Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 9 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. July 2011, kl 19.12

megi, kas oled järje peale saanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.52

Tere hommikust, minu kaal täna hommikul 81,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.16

Tere!
Minu kaal 88,6...nii et siis + nädal confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.24

Mul ka pluss nädal 107 kg..Aga pole hullu..Ma eile alles käisin pulmas ja ei ole just väga korralik see nädal olnud spinning smiley sticking its tongue out Aga nüüd vahepeal peaks tubliks ka ikka hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 08. July 2011, kl 14.58

89,8 täna hommikul!
No ma ei ütleks, et ma päris järje peale olen saanud, aga paremini läheb küll juba. Homsest hakkab mul muidugi ametlik puhkus ja puhkustega on teadagi mis värk grinning smiley. Samas saab palju ringi ka liikuda ja küll see kaal ükskord alla annab. Ükskord saan ma temast jagu niikuinii!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 19.36

Palju Õnne KurrNurr..Oled jälle kõige tublim olnudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. July 2011, kl 20.29

Suurimad tänud, aga kui ma suudan plussi kaalu ajada, siis ikka suure plussiga kahgrinning smiley Kuigi see nädal on täiesti tavaline olnud, pole midagi erilist teinud, aga väga hästi oli läinud kaal alla küll, olén ise ka rahul. Oleme aga tublid edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.55

Tere hommikust! uskumatu, aga mul kaal täna 104,1 kg eye popping smiley Kaalulangust siis 2,9 kg..Ma ei saa aru kuidas..Ma küll jah olin tubli see nädal..Et vaatasin mida suhu topin, aga et see kaal nii palju langes on küll uskumatu ja ma väga loodan, et see kohe nüüd tagasi ei tule..confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. July 2011, kl 13.09

Tere, smiling smiley jälle + nädal...... 81,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 21. July 2011, kl 16.22

Noo nii..mina olin suvilas ja läpakas katki..ja ei saanud netti..aga mis megi ja ainultmina vabandused on? spinning smiley sticking its tongue out Tundub, et me peame selle duelli katki jätma..kahekesi ma arvan pole huvitav..või mis sina arvad KurrNurr??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 21. July 2011, kl 20.27

Hei!
Mina just maksin taas endale 3 kuud ette ära...ja olen täitsa alles...eelmine reede...olin ma ürituse ettevalmistamisel ja ei jõudnud arvutisse...aga homme annan aga jälle kaalu...Nii et meid siis on kolm...smiling smiley ärme ikka lõpeta...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 21. July 2011, kl 21.54

Tore, et ikka meiega..smiling smiley Loodan, et megi meid maha ei jäta..confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.56

Noo nii pluss nädal..arvata oligi, et pool sellest eelmise nädala miinusest tuleb tagasi..Kaal siis 105,3 kg ehk + 1,2 kg juures..Noo mis siis ikka..smiling smiley

Ma täna õhtul jälle suvilasse ja netti ei saa..Tulen teisipäev jälle linna..Nii, et kui ma ei ole kaale tabelisse sisestanud, siis teen seda teisipäev või kolmapäev grinning smiley

Teile suuri miinuseid!! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 22. July 2011, kl 09.02

Hei!
Minul pole eriti mingit miinust ...aga pisut siiski...minu kaal 88kg...tibu sammudega...langemise poole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. July 2011, kl 09.21

Tere hommikust, mul ka pisike miinus, sest ma kohe tunnen, kuidas ma olen paistes sellest kuumusest. Mina ka ei tahaks lõpetada, siis läheks kindlasti kohe käest ära, praegu kindlasti puhkustest tingitud eemalviibimised, aga minu kaal 81,4kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 24. July 2011, kl 12.06

Saabusin eile õhtul Soomest puhkuselt ja kavatsen nüüd korralikuks hakata. Kaal täna hommikul 90,8, nii et natuke ikka kosunud, aga puhkus oli seda ka väärt winking smiley. Nii et kui mind veel välja heidetud pole, siis ma tahaks teiega ikka edasi duellitada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 25. July 2011, kl 22.37

Hea kuulda, et duell ikka edasi läheb..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 28. July 2011, kl 09.33

Ma nüüd jälle netist eemal ja ei tea kui kauaks..vb nädal..aga kaalun ennast homme ja järgmine reede ikka..eks siis pärast hiljem panen numbrid tabelisse..smiling bouncing smiley 2 nädalat veel puhkust jäänud the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 28. July 2011, kl 11.19

Mul saab puhkus selle nädalaga läbi. Kahjuks ei ole ma siiani veel korralikkuse lainel, mulle see suvi kohe üldse ei istu. Kusjuures minu mureks pole igasugu grilliüritused, vaid igapäevane toitumine. Nii kuumaga korralikku süüa ei taha, aga siis just saabki näksitud siit ja sealt ja see ilmselt kaalu ka kasvatab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.29

Tere hommikust, minu kaaluks täna hommikul 80,9 kg. Mul ka veel 2 ja pool nädalat puhkust....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.34

Tere kõigile!
Minu kaal 87,6...jee pisut miinust...Tegin mõned muudatused kalorikoguses...ja kaal hakkas langema...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. August 2011, kl 08.13

Minul oli kaal reedel 105,2 kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 02. August 2011, kl 14.51

Hei sõbrad!smiling smiley
Annan teada, et olen 4 - 11 augustini arvutist täitsa eemal(loe-puhkus olen metsas winking smiley)...annan järgmise kaalu 12 august.
Mõnusat suve jätku Teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 03. August 2011, kl 20.47

Minu kaal on jätkuvalt u 91,5. No mina ei tea, mis minuga lahti on. Kõik hommikud algavad suurepäraselt, aga juba lõunast kisub käest ära sad smiley. Ja samas on mul KÕRINI paksuna elamisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.20

Täna 90,8. Ehk nüüd lõpuks on mõistus koju tagasi jõudnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.48

Tere ilusat hommikut, 79,9 kg. Ma pole juba ammu seitsmega algavat kaalunumbrit näinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 06. August 2011, kl 17.42

Mul oli reedel kaal 104,6 kg..vaikselt ja vaevaliselt see kaal läheb..aga nädal aega veel ja siis hakkan jälle korralikumaks smiling smiley KurrNurr on nii tubli! Pikk pai sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. August 2011, kl 08.55

Ma ise ka imestan, et olen suutnud viimased nädalad ikka miinuses olla, mõistus vist jõudis ka koju, aga ei tohi kiita, pärast maksab valusalt kätte....... Aga me oleme ikka kõik tublid, ikkagi liigume edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. August 2011, kl 12.11

Masendav, mina ei taha homme kaaludasad smiley Hakkasid "päevad" ja sellega ka kohe kaal näitas teisipäeva hommikul kaks kg rohkem reedese kaaluga võrreldes, täiesti masendav.......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 11. August 2011, kl 12.18

Need päevad jah ajavad keha paiste, aga õnneks see on mööduv..Aga mina avastasin, et olen oma kaalu maale unustanud confused smiley Nii, et ma homme ei saagi oma kaalu öelda..Saan kaalu ilmselt alles pühapäeva õhtul kätte..Seega tundub, et pean see kord vahele jätma, kuigi üldse ei tahaks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 9 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.