Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 11 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. June 2011, kl 06.56


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.08

Ma jätan seekord ikkagi kaalu numbri omal sisestamata, istub ta ilusti seal 88 peal aga ma ei taha teda uskuda spinning smiley sticking its tongue out

Mõõtmine on ka täna, meeldetuletuseks teistele grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.36

Hommikust, mina sõin täna öösel kell 2 burksi ja friikaid seega minu kaalunumber jäi samaks võrreldes eelmise nädalaga, eile oli küll miinus aga saabusin kodukanti alles nii hilja ja nälg võttis juba silmanägemise ära.

Aga mul on nüüd kõik selge ikka selle toitumis asjaga... pean oma kalorid ikka täis sööma ja kõrge kaalu põhjus ongi mul see, et ma ei söö piisavalt ja näksin pigem (näksimist pole muidugi õnneks ammu olnud). Panin endale nüüd 5 toidukorda, et ma saaks oma kalorid täis ja ei viriseks ülesöömise kohta pidevalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.37

Minul jälle pluss. Kõigub siin üles alla see kaal. 103,3 siis kaal ja juurde tulnud 1,1- tegelikult tean milles asi, toidud sisestamata juba mitu nädalat. Hommikul tõusen vara ja hakkan tegudele, sest siis veidi jahedam. ööunne saan ka kella ühe ajal öösel. Ometi vett joon palju ja keha ajab ka kõvasti vett välja, aga need rasvad ei taha sulada....

nüüd lähen riidlen end kõvasti ja siis hakkan taas korralikuks.

mis sääskedesse puutub, siis kas kellegil on mingi nipp varuks kuidas neid eemal hoida, eriti väikesest lapsest. kuskilt lugesin et eukalüpti õli peletab neid eemale. no mõtlesin siis et katsetan, tilgutasin seda õli poja voodi ümber ja oma padjale. Taevane arm, see oleks nagu hoopis sääsed kohale kutsunud, korraga oli neid nii palju, nii palju. mis muud üle jäi, kui magava lapse kõrvalt sääski tapma. Aga iseend kirusin mustmiljon kohtasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. June 2011, kl 16.09

Tervisennekõike, mina käisin eile beebikinos ja seal rääkis arst Niina Petruhhina et lahustada B1 vitamiin veega ja siis lapsele peale määrida, see pidi kõige "süütum" vahend olema ja sääskedele see ka üldse ei meeldi. Proovisin selle eile ka vabaõhuüritusel ära... ja see tõepoolest toimis, minu 10 kuusele sääsed ligi õnneks ei tulnud ja nahka ka ei ärritanud. Täiskasvanud siis peaksid sööma seda B1 vitamiini.

Nüüd hakkasin rohkem uurima selle kohta, loe siit juurde [www.kuma.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 11. June 2011, kl 14.35

98,6 kg ehk -0,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 12. June 2011, kl 22.04

Tere!
Täielik nulliring... Ometi ajab palavus higistama ,aga ju ma joon selle siis tagssi.Tööl on ka nii kiire ,et pole aega söögiaegadest kinni pidada ,isegi mitte meeles pidada ,mis suure näljaga suhu rändab- rääkimata kirja panemisest!confused smiley
Eile patustasime sõbrannaga - sõime maasikaid vahukoorega ja limpsisime shampust kõrvale .Ainult ,et tema võib seda endale lubada - ta kaalub 45kg. Loodetavast on minul see järgmise nädala kaalumise ajaks kadunud...Aga hea oli ikkagi!!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 14. June 2011, kl 19.47

Ma olen see nädal endale kõike lubanud, pitsat, red bulli, kooki jne... ja kaal seisab ikka, samamoodi kui ei söönud oma kaloreid täis. Seega vast reedel kaalule astuda ei julge smiling bouncing smiley
Aga laupäeval tuleb midagi uut proovida nii tahaks kaalu ju alla saada, muudan ikka eesmärgid siin ära.

Millal uue duelliga alustame?? Kas juba sellest reedest???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 14. June 2011, kl 22.24

Tere hilist õhtut!

Banda, suured tänud info eest. Proovin ka ärasmiling smiley

Mul ei ole viimasel ajal üdse aega arvutis olla. Korra päevas loen postkasti läbi. Päev jõuab nii ruttu õhtusse. Tööd on palju, ma muidu ei nuriseks, sest töötegemise vastu ( seda enam kui liigutamisel on eesmärk) ei ole mul midagi, aga harja ajab punaseks kui kõik asjad tulevad korraga. Kuid on ka hea külg kõigel sellel, lõpuks saab maja uue kuuesmiling smiley Ma olen seda nii kaua aega oodanudhot smiley

Isegi söömine läheb meelest.Mis on muidugi veidi halb näitaja. kuid mõtetes olen ma ikka Teiega!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. June 2011, kl 08.15

Täna astusin kaalule ja 4 päeva kõige söömist tõi mulle kaasa -1,2 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.19

hommik sõbrad!

Minu kaalukadu sel nädalal - 1,8 kg uskumatu!!!! Kaal siis 101,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.38

Hommik!

Tervisennekõike- sa oled ikka suppertubli! Sa võtad nädalaga alla pea samapalju, kui mina mitme kuuga. Vaatasin oma tegemised- söömised üle, kas liigun rohkem või vähem, kas söön kalorid lõhki või söön alla oma normi vahet pole. Ainuke asi, mille olen saavutanud on mingisugune peaaegu stabiilsus, st iga nädal enam vähem -0,2kg. Kui natuke arvutada, siis 10 nädalat on 2kg ja 100 nädalat on 20kg. A-haa, väga motiveeriv.

Kaal 87,1 ehk -0,2kg.

Kas sel nädalal kanname näidud eelmise nädala tabelisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.45


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.49

Aki kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kas sel nädalal kanname näidud eelmise nädala
> tabelisse?

Ära muretse, panen ikka selle nädala tabeli ka ülesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.15

98,2 näitab kaal jätkuvalt, ehk siis -1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. June 2011, kl 15.34

Aki! Tunnistan ausalt, et pole toidupäevikut täitnud, jooksen ümber maja ja peksan vana krohvi seinalt.Polegi vaja trenni minna, see tegevus võtab kõik lihased läbi. Aga loodan, et langus jääb püsimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 18. June 2011, kl 14.58

Tervisennekõike- minu põhiline töö on hetkel rohimine ja sellega just eriti kaloreid ei põleta. Vahelduse mõttes võtan sisse erinevaid sundasendeid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 18. June 2011, kl 18.58

Sünnipäeval libastusin natuke, kaal on 98,8 kg ehk +0,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. June 2011, kl 10.04

Minu kaalukadu on olematu.-0,1 kg ja seegi pole kindel.Kas teil on ka nii ,et kui astud mitu korda kaalule näitab kaal erinevaid numbreid ,kuigi seisab samal kohal?confused smileyVali sealt siis!Tavaliselt valin selle ,mida ta on vähemalt 2x näidanud.Järsku peaks kaalu välja vahetama.Ja oma uut köögikaalu olen ka ainult paar korda kasutanud - hommikul ei taha ülesse tõusta ,venitan viimase minutini ja siis polegi aega veel kaaluga mängida.Lõuna ja vahepala on nagunii tööl ja õhtusöök on siis kusklil kella 20 ajal ja lisaks veel kõige rikkalikum ,sest kõht on tühi ,kuna päeval pole aega korralikult süüa.Deprekas tuleb peale - vahepeal olid isegi loobumise mõtted ,aga siis võtsin ennast ikka kokku. Ma pole ju veel saavutanud sedagi soovikaalu ,mis mul enne liitumist oli paika pandud -85kg.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 19. June 2011, kl 10.05

Hei!
Järgmise nädala kaalumine tuleb ilmselt vaheldusrikas- JAANIPÄEVAHOMMIK!

Jõudu ja kindlat meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. June 2011, kl 10.31

Kas meie esimene duell läbi ei saanud juba??? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 21. June 2011, kl 06.43

Hommik!

Mäletasin millegipärast kuupäeva 01.07. Käisin mälu värskendamas- algselt oli plaan jaanini, aga pärast 15 nädalat, et siis jaan ilusti kontrolli all. Vähemalt nii ma sellest algsest teemast välja lugesin.
Mind hirmutab see, et kui me siisn lõpetame, kas ma ennast äkki käest ära ei lase. Nii lihtne on ju mitte sööki kaaluda, ja võtta amps siit ja teine sealt... ja teha nägu, et kõik on kontrolli all.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 23. June 2011, kl 12.06

Panen varakult tabeli ülesse, ei tea millal jälle siia juhtun tongue sticking out smiley

TABEL

Meil oli ju juttu ka duelli jätkamisest üheskoos thumbs up. Kas ikka jätkame siis? Ja kas siis selle sama teema all (lisan tabelile kuupäevasid juurde) või teeme uue teema?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 24. June 2011, kl 07.04

Võiks jäkata sama teema all.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. June 2011, kl 08.22

Hommik!

Õnneks null ja mitte pluss. Arvan, et öine söök-jook alles sees, et mõju avaldub alles hiljem.
Kadrike jälle megatubli!

See juba nii kodune teema, et võiks siin jätkata küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 24. June 2011, kl 17.16

Mina aga lahkun duellist. Sain oma kaalu seisaku tegeliku põhjuse teada, nimelt hakkan nüüd kõhtu hoopiski kasvatama smiling bouncing smiley

Aga teile kiiret ja püsivat kaalukadu edaspidiseks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 24. June 2011, kl 20.32

Palju õnne Bandale!!! smileys with beerthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 25. June 2011, kl 15.15

Bandale - Palju, palju õnne ja tervist!
Mul nii hea meel, nagu mõni tuttav oleks titeuudisega lagedale tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 27. June 2011, kl 07.40

Hommik!

Pühad läbi- nüüd hakkan jälle korralikuks. Panen kõik jälle kirja, mis suhu rändab. Püüan oma pead sellega mitte vaevata, mis selle pika nädalavahetuse jooksul kõik ära söödud sai. Jaanipäeva tõehetk saabub jälle reedel.

Kas meie duell siis ikka jätkub?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 28. June 2011, kl 07.51

KAS ME TÕESTI LÄKSIME LAIALI?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 11 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.