Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 24. April 2011, kl 22.58

Mina olen olemas, täna oli suurem koristamine smiling smiley viilisin isegi trennist, nii ma küll enne mai kuud alla 100 ei kaalu. Ja esimest korda läksin oma kaloritega lõhki, rääkisite siin oma magusa armastusest the finger smiley ja minul tuli kohe magusa isu peale, kusjuures ma pole üldse eriline magusa sööja aga siis kui nagu ei tohiks siis isu kõige suurem.
Eile õhtul sai filmiõhtul söödud kõvasti värsket kurki hommikul oli kaal kilo suurem, vesi oli kõik veel sees smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. April 2011, kl 06.29

Mina ka olemas. aegajal ikka piilun, aga kõik nii vaikne. mul poja mitu päeva haige olnud, seega on ka mõne päeva toidud sisestamata. ja nüüd ka raske trükkida,sest ta mul süles. aga kõikm on nii tublidsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 25. April 2011, kl 07.22

Hommik!

Tore näha, et kõik kenasti alles siin. Tundub, et kõik käivad piilumas, et mis toimub, aga kirjutada ei viitsita. Kuna minu kaal nii vaevaliselt langeb, siis tulin mõttele, et otsiks vanad kaalujälgimise materjalid üles loeks ühe nädala punkte paraleelselt siinse päevikuga. Siis oli kaalulangus silmnähtavalt kiirem, vähemalt alguses. Seda teen alles alates järgmisest reedest, kui uus söömis-liikumisnädal algab.
Sain meeldiva üllatuse osaliseks. Jätsin sügisel kasvuhoonest vana tilli välja viskamata(minu suur laiskus). Ja nüüd veerand kasvuhoonet tilli täis. Nädala pärast saan kindlasti tarvitada. Mulle maitseb till salati, supi, kastme sees, kalaga jne.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.01

Mina olen ka tegelt üks meeletu magusasõber, aga tööl olen olukorra sellega lahendanud, et tõin sahtlisse rosinad, kui ikka päraslõunal väga magusaisu peale tuleb, siis võtan peotäie ja rahu majas. Mingil imelikul põhjusel tuleb kohe kella 2-3 paiku kriis ja peab mingi magusasuutäie saama.

Oo, tore, et meil on siin teisigi aia- ja kaasvuhoonepidajaid cool smiley
Minu abikaasal hakkas tänasest puhkus ja nüüd püstitab mulle kasvuhoonet, tomatid on mul juba aknalauad vallutanud, nii et olen ise täiega valmistunud.
Kõrvitsaseemned lähevad täna potti, ööpäev on leos olnud.
Till maitseb mulle ka, petersell ei ole hetkel eriline lemmik, aga tuleb ka sellega sõbraks saada, palju kasulikke mineraale ja vitmaiine on teine täis.
Ja järgmisest nädalast hakkan ise puhkama, siis on lausa pidu: plaan on aed korda saada, kasvuhoone ära sisustada ja üleüldse ...

Kuskandis te ise elate kõik ? Teeks oma taimelaada või titeturu vms, mul on nii lihatomati Moneymaker taimi kui aias juba üht-teist üle ja ka lasteriideid ja -jalanõusid üksjagu pakkuda, kuna kodus 3a+ 2kud (tüdrukutele peamiselt, aga niimõnigi sobib ka poistele). Mina elan Tabasalus ja käin suures linnas tööl.
Ahjaa, lugesin siin kaaluabi foorumist kuskilt, et eriti head on Avoni trimmivad kreemid-geelid, aitavad lõtvunud nahka järgi (suurema kaalukaotuse puhul igal juhul abiks cool smiley).
Kuna ma ise väikest viisi veel teen Avoni konsultanditööd, siis annan teada, et selles kataloogis on üks trimmiv geel supersoodne, kel huvi, saatke mulle erkakas.

Tänast hommikut alustasin ka spordiga, käisin kepikõnnil, algus tehtud, eks näis, kui kauaks seda entusiasmi jagub.
Nii, nüüd olen oma esmaspäevahommikuse mokalaadavajaduse ära rahuldanud, edu kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 25. April 2011, kl 17.10

Milline fantastiline ilm!
Mina elan Harjumaa ääremaal. Lapsi on 4 (5-21a.). Töötan põllumajandussektoris. Viimased 3 kuud olen haiguslehel olnud. Tegelen vaikselt laste, aia ja majapidamisega. Hobideks kudumine ja lugemine.
Metskazzil hea mõte natuke endast rääkida, siis ehk on ka kergem teistega suhelda st. millest rääkida.
Mul kah tomatitaimed aknalaual-Vilma. Paar taime tahaks oranzi lihatomatit juurde. Kõike panen nii natuke maha, kui palju värskelt ära jõuame tarvitada. Ainuke asi, mida purki panen, on kurgid. Neid teen aga nii ohtrasti, et ostmas käime hulgi Mustveest.
Lasteriietega mul probleeme pole, sest need käivad õega käest kätte.

Nüüd kellaaeg nii kaugel, et kähku perele süüa tegema!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. April 2011, kl 19.55

Minu ebaõnnestumisi täis päev hakkab ka lõpule jõudma. Arvan, et see tusatuju on tingitud sellest, et poiss haige ja ma ei ole mitu päeva saanud õue. täna õhtul palusin küll tütart teda vaadata, et saaksin end veidi tuulutada. läksin õue ja hakkasin lillepeenart kaevama. Minu puhul peab paika ütlus " näpud mullas, närvid korras"smiling smiley a tuju kohe naksti parem.

Minu asun mere ääres Pärnumaal. Oma majas, suure aiaga. Kasvatan 9kuud poega ja 13ning 15 aastaseid tütreid.Taimed kasvuhoonesse ma pean kahjuks sel kevadel ostma.

Kui on küsimusi, siis vastansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. April 2011, kl 21.04

Tere!
Olen mitu korda maininud ,et olen siin kõige vanem ja tundub ,et olen ka - mis siin ikka salata.Olen 52-aastat noor ,sest nii vanana ma ennast küll ei tunne.spinning smiley sticking its tongue outMul on 2 täisealist last - tütar ja poeg ning 3 imetoredata lapselast .Tütrel on 10-aastane tütar ja 5-aastane poeg ning pojal 2-aastane vahva tütretirts. smiling bouncing smileyElan Tallinnas Nõmmel ja töötan kaupluse juhatajana.Siit ka pikad tööpäevad ,sest poes ei lõppe ju töö kunagi otsa ja alati on midagi pooleli ja kuidagi ei saa koju tuldud ,ikka on vaja ise silm peal hoida.Kaasa lubas mulle juba välivoodi tööle viia.moody smileyAga mulle mu töö meeldib ja eks sellepärast olengi selline töönarkomaan.grinning smiley Meil on ka Nõmmel aed ,aga ma ei ole aiatööst eriti vaimustatud , kuigi kui kaalulangetamise seisukohalt vaadata , on see päris hea trenn.smiling bouncing smiley Hobi korras tegelen juba 10 aastat Oriflame kosmeetikaga ja ka meil on igasuguseid tselluliidi , venitusarmide ja trimmivaid geele-kreeme , mis nüüd vastu suve on soodushindadega.cool smiley
Kui kellelgi huvi , võin ka nõu ja jõuga abiks olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 25. April 2011, kl 21.30

Mina elan hetkel Tallinna lähedal ehk saab paari aasta pärast oma majja ära kolida. Hetkel olen oma 9 kuuse lapsega kodus kuid muidu töötan juristina, seetõttu käin paar korda kuus ka ennast täiendamas koolitustel, et päris rooste siin kodus ei läheks lapsega olles. Ma armastan oma last aga vahepeal on ikka vaja seda "omaette aega", et enda eest hoolitseda ja siis rõõmsamana koju jälle tulla (või siis teisest toas tema tuppa või siis hea meelega ta õuest tuppa tuua) ja kogu oma energia jälle temale anda. Tänu oma mehele saan ka nädala sees trennis käia ja energiat juurde ammutada.

Nagu ka eelnevalt olen kirjutanud ei ole mina aiatöödetegija... seetõttu sobib mulle ka juristiamet, pigem istun kuskil ja loen seadusi...

Kas usute ka nende trimmivate kreemide toimet? Ma ise ei usu aga mulle meeldivad nende kreemide lõhnad ja ma üldjuhul just neid kasutangi, teevad naha nii pehmeks spinning smiley sticking its tongue out ja natukene peab ju uskuma ka nende toimesse (lisaks liigutamine ja toitumine)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 26. April 2011, kl 07.13

Hommik!

OLen proovinud kah natuke neid trimmivaid ja siluvaid kreeme. Näo kreemide kortsudevastast toimet olen tunda saanud ja usun, aga mis puudutab keha, on ainult kreemitamisrõõm olnud. Niisutavatesse asjadesse ma usun küll, sest see toimib (mul väga kuiv nahk). Ja kaalu alandavaid teesid olen kah joonud ilma tulemusteta. Aga kuna ma suur teejooja, siis see mind ei häiri.
Kas teil lapsed-elukaaslane teavad, et te oma kehakaaluga võitlust peate? Mina seekord pole kellelegi midagi öelnud, ootan, et kaua võtab aega, millal seda keegi märkab.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.03

Minu lapsed teavad, sest pigem olid nemad need, kes mulle märkusi pidevalt tegid. Mees vist aimab, aga teemat ta tõstatanud veel ei ole. Ta ju ise ka ülekaalus. Teised ei tea ja tsiteerides Akit- ootan, et kaua võtab aega, millal seda keegi märkab.

Sõbrants, kellega koos kõndimas käime teab ka. See oli nii kihvt, et läksime kõndima ja siis ütleb tasakesi, et tal mulle salajutt, ta käib figuurisõprades. Ma siis tunnistasin talle oma asja ja nüüd me siis motiveerime ja turgutame teineteist.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. April 2011, kl 13.24

Minul teavad ka kõik pereliikmed juba, sest käin oma köögikaaluga koguaeg mööda maja ringi ja tulemusi on ka näha nende arvates, ma ise näen seda ainult kaalu peal käies ja end mõõtes. Laupäeval toimub väike kogunemine sõpradega eks siis näis, kas keegi paneb tähele ka. No parem oleks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 27. April 2011, kl 19.39

Nuuh, kas kõik teevad suuri pingutusi reedeseks kaalumiseks??? Magusa juttude peale pole ma oma magusaisust juba mitu päeva lahti saanud, siuke tunne, et anna või alla sellele. Aga juba 3 päeva pole magusat jooki joonud, väike saavutus jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 27. April 2011, kl 20.42

Eks ikka on tunne ,et midagi tahaks .Minu piitspeenike kaasa on kahel õhtul teleka ees terve suure šokolaadi nahka pannud ja muidugi tekib isu.Aga ma võtsin ainult ühel päeval 2 tükikest.the finger smileyJa endal oli tegelikult uhke tunne...Kuna ma olen päev läbi tööl ja sisestan oma toidud alles õhtul ,siis vahel ajab hinge täis küll ,kui mingi mõtetu ampsuga kalorid lõhki olen ajanud.confused smileyAga nahast ma välja ka ei poe - ma teen seda ju enda pärast!Ning tegelikult olen ma endaga rahul ,sest siin meie duelli ajal olen ma maha võtnud 2,5kg ,kui Kaaluabis oldud ajaga 6kg ja selga hakkavad mahtuma juba mõned riided ,mis varem ei läinud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 28. April 2011, kl 06.47

Hommik!
Lugesin siin piitspeenikesest abikaasast ja šokolaadist ja tuli oma nooris meelde: olin kah nn piitspeenike-52kg. Võisin süüa millal ja mida ja ükskõik kui palju. See ilus aeg kestis seni kuni ma suitsetamise maha jätsin. Kohe esimese kuuga tuli juurde 9kg. Ja edasi vähehaaval. Kõige hullem, et mõlema sünnituse järel jäi kah veel hunnik kilosid alles. Ja nii ma selle kehakaaluga maadlen juba peaaegu 14 aastat.
Eile käisin füsioteraapias- nüüd hakkan tegelema uuesti õigesti kõndima õppimisega. Nii et asi areneb paremuse poole. Sellest lonkamisest tahaks lahti saada küll.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.11

Oh masendav-masendav, eelmise nädalaga sain kaalu jälle allapoole liikuma ja nüüd alates pühapäevast oleks justkui 2 kilo mulle jälle tagasi selga sadanud. No kuskohast ja mismoodi, aru ma ei saa ?!?!angry smiley
Lapsed on halvasti maganud, mulle muidugi mõjub ka katkendlik ööuni laastavalt.
Ja ise olen sel nädalal nii tubli olnud ja hommikul kell seitse juba keplen :-(
Kuidas siis nii eye popping smiley
Nuta või naera, aga tuju on kehv, kaalu viskaks ka kohe aknast välja.
Mul on siis ilmselt plussiring homme jälle ees.

Aga positiivset on ka: mul algab puhkus ja ehk teeb ilus ilm, linnulaul ja lillepidu meele rõõmsaks.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.15

Mina küll kardan homset kaalumist närvipinge oli suur pluss siis veel nn PMSconfused smiley
šokolaadi olen mõnusalt sisse vehkinud seega kuna ema käis külas pühade puhul ja tõi kotti täis mars šokolaadi mune millele selllel ajal ei suuda kuidagi ei öeldaconfused smiley
Aga ikkagi alla ka ei plaani andasmiling bouncing smiley
Ilusad ilmad juba väljas varsti tahaks kleiti kandagrinning smiley
Edu meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 28. April 2011, kl 15.48

Metskazz, äkki naistevärk tulemas?

Minul ka homse kaalumise ees hirm, aga ei tohiks lasta endale negatiivseid mõtteid, vaid ikka positiivseid, sest mõttel ju jõudsmiling smiley Kuna poiss oli haige, siis ei saanud ma terve nädal keplema(kepikõndi tegema). Öösiti ärkab ta ka jälle tihti ja siis kui söödan teda, tuleb kohutav näksimise isu. Ühel ööl läksingi külmkapi kallale vargsi ja pistsin ühe viineri nahka. No oli seda vaja. nüüd püüan piirduda vee joomisega öösiti.smiling smiley

Aga positiivne- täna läksid jalga püksid, mida kandsin enne rasedaks jäämist:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. April 2011, kl 05.51

hot smileyoh seda imet kartsin tugevat plussi kuna sai grillitud jašokolaadi söödud ilma kaaluta!!!
Käisin ka kaalul kolm korda kohe hommikul ja näidud siis 92kg ehk -900geye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.52

tere varahommikut, minul sel nädalal kaalukadu ainult -200gr, kaal siis 103,2, kuid ikkagi miinussmiling smiley

Kindlasti mõjutas ka see, et eelmine nädal ei saanud ma kordagi liikuma ja tunne on ka imelik, nagu hakkaks igakuine värksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.01

Hommik!
Minu kaal 88,1, ehk -0,3.
Miks see nii vähe langeb?
Järjest rohkem tuleb liikumist juurde ja isegi kalorinorm tõusis, kui oma eesmärki muutsin, aga ikka ainult -0,3kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.14

Hommikust!

Lihasevalu piinab aga õnneks näitab ikka miinust, minu kaal 100,4 ehk -1,1. 2 päeva veel aega, et 500g maha saada, siis olen oma aprilli eesmärgi täitnud.

Aki, Kui alles alustasid liikumisega, s.t. kehale on selline liikumine alles uus, siis alguses tuleb pigem juurde või läheb vähe maha aga kui keha ära harjub, siis hakkab ilusti alla minema. Mina näiteks kaalun isegi peale trenni rohkem ja kui lihased valusad siis kaalun ka rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 29. April 2011, kl 19.44

Tere-tere

89,1 kg (-0,6 kg)spinning smiley sticking its tongue out, lõpuks hakkas kaal ikkagi liikuma, hakkas juba tunduma, et nädal enne päevi ja nädal pärast ei liigu kaal kohe üldse alla poole, pigem tahab üles poole minna.
Olete siin endast lähemalt rääkinud. Mina olen siis Viljandist, hetkel lapsega kodus, muidu olen raamatupidaja, vanust 29. Mul aeda ega aiamaad ei ole, aga see kevad panin aknalauale pottidesse redist, tilli ja salatit. Vaatab, mis saama hakkab, pead juba tõstetud päikese poole thumbs up
Minu ainukeseks trenniks on praegu lapsega kärutamine, see küll rohkem lapse järel vaatamine winking smiley, ta ei taha kärus istuda, ikka ise vaja käia ja vaadata ja uudistada, ega mul niimoodi need käigud väga pikaks ei kujune, aga asi seegi.
Kuidas teil see langetamine läheb? Minul on küll see eesmärgi joon juba eest ära kihutanud, aga ta ei ole kaugel ehk jõuan veel järele. Või on keegi juba nii tubli ka ja eesmärgi joonest ees.
Head langust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.37

Tere!
Minu kaal 88,9 seega -0,4kg.Jälle nii vähe! Nüüd hakkab puhkus ja pean hakkama ennast rohkem liigutama.Tuleb vastik aiatöö meeldivaks mõelda - kasvõi kaalulangetamise pärast.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 30. April 2011, kl 16.55

101 kg, see nädal kaalulangust polnud. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. May 2011, kl 09.51

Ohh nii väga tahtsin tänaseks alla 100 olla aga ei õnnestunud, teen hoopis täna saalitrennivaba päeva ja lähen välja hoopis liikuma. Eks see mitte langus ongi tingitud sellest, et eile sai jälle terve hunniku värsket kurki süüa, eks see pakk kommi tegi ka oma osa... ehk siis järgmiseks reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.19

Hommik!
Oli väga kiire, rahvarohke, söögirohke, joogirohke volber. Panin täna hommikul kõik nädalavahetusel ära tarvitatud kraami kirja. Ei olnudki nii hull, kui ma kartsin. Tavaliselt kaalun ma ennast ainult korra nädalas, aga täna läksin kaalule puhtast uudishimust ja minu üllatuseks oli kaalu lisandunud ainult 300g. Mulle tegelikult meeldiks esmaspäevahommikune kaalumine rohkem, sest siis on stiimul nädalavahetusel korralikum olla. Kui kaalun ennast reedel, siis mõtlen , et terve nädal on aega seda nädalavahetuse patustamist tasa teha. Kuidas meil see tabeli värk sel nädalal on?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 02. May 2011, kl 13.02

Metzkass aaauuuuuuu kus sa oled tabeliga?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 03. May 2011, kl 09.53

Hei hei sõbrakesed!

Kõik jälle nii vaiksed. nädalavahetus läks minul ikka täiega käest. Ei märkinud ma korralikult toite sisse, sest ei olnud kaalu käepärast ja oli ka tegelikult üsna kiire. Aga tänasest siis jälle korralikuks. kuna poiss oli ka mul siin haige ja üldse väga viril, siis teised ei saanud temaga hakkama, seega ei saanud ka kõndima.

Aga tänasest siis jälle korralikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 03. May 2011, kl 10.13

Leenu7 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Metzkass aaauuuuuuu kus sa oled tabeliga?


Lilluke ja Agneseke pole veel oma numbreid andnud, aga eks ma siis lisan ...

Igatahes on viimaste aprillinumbritega tabel SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 04. May 2011, kl 07.30

Hommik!

Vaatasin eile seda tabelit, mis sel nädalal oli- esimese hooga tekkis jube kadedus, et Kadrike nii tubli on -10kg. Mul sellest vaevalt viiendik läinud. Tänaseks olen juba harjutanud mõttega, et kui kaal aeglaslt läheb, siis nii lihtsalt enam tagasi ei tule. Või tegelen lihtsalt enesepettusega? Täna nii jube ilm, et peaks toas suurema koristamise ette võtma. Muidu oleskledes võib päev lihtsalt söömisele ära kuluda. Seda ju ei tahaks!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.