Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. May 2011, kl 09.42

Tere!

Mina ikka olen olemas, sel nädalal lihtsalt hirmus kiire. poiss ei taha öösiti magada ja kes ekskursioonile, kellel muud abi vaja. Ei ole sel nädalal ka kõndima saanud. Ja kohe tunnen, et miskit puudust.

Otsin oma motivatsiooni taga, kui keegi näeb, siis saatke tagasismiling smiley


Alla ma ei anna!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.08

Tere !

Mina olen ka söögitegemise osas maailmaga pahuksis.
Nagu ikka, mees tahaks liha ja kartulit, 3a kaksikud on söömise osas võimatud, üks sööks ainult pastat, aga veel parem oleks otse kotist suhkrut süüa.
Teine oli veel mõne aja eest leplikum toidu osas, isegi suppi söödi hea meelega, aga eile ei tahtnud üldse midagi peale kakaopallide ja piima
Nuta või naera.
Ja mida siis söögiks teha, kui ei sööda ?!
Nälga ju ka lapsi jätta ei saa ...moody smiley

Panin eile endale taas kord idud hakkama, siis saan jälle endale salatisse panna, minu lemmikud on mungaoad, herned ja lutsern.
Nädalavahetusel sain endale kah külmetuse kallale nii et kõri siiani paistes ja valulik, täna hommikul käisin üle pikema pausi jälle keplemas. Nüüd kõht koriseb ja mõtlen ainult söögist.

Mul on alates jaanuarist tänaseks ca 8 kg kaalu all, olen selle üle väga rahul ja suva, et eesmärk oli juuniks selle duelli raames -10 saada. Peaasi, et kaalu alandamine edeneb ja isegi see tulemus on enesetunnet kõvasti paremaks teinud.

Tahaks loota, et alla ei anna meist keegi muud kui kilosid!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. May 2011, kl 23.20

Tere!
Ka mina käin siin ikka iga päev lugemas smiling smiley,aga alati polegi midagi kirjutada.Puhkus sai läbi sad smileyja see uus reziim ei sobi enam kuidagi.Päevas on üks söögikord juures ja see annab muidugi kaloreid ka juurde.Tõusen tööl käies 3,5tundi varem kui puhkuse ajal ja mina olen selline inimene ,kes kohe peab midagi hammaste vahele saama ,kui ärkan.Olen sel nädalal patustanud ja vähe liikunud sad smiley- kaks nädalat töölt ära ja paljud asjad kaupluses logisevad.Mina olen veebruarist alates 6 kg maha võtnud grinning smiley,aga viimasel ajal ei taha kuidagi edeneda ,aga ikkagi on parem ennast peeglist vaadata.Ja isegi mees ,kui aru sai ,et ma asja tõsiselt võtan ,toetab nüüd mind.Mind eriti ei häiri tabeli hilinemine ,sest kirjadest on ju kõikide tulemused ka näha...
Ma usun ,et jätkame ikka üheskoos kergema tuleviku poole ja alla ei kavatse keegi anda.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.38

Hommik!
Kaal 87,8 (-0,2). Ikkagi miinus!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.00

Tere-tere

TABEL

Kannaks oma andmed ka siia foorumisse, mitte ainult tabelisse, siis võimalus ka kiidutabelisse saada. spinning smiley sticking its tongue out

Seekord siis pluss jälle 89,2 kg (+0,6 kg). See kõik on stressist ja pingest, see nädal suhtelist pingeline olnud. Kuidas teie oma stressiga võitlete? Stress see kõige suurem vaenlane mul ongi. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.41

Minu tänane kaal 99,8 ehk siis ka väike pluss (400g). Aga homsest olen jälle trennilainel ja saan siis ka toitumise ilusti korda. Aga minu esimene pluss smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 21. May 2011, kl 10.18

Tere!
Minu kaal 88,5 kg (-200g),mis mind tegelikult üllataseye rolling smiley ,sest eelmisel nädalal , kui oli nulliring sõin ma palju korralikumalt ja liikusin rohkem.Sel nädalal ületasin mitmel korral kaloreid - patustasin ikka päris tõsiselt ja tööl põhiliselt istusin.Selle ime peale mul kohe motivatsioon tõusis!the finger smileyNüüd lähen turule maasikaid ostma ja ja emale tuli eile 10 ruumi puid ,mis vaja ära laduda.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 21. May 2011, kl 20.54

100,3 kg ehk +0,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 22. May 2011, kl 12.52

Tere, minul sel nädalal siis kaalurindel muutusteta. 103.4 seega.

vähemalt ei ole plussismiling smiley

Stress on tõesti üks kurjajuur. Mina tahan siis sokolaadi ja kohe palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 22. May 2011, kl 22.18

Mina olen nüüd järgmise nädala arvutist eemal ja kaalumine jääb ka vahele. Aga siis jälle rõõmsalt tagasi. Teie aga langetage hästi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. May 2011, kl 17.23

Hei-hei!

Kas kõik langetavad nii usinalt kaalu, et isegi muljetamiseks aega ei jagu? Ise tegelen aktiivselt muruniitmisega ja olen muidu ühiskondlikult aktiivne. Plaanin ka ühepäevast jalgrattamatka. Loodan, et jalg peab koormusele vastu. Kõige hullem on aga see, et värskes õhus olles tekib jube hea söögiisu. Iga päev olen oma kalorid lõhki söönud. Ja keegi ei kutsu korrale kah!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. May 2011, kl 14.39

Aki!

Mul just vastupidi, et selles töötuhinas õues ei tule söök meeldegi, ja kui tuleb, siis tahaks kohe pool siga korraga ära süüasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 25. May 2011, kl 15.15

See nii ongi, et õues ei tule meelde ja pärast ainult sööks ja sööks ja sööks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 26. May 2011, kl 06.28

Mul ka siin kiired aja pole jõudnu arvutisse. Eelmine nädal jäi mul kaalu märkimine vahele , aga homme annan teada. Ja nõustustun, et peale õues olekut on tõesti ainult söök söök söök.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 26. May 2011, kl 16.24

Appi!
Kell nii vähe ja mul tänased kalorid juba söödud. See õues toimetamine on minust täieliku õgardi teinud. Ja homme juba reede! Olen terve nädal aega iga päev kalorid lõhki söönud. Liikumist on kah palju olnud, aga on mingi sisemine paanika, et sellest jääb väheks, et homme hommikul miinus oleks. Kuidas teistel hästi läheb?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.39

uskumatu, kaalukadu sel nädalal - 1,2 kg. Ausõna, ma ei ole midagi õieti teinud, isegi toidud on selles ajapuuduses jäänud sisestamata. smiling smiley

Ahjaa, kaal siis 102,2, eks püüan nüüd siis hoida seda, et see number rohkem ülespoole ei tõuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.37

njaa 89.5kg siis ehk -400g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.47

Minul algas hommik nii varakult et unustasin end kaaluda enne sööki, seega edastan homme oma andmed ilma söömiset

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.19

Olin kah hommikul matka ettevalmistustega nii ametis, et unustasin kaalumise. Teen seda homme. Matk oli lahe- umbes 75km. Jalg pidas ilusti vastu, aga tagumik mitte- hakkas ratta sadulale hambaid näitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.39

Täitsa lõpp! Täitsin ka tänase päeviku osa ära ja mu kasutatud kalorite protsent on -58%. Loodan hommikuks kõige paremat.

Edu ka teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.07

Tere-tere

Mina ka siis tagasi, oma ilusa -500 grammiga (88,7 kg) spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.11

TABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Leenu7 28.05.2011 09.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 09.21

Aki kus sa matkal käisid? Räägi sellest lähemalt spinning smiley sticking its tongue out
Me olime nädala maal ema juures puhkamas. Kaloreid sai ilusti jälgitud ja ka uneaega varastades siia sisestatud. Vaatasin veelkord üle oma päevanormi ja nüüd tundub sobivat, nälga ei tunne, pigem vaata, et kõik söödud saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 28. May 2011, kl 10.15

Tere!
Ka mima magasin eile sisse ja vaatasin ,et ruttu kodunty minema saaks.
Tänahommikune kaal 88,1kg (-400g).Tahaks küll rohkem ,aga asi seegi.Nädal möödus normaalselt ,erilisi patustamisi ei olnud ,aga ei saa öelda ,et nüüd üldse magusat ei söönud.Neljapäeval oli meil suur kaupluste juhatajate koosolek ,kus kõht ka ikka kohe väga täis söödeti Tasa sõuad ,kaugele jõuad.Loodetavasti...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 28. May 2011, kl 14.59

mul millegipärast täna hommikul 100,4 ei tea kas siis lihased valusad uuest trennist, või eilne kurgivesi pole minu kehast lahkunud. Eile oli ju ilusti miinus.

Igaljuhul mina teen täna õhtul oma eesmärgis muudatuse, tunnen et pean end sundima neid kaloreid täis sööma, võibolla ongi neid kaloreid minu jaoks palju ja sellepärast kaal seisab/tõuseb. Loodan parimat.
Aga täna luban endale väikese vahuveini smiling smiley laps nüüd juba 3 nädalat ilma piimata tahtnud olla, siis saan mina natukene veini proovida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 28. May 2011, kl 16.05

Sel nädalal tekkis minus mingi uus energia, mis aitas spordile kaasa ja lõpuks olen alla saja. 99,7 kg ehk - 0,6 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 28. May 2011, kl 16.54

Banda, kui palju kaloreid võid süüa?
Minul BAV umbes 1700 juures ja jälgin, et ka siin see kalorite hulk ligikaudne oleks. Mulle tundub, et minu probleemiks oli pigem just väheme söömine, sest ka teinekord annab ikka neid täis süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 29. May 2011, kl 10.25

1619 on see kalorite hulk ja ma tunnen et seda on palju praegu. Enne oli ok, võtsin ju -8kg nii alla, kuid nüüd õhtuti vaatan,et jääb üle neid ja siis söön juurde midagi kõrge kalorsusega, et kaloreid täis saada. Võibolla on asi ikka selles, et oma 2 nädalasel õppeperioodil oli see toitumine nii sassis ja eriti ei jõudnud trenni ja nüüd kui trennis jälle rohkem käin, siis jälle keha harjub...confused smiley saa sa siis sellest kehast aru, millega ma peaks väga MINA peal olema smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 29. May 2011, kl 15.45

Hei!
Avastasin, et minu eile hommikul edastatud kaalu 87,7kg ei olegi siin sõnumites üldse kirjas. Lisasin juurde, et kaalkadu 100g ja et see puhas töövõit, sest terve nädal peaaegu kalorid täiesti lõhki söödud. Äkki vajutasin "saada sõnum" asemel hoopis "eelvaade". Ei tea.

Matkast lühidalt: jalgratastega üle Raplamaa piiri - ekslemine Kaiu kandis- Keava mõis- Keava raba- Tarsi talu matkarada koos vaatetorniga ja siis kõige otsemat teed koju tagasi.

Eile-täna Toilas nautisin saunamõnusid ja nüüd olen nii-nii väsinud. Aga olen korralik ja hakkan kohe päevikut täitma.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. June 2011, kl 20.55

Täitsa vaikus siin smiling smiley

Otsustasin mitte stressata selle kalorite täis söömisega ja vahetasin mõned treeningud ära... keha vajab ka vaheldust, täna oli kaalunumber ju palju ilusam, ootan juba reedest kaalumist.

Kuidas teil läheb?? Asjatate kõik aias??

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.