Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 10 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. August 2011, kl 10.40

80,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 12. August 2011, kl 11.35

Kuigi ma ei saa kaaluda, tunnen, et olen natuke juurde võtnud confused smiley Loodan, et mitte väga palju moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 13. August 2011, kl 12.33

90,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 14. August 2011, kl 10.59

88,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. August 2011, kl 07.54

Sain siis täna ennast kaaluda, midagi hõisata ei ole, kaal 105,3 kg..Kui sobib, siis ma panen selle numbri tabelisse ka smiling smiley ?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. August 2011, kl 10.09

Sobib ikka, aga vaata, sul väike apsakas selle nädala kaalunumbrite miinusessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. August 2011, kl 10.52

Hea, et keegi ikka kontrollib ka mis ma sinna tabelisse kirja panen grinning smiley Viga parandatud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.01

Hommikust! Mul kaal 102,7 kg, aga see ainult sellepärast nii suur, et ma pole oma mao pärast saanud väga süüa, nii, et ilmselt pikka pidu ei ole ja enamus tuleb tagasi. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.09

91,2 sad smiley
Ma üsna nõutu siin. Tundub, et väga vahet ei ole, kas ma jälgin kaloreid või mitte, kaal püsib üsna ühesugune kogu aeg. Ei teagi, mis nii valesti on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.30

megi, su kehal oleks vaja äkki mingit ehmatust?!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.45

Millega ma teda ehmatada võiks tongue sticking out smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 10.41

Minu kaal 88,3...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. August 2011, kl 10.47

Äkki saab ehmatada teda näiteks paastupäevaga smiling smiley Ei pea ainult vee peal olema..söö kurki ja keefiri ja joo palju vett.saad natuke organismi ka puhastada.Või muuda lihtsalt oma kaloreid ehk siis eesmärki, kas siis suuremaks või vähemaks smiling smiley Aga kuna ma spetsialist ei ole, siis ei oska ma midagi head soovitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 10.56

Ma tegelikult eile muutsingi eesmärgi ära ja mõtlesin, et proovin süüa n-ö normaalse inimese kombel, st kaloreid normaalses koguses (u 1900kcal), et mulle ei tunduks kogu aeg nagu ma "oleksin dieedil". Üritan vähemalt kaks nädalat seda joont nüüd jälgida, et näha, mis tulemusi see endaga kaasa toob.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. August 2011, kl 10.58

Tasa ja targu annab hea tulemuse nagu öeldakse smiling smiley Ja peab muidugi enda jaoks selle sobiva rütmi leidma, nii, et edu sulle megi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. August 2011, kl 15.39

Noo nii, mina siis omadega haiglas nüüd.Polegi magu vaid kõhunäärmepõletik ja sapikivid, vaat kus lops..Süüa siin ei anta..vähemalt kaalule mõjub hästi grinning smiley Ja jubeeee igaaav

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. August 2011, kl 17.38

Oi jah, mu kaal näitas 81.3 kgsad smiley Peab ka vist ehmatama hakkama....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 21. August 2011, kl 19.08

Mina saan siin haiglas oma keha ehmatada küll ja küll.. 1 päev hoiti näljas, võisin ainult vett juua, teine päev saan süüa ainult vedelaid asju.Homme operatsioon, siis jälle süüa ei saa..Tahaks juba teada mis mu kaal selle kõige peale näitab smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 22. August 2011, kl 06.01

Oi jkrissu, edu sulle paranemisel. Küll kaalule jõuad veel mõelda hiljem ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 22. August 2011, kl 07.09

Just ongi vaja ju mõtted eemal hoida opist, seega mõtlen kaalust grinning smiley Täna siis ei tohi süüa ega juua..oeh..see on raske..saaks vähemalt juua..Varsti peaks arst ka tulema ja mulle opi aja teatama..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. August 2011, kl 15.14

Hoiame sulle pöialt.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 22. August 2011, kl 19.38

Op läbi ja olen elus ja terve..enesetunne suht hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. August 2011, kl 17.04

Siis kõik hea......Aga mina pole see nädal veel ühtegi päeva üles märkinud ja üldse on täielik masendus, huvitav millal ma ennast kokku võtan........või tuleb asi mul katki jätta......vot võta nüüd kinni.......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 24. August 2011, kl 06.32

Ei jäta siin midagi katki!!!!! Küll sa ennast juba jälle kätte võtad..ikka tuleb ette mõõnasid, aga peale mõõna tuleb ju tõus winking smiley KUi ei taha märkida, siis ära märgi, aga oled ikkagi meiega!!Ei lase me sind ära, vot!

Mina ka eile koju jõudes läksin õhinal kaalule, lootes näha ilusaid numbreid, isegi lootsin, et kaalunumber on kahekohaline, aga võta näpust, hoopis tõusnud oli natuke confused smiley Ju see soolvesi ja igast muud asjad veel mis nad mulle sisse tilgutasid pole veel välja tulnud ja eks keha hoidis kõike kohe kinni ka mis sai, sest muidu jääb jälle nälga ju..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 24. August 2011, kl 11.20

jkrissu...kas sapipõis eemaldadti koos kividega...Ehh...tere tulemast klubisse mul 14 aprill eemaldati...
Minu kaal suht püsib...pisut langeb ka mõni päev...õnneks väga suuresti juurde pole enam tulnud...Aga trenni teen ka nii mis hirmus...igapäev kõnnin 7 km...ja nüüd varsti hakkan veel ujumas ka käima(basseinis)
Praegu aga ka ehmatan oma keha pisut...söön vähme ja teen mõned paastu päevad vahele...millal see totu mul ometi aru saab et ma niiiii väga tahan ikka oma ülekaalust lahti saada...ja kui mina olen temast juba mõttes lahti lasknud...siis no...jeerum küll...peab see keha ka sellest polstrist lahti laskma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 24. August 2011, kl 13.52

Sapipõis eemaldati jah koos kividega..Kuidas sul taastumine läks? Ja kas sul on mingid toidud mida süüa ei või? hetkel pean ma ainult sellist kerget ja kergesti seeditavat toitu sööma..

Mina pole trenni juba ammu teinud, aga õnneks kaal langeb ja eks mul ole praegu see eelis ka, et mul seda kaalu nii palju on, seega ta alngeb hetkel ka niisama.Aga kui ma juba ennast liigutada saan ja võin trenni tegema hakata, siis ma seda tegema hakkan ka smiling smiley Muidu hakkab mul nahk varsti rippuma.. Ma olen ju oma tipp kaalust juba maha saanud 23 kilogrammi ja ma olen nii uhke enda üle smiling smiley Aga palju tööd on veel ees ja umbes sama palju veel vaja või rohkemgi spinning smiley sticking its tongue out

Naljaks oli see, et kui ma opi toas laual olin, siis seal opi õde küsis , et palju kaalun, ma vastasin, et viimati 102..ja ta ei uskunud mind, tuli teinegi õde mind vaatama, et mis asja ma siin seletan grinning smiley Aga kuna ma pikk ja raske kondiga, siis polegi nagu teistel aru saada..Mis iseenesest on hea..

Ja see nädal algas mul siis esimene sess ülikoolis ja ma ei saagi osaleda sad smiley mille pärast olen meeletult kurb, aga noh, mis teha..haigus ei hüüa tulles onju..ja eks ma siis pean rohkem pingutama, et teistele järgi jõuda..

Kus nüüd tuli pikk kiri grinning smiley sain kõik südamelt ära rääkida..smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. August 2011, kl 18.48

Ei lase jah......tongue sticking out smiley Ise pool tõbine, aga teisi ässitamasmiling smiley See tore tegelikult, eks ma siis teen siin eneseotsinguid......aga sina hoia ennast ja küll sinna sessile ka järgmine kord jõuad.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 25. August 2011, kl 15.36

Minul läks taastumine suht hästi ja kiirelt...Üldiselt söön kõike...aga rasvasega ei liialda...pigem panen ahju liha tüki ...kui praen...praetud muna ikka vahest luban endale smiling smiley Ainuke muutus, mis nagu arusaadav on...on see...et kõht käib päevas vähemalt 2korda läbi...ja mingit kõhukinnisust pole ollagi...st. nagu part...smiling smiley
Minul oli ka opi laual hea nali...kui narkoosi arst...palus mul uuesti kaalule astuda , sest ta ei uskunud et ma 91 kilo kaalun smiling smiley...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 25. August 2011, kl 15.44

Okei..väga hea..ega see rasv polegi ju kasulik kellegile tongue sticking out smiley mitte et ma enne ka väga mingit rasvast toitu armastaks..vahest ikka parekartul või midagi sellist. Aga mu vanemad, vanaema ja tädi, kõik arvavad, et ma nüüd ei saagi kunagi normaalselt süüa..et peangi mingit jogurtit elu lõpuni sööma grinning smiley Aga nii palju kui netist olen uurinud, siis nii hull pole küll kellegil olnud..Alguses jah kergemaid toite süüa, aga lõpuks hakata kõhtu harjutama ikka nn normaalsema toiduga..

Oii, mul on nii igav..ma ei oska olla kuidagi..ma tean, et pean taastuma jne..aga ei oska noh..koguaeg olen ringi rahmeldanud ja nüüd juba varsti nädal aega voodi režiimil..õudne..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.21

Tere!
Minu tänane kaal 88kg smiling smiley pisut jälle miinust...ehk nädala pärast tuleb juba ette see oodatud 87 confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 10 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.