Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.37

Ma arvan ka, et vöö ja puus võiks olla kord kuus. Kadrike27! Palun jaga nippismiling smileysmiling smiley

Aki! Ära heida meelt! Olen lugenud, et kui võtad kiirelt alla, siis tuleb ka kiirelt juurde, aga kui langetad aeglaselt, siis ei tule nii ruttu uuesti tagasi. Sai pisut segaselt, aga ehk saad arusmiling smiley
Selleks me siin koos olemegi, et teineteist toetada ja -300gr on ju ilus langus. Tasa sõuad, kaugele jõuad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.49

Eks oli 3 päeva ekstreemne!Kuna laupäeval oli sünnipäev järgneval päeval oli ka head ja paremat järgi tuli miskit ette võtta, et järjele tagasi saada. Kuna olin enne duelliga liitumist kaaluga silmitsi seisnud ja 1.5kuuga 107kg 102kg saand. Seega tegin teispäevast kuni neljapäevani nn vahtrasiirupi dieeti.tongue sticking out smiley Olin seda ammu tahtnud proovida aga mitte nii pikkalt kui ette nähtudgrinning smiley
Kuigi peaks mainima et esimene päev oli raske aga järgnevatel päevadel pole söögiisu olnud ja pole tänagi (kuigi pean lastele süüa tegema igapäev) aga siiski panin juba aedoad nii a la 200g keema. Ekstreemsus kulub marjaks ära kuna tekib motivatsioon uuesti kiireminispinning smiley sticking its tongue out
Aga eks näis mis järgmine reede kaal näitab.
Ahjaa maiasmokkadele siis nii palju kuna olen ise ka üks suur magusa armastaja leian, et pole probleemi kui lubada endale 100g shoklaadi nii üle päeva icc
kui arvestada et 100 on kuskil 535kcal annab alati päevatoiduga kombineerida miskit muud vähemakswinking smiley
LOODAN ET JÕUAME KÕIK OMA EESMÄRGINI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.43

Minu kaal näitas täna 89,6 ehk -900g smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 17.16

Hetkel kaalun 102 kg, seega -500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 23.22

Tere hilisõhtust!
Oli pikk tööpäev ,aga hommikul enne tööleminekut jõudsin ikka kaaluda ja nüüd siis saadan andmed.
91,5kg ,seega -0,3kg. Tegelikult mõõtsin ka puusaümbermõõdu eelmisel nädalal ära ,aga keegi ei saatnud ja siis mina ka ei pannud kirja .Tegelikult oli 120cm.
See reisimas käimine lõi juba sisseharjunud rütmi sassi - jälle tahaks kogu aeg süüaconfused smiley
Aga loodetavasti läheb järgmisel nädalal paremini ,sest juba täna sai tööl terve päeva rassida ja süüa polnud aegagi.the finger smiley
Kaaluabiga liitusin pooleks aastaks ,sest arvasin ,et mul ehk ei lähe kauem soovitud kaalu saavutamisega.Kui vaja ,eks siis maksan juurde.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. March 2011, kl 12.41

Hommikust ka minu poolt, minu täna hommikused mõõdud 106,8kg ja 114cm.

Väga raske on puhkusel ikka neid portsjone arvestada ja kui ilm paha ka on, siis tahaks koguaeg süüa. Aga õnneks suutsin ikkagi kaalu säilitada smiling smiley niiet järgmisest nädalast siis uue hooga ja saan nüüd teiega siin ka jutustamas käia.

Tahaks ise ka mingit ekstreemset dieeti proovida smiling smiley arvan, et võtan selle ette, siis kui laps enam minu rinnapiimast ei sõltu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 26. March 2011, kl 12.42

nii, minu selle kiire nädala tulemuseks on 89.2 kg ehk siis -0,8 kg; ümbermõõt on samaks jäänud confused smiley... ise olen rahul ja täis positiivsust ning lootust et küll see kevad ka lõpuks tuleb ja ongi hea et rannahooaja saabumine venib, siis jõuan rohkem alla võtta!
olge positiivsed ja uskuge endasse!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 26. March 2011, kl 19.44

Hei sõbrad!

Kuidagi vaikne meil siinsmiling smiley Kuidas läheb?

Metskazz- kas sisestad ise uued andmed? Sul tuli jube vahva tabel väljathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 27. March 2011, kl 07.24

jkrissu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> Sooviks ka teiega koos duellitada smiling smiley Kas saab veel
> ühineda?


Tere

Meie duell käib juba, küll alles möödunud nädalast, aga siiski.
Meiega enam kahjuks liituda ei saa, aga pea iga nädal moodustub uusi punte nagu seeni peale vihma, nii et kindlasti leiad endale sama meeldva seltskonna kui siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 27. March 2011, kl 07.45

kadrike27 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks oli 3 päeva ekstreemne! Seega tegin teisipäevast kuni
> neljapäevani nn vahtrasiirupi dieeti.tongue sticking out smiley Olin seda
> ammu tahtnud proovida aga mitte nii pikkalt kui
> ette nähtudgrinning smiley

Nii, räägi lähemalt, kuidas sa seda vahtrasiirupi dieeti tegid, et ikkagi kolme päevaga -3,5kg (ja dieedist tulid välja ubadega?)- ma tahaks ka: minu kehal oleks ka "shokki" vaja, mul tulevad pidevalt mingid väiksed +nädalad sisse ja töö on ka see kvartali lõpuga nii hull, et kuigi plaanin trenniminekut juba pikalt, pole ikka kuskile jõudnud.
Nüüd keerutan peas mõtet, et kuna aprilli 1 nädalal on komandeering, siis võtaks ehk tossud ja spordiriided kaasa ja läheks seal kasvõi linti käima
/jooksma või ratast sõitma. Aga eks näis, kui täis see kohver tuleb, või kas üldse tahan suurt kohvrit võtta.

Igatahes jah, minul siis sel nädalal +0,3 ehk 99,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 27. March 2011, kl 07.47

Selle nädala tabel koos ja SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 28. March 2011, kl 14.14

Peaks siia ka ravimeid hakkama sisestama smiling smiley need ju annavad ka kaloreid. Siuke tunne, et 2 nädalat läheb täiesti tühja... nädal puhkust ja nüüd veel nädal haigust ka otsa (ei liiguta end üldse ja korralikult ei söö).

Selline küsimus ka teile, et kas te olete teinud nii, et kui sööte puuvilja, siis mingi osa sellest jääb üle (õunasüda, banaanikoor jne), et kas lahutate ülejäägi osa siis maha??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 28. March 2011, kl 14.53

mina näiteks juba kaalun banaani ilma kooreta ja õuna teen ka tükkideks, nii et südamikku sisse ei jääks ja siis kaalun ainult selle osa, mille ma ka päriselt ära söön. Teiste puuviljadega teen sama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 28. March 2011, kl 14.58

Ostsin selverist vahtrasiirupit ja sidrunit.
Kodus oli olemas cayenne pipar olemas, seda kasutasin 2 päeva kuna öak tuli selle pealeeye popping smiley
jõin kuskil kuus tassi päevas seda vee sidruni ja siirupi vett (mõlemat panin 2spl täit tassi kohta) pipart natuke. Ülejäänud päeva jõin rohelist teed või vett. Võib kasutada ka figura teed või sennat õhtuti muud nagu polnudki. Sõin nii 200g keedu ube kuna muud juurikad olid otsa saanud ja ei leidnud vajadust poodi minna. Nüüd söön juba nagu tavaliselt aga muidugi ampseris koostan omale menüü valmis, et mitte liiga palju süüagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 28. March 2011, kl 20.21

kadrike27 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ostsin selverist vahtrasiirupit ja sidrunit. Kodus oli olemas cayenne pipar olemas, seda
> kasutasin 2 päeva kuna öak tuli selle pealeeye popping smiley jõin kuskil kuus tassi päevas seda vee sidruni
> ja siirupi vett (mõlemat panin 2spl täit tassi kohta) pipart natuke. Ülejäänud päeva jõin
> rohelist teed või vett. Võib kasutada ka figura teed või sennat õhtuti muud nagu polnudki.

Ja seda jooki tegid kolm päeva ja kaalulangus oli 3,5kg ? Wow

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. March 2011, kl 06.42

Jah nii ta oli. Käisin huvi pärast täna kaalul ja kaalu pole juurde tulnud.
Usun kui sul huvi proovida, siis tulemus sul vast sama kuna algkaal pole ka väikewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. March 2011, kl 10.21

Minu nädal algas eriti toredaltangry smiley Istun poisiga haiglas, sai rotaviiruse. palatist välja mind ei lubata, nii et istun end ilusaks. Pole enne kodunt ära olnud, siis poiss ka ei maga, ainult sülessad smiley Loodan, et end väga plussi ei lase.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 29. March 2011, kl 11.48

Tervisennekõike!
Pojale kiiret paranemist! Kas väga hull seis? Kui vana poja on? Kui omal suuri toiduvarusid kaasas ei ole, siis haigla toidu peal on raske plussi minna.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.11

Olen Akiga täitsa nõus kui omale lisa ei too ega lase tuua siis plussid tõesti raske tulema kuna haigla toit ja kogused lihtsalt ei lase plussi minna. Eriti veel lastehaiglas. Istusin ka pisikesega kuuke tagasi haiglas.
Aga tõesti kiiret paranemist teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.40

Postitan ka siia oma küsimuse, millele kahjuks veel vastust pole leidnud:

mul oleks selline mure, et kui ma tatart söön, siis keetmata kujul kaaludes saan ma ühest pakist palju vähem kaloreid kui keedetud pakist. tatar keedetud- 166 kcal (terve pakk keedetud tatart kaalub u 300g, mis teeb paki väärtuseks peaaegu 500 kcal) ,keetmata- 332 kcal (pakis 100g). vb olla see küsimus juba olnud, aga ma kahjuks ei leidnud. tahakski teada, mida ma kaaluma pean, sest keetes ei tule ju tatraterale kaloreid juurde...

ma loodan, et mu küsimus on piisavalt selgelt sõnastatud. siiski ühesõnaga tahaks ma teada, kas ühele tatraterale või nt ühele makaronile tuleb keetes kaloreid siis juurde? loogiliselt võttes ju ei tohiks tulla, aga ma ei tea ka täpselt. äkki oskate mind aidata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.54

100 grammi keedetud tatart annab 106 kcal. Lisaks saab sealt keskmiselt 11 g valku, 65 g süsivesikuid, 2 g rasva, 5,8 g kiudaineid ning ka häid mineraalaineid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.13

et siis siin on valesti märgitud? sest mul näitab, et keedetud tatar annab 166 kcal 100g kohta. või kust sa kadrike27 106 kalorit said? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 29. March 2011, kl 19.49

Kaldun arvama küll nii, et valesti märgitudkuna olen leidnud et keedetud tatar annab 106kcal-116kcal 100g kohta ja see tundub ka loogiline. Kui arvestada et 100g kuiv ainest keedetuna saab 300g siis 332:3=110,66666...
Panen siia siis lingi parem: [www.naisteleht.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 31. March 2011, kl 10.36

Tervitused!

Oleme siis juba teist päeva kodus, meid visati haiglast välja sõna otseses mõttes, kuna poiss tilka ei vajanud ja maakonnas pidavat viirust palju liikvel olema, tehti vaba ruumismiling smiley Aga kodus ikkagi parem olla. Ahjaa, poja on 8kuud vanasmiling smiley

Aga nüüd siis ise ka mingis kõhuviiruses, suuremad lapsed samuti siruli ( tüdrukud 13 ja 15) Sees ei püsi midagi, kui ainult vesi ja puuvili. Eks näis, mis homme kaal näitab.

Kui te olete teinud oma kehale sokiteraapiat mingi dieedi näol, siis kui kindel on, et kaotatud kaal tagasi ei tule? Kuidas minna norm toitumisele üle? Minu meheõde tegi Maggi dieeti, kaotas nelja nädalaga 7 kilo, ütleb, et noh edasi toitudki nii. Aga kõiki aineid ei saa ju siis organism kätteconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 31. March 2011, kl 11.51

Tervisennekõike- paranemist kogu teie perele! Päris šokiteraapiat teinud ei ole, aga ühekülgsete dieetide puhul tuleb küll enamus kaotatust tagasi, kui normaalselt toituma hakkad. Olen kuulnud sellist asja, et rasvarakkudel on mälu ja nad teevad puudujäägi hiljem kasvõi porgandi arvelt tagasi. Eelistada tuleks ikka stabiilset tervislikku toitumist. Aga ahvatlusi on nii palju!
Mina sain sel nädalal taastusravi arstilt loa vähehaaval velodrenazööril liigutama hakata, loodan sellele ka positiivseid tagajärgi, loomulikult miinus märgiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 31. March 2011, kl 14.50

Kindlasti on kodus kõige parem paraneda eriti veel 8kuusel beebil.

Kõhuviirus on tõesti liikvel ma täna juba taastun sellest õnneks, ei tea mis see kaal homme hommikul küll näidata võib.

Aki- kas sul oli mõni operatsioon (menisk?) või miks sa eriti liigutada ei tohtinud??

Kas keegi on juba kaalukaotust märganud ka? Minu abikaasa küll on märganud... hea motivatsiooni juurde saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 31. March 2011, kl 18.14

Mul oli kannakõõluse osaline rebend. Olen 3 kuud peaaegu tubane olnud, diivani-tugitooli sõber! Selle ajaga olen juurde võtnud umbes 8kg. Nüüd tahaks ikka palju kergemaks saada. Praegu ise küll veel midagi aru ei saa. Eks homme ole jälle tõehetk.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.00

Näit siis 97,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.03

Hommik!
Kaal 89,1kg ehk -0,8kg. Kuna mul puus ütlemata, siis see hetkel 118cm.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.14

Huhh kõhugripp=ekstreemdieet? tongue sticking out smiley Igaljuhul minul näitas hommikul kaal:
103,6 kg, ehk siis -3,2. the finger smiley
Puus ja kõht on suurenenud, sest täna saabus see tore naisteaeg kuus, seega
vöö: 115cm ja puus: 120 cm

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.