Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.46

Aki!

Minule on korduvalt öeldud, et mida aeglasemalt läheb, seda paremsmiling smiley Tasa sõuame, kaugele jõuame!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. May 2011, kl 10.24

Mul siin oli vahepeal täiesti allaandmise tunne, tahtsin ju mai kuuks alla 100 kaaluda aga nii kui hakkasin nii mõtlema kaal peatus... kadus tuju toitu jälgida (tegin seda siiski) ja tundsin kuidas trennist kasu polnud.

Eile õhtul lisasin oma päeva kõhulihaste tegemise ja täna hommikul tundub, et olen tagasi ree peale saanud, eks reedel näen, kas olen sellega midagi ka saavutanud... vahepeal oli tunne, et tuleb minu esimene pluss nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 04. May 2011, kl 13.03

Kaal vahest peatubki ja see teeb meele tusaseks, aga samas hiljemalt nädalakese pärast hakkab tavaliselt uuesti liikuma. Trenni tehes tuleb mõelda ka sellele, et lihas kaalub rohkem kui rasvwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.09

kaal peatub, sest keha harjub. Ja kui on pihta saanud, mis toimub, hakkab jälle alla poole liikumasmiling smiley

Banda! Ma lootsin ka et saan sada seljatatud kui ämma sünnale lähen, aga ei õnnestunud. Mina saan veidi toetust või motivatsiooni siis, kui alla andmise tunne tekib, et vaatan pilte. Ja siis mõtlen, et ma ei taha enam selline olla. Ehk on abiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.33

Hommik!
Plaanisin eile kõvasti koristada, aga ei midagi. Varsti saabusid ootamatult väga oodatud külalised. Enamus päevast saigi laua taga istutud ja näksitud. Oli väga tore päev! See toredus selgub lõplikult siiski alles homme hommikul. Täna tuleb kõvasti pingutada, et eilne tasa teha. Pooleli jätmine on viimane asi, millele mõtlen. Loodan, et teistelgi jätkub tahtmist-viitsimist jätkata. Meil siin kõik suured trennitajad. Väga tubli! Minu jaoks on saavutus kui ma päeva jooksul väntan trenažööril 10-15km või jalutan longates umbes 2,5-3km. Ja muidugi võimlemine jalgadele on ka päris intensiivne. Jooksmisest ma enam ei unistagi- jalg ei pea vastu ja võhma selle jaoks kah enam ei oleks. Eks liigume ikka vastavalt oma võimetele!
Jõudu kõigile ja ilusaid numbreid homme hommikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.42

JA kell on kah siin terve tunni ajast maas!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 05. May 2011, kl 10.10

Mul ei ole veel sellist asja olnud, et juba hommikusöögiga üle poole päeva kaloritest täiseye popping smiley

Ma vist kukkusin õgima. Mul on täna pohmell, tunne on selline nagu oleksin rongi alla jäänud või poole ööni joonud, tegelt pole ma kella neljani hommikul magada saanud, sest poiss tegi tranglit, ju siis jälle hambad tulemas, sest igemed ka jube paistes. No ja kuuest pidin ärkama, et kaheksaks linnas olla, mehel ju harva vaba päev, seega kasutasin juhust ja tõin hommikul uue pesumasina ( vana otsustas tegevuse lõpetada). Nüüd mõtlengi, kas minna magama koos pojaga või panna poiss tuttu ja kiirelt aidata oma uuele kasvuhoonele kile peale. Ei tea ju millal mees jälle kodus. No ja söögist hoiaks ka see tegevus eemaleye rolling smiley

kui seda pohmelli tunnet ei oleks.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.07

Kaal siis 89.9 ehk -2.1kg
VÜ 75cm
PÜ 100cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.16

Tere hommikust sõbrakesed!

Kaal siis 102,8 ehk siis kaalukadu -400gr, vöö 120 ja puus 100

need ümbermõõdud on küll imelikud, ma ei tea, kas mõõdan ikka õieti, sest pükste järgi tundub küll rohkem.

kuid ikkagi miinus.

Kadrike27, sina jälle nii tublihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.59

Hommikust, olen ühe ööpäevaga kilo vist kaotanud aga täna hommikul näitas kaal 100,2 (eelmise nädalaga võrreldes -200)

Sain kaalu jälle liikuma smiling bouncing smiley

Mul on ka kahtlus enda mõõtmisega, kas mõõdan ikka õigest kohast ja õigesti, ümbermõõdud unustasin hommikul võtta aga saadan need homme/ülehomme need järgi

Kadrike27 sa teed meile oma ilusate kaalukaotusnumbritega ainult au spinning smiley sticking its tongue out natukene kadedaks ka ikka eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 06. May 2011, kl 10.05

89,0 kg, -0,1 kg. Nende kaheksakümnetega on mul jama, ei taha kuidagi alanema hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. May 2011, kl 20.38

Mul sihuke jama, et magasin hommikul sisse natuke ja siis oli vaja poja kähku lasteaeda viia ning ise bussipeale jõuda. Jälle füsioteraapia. Alles bussis jõudis kohale, et täna reede ja oleks vaja olnud kaaluda. Õhtul oli lasteaias veel emadepäevapidu. Jube kiire päev oli. Homme olen siis korralik ja ei unusta kaalumist.

Teie olete kõik väga tublid olnud- eriti Kadrike.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.41

Minu kaal 88,0. Õudne asi, mille pärast pingutada. Aga kui arvestada, et kolmel päeval läksin kaloritega lõhki, siis olen rahul. Nii et -0,1kg.
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 07. May 2011, kl 14.22

Tere!
Minu kaal 88,7kg , seega -0,2kg.Minul ka nende 80-ndatega jama.Mitte kohe ei taha alla minna ,kuigi ammu pole nii korralik olnud ja palju liikunud.sad smileyEi tea ,kas ikka tõesti mängib vanus rolli või on see ,et olen selles kaalus varem väga pikalt olnud ja olen lugenud ,et kui keha jõuab talle pikka aega omaseks olnud kaalu ,siis ei taha ta sellest kergesti loobuda.Siis järgmine jama ootab mind juba 85-86kg peal.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 07. May 2011, kl 20.08

Tervist

Hetkel on mu kaal 100,6 kg, kaotasin -0, 4 kg. Otsustasin, et hakkan 4 korda nädalas jõusaalis käima ja vahepealsetel päevadel teen kepikõndi. Siis saan äkki lõpuks ka sajatingist välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 08. May 2011, kl 06.47

ILUSAT EMADEPÄEVA KÕIGILE PRAEGUSTELE JA TULEVASTELE EMADELE!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 09. May 2011, kl 11.24

Nii vaikseks kõik on jäänud....

Ja tabel? Pidi ju esmaspäeva lõunaks valmis olema? Ega meil ometi katkestajaid ei ole?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.00

On jah meil nii vaikne. Ma ei julge enam kirjutada ka, vahel tundub, justkui oleksin muhv, kes kirjutab endalesmiling smiley Aga katkestada mina küll ei kavatse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 09. May 2011, kl 19.57

Vabandust, et tabeli kohta sõna võtsin: avastasin praegu, et 3.05 tabelisse ilusti selle nädala numbrid sisse kantud.

Tervisennekõike- ei ole sa muhv midagi, mina kindlasti loen, aga iga kord ei mõista miskit tarka vastata.

Ilusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. May 2011, kl 10.13

Lõunast

Ka mina olen siin tihe lugeja/külastaja, loen Tervisennekõike sinu postitusi hea meelega.
Meil hakkab see duell kuidagi ära vajuma, kas võtame midagi ette? On ettepanekuid? Paistab, et meil on siin ka katkestajaid ja tabeliga on ka probleeme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 10. May 2011, kl 16.21

Sain täna elamuse osaliseks- sõitsin üle kahe aasta jälle jalgrattaga(olude sunnil). See on hoopis midagi muud kui trenazööril vändata. Tuul ja kivid ja teised liiklusvahendid ja tahavaatepeeglit ei olnud. Jalale tegin veits liiga, aga kaalule tuli see kindlasti kasuks.

Arvan ka, et kui keegi loobuda plaanib, võiks sellest viisakalt teada anda, aga mitte lihtsalt ära kaduda.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. May 2011, kl 19.57

Mina küll ei loobu, juulis sõidan perega puhkusele ja nüüd tõesti tuld sajale aitab küll juba, 2 nädalat sama koha peal kopitanud.

Mul kutsus rattatreener mind ka välitreeningule aga ma nii kardan minna, sest seal tuleb reaalselt raskustega silmitsi seista, treeninsaalis saan ju veits viilida. Aga rattasõit teeb ikka kehale väga head. alguses on küll kann valus aga pärast on ilus pepu ja jalad smiling smiley

Meie duelli lõpuni päris vähe aega, olete vaadanud oma eesmärke ka üle, kas täidate selle?? Ma kohe kontrollin kas on lootust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. May 2011, kl 19.59

No vaatasin enda oma üle, lootust veel on smiling smiley
Mida peaks selle vaikusega jah ette võtma, proovima kõik koos midagi ekstreemset tongue sticking out smiley siis saab rohkem teineteisele nõu anda ja rääkida, kuidas sellega läheb tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 10. May 2011, kl 20.09

Minu eesmärk oli -10kg, aga see nüüd ainult unistus. Sellegipoolest ma ei loobu. Parem vähe haaval vähemaks kui kolinaga juurde.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. May 2011, kl 20.13

Kes üldse veel huvitatud on duellist? Ma võin ise tabelit tegema hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. May 2011, kl 21.43

Putitasin sellise tabeli, sinna peaks ise saama oma andmed sisestada. Eks siis täitke ära, panin ka eelmiste nädalate kuupäevad, niiet saab sisestada ka vanad kaalud. Mõõtude tabelit putitan ka, sellega läheb veel aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 10. May 2011, kl 21.48

Nüüd peaks küll saama sisestada tabelisse

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.01

Hommik!

Sain oma numbrid tabelisse sisestatud. Oi kui vaevaline languse rada. Ainuke asi, mis natukenegi rõõmu pakub, on see, et mul pole veel ühtegi + nädalat.

Tundub, et täna tuleb mega ilm, tegelikult ootan juba vihma.

Mul selline küsimus, kas te täidate päeviku ära ja selle järgi sööte? Või sööte ja selle järgi täidate päeviku?

Jõudu kõigile jätkajatele, reede ei ole enam kaugel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.42

Ei kasuta küll siinset päevikut, aga söön mida tahan loomulikult vaadates kcal või siis söön ja vaatan palju tarbisin ja kas saab veel lubada, täpselt kuidas kunagi.
Ja vihma lubaski nädalavahetuseks.
Jõudu vaja kuna soojad ilma ja grill hooaeg alanudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 11. May 2011, kl 09.24

Juhin tähelepanu, et kasutage tabelis punkti, koma ta ei tunnista.

Mina üritan ikka kas eelmine päev menüü teha või siis sama päeva hommikul, siis saan kogustega ja toiduainetega reguleerida asja tasakaalu. Ega see tasakaal iga päev ei õnnestu aga mõned korrad ikka. Ja ma panin omale uue eesmärgi ka, nüüd saan rohkem süüa ja ehk hakkab nüüd kaal langema. See 89 kg ei taha kohe kuidagi minema minna.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.