Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 10 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 02. June 2011, kl 17.11

Tore, et enne reedet ikka kellelegi eluvaim sisse tuleb. Aegajalt siia kiigates tekkib tunne, et nagu kirjutaks iseendale. Et päris "ise küsin, ise vastan" rubriiki kah ei tahaks. Homse kaalumise suhtes ei ole mul veel mingeid tundeid. Aga nina tunneb jälle rabarberi koogi lõhna. Nädalavahetusel natuke patustasin, aga muidu olen päris korralik olnud. Päris sebimist täis nädal on olnud, aga otsest suurt füüsilist koormust on väheks jäänud.

Ükspäev käisin linnas ja vaatasin ringi sellise pilguga, et kui midagi uut selga panekuks osta, et mida siis sellised meiesugused kaalukad kannavad. Mulje oli üldse selline, et kaalukad inimesed tänaval ei liigugi. Kui trehvasin haigla lähedusse, siis mõni kaalukam ikka liikus, aga need olid ka pensioniealised. Pärast ostukeskuses nägin ühte neiut kah, aga sellist minikleiti mina küll ei kannaks. Mingi kriitikameel peaks inimesel ikka olema küll. Vaatlused jäid tulemuseta, kahjuks. Ja siis ma otsustasingi, et võtan natuke rohkem alla ja siis alles ostlema.

Ilusat juuni jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 02. June 2011, kl 21.24

Ma usun, et inimesed ei suuda end reaalselt peeglist näha, ma ei uskunud enne et olen paks, riided läksid selga toitusin enda arvates normaalselt,liikumist oli suhteliseks väheks jäänud aga alles siis sain aru kui kaalule astusin (käisin ennast rasedana arvele võtmas ja arsti kabinetist lahkusin päris suure hämminguga), olen 6 aastaga 40 kilo juurde võtnud, võrdlesin vanu pilte praegustega ja sain aru, et on vaja muutust.

Üldse mõtlesin, et suht raske praegu ümmargune olla, eelmine suvi oli see andestatav olin ju rase aga praegu täiesti lubamatu, enda tegemata jäänud töö, enda süü...

Ma natukene olen ka riideid vaadanud aga pole vast mõtet osta hetkel, kuna suurem eesmärk vajab täitmist, olen aastatega säilitanud ka riideid ja õnneks on ikka riiete valikut aga niiii väga tahaks ju midagi uut eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.36

Hommik!

87,5 (-0,2).

Ta liigub siiski!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.36

TABEL

Mind hakkab juba see 89 vihaseks ajama, väikeste kõikumistega on see 89 juba 15.aprillist angry smiley
89.2 kg (+0,5 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.32

Minul täna hommikul 99,3 ehk siis -1,1. Kas sinna tabelisse siis kanname ise oma andmed nüüd??? Mul 99 ja 100 vahel kõikunud 13 maist aga loodan tõesti et sain liikuma, nädalavahetusel on nüüd ees ämma külastus, loodan, et miskit segi ei paiska... võtsin rullikad kaasa ja tuleb end iga päev seal ikka liigutada.

Meil ju 2 nädalat veel lõpuni?? smiling bouncing smiley peab kiirelt tööle hakkama et soovkaal kätte saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.02

Mina kannan oma nr ise, aga ei tea kas peab.
Tore, et kellelgi on võimalik soovkaal kätte saada. Mina olen õnnelik, et see kaal siiski langeb. Kui see duell läbi saab, mis te siis edasi teete? Mul väga pikk maa minna, üksi olen selleks liiga nõrk. Kas soovib siit seltskonnast keegi jätkata või otsite uusi seltskondi või koguni jätkamine uhkes üksinduses? Loodan, et keegi päris käega ei löö seni saavutatule.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.02

Mina jätkaks küll koos hea meelega, siin on naguniingi mõned juba välja langenud seega saame juurde võtta ka kedagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.05

Ohh jahh tegin vist tabelisse oma andmeid lisades mingi vea ja nüüd mingi jama seal minu lahtris (lõpus siis)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.34

See tabel ei tunnista komasid. Nüüd korras- loodan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.41

Kanname jah ise on nr-d tabelisse. Koma asemel kasutage punkti.
Kaalu langetamist mina pooleli ei jäta, mul on terveks aastaks makstud, ei lase niisama raisku, kuigi mul raskusi selle langetamisega, ei taha teine üldse mulle alluda.
Mida arvate? Kas jätkame üheskoos 2 nädala pärast või läheme laiale? Minupoolest võime jätkata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.47

Mina jätkaks kah hea meelegaspinning smiley sticking its tongue out.
Loodan, et meid jätkab rohkemgi.

Appi, need sääsed ajavad mu hulluks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.44

Mina olen ka nõus jätkama eesmärgini veel palju teha.
Vanad pildid ja suureks jäänud riided annavad motivatsioonispinning smiley sticking its tongue out
Tavaliselt kustutasin endast pildid ära, aga mõni oli ikka sattunud arvutisse ja jube kohutav on end vaadata vaalana kuigi ise aru ei saanud, et asi nii jube onconfused smiley
Ja sääsed on tõesti kohutavalt õelad ja tüütud, neid peab ka igale poole jagumaangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 03. June 2011, kl 17.30

Kadrike ja Banda ikka suppertublid. 15 ja 7,... kg maha saada... . Kadedus teeb haigeks. Jõudu kõigile jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. June 2011, kl 10.01

Jõin eile red bulli enne lõunat, siis tegin sellise turbokoristuse kodus huhh... 3 tunniga sai maja päris puhtaks, siis sai asjad kiirelt pakitud ja teele asutud ämma ja äia poole et autos läks kõht nii tühjaks, et võtsime Statoilist hot dog-i. Ei tea mina miks see kunagi mulle nii väga maitses eile maitses see küll täiesti keemia järgi, enam selle järgi küll mingit isu pole. Aga eile ma pidasin ilusti vastu saaks selle hot dogi ka siia ära sisestada oleks tore.

Mulle ka need sääsed ei meeldi, vehin ise neid eemale nüüd vaja lapse ümbert hakata ka neid eemale ajamaangry smiley

Mul tegelikult siinoleku aja jooksul läinud 9 kilo, alustasin ju nädal enne duelli. Aga Kadrikese kaotatud -15 jääb vaid minu unistuseks selles duellis.

Sajale oleme me nüüd tuld andnud, nüüd vaja 90le ja 80le tuld anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 04. June 2011, kl 15.00

Olen jätkuvalt edukas olnud. Praegune kaal näitab 98,9 kg, eh -0,7 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 05. June 2011, kl 11.00

Hommik!

Eilne õhtu ja tänane hommikupoolik olen agaralt muru niitnud. Igasugu putukaid on nii palju, et nenede hammustuspaistetusest on vist isegi kaalutõusu oodata. Üks tõsisem tegija puges isegi pluusi alla ja sain päris korraliku sutsaka, aga ma isegi ei näinud seda putukat.

Kus meie Tervisennekõike ja Kiisumusi jäänud on? Lilluke ja Agneseke ja Metzkass vist juba loobunud?
Kahju. Või annavad siiski endast märku? Loodame.

Jõudu Kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 05. June 2011, kl 18.13

Tere!
Kiisumusi on täitsa olema ja nüüd ka kaal tabelisse kantud.See nädal on olnud jube kiire , olen isegi kaks ööd tööl olnud ja toite pole ka ülesse märkinud.confused smileyTegelikult ajas see öösel tööl olemine ja ka söömine kalorite lugemise üldse sassi.Kaalukadu on -100g ,seega on kaal nüüd 88kg.Mina alustasin ka 1,5 nädalat enne duelli algust ja olen nüüd maha võtnud 7kg spinning smiley sticking its tongue out,aga enam ei edene sugugi.Ostsin täna ka lõpuks korraliku digitaalse toidukaalu ,sest see mõnesaja grammi kaupa allavõtmine ajab tigedaks.sad smileyAvastasin ,et tänapäevased kaalud on lahedalt väiksed ja täpsed.Sai ostetud väheke kallim kaal ,mis võtab kuni 10kg ,et saaks ka näiteks marju kaaluda ,kui lastelastele moosi keedan.
Mina tahaksin ka jätkata ,sest minna on veel pikk maa ja ikka on huvitav näha ,kuidas teistel läheb.
Seltsis segasem!the finger smiley
Riiete koha pealt seda ,et mina tellin oma riided Cellbesist ja käin Humanas just siis ,kui seal on uus kaup ,sest siis on võimalik sealt ka suurtele suurustele ilusaid asju leida ja seal ei ole sugugi ainult vanaemadele .Ostan teinekord ka oma tütrele ,kes on samuti peale laste sünnitamist üsna kaalukas .moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. June 2011, kl 08.27

Hommik!

Kuidas siis uuel nädalal hästi läheb?
Mina lõpetasin eile õhtul peale 21-te kartuli, praekapsa ja ahjulihaga. Seda ikka kalorite piires, ainult valgud läksid lõhki.Ei ole küll suvine teema, aga väga hea oli. Kas ma reede hommikul kah sama arvan?

Kiisumusi- kuidas sa saad Cellbesist tellida? Ma mõtlen just suuruse numbreid. Ma ei saa isegi poest osta numbri järgi ilma selga proovimata. Proovisin Prismas kahte seelikut: üks oli nr.42 ja mahtus selga (kahjuks ei sobinud) ja teine oli nr.46, aga see oli natuke kitsas. Ma ei usalda neid suuruse numbreid juba ammu. Kunagi Halensist tellisin aluspesu ja seda sai 4 korda ringi vahetatud, sest suurused ei vastanud tegelikkusele. Viimati teksasid ostes sama jama, jalas olid nr.44 ja arvasin, et uued peaks veits suuremad ostma, aga selgus, et poest tulin ära hoopis nr.42-ga, mis tegelikkuses olid veits suuremad, kui jalasolevad nr.44.

Ilusat ja teguderohket nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. June 2011, kl 11.36

Hullud ideed! Teeme naabrimutiga perevaba õhtu ja läheme kalale!

Häid ideid teistelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 06. June 2011, kl 15.16

Aki - vaata, et elusalt tagasi saate, sääsed on ju inimsööjad winking smiley Tublid naised!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. June 2011, kl 15.31

Mul täna ikka on millest kirjutada- viskasin koerale kaigast ja läks liiga valel ajal käest lahti... Ja lendas otse köögi õhuaknasse ja ikka läbi kahe klaasi kööki sisse. Peaks laste ees piinlik olema, aga mul on jube naljakas. Terve köök oli kilde täis ja koristamise otsa ei paista kuskilt. Tahaks ikka enne kalaleminekut kõik korda saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. June 2011, kl 21.42

Tere!
Ma olen juba pikka aega Cellbesi klient ja olen enda peal need numbrid ära proovinud. .Olen varem ka tellinud Halensist ja Anttilast ,aga sealt ei telli juba ammu.Suuremalt jaolt on mulle need asjad sobinud ,mis ma tellinud olen.smiling smileyEks mõnikord harva on ka midagi tagasi saadetud ,aga siis rohkem sellepärast ,et riie ei meeldi või ei näe selline välja nagu pildil.Aasta algul tellisin sealt jumala head teksad - lausa kahju ,et hakkavad suureks jääma tänu allavõtmisele.moody smiley Ka eelmised teksad olid mul kataloogist ja imeilusad punased suvepüksid , lugematu arv pluuse ,dzempreid , T-särke... Kunagi sai tellitud tuulepluus ja dressipüksid Anttilst ja kuna ma pole eriti sportlik inimene ,siis on need siiamaani kasutuses.Ma ei viitsi proovikabiinis mütata - kui tellin midagi ,siis teen endale täieliku moedemonstratsiooni.
Proovin neid uusi asju koos olemasolevatega , vaatan ,mis millega sobib ja siis otsustan kas jätan endale või saadan tagasi.cool smileyKa pesu olen tellinud ja ööriideid ning isegi jalanõusid - kuigi kingi ja saapaid ma tegelikult eelistan ikkagi poest osta ja pesu ka.
Mina olen selle nn.kodukaubamajaga küll rahul...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. June 2011, kl 21.50

Tere õhtust sõbrakesed!

olin neli päeva sõidus ja täiesti ilma arvutita. sõit tuli nii eksprompt, et ei saanud isegi kaaluda. Ja nüüd ma ei julge enne reedet sinna (kaalule9 astudagi. Käisin lastega põlvamaal. oli lahe sõit, isegi minu väike poja pidas selle kuumaga vapralt vastu. Aga need sääsed..... õudne!

mina tahaks ka ikka koos Teiega jätkata. Praegu õues tööd palju ja igasugu muud nokitsemist seega arvutis ka vähem, aga kui sompus sügisilmad tulevad, siis oleks tore oma masendust kellegagi jagada. Kes viiks mõtted söögist eemale. miks ma nii ütlen? Eks sellepärast, et selleks suveks ma oma ideaalkaalu vaevalt et saavutan, aga järgmiseks suveks kindlastismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 07. June 2011, kl 07.42

Hommik!

Tore jälle kuulda tervisennekõike tegemistest! Tundub, et sel suvel IDEAALKAALUNI ei jõua meist keegi, nii et muudkui jätkame ja alla ei anna. Meie kehakaal peab ikka meile lõpuks alla andma!

Kiisumusi- tore, et sul oma riiete probleem nii lihtsalt lahendatud on. Mina stressan ikka sellega, et käin kaubandustes kohal ja proovin ja proovin... . Mulle see tegelikult eriti ei meeldi, aga vahel ikka peab.

Eilne kalalkäik oli väga lahe. Üllataval kombel sääski peaaegu polnudki. Ei olnudki nii, et ussike ühes otsas ja lollike teises otsas- ühe ahvena ikka sain. Ja selle käiguga kaasnes üle tunni aja tempokat rattasõitusmiling smiley. Ja naerda sain nii palju, et munad märjad (silmamunad).

Kaunist päeva ja mõistlikku toitumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 07. June 2011, kl 13.07

Meie läksime lapsega kuuma eest pakku maale ema juurde. Selle suure pakkimisega jäi köögikaal koju ja emal ka ei ole, nii et kõik käib kõhutunde järgi. Ja reedene kaalumine on ka kõhutunde järgi spinning smiley sticking its tongue out, emal on mingi vana kaal, mis gramme ei näita grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 07. June 2011, kl 19.50

Mõnusad soojad ilmad on ikka smiling smiley Tulin just trennist, Zumbast, siukse palavusega on ikka topelt koormus seal soojas treeningsaalis. Ja praeguseks olen söönud 47% kaloritest peab jälle jäätise ette võtma, saab midagi head ja külma.

Ideaalkaalust nii palju, et mul plaanis sinna jõuda hiljemalt jõuludeks grinning smiley üritan realistlik olla, tean, et seal lõpus hakkab asi jälle väga venima.

Vaatasin et olen jõudnud isegi sinna nö kiidutabelisse või kuidas seda kutsutaksegi eye rolling smiley

2 päeva veel kaalumiseni!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 08. June 2011, kl 13.01

Hei!
Banda- vaataks ka, kuidas me oma langetaja seal kiidutabelis on. Aga ei tea, kust vaadata. Eilse kuumusega rattaga sõites vaatasin, et kas rasvarada on järgi, aga ei näinud midagi. Kahju, ma nii lootsin, et on kohe silmaga näha.
Leenu- kas tõesti maal on jahedam kui linnas? Ma just mõtlesin, et peaks Tallinna minema, et seal meri ja koos sellega ka tuulisem, aga täna jagub tuult maalegi.
Tahaks midagi lahedat teha, aga ühtegi head mõtet ei ole. Eks seni tuleb neid mittelahedaid asju teha, kuni head mõtted tulevad. Lähen lillepeenart rohima, muidu äkki tuleb söögiisu peale.

Ilusat päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. June 2011, kl 13.29

[www.kaaluabi.ee]
Siit on näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 08. June 2011, kl 20.06

Banda- tänx.
Küll meil on tubli duell, lausa kahekesi kiidutabelis! Jätkake samas vaimus, küll ülejäänud seltskond kah järgi lohiseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 09. June 2011, kl 16.59

Maal on tuult vähemalt, mis natukenegi jahutab. Linnas majade vahel pole tuult ollagi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 10 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.