selline küsimus teile: kui teil on pingelised ajad, kas te siis pigem võtate juurde või alla? Või kas ka sellised ajad võivad panna kaalulanguse n.ö kinni, sest vaim ja ka keha on stressis??
Aga minu andmed hilinemisega ja ka märgin selle nädala andmed ära, sest järjekordselt viibin arvutist eemal, aga seekord olen targem, kirjutan endale menüü juba ette ära smiling smiley edu kõikidele!!

15.04 - 89,5 kg, langus 0g.
20.04 - 89,1 kg, langus -400g.
Vööümbermõõt: 107 cm ehk 3 cm on vähemaks jäänud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.08

Käisin täna füsioteraapias- jalale palju liikumist, aga vähe koormust! Lootsin, et võin jälle jalutamas käima hakata, aga ei miskit. Eks pean leppima siis võimlemisega. Niiiiii kurb. Aga oma vajalikud käigud käin ikka ära, ega hullemaks enam minna ei saa. See lonkamine on jube tüütu. Pean seda toitumise poolt siis pingsamalt jälgima-kontrollima. Ja see -10kg jaaniks tundub järjest utoopilisemana. Hetkel täielik masekas, aga küll see varsti jälle üle läheb.

Kõigile vastupidavust liikumisel ja tasakaalu toitumisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 21. April 2011, kl 09.38

Aki kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Käisin täna füsioteraapias- jalale palju liikumist, aga vähe koormust! Lootsin, et võin
> jälle jalutamas käima hakata, aga ei miskit.

> Ja see -10kg jaaniks tundub järjest utoopilisemana. Hetkel täielik masekas,
> aga küll see varsti jälle üle läheb.

Sa oled minust palju tublim, Kadrike27ga ei maksa ennast võrrelda winking smiley (ära nüüd pahanda, eks Kadrike27) nendest numbritest võib küll masendusse sattuda.
Võrdle ennast parem minuga ja vaata kui tubli oledthe finger smiley hoolimata sellest, et pead oma liikumist piirama. Mina istun päev läbi kontoris laua taga ja õhtul tahavad lapsed oma, nii et mina pole ennast ka välja liigutama saanud hoolimata kaunist kevadest.
Aga kepid juba sügelevad garaazinurgas grinning smiley ja koer läheks ka kohe

Naudi ilusat ilma ja peamine, et liikumine on õiges suunas - pealegi kui oled organismile selgeks teinud ,et nüüd ongi vähem söömist, siis kui lõpuks käima-jooksma lähed, siis ei hakka keha kaalu nii hullult kinni hoidma.

Ilusaid pühi kõigile ja olgem siis mõistlikud cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 21. April 2011, kl 11.41

Küsimus selline: kas nende toitude, mis seal päevikus on antud lemmikutes või retseptiraamatutes, koostisosi kah kuskil näha saab? Jutt käib köögivilja-makaronisalatist. Otsisin retseptidest, aga ei leidnud. Või ma lihtsalt ei oska! Olen liiga laisk, et ise retsepti sisse toksima hakata.

Tänan Metskazzi lohutussõnade eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 21. April 2011, kl 12.34

Tervitused!

Agnesekene, mina olen emotsonaalne sööja. Kui miskit on halvasti, siis tahaks hirmsasti šokolaadi, no ja suur kalevi sokolaad on minu käes käkitegu. Aga nüüd püüan end ikka ohjata.

kolm päeva aias rassimist on mind nii läbi võtnud, kõik kohad valusad. Ei tea, kas homme miinust ka näha on või on plussis. Kui õhtul oma liikumised sisestan, siis on kalorid olematud.

Aga värvilisi kevadpühi kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 22. April 2011, kl 06.46

Hommik!

88,4 (-0,2) Jälle nii vähe!

Kui tihti me neid vöö ja puusa ümbermõõtusid peame jagama?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 22. April 2011, kl 06.47

JA kauneid pühi ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 22. April 2011, kl 06.59

kaal siis 92.9kg nii et -100g icc nii juhtub kui sünnipäevadel toidulauast osa võtta ja patustada grinning smiley
aga asi seegi.
Ilusaid pühi ja nautigem kevadet!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.22

ilusat hommikut!

mina püüdsin sellel nädalal rohkem väljas liikuda ja vähem söömisele mõelda...

ühesõnaga kaal täna hommikul 86,1 ehk langus -0,9kg the finger smiley

See on nüüd enne suuri söömispühasid, eks järgmine reede selgub tõde, kui tugev ma suudan olla winking smiley

vaikseid pühi kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 22. April 2011, kl 11.14

Tere hommikust!

Minule üllatuseks sel nädalal kaalukadu -1,2, kaal siis 103,4. Miskipärast arvasin, et tuleb pluss, kuna viimased kaks päeva on selline täispuhutud õhupalli tunne ja wc käimine ka raskendatud. kõht ei taha korralikult läbi käiaspinning smiley sticking its tongue out

mina annan ümbermõõdd kuus korra, iga nädal vist pole mõtet, sest mul mõõdud on samad v.a puusadelt on kadunud -1 cm.

Värvilisi pühi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.35

No nii, jälle +, 89,7 kg (+0,2 kg). ok, see nädal see pluss on andestatav, eks keha ja loodus teeb oma tööd.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. April 2011, kl 06.57

Minu kaal 101,5 (vist-0,9)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. April 2011, kl 10.07

Tere!
Minu kaal 89,3kg- seega -0,5kg . Ma astusin kaalu katki!eye popping smileyNo ,ei tohiks enam ju nii raske ka olla!
Mingi metallist jublakas tuli küljest ära - aga eks ta on mul vana ka juba ,võib-olla oli natuke roostetanud.Aga nüüd ma ju ei tea ,kas ta ka edaspidi õigeid numbreid näitab...confused smiley Ja kohe ei saa uut kaalu ka ostma minna ...
Tegin eile tervele perele pashat - seda õiget ja rammusat .Lapsed ja lapselapsed tulevad külla ja mulle endale ka see kohutavalt maitseb.Näis kuidas kaalule mõjub...eye rolling smiley
Aga ilusaid pühi teile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 23. April 2011, kl 13.08

KIISUMUSI kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Minu kaal 89,3kg- seega -0,5kg . Ma astusin kaalu
> katki!eye popping smileyNo ,ei tohiks enam ju nii raske ka olla!

> Mingi metallist jublakas tuli küljest ära - aga
> eks ta on mul vana ka juba ,võib-olla oli natuke
> roostetanud.Aga nüüd ma ju ei tea ,kas ta ka
> edaspidi õigeid numbreid näitab...confused smiley Ja kohe ei
> saa uut kaalu ka ostma minna ...
> Tegin eile tervele perele pashat - seda õiget ja
> rammusat .Lapsed ja lapselapsed tulevad külla ja
> mulle endale ka see kohutavalt maitseb.Näis
> kuidas kaalule mõjub...eye rolling smiley
> Aga ilusaid pühi teile!spinning smiley sticking its tongue out

grinning smiley Kaal ei suutnud uskuda, et sa oled alla võtnud ja viskas vedru välja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. April 2011, kl 13.25

Alustasin oma nädalat 70 minutilise ratta maraton trenniga.... nii väga tahaks enne mai kuud saada alla 100 kilo, ei tea kas õnnestub nädalaga smiling smiley

Mina pidasin õnneks pühad ilusti vastu (mul pühad juba läbi) sõin ainult ühe tordi tüki (toorjuustu-mustsõstra tort) sellise enesevalitsuse olen saavutanud selle kuu ajaga. Tõstan peolauas portsu ette, söön selle ära ning seejärel taldrik minema, sest sai ju söödud... loodan, et see tuleb kasuks, varem oli küll nii, et nii kaua kui söögi laua taga jutustamine käis käis jutustamisele lisaks suu ka söömiseks... Raske on mul nende magusate asjade joomise lõpetamisega... Iga mingi aja tagant ma pean midagi jooma (Coca, Nestea) ei teagi kuidas sellest loobuda.

Millest teil kõige raskem loobuda on olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. April 2011, kl 19.07

Mu kaal näitab 101 kg, ehk siis -0,7 kg. Minul on kõige raskem loobuda šokolaadist ja jäätisest. Rämpstoitu pole ma juba pikka aega söönud, Coca Cola ja muud limonaadid olen ma asendanud vee ja mahlaga ning nüüd kui lonksu limonaadi võtan, maitseb see nagu suhkruvesi, ehk üsna vastikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. April 2011, kl 20.28

Kahjuks ei asenda cocat mulle mitte miskit, vett joon ma naguniingi suures koguses iga päev, kuna ka selle maitse maitseb mulle väga...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. April 2011, kl 21.05

minul oli kõige raskem loobuda sokolaadist( vahel siiski väikse tükiga patustan) ja küpsetistest, just enda tehtud, sest armastan katsetada erinevaid torte. No ja kuidas siis ise ei proovi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. April 2011, kl 21.47

Mina armastan ka sokolaadi ,aga kui silma all pole ,siis ei ole ka vajadust.Ja ega üks tükike harva väga palju kahju ka ei tee.spinning smiley sticking its tongue out
Suvel sooja ajaga sokolaadijäätis- mmm ,kui hea ,aga kuna mul jääb kurk väga kergesti haigeks ,siis talvel ma peaaegu jäätist ei söö.confused smileyKõik need joogid jätavad mu täiesti külmaks...
Minul on hoopis selline rumal harjumus ,et ma tahan õhtuti midagi head - see on siis Karumsi sokolaadi kohuke , Kinder Pingui , kohupiimavorm rosinatega Tere oma või praegu näiteks pasha kohupiim.the finger smileyJa kuna ma olen pikalt tööl ja seal korralikult ei söö ,siis tahaks õhtul magustoitu ka saada. Muidu poleks nagu söögikord lõppenudki...Ja kui siis toite sisestan avastan jälle ,et just see magustoit oligi liiast.sad smiley Pean ennast ikka kokku võtma ,sest kui see suutäis ära jääks - no ,mis sealt Karumsist siis saab - kaks ampsu magusat ja hulk üleliigseid kaloreid, oleks mu kaalulangus ka palju kiirem ,sest päeval suudan ma korralik olla.moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.05

Minu kõige raskem loobumine on õhtune soolane amps. Läksin külmkapi juurde ja lihtsalt lõikasin omale suitsuvorsti küljest 5cm paksuse jupi, või siis viilutatud sinki 6 viilu. Magusaga mul probleeme pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.15

Hallo!

KUS KÕIK ON?

Mida ilusamad ilmad-seda vähem arvutis?

Nii läheme juba enne õiget suve laiali. Ja tabel?

Sellegipoolest jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.47

Kevad teeb oma töö ja pole tõesti enam mahti vabal ajal arvuti ligi tulla.
Nii, vaatan, et piilute juba tabelit, siin ta siis on cool smiley

thumbs upLihavõttetabel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Metskazz 24.04.2011 21.50.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.