Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 6 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 13.50

Kaks nädalat tagasi sai eesmärki muudetud...ehk 1-3 trennipäeva nädalas ja kaloreid söön täpselt nii palju kui BAV on...ehk siis 1970
Ei teagi kohe milles probleem on...aga eks ma proovin seda süsteemi, et trennivabadel päevadel söön 80% päevanormist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. May 2011, kl 18.38

Tere õhtust siis! Minu täna hommikune kaal oli 81,9 kg, vähe, aga........Ausalt pole ma ka mitte ühtegi päeva see nädal suutnud päevikut täita ja söön lihtsalt palju, hetkel otsin ennast ja loodan end leida kiiremini õigelt teelt, aga, teile, mu kallid kaaslased, jõudu sel raskel teelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 14. May 2011, kl 08.37

jkrissu, ma vist sellepärast ei taha hästi uskuda, et ma sõidaks siis iga päev tund aega rulluiskudega, kui pärast võib 200 grammi šokolaadi selle arvelt ära süüa grinning smiley. Kusjuures, võib-olla tõesti keha kulutabki selle ära, aga minu jaoks on mõistuse vastane seda kirja panna ja ära süüa eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 14. May 2011, kl 09.56

Kus juures, kui ma eelmise aasta alguses siia esimest korda tulin, siis ma panin oma liikumised kirja ja sõin need kaotatud kalorid tagasi, sest ma arvasin, et nii asi käib ja kusjuures, kaalu langes palju paremini, suuremad numbrid, kui nüüd, kui ma ei söö neid kaloreid tagasi.Sain 15 kilost lahti, millest siis 9 tuli tagasi, kuna ma jätsin asja katki. sad smiley Aga nüüd olen lugenud, et keegi ei söö neid kaloreid tagasi ja ma ka siis pole söönud.Et ma ei tea..ma pole seda kõike enadle veel vist päris selgeks teinud..peaks mingi nõustajaga rääkima, et kuidas õige oleks jne..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 14. May 2011, kl 12.27

Tegelikult võib sul õigus ka olla, aga eks kaal ja sellega seonduv ongi vist väga palju psühholoogiline teema ka. Vahel on ju nii, et kui väga palju sellele mõtled, siis ei õnnestugi, sest söömine ja kaal saab kinnisideeks (minu jaoks läbitud etapp). Samamoodi on selle trenniga, et mõistus lihtsalt ei taha aru saada, kuidas ma võiks trennipäeval süüa ligi 3000kcal ja selle juures veel alla võtta winking smiley. Katsetada muidugi ju ka ei julge, sest äkki hakkan juurde võtma grinning smiley.
Samas kui sina oled enda jaoks selle läbi proovinud, siis ma sinu asemel küll teeks seda nüüd ka tongue sticking out smiley.

Mul hakkas eile õhtul asi käest ära minema, kui ma avasin kommipaki ja sõin ja sõin ja sõin. Õnneks ma siiski lõpetasin enne, kui pakk päris tühi oli ja täna hommikul sain ree peale tagasi. Mul on nii natuke veel 10kg kaotusest puudu ja nõme oleks nüüd käest ära lasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 14. May 2011, kl 13.41

3000 kcal ma ilmselt sisse ei sööks tõesti grinning smiley aga ma näiteks söön 2000 kcal, kui on trenni päev olnud, ütleme siis, et kui ma olen kiirkõndi käinud tegemas, siis söön 2000 kcal ära.Muidu siis mingi 1700.BAVi järgi peaksin sööma 1900 kcal, et siin tulebki harjutada, et milline siis minu jaoks kõige parem on smiling smiley

Tubli oled megi! Et tervet pakki ära ei söönud grinning smiley Aga vahest võib ju libastuda ka..Mina sellessuhtes väga ei põe, kui ikka isu on millegi järgi nii hull, et midagi ei aita, siis tuleb lihtsalt süüa!aga muidugi proovida mõõdukalt süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 16. May 2011, kl 13.47

Uh...töine nädalavahetus oli...ja kuna sai koristada...üritust korraldatud...siis kahe päevaga kadus 2 kg...mis oli täna hommikul nii tore üllatus, kui kaalu peale astusin...aga tean ka seda kindlalt...et ega see vist reedeni püsi...vaid tuleb ikka jälle tagasi...ilm ka muutus...täna küll sellise vihmaga kõndima ei taha minna...ja pisuke istumine veel täna eesconfused smiley
Aga pingutan...igatahes...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. May 2011, kl 13.27

Tere, kas tõesti olete nii ametis oma liikumisega, et ei räägi enam midagi, kõik nii vaikne....olete järje peal ja hästi tublid???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. May 2011, kl 15.34

Mina käin siin koguaeg vaatamas, et kas keegi kirjutab, aga üksi ka ju ei viitsi siin rääkida grinning smiley

Mul siis just lõppesid päevad..ja tänu lõppemisele langes ka kaal 1 päevaga 2 kg?? :O Kuidas see võimalik on? Igastahes loodan ma homme hommikul ka sama numbrit näha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.59

Mina käin ka kogu aeg vaatamas, kas keegi kirjutab, aga keegi ju ei kirjuta grinning smiley

Aga mul on üldiselt hirmus kiire nädal olnud - tööd on palju ja jagan oma elu nüüdseks juba kolme linna vahet. Elan Türil, tööl käin Tallinnas ja nüüd on mulle väga lähedane inimene Tartus haiglas. Mis tähendab, et ma veedan väga palju aega autos.
Õnneks ei ole mul enam autos söömise kommet, täidan enne igat otsa oma veepudeli ja olen rahul küll.
Kaalurindel tundub nii enam-vähem. Võiks kiiremini langeda, aga ma ei jõua oma elutempo juures kuidagi hetkel liikuma. No kui keegi homme muru ära ei niida, siis laupäeval on kaks tundi liikumist garanteeritud hot smiley.
Ja homme hommikul ma loodaks nii ilusat numbrit, et võiks lõpuks öelda, et 10kg on läinud ja 25% eesmärgist täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 05.47

Ilusat hommikut kullakesed!

Täna hommikune kaal siis 110,8kg ( eilsega võrreldes küll 200g juures, aga reedesega ikkagi - 1,3 kg jeee hot smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.01

Mõtlesin, et küsin, et meil sellel duellil ju mingit tähtaega ei ole? Et langetame nii kaua kuni tahame ja eesmärgini jõuame?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.12

90,4 ehk siis -800grammi.
Ja ongi kauaoodatud -10kg täis. Nüüd siis vaja alistada 90 piir, et kaalunumber algaks 8-ga.

Jkrissu, ma ka loodan, et me oma duelli ikka ära ei lõpeta vaid jätkame kuni soovkaalud käes! Mulle meie seltskond meeldib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 06.38

Jeeee..palju õnne megi! Olen väga õnnelik sinu saavutuse üle ja natuke kade ka grinning smiley tahaks ise ka ju smiling smiley Väga tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.30

Väga tublid olete!

Pole sel nädalal üldse netti jõudnud...oleme pojaga terve nädal haiglas uuringutel käinud ja seetõttu ei ole ka korralikult söönudsad smiley Kaal siis tänase seisuga 102,4...tuleb aina juurdesad smiley

Kuid kõiges selles halvas on midagi head ka, nimelt minu suslik saab täna 1-aastasekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 20. May 2011, kl 09.13

Tere!
ka minul on olnud kiire töine aeg...ja see veel jätkub...Kui kirjutasin et eelmine nädala lõpus langes paari päevaga 2 kg...siis kolmapäevaks oli mul 1,5 tagasi...aga õnneks täna hommikul näitas kaal 88,9...jeee....smiling smiley eelmisest numbrist küll vähe langenud...aga siiski olen nüüd numbris kus juba 8 eesgrinning smiley...Kuna ilmad lähevad taas kenaks...liigun ka rohkem...
samas..ei saa ma aru miks see kaal vahepeal nii õudselt kõigub...praktiliselt nädalaga kaks kilo edasi tagasi...( Kindlasti on oma süü ka PMS-il)

Ja homme siis maijooksule 7 km-t kõndimagrinning smiley
Ja Teie Tüdrukud olete jätkuvalt väga tublid...
Arvan...et me ikak jätkame koos nii kaua kui meie eesmärgid ona saavutatudsmiling smiley
Päikseliste tervitustega...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.47

Oii, sipu, mis pojal siis viga? Nii jube ikka kui nii väiksed haiged on..või üldse lapsed haiged on..olen oma pojaga kõrvade pärast haiglas istunud, aga õnneks ainult 1 korra..rohkem küll ei taha..Pojale saadan terviseid!Ja sulle jõudu!Ära heida veel meelt, sul hetkel raske muidugi jälgida söömist, kui laps haige..küll need kilod pärast kaovad! smiling smiley

ainultmina Edu sulle homsel kõnnil!Tubli oled!Jätka samas vaimus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.06

Nojah, ja mina va patukott pean jälle plussi näitama, hommikune kaal näitas 82,3 kg. Astusin küll kaks korda, aga mis teha, tuleb ikka pool suud kinni hoida. Aga teie olete küll väga tublid, mul nii hea meel ja tahaks ka. Ja nüüd tuleb minu karm lubadus - järgmine nädal on kindel miinus ja kui ei ole, siis peate mulle küll vitsa hakkama andma või häbiposti mulle kuhugi tegematongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 21. May 2011, kl 07.38

jkrissu pojal üks neer ei tööta...siis peamegi uuringutel käima.... esmaspäeval peaksime teada saama kas läheb operatsioonile või ei....ise loodan, et ei peasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.55

Vaesekesed!Hoian pöialt, et teil kõik hästi läheks!

Mina ei saa aga aru, miks ma ei suuda nädalavahetustel ka korralikult söömist jälgida.Nädala sees olen tubli ja siis nädalavahetusel lasen ennast lõdvaks ja kohe kilod juurde ka tulevad eye rolling smiley Täitsa häbi kohe enda üle, et ei suuda kohe olla koguaeg korralik!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 24. May 2011, kl 13.32

Sipu - kuidas pojaga?

Mul taaskord ülikiire nädal. Eile õhtust kaalu arvestades lootsin täna hommikul kaalunumbri esikümmet vahetada, aga ei, ikka veel on 9 ees. Peab edasi pingutama winking smiley. Minul on kõige suurem viga selles ilmselt, et ma ei liigu viimasel ajal üldse, aga ausalt - millalgi peab ju lapsega ka olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 24. May 2011, kl 20.00

Ah, mina ei saa sellest liikumisest üldse aru! Kui liigun, siis kaal ei lange ja kui ei liigu siis langeb..pean ikka proovima uuesti seda, et kui liigun, siis söön ikkagi oma kalorid tagasi natuke, et kas siis langeb..Aga samas kõik räägivad, et neid kaloreid ei sööda tagasi, et need nagu boonuseks..eks peab lihtsalt katsetama, mis enda jaoks õige on..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 26. May 2011, kl 05.47

Ma ei saa enam üldse aru..confused smiley Kaal seisab..Söön nii palju kui ette nähtud, seisab, söön vähem, seiab, söön rohkem ikka seisab..Mul kaal küll nii suur, et ei tohiks veel päris seisma jääda..Eks peab katsetama edasi..eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 26. May 2011, kl 10.47

jkrissu, ma olen sel nädalal vist samas paadis. Omaarust on toitumisega kõik ok, aga kaal ei lange. Korra tundus, et hakkab langema, nüüd viskas jälle numbri suuremaks confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. May 2011, kl 14.10

Oh jahhh.....sama siin....ei lähe kohe üldse.....aga ikka punnin edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 26. May 2011, kl 17.25

Ma ka ikka jätkan ja katsetan.Veel ei anna alla smiling smileyHomme peaks ennast mõõtma ka, et kui kaal ei lange siis on äkki cm vähenenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.52

90,4 siis täna hommikul. Vähemalt ei tõuse smiling smiley

Nädalavahetus on ka sisestatud, sest pojal tõusis täna öösel üle 39 palavik ja mees on terve nädalavahetuse tööl.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.36

Tere, mul kaal näitas täna 110,9 kg, esimene pluss nädal siis +100 g smiling smiley aga ma ei heida meelt..lähen aga rõõmsalt edasi..Mõõtsin, et pepu on mul 2 nädalaga läinud 3 cm väiksemaks ja kintsud mõlemad 1 cm, mis tegi tuju kohe palju rõõmsamaks. Päikest teile kõigile ja rõõmsat meelt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 11.13

Tere ka minu poolt!
on olnud kreisi nädal...ja minu kaal siis täna 88,7...nii heameel et on miinus...kuna sai siin sünnipäeva peetud...ja head ja paremat sisse söödud...ja PMS ka...veel siis olen ikka üli happy praegu, et 200g -gi kaal langust näitabsmiling smiley
Kuna ilmad lähevad vaikselt ilusamaks siis olen käinud iga õhtul käimas...ja 2 korda nädala ka ujumas...ehk see ei lasnudki kaalul tõusta...
Aga jätkuvalt ei suuda mina oma kaloreid täis süüa...

Hakkasin käima ka tselluliidi masaazis...nii hea on...kõhult ja kintsudelt on 2 cm läinud...smiling smiley

Nii et rühime edasi...oma unistuste numbrite poole grinning smiley
Päikest Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 27. May 2011, kl 11.45

ainultmina räägi sellest tselluliidi masaazist täpsemalt? Et kus käid ja palju maksab ja mis seal tehakse? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 6 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.