Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213
Asukoht: 13 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 05. September 2011, kl 17.30

Tere üle pika pika aja!

siirad vabandused, et ei ole siia terve suvi kirjutanud, nimelt oli ikka ülikiire. Kuna hakkab juba sügis ja elu muutub ka rahulikumaks siis tasapisi üritan taas kaalulangetamise lainele saada.

Kokku olen siis alates jaanuarist kaalu kaotanud 8 kilo. Asi seegi!!!!

Kui võtate, siis mina astuks küll gruppi (duelli) tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. September 2011, kl 11.27

Tere!
Pole meil siin enam mingit duelli. Ma vahel ikka viskan pilgu peale. Olin juba -4kg peal ja siis tuli mingi täielik arusaamatus- kaal lihtsalt viskas ülespoole ja nüüd on ainult -1. Mul hakkab makstud poolaasta kah täis saama ja uue jaoks hetkel raha ei ole. Olen mõelnud kahe eesmärgi peale, et jõuluks peaks mingi languse saavutama ja järgmine kevad ei olegi enam kaugel...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. September 2011, kl 11.34

Aki, mis kehvasti see uuesti!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. September 2011, kl 06.55

Hei!
Käisin täna hommikul kaalul. Pole seda 2 nädalat teinud ja tulemus on oli päris meeldiv: 87,0 ehk -2kg. Kuna mul see makstud poolaasta nüüd läbi, siis ei saanudki oma numbrit sisestadasad smiley.
Tervisennekõike- kuidas sul hästi läheb? Kas oled mõne uue duelliga kah liitunud?

Ilusat sügise jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 24. September 2011, kl 06.58

PS!Sain siiski kaalu sisestada, ainult toidupäevikut ei saa kasutada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213
Asukoht: 13 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.