Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 11. May 2011, kl 10.07

Mõõdu tabeli tegin ka valmis, see on kaalutabeli teine leht. Teed tabeli lahti ja siis all vasakus nurgas kaal ja mõõdud. Mõõtmisest on juba 4 nädalat möödas, kas võtame nüüd reedel ka mõõdud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 11. May 2011, kl 19.31

Tere tüdrikud!

Mul kiired päevad olnud. Nii- esmalt küsin, et miks Te tabelit teete? Metskazzil ju nii lahe tabel ja minu arust olid tal andmed sisestatud. eye rolling smiley ( olen vist midagi maha maganud)

Mina sisestan toidud pärast söömist. Plaanin küll järgmise päeva toitu, aga tihti see ei õnnestu. viimastel päevadel on üldse nii, et hommiku ja lõuna saan korralikult kirja, aga õhtu jääb sisestamata ja siis olen omadega ummikus.

Mõtlesin ka korra eesmärgi muutmisele, aga kas siis läheb kõik uuesti nulli?

Tekkis veel selline rumal küsimus, et kas rasestumisvastased plaastrid võivad ka kaalu tõsta?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 11. May 2011, kl 21.19

Aki kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust, et tabeli kohta sõna võtsin:
> avastasin praegu, et 3.05 tabelisse ilusti selle
> nädala numbrid sisse kantud.
>
Ma olen liiga tormakas olnud, see lause on mul täitsa nägemata jäänud.
Nüüd pean mina vabandama!!!
Ärge pange siis minu tabeleid tähelegi ja las Metskazz peab tabelit edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 12. May 2011, kl 07.56

Hommik!

Mul suur probleem- kolmandat päeva ei suuda vett juua. Eile ja üleeile sain vaevu 0,5l täis. Varem oli 1,5l tavaline ja rohkemgi. Lisaks sellele on nüüd see veetilk organismis kinni- täna hommikul käed ja jalad täiesti paistes. Eile proovisin vee maitsestamist sidruniga, aga see ei aidanud. Ja soolast pole kah miskit erilist söönud. Eile jõin mõned tassid teed siis rohkem kui tavaliselt.

Tervisennekõike- plaastrite kohta ei oska öelda, aga tabletid küll tõstavad. Kas infolehel ei ole selle kohta midagi kirjutatud?
Ja seoses sellega hakkasin mõtlema, et kuna ma siin vahelduva eduga tarvitan valuvaigisteid, kas sellest pole äkki tingitud minu üliaeglane kaalulangus.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 12. May 2011, kl 23.10

Ajee homme kaalumine!!! Suuri miinuseid meile kõigile. Ma täna hommikul nägin kaalunumbrit mis oli alla saja, loodan, et homme on veel ilusam number. Õhtusöögiks sõin palju palju värkset kurki, loodan, et vesi on ikka hommikuks kehast lahkunud.

Seda rasestumisvastaste vahendite asja (plaastreid täpsemalt siis) ma täpselt küll ei tea. Aga pillid ju sisaldavad hormooni, mis mõnele inimesele mõjuvad kaalu tõstvalt, usun, et ka plaastrid võivad sisaldada taolist hormooni seega võib vabalt olla see ka väikese kaalukasvu põhjuseks või siis ka põhjuseks miks kaal ei lange.

Valuvaigistitest nii palju, et need ju annavad ka hunniku kaloreid ja (ma ei ole mingi ekspert) aga võibolla kui sa neid pidevalt tarbid, siis kehal tekib juba selline vajadus neid saada ja keha võibolla sellepärast ka streigib ja ei taha edasi liikuda ja nõuab oma valuvaigistit... kõik võib ju olla... aga pigem ma usun, et kui sa näiteks arvestaks rohtude kalorid ka maha siis jääb sulle toidu söömiseks vähem neid kaloreid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 12. May 2011, kl 23.27

Juhuu!

Eesti sai edasi!

Hommikul kaalume ja tähistame poolt võitu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.26

Lõpuks sain sajast võitu, hommikul näitas kaal 99,4. Sada, ei iial enam!!! Hoian oma last süles ja ta kaalub täpselt sama palju kui ma olen juba kaotanud terve siinoleku aja. terve lapse olen oma kehalt kaotanud the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.29

88,6 kg (-0,4 kg), sain ka lõpuks 89-st võitu, mis on mind kiusanud juba kuu aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.31

Kas mõõtmine ka täna? Mul nii vöö kui ka puus 108 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 13. May 2011, kl 11.06

Tere taas üle mitme nädala!

vahepeal on mul kodus väga keerulised ajad olnud, aga õnneks on kõik nüüdseks paika loksunud ja võin oma toidusedeli jälgimisega jätkata... kuigi jah, veidi kaotatut on tänu kaosele tagasi ka tulnud confused smiley

ühesõnaga, minu andmed täna hommikul:
kaal-87.3kg (ehk siis võrreldes eelmise kaalumisega paar nädalat tagasi +1.2kg angry smiley)
vöö-93cm
puus-114cm

ohh, kaoks need kilod ka nii kiirelt kui tänavu lumi sulas...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 13. May 2011, kl 12.33

Lõpuks pääsesin ka arvuti taha.

Minul siis kaal sel nädalal plussis ja suisa 600gr. (kaal siis 103,4) Ai ata ata!!!!

Tuleb nüüd teha korralik eneseanalüüs. duelli eesmärk -13kg tundub mega ulmesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 14. May 2011, kl 06.53

Niih ei pääsenud eile siia ligi aga kaal sama 89.9 nii et nulli ringeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 14. May 2011, kl 09.14

Hommik!
Masendav- mul ka nulliring-88,0kg; vöö 102cm; puus 118cm. Täiesti mõttetu nädal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 14. May 2011, kl 14.15

Tere!
Ka minul on nulliring - kaal 88,7kg .Vööümbermõõt 102Cm ,puus 120cm - nagu oli.Täiesti masendav.
Ma olen küllaltki staazikas kaalulangetaja ja sellist jama pole enne küll olnud.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 15. May 2011, kl 12.32

100, 2 kg, ehk -0,4. Saaks juba vaid sajaringist välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 15. May 2011, kl 12.35

Mis meil siin toimub? Kuidagi negatiivne õhkkond tundub. Kas hallid ilmad?
Eeastist seal eurovisioonil kahju.
Kas kellelgi head ideed on, kust uut motivatsioonilaksu saada?
Igatahes jaksu kõigile!
Päikest ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.30

TABEL

Paistab, et Metskazz on siiski loobunud. Tore, Lilluke, et tagasi oled. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. May 2011, kl 07.21

Hommik!

Selline küsimus, et kas nüüd tulebki kõigil ise oma numbrid tabelisse kanda?
Ja hetkel tunne, et kedagi ei huvitagi, mis meil siin toimub.
MInul on sel nädalal kuidagi eriti kerge tunne ja isegi patustanud ei ole kordagi. Loodan, et selline seis kestab ikka reedeni välja. On isegi väike kiusatus vahepeal kaalule astuda. Kuidas teistel läheb?
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.36

Mulle tundub ka, et kedagi ei huvita.
Paistab, et keegi ei taha ju seda kohustust - andmeid tabelisse kanda. Või pakub ennast keegi veel välja. Minu poolest võib keegi teine ka tabeleid pidada kui tahtmist on. Aga minu poolt jäävad sellised tabelid, et kantakse ise andmed sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. May 2011, kl 09.07

Kas ei taha või ei oska. Tegelikult on see duell ju ikkagi üksteise toetamiseks ja motiveerimisks... Ehk oleks lihtsalt veidi seletamist vaja, et kuidas ja mis. Võiks ju ikka kenasti üheskoos jäkata... Loodan ikkagi meie ühisele sihile - "kergemale" elule...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 17. May 2011, kl 09.16

Tsau tüdrukud eye popping smiley

Minu vabandused kõigile, puhkus ja arvutirike võtsid mu kontaktivõimalused minimaalseksthumbs down, kas lisan viimased andmed oma tabelisse või saan ka oma eelmise 13 ja reede numbri uude tabelisse ?

Minu kaal siis praegu 97,1 hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. May 2011, kl 09.28

Mina enam ei tea. Tundubki, et 2-3 on siis tihedamad külalised siin ja teised külastavad ainult kord nädalas kui vaja andmeid edastada, kui sedagi. Olen Akiga ühte meelt.


Aki kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas ei taha või ei oska. Tegelikult on see duell
> ju ikkagi üksteise toetamiseks ja
> motiveerimisks... Ehk oleks lihtsalt veidi
> seletamist vaja, et kuidas ja mis. Võiks ju ikka
> kenasti üheskoos jäkata... Loodan ikkagi meie
> ühisele sihile - "kergemale" elule...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. May 2011, kl 09.59

Ma nüüd keerasin mingi jama kokku. Mõtlesin, et toksin eelmisest tabelist kõikide senised numbrid uude tabelisse ringi, aga midagi läks vist nihu, sest kui ma hakkasin 13.05 numbreid pärast juurde toksima, siis ta ei arvutanud enam ise. Sorry, enam ei tee. Lähen nüüd nurga taha häbenema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 17. May 2011, kl 10.14

Aki kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma nüüd keerasin mingi jama kokku. Mõtlesin, et
> toksin eelmisest tabelist kõikide senised numbrid
> uude tabelisse ringi, aga midagi läks vist nihu,
> sest kui ma hakkasin 13.05 numbreid pärast juurde
> toksima, siis ta ei arvutanud enam ise. Sorry,
> enam ei tee. Lähen nüüd nurga taha häbenema.


Kõik jamad on parandatavad grinning smiley, tule nüüd nurga tagant välja grinning smiley
Imetlege kõik Aki meistriteost thumbs up TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 17. May 2011, kl 18.14

Pole see minu meistriteos midagi, ma toksisin ainult veits numbreid sisse.
Rääkige parem, kuidas toitumine- liikumine - emotsioonid on.
Ostsin poest kaalika- ma pole midagi nii magedat-maitsetut ammu söönud. Oma kasvatatud kaalikal on ikka hea maitse. Või on minu maitsemeelel täna miskit viga. Loodan, et kaalikas ühepajatoidu sees ikka söödav on.
Ilusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 17. May 2011, kl 19.44

Mina ikka võtan ka sõna kui aega leian, aga kahjuks hetkel kiired ajad vaja tüdrukute õhtut korraldada ja peenardega mässata jne.
Tabeliga on meil siin küll probleemesad smiley.
Ja toite võiks siin küll jagada jms. mis võiks üksteist aidatasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 09.54

Kuulge pliksid: ilm on ilus, kevad käes, kõigil on vähemalt 2 kg seljast läinudthumbs up ja nii torssis thumbs down?!

Hullem oleks ju, kui kaal muudkui tõuseks ja poleks üldse motivatsiooni edasi rühkida.

Mõlegem positiivselt: isegi kui kaalulangus on vaid 1 kg kuus, siis on jõuludeks ikkagi -10kg ja see on super !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.00

Tere ka minu poolt üle pikaaja. Mul on raske nädal selja taga. Palju õppimist, toitumine ja trenn on jäänud kuidagi tahaplaanile ja tagatipuks saabus täna igakuine külaline. Seega reedel mina mingit langust ei looda kuid plussi ei luba endale kindlasti!!

Kuid nii kui see nädalavahetus läbi saab lasen ikka täie-rauga edasi, kirjutasin vist siin ka, et juulis puhkusele minek, no vaja ju vormida end ilusamaks ja õhemaks... imesid ma ei looda, kuid natukene ikka. Laps lõpetas siin nädal aega tagasi ise minust toitumise (ehk siis enam ei imeta) seega saan vahepeal hakata ekstreemsusi proovima the finger smiley ja lühiajaliselt.

Ma ise olen tegelikult täielik värske salati fänn, kui keegi viitsiks mulle iga päev erinevat teha, siis ma ainult sellest toitukski. Vahepeal ikka viskab väga üle, ühtegi head ideed vahelduseks ei teki, siis saab jälle salatiraamatuid lehitseda ja midagi jälle kombineerida

Kõige enam kasutan ma kirsstomateid, segan seda salatimaitseainega (ürtidega) ja lisan ka maitseainete ja oliiviõliga fetajuustu- vahel lisada kasvõi lehtsalatit või mõnda muud salatit. Ideaalne niisama söömiseks kui ka näiteks mõne liha tühi kõrvale (minu puhul pigem kanafilee kõrvale). Teine asi, mis mulle väga meeldib on rasvata kodujuust, kirsstomat ja light hapukoor- seda saab süüa ka niisama eraldi toidukorrana või siis ka näiteks kartuli/riisi vms peale. Ja kui sellele mitte hapukoort panna, siis tuunikala tomatis sobib ka siia väga hästi (ka õun sobib sisse).

Homme hakkan igaljuhul ühepajatoitu tegema, lemmikjuurviljad ja vähe kaloreid ja muidugi väga toitev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.19

Ilus ilm küll, aga ei anna ju õige eestlase mõõtu välja kui ei virise. Olen küll 2kg alla saanud, aga mis ajaga. Ja eesmärgid ju püstitatakse ikka täitmiseks. Tegelikult olen natuke õnnelik ka, sest kaal siiski langeb, mitte ei tõuse.
Küll oleks hea, kui saaks kah toorsalatitest ja lahjadest pajaroogadest toituda. Kahjuks on kõrval füüsiliselt aktiivne mees ja kasvavad lapsed (kah väga aktiivsed), siis on kogu aeg teemaks liha. Ja enamjaolt sealiha, sest ise kasvatame sigu. Kui õnnestub kanast süüa teha olen õnnelik. Minu eriline lemmik on tegelikult riis. Ja supid meeldivad mulle ka, aga selle kohta öeldakse, et see on maoloputus- käib kähku läbi ja jälle kõht tühi.

Ilusat päeva ja jaksu jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 18. May 2011, kl 19.24

Aki ma mõistan sind väga hästi. Söömist on väga raske jälgida kui teised söövad muud kõrval või ei pea sinu lemmik toitu eriliseks toiduks ja selle kõrvalt üritada endale eraldi midagi teha on ikka väga väsitav. Ja ma veedangi väga pikalt aega köögis sest on vaja erinevatele maitsetele erinevaid toite teha. Mees tahab liha, lapsele tuleb veel ilma maitseaineteta toite teha ja siis jään veel mina, kes ma siis pirtsutan ja jälgin oma kaalu.

Ma ise ei söö üldse sealiha, mulle lihtsalt ei maitse see ja söön kanafileed selletõttu, et saaks oma vajalikud ained ikka kätte. Ja eelistan täpselt samamoodi nagu Aki pigem riisi süüa aga kaua sa sead riisi ikka sööd, Ühesõnaga mis ma tahtsin öelda on see, et vahel ei jää enda toidu valmistamiseks üldse aega, siis panengi kanafilee ahju ja samalaadse salati teen valmis, siis see tüütab nii kuidagi ära, et ma hakkan näksima... ju siis sellepärast mu kaalul oligi mingi paus vahepeal... Ühesõnaga ostsin täna poest pitsa ja söön vahelduseks ühe pitsa õhtusöögiks ja võtan oma raamatud uuesti ette ja panen menüü paika

Aga pool tundi tagasi saabusin jooksmast, poleks arvanud, et see mulle meeldib: jooksin ühe tänavavalgustuse posti vahe ja siis ühe kõndisin, lapsele nalja palju õnneks smiling smiley võtsin ta vahepeal sülle ja siis hüppasin nagu noor kits koos lapsega...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.